2024. Május 04. - 15:31:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445359 alkalommal)

Damn, Alexx, Hard74, Needfor940, Snatural, frankzane és 44 vendég van a témában

2024. Március 15. - 12:38:48
Válasz #6435
Nem elérhető

kappl


Volt, de itt nincsenek normális orvosok, mindig rá volt fogva valami hülyeségre kiírt vastablettát ozt csókolom. 3. Orvosnál feladta a dolgot. Nem túl egészséges életmódja van sajnos, nagyon hajtja magát, keveset alszik, aztán ájuldozik. Nem akar már orvosokhoz járni, amit 100%ig megértek, mert nagyon hülyék az itteniek.

2024. Március 15. - 14:25:51
Válasz #6436
Nem elérhető

Sohanemondd


Sziasztok!
LA Pharma tesztoszteron cypionate-ot próbálta valaki?
Működik?
Köszönöm a választ!

2024. Március 16. - 08:02:13
Válasz #6437
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok!
LA Pharma tesztoszteron cypionate-ot próbálta valaki?
Működik?
Köszönöm a választ!
Latom te menthetetlen vagy.Nem olvasod amit irnak itt a tobbiek?Joparszor le lett irva melyik gyartok a jok talasztalat alapjan.

2024. Március 16. - 15:29:52
Válasz #6438
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
LA Pharma tesztoszteron cypionate-ot próbálta valaki?
Működik?
Köszönöm a választ!
Ez a gyártó valaha is volt egyáltalán jó? Hihetetlen mennyi szar kering a feketepiacon. Azon meg még jobban csodálkozok, hogy itt le van írva pár gyártó ami működik és vannak akik még mindig kísérleteznek. Legalább azzal kísérletezzetek ami másnál működik, kisebb a kockázat.

2024. Március 16. - 15:43:56
Válasz #6439
Nem elérhető

Gábor77


Olvasgatom a Nebido leírását. Ezek szerint a 250mg Teszto.undecanat ,157.9mg tesztoszteronnak felel meg. Magyarul ha napi 10mg (erősen plafon) természetes teszto termeléssel számolunk az 70mg egy hét alatt. Heti 1ml Nebido-val már bőven duplázva van a teszto mennyiség a vérben. Itt jön a kérdés hogy mi a bánatnak mondjuk 750mg külső bevitel hetente? Már a 250mg is elég kell hogy legyen teszto.propi esetében meg pláne? Jövő héttől indul nálam a Nebido, nagyon kíváncsi leszek az eredményekre.

2024. Március 16. - 16:28:02
Válasz #6440
Elérhető

frankzane


Olvasgatom a Nebido leírását. Ezek szerint a 250mg Teszto.undecanat ,157.9mg tesztoszteronnak felel meg. Magyarul ha napi 10mg (erősen plafon) természetes teszto termeléssel számolunk az 70mg egy hét alatt. Heti 1ml Nebido-val már bőven duplázva van a teszto mennyiség a vérben. Itt jön a kérdés hogy mi a bánatnak mondjuk 750mg külső bevitel hetente? Már a 250mg is elég kell hogy legyen teszto.propi esetében meg pláne? Jövő héttől indul nálam a Nebido, nagyon kíváncsi leszek az eredményekre.
Nyílván angolul de találni nem egy olyan kutatást ahol pl: 150-350-600mg tesztoszteront adtak a pácienseknek és egyszerűen pl: 750mg nagyobb anabolizmust generál mint 500mg. Persze Nem exponenciálisan nő a fejlődés.

2024. Március 16. - 19:41:00
Válasz #6441
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.

2024. Március 16. - 20:21:59
Válasz #6442
Nem elérhető

Sohanemondd


Sziasztok!
LA Pharma tesztoszteron cypionate-ot próbálta valaki?
Működik?
Köszönöm a választ!
Latom te menthetetlen vagy.Nem olvasod amit irnak itt a tobbiek?Joparszor le lett irva melyik gyartok a jok talasztalat alapjan.
Nem vagyok menthetetlen,a te általad ajánlott oldalról rendeltem tesztót.Pusztán feltettem egy kérdést mert nagyon jó áron találtam a kérdezett gyártótól cypionátot.
Nem tudom miért van azonnal ez a magas lórol való kommunikáció.Úgy tudom azért vagyunk itt hogy aki kevésbé tájékozott a témában az kérdezhet nyugodtan és nem azonnal lekezelik.Vagy tévednék?

2024. Március 16. - 21:52:17
Válasz #6443
Nem elérhető

Rise


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!

2024. Március 17. - 06:24:06
Válasz #6444
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/

2024. Március 17. - 10:22:04
Válasz #6445
Nem elérhető

Rise


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/
Csak az igen!!

2024. Március 17. - 15:50:26
Válasz #6446
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/
Egyebkent,ha infot akarsz gyartokrol vagy viszonteladoktrol akkor megnezed az eroidson.
www.eroids.com
Esetleg,ha regisztralsz es idod is van akkor rengeteg promocios termeket kaphatsz.Persze kell irni felhasznaloi velemenyt stb.. en mar kozel 12 eve tag vagyok ott.

2024. Március 19. - 03:10:36
Válasz #6447
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Driadás stanát használta már valaki? Vélemények?

2024. Március 19. - 06:56:35
Válasz #6448
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/
Egyebkent,ha infot akarsz gyartokrol vagy viszonteladoktrol akkor megnezed az eroidson.
www.eroids.com
Esetleg,ha regisztralsz es idod is van akkor rengeteg promocios termeket kaphatsz.Persze kell irni felhasznaloi velemenyt stb.. en mar kozel 12 eve tag vagyok ott.
Regisztráltam :---9 és a legjobb értékelásű weboldalakra is

2024. Március 19. - 13:28:37
Válasz #6449
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/
Egyebkent,ha infot akarsz gyartokrol vagy viszonteladoktrol akkor megnezed az eroidson.
www.eroids.com
Esetleg,ha regisztralsz es idod is van akkor rengeteg promocios termeket kaphatsz.Persze kell irni felhasznaloi velemenyt stb.. en mar kozel 12 eve tag vagyok ott.
Regisztráltam :---9 és a legjobb értékelásű weboldalakra is
Jol tetted ott tudsz egybol infot szerezni a gyartotol vagy forgalmazotol uzenetben.