2024. Április 27. - 21:52:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sarm-ok...  (Megtekintve 34045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2020. Július 13. - 09:17:42
Megtekintve 34045 alkalommal
Nem elérhető

Mirco


 #:-)
Szevasztok Kandurok!
Gondoltam indítok egy olyan témát is ami egyre több helyen és egyre többször felbukkan és ezek a Sármok.
Bárki bármilyen személyes tapasztalattal rendelkezik közvetlenül vagy közvetetten az írjon bátran és ossza meg velünk!
Én személy szerint jövőre akarok csak Sármokbol álló kúrát és e miatt is foglalkoztat a dolog. Tesztot pihentetni akarom de sajnos genetika olyan hogy ha üres vagyok 7-8-9kg lecsorog a mélybe!  @-o

Első ami érdekel az az Ibutamoren (Mk677).
Bárki bármit tud róla hogy milyen mi várható valójában annak szívesen olvasom a mondani valojat!

2020. Július 13. - 10:29:45
Válasz #1
Nem elérhető

cczw95


Semmi pozitivat nem okoznak.
Egészségügyi károsodást és rákot.
Az mk meg csak vizet hozott

2020. Július 13. - 10:42:28
Válasz #2
Nem elérhető

Lolka


Semmi pozitivat nem okoznak.
Egészségügyi károsodást és rákot.
Az mk meg csak vizet hozott

Azért ne általánositsunk!
Vagy Te mindegyiket végig próbáltad?
Carda, Osta, Ibu, ligandrol stb??

2020. Július 13. - 11:33:07
Válasz #3
Nem elérhető

cczw95


Így van. Sajnos hogy tápkiegként adják el.
A legrosszabb hogy gyerek kezébe is kerülhet.
Max az ostarin ami lehet tud valamit.
És mivel kínában bannolták a zuglaborokat (en is kínai vagyok) így kétséges mi kerül bele.

2020. Július 13. - 11:36:24
Válasz #4
Nem elérhető

haven


És mivel kínában bannolták a zuglaborokat (en is kínai vagyok) így kétséges mi kerül bele.

ez, mióta létezik nem hivatalos gyártás, azóta így van, nem?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Július 13. - 11:37:23
Válasz #5
Nem elérhető

cczw95


Én a bannolás után vettem.
Utána lett bajom
De szar az egész.
Inkább akkor szteroid (ott voltak emberi tesztek) vagy a legjobb SEMMIT nem szedni

És mivel kínában bannolták a zuglaborokat (en is kínai vagyok) így kétséges mi kerül bele.

ez, mióta létezik nem hivatalos gyártás, azóta így van, nem?

2020. Július 13. - 17:50:14
Válasz #6
Nem elérhető

Joco0007


Hali!
Lgd-4033 nálam hétköznapi étkezés mellett lepucolt 5kg-ot és erősödtem nyomásoknál kb 30kg-ot.
Ostarin nekem dietában a zsírvesztésben nem igen mutatkozott, de edzésen kitolta gazdagon a fáradékonyságom és durrantam tőle rendesen. Nem kell hátast dobni tőlük de egy kellemes pluszt adot mindeggyik.  /:-)

2020. Július 13. - 17:59:20
Válasz #7
Nem elérhető

Bilko19


Jelenleg Ostarine-t használok (Receptorchem a gyártó). Folyékony, nem kapszulás kiszerelés. Az íze olyan, mintha lenyelnék egy egész gyógyszertárat, annyira gyógyszer ízű. Sajnos a hatásról nem nagyon tudok beszámolni, mert ez a retek ?vírus? belezavart az edzésbe, munkába és ezekből adódóan a kajába is.😞Talán kis javulás volt a formát tekintve.  Viszont az biztos, hogy olyan mocsok módon durranok tőle, hogy nem igaz. Most lesz v?ge a kúrának, tartok szünetet aztán lehet majd újra neki futok. Viszont most addig a rad140-et tervezem kiprób?lni. Vagy lehet, hogy megv?rom a szünet végét és Ostarine lesz Rad140-nel. Aki használt sarmokat, én is szívesen olvasnám a tapasztalatait, miket érdemes vagy épp nem érdemes kipróbálni, mert még én is csak ismerkedem ezekkel.

2020. Július 18. - 21:13:40
Válasz #8
Nem elérhető

Joco0007


Cardarinról elég sok szó esik masik topikokban, valakinek nincs pár érdekes tapasztalata?
A muscle ragenek annyi lett? Onnan rendeltem régebben. Valami jó kis oldalt privátban tudna valaki? Nézelődni 😁

2020. Július 22. - 02:34:31
Válasz #9
Nem elérhető

KingK28


Sziasztok!
Tudna valaki megbízható oldalt mondani Sarm rendelésre?
Komolyan érdekel a dolog ezért nem is szeretnék mellényúlni hamisított cuccokkal.
Előre is köszönöm a választ!
 =/+'

2020. Július 22. - 11:14:41
Válasz #10
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Muscle rageről rendeltem anno én is és jóformán nem éreztem amit kellet volna. Most jó barátom szavára hallgatva vettem a Master Pharma gyártótól Ostarint. Edző társam is szedi és azt amit el kel várni tőle az várható is!

2020. Július 23. - 10:53:13
Válasz #11
Nem elérhető

cczw95


Én hagynám a helyedben a többi jó

Cardarinról elég sok szó esik masik topikokban, valakinek nincs pár érdekes tapasztalata?
A muscle ragenek annyi lett? Onnan rendeltem régebben. Valami jó kis oldalt privátban tudna valaki? Nézelődni 😁

2020. Július 23. - 20:35:08
Válasz #12
Nem elérhető

Jack0211


szevasztok skacok :)
csatlakoznék én is  =/+' master ostarin megy tb500 al es adja amit kell.
Az meg hogy rákot okoz és példa is van rá csak itt olvastam,-pedig több nyelven is érdeklődök-.
Amúgy meg amilyen világban élünk manapság elég egy pohár tejet/vizet meginni es az is rákot okoz .....
 

2020. Július 23. - 21:17:19
Válasz #13
Nem elérhető

Mirco


szevasztok skacok :)
csatlakoznék én is  =/+' master ostarin megy tb500 al es adja amit kell.
Az meg hogy rákot okoz és példa is van rá csak itt olvastam,-pedig több nyelven is érdeklődök-.
Amúgy meg amilyen világban élünk manapság elég egy pohár tejet/vizet meginni es az is rákot okoz .....

Szerbusz!
Az Ostarint Te mire szedted izom szerzés vagy zsír vesztés?

2020. Július 24. - 12:50:22
Válasz #14
Nem elérhető

Jack0211


szevasztok skacok :)
csatlakoznék én is  =/+' master ostarin megy tb500 al es adja amit kell.
Az meg hogy rákot okoz és példa is van rá csak itt olvastam,-pedig több nyelven is érdeklődök-.
Amúgy meg amilyen világban élünk manapság elég egy pohár tejet/vizet meginni es az is rákot okoz .....

Szerbusz!
Az Ostarint Te mire szedted izom szerzés vagy zsír vesztés?


Szeva Mirco:)

Hát csak úgy, ne legyek üres...... cucc után jött a corona  o--O (sok lement) Ugy voltam vele valami csak legyen mar a következőig  ami kicsit formál, ujratölt na meg egy kicsi még vissza is jön. De nem bántam meg  =/+'