2024. Május 04. - 09:32:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445224 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2024. Március 23. - 12:08:13
Válasz #6465
Nem elérhető

VBorisz


Hello, én tettem fel képet is ide a Driada Hcg jó volt nekem, de a tesztóját még mindig nyomom 2 naponta már 0,7 ml megy most voltam méretni megint 50- es tesztó szintet tartja szépen :)
Ezeket még akcióban vettem szerintem olyankor szarabb minősèget adnak féláron.
Van belőle más gyártási számmal amit később vettem arra én is kíváncsi leszek de már nem kísérletezek vele az biztos többet mert kiszámíthatatlan így nagyon.
Most musculexről vettem Hilma Hcg- t és működik!

2024. Március 23. - 12:20:35
Válasz #6466
Nem elérhető

buksi1988


Bocsi hogy ide pofátlankodok, a biológiailag aktív tesztoszteron mitől lehet magas?

2024. Március 23. - 18:19:15
Válasz #6467
Nem elérhető

Trepi


Valaki Driada HGH Liquid-el tapasztalat? Jövőhéten 50% akció lesz rá!!

2024. Március 23. - 19:02:58
Válasz #6468
Nem elérhető

Snatural


Érdekes amit tapasztaltok. Én most csökkentem a 2 naponta adott 0,15!! ml Driada enát, mert sokallom amit hoz TRT-ben.
Most 3 naponta fog 0,2 menni - így valamivel kevesebb jön ki.

Az, hogy ki mit érez nem nagyon érdekel, szerintem a labor a mérvadó.
Én is az akciósból vettem... de lehet, hogy csak szerencsém volt?



2024. Március 24. - 00:00:42
Válasz #6469
Nem elérhető

kappl


Sziasztok! Driada hcg csont üres, most néztük meg frissen! A hivatalos oldalról rendeltük!
Írj nekik reklamációt. Kíváncsi lennék mit reagálnak.
Szerintem felesleges, megmagyaráznák úgy is! Még a vérképre leszek kiváncsi, de megmondom őszintén, az elején azt hittem, hogy hú-ha, gondolom placebo, aztán ennyi idő után már mondhatom, hogy biosirát meg imperiát jobbnak éreztem! Meg valójában most nem is érzek semmit! 😆De még nyilván várok, hátha csoda történik!😀Szuszi meg tren ena megy!

Én azért meg reklamálnám, hogy még is mit szólnak hozzá... Nagyon korrektek amúgy, nekem több dologban is segítettek...

A hcgt még nem próbáltam mert még nem voltam otthon.

2024. Március 24. - 10:23:16
Válasz #6470
Nem elérhető

Jack0211


Valaki Driada HGH Liquid-el tapasztalat? Jövőhéten 50% akció lesz rá!!

Az engem is érdekelne de nem nagyon jön rá sajnos vállasz:(

2024. Március 24. - 19:07:18
Válasz #6471
Nem elérhető

Petyuli


Sziasztok,
Kecskemét és környékéről aki vásárol mennyire vállt be neki?
Mik mennek most a legjobban? Esetleg Imperiaval kapcsolatban valami tapasztalat? :--:

2024. Március 24. - 21:20:41
Válasz #6472
Nem elérhető

Eliteboy


ibsa choriomon hcg jó. nincs belőle hamis jelenleg, megbízható. Én mindig megkérdem a webshopot ahonnan rendelek magamnak hogy melyik működik és meg mondják. ha nem kérdezek és hamis márkásat rendelnék, nyílván azt is kapnám mert azt választottam

2024. Március 24. - 23:41:38
Válasz #6473
Nem elérhető

kappl



2024. Március 25. - 08:43:03
Válasz #6474
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok,
Kecskemét és környékéről aki vásárol mennyire vállt be neki?
Mik mennek most a legjobban? Esetleg Imperiaval kapcsolatban valami tapasztalat? :--:
Drosta propi most jött ettől a gyártótól , áprilisal indul majd diéta támogatására. Tudósítani fogok róla.

2024. Március 25. - 09:45:53
Válasz #6475
Nem elérhető

Norborg34


Driada hcg üres sajnos...
Nekem első és utolsó volt, hogy rendeltem onnan bármit is! Köszi, hogy te is írtad! Még gondolkoztam a Hilmán, de inkább elengedem azt is!

2024. Március 25. - 13:50:52
Válasz #6476
Nem elérhető

Conduktor


Driada hcg üres sajnos...
Nekem első és utolsó volt, hogy rendeltem onnan bármit is! Köszi, hogy te is írtad! Még gondolkoztam a Hilmán, de inkább elengedem azt is!

Ezt beszéltem Treppivel privátba. Nem akartam én lenni az első aki lefikázza a Driadát. Rendeltem enát és primot. Gondoltam a primoval levezetem ezt az gyen erősebb kenwoo enás trt-t minden másnap ment 0.2ml. Két hétig nem ment semmi, és utána elkezdtem a primobolant, hogy háta megmarad valami a hosszú hónapok alatt felszedett tömegből és talán még formásodok is. Elkezdtem minden másnap 0.5ml primot, azaz elméletileg 50mg primo, erre gynom lett. Előtte az enától sem volt, meg a propitól sem. Most meg elkezdett viszketni a mellbimbóm és lett a jobbosban egy borsszem mérető kis gumó. Egyből letrozole vettem be, kb egy hét alatt elmúlt. Erre gondoltam felbontom az enát mert se színre, se állagra semmi különbség, pedig az egyik szőlőmag olaj, amit amúgy is iszok minden nap, a Balogholajtól rendelem 1L kiszerelésben, a másik meg szezám. Na most a szőlőmag olaj amúgy kékes zöldes. Na mindegy ez mindkettő sárga és az enának nincs semmi szaga, se íze, csak sima olaj. Nincs az mint más gyártónál, hogy érzed a benzyl alcoholt, meg a hatóanyagot. Ajánlom mindenkinek szagolgassa meg

2024. Március 25. - 14:29:28
Válasz #6477
Nem elérhető

Snatural


Driada hcg üres sajnos...

Nem hangzik valami jól.
Most akartam rendelni...
Hogy tesztelted?

2024. Március 25. - 14:42:03
Válasz #6478
Nem elérhető

kappl


Amit feloldottam frissen hcgt rá csepegtettem a tesztre, 2 tesztet csináltam mindkettő egy csíkot mutat. Nem hiszem hogy ez a módszer rossz, mert másik hcgnel pozitív. Szomorú, de a driada se tökéletes.

2024. Március 25. - 15:09:32
Válasz #6479
Nem elérhető

Trepi


Amit feloldottam frissen hcgt rá csepegtettem a tesztre, 2 tesztet csináltam mindkettő egy csíkot mutat. Nem hiszem hogy ez a módszer rossz, mert másik hcgnel pozitív. Szomorú, de a driada se tökéletes.

Nem vagyok annyira benne a témában, de HCG és HCG között nem lehet különbség? Minden teszt ki kellene mutasson “minden” HCG-t?