2024. Május 20. - 16:33:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sarm-ok...  (Megtekintve 34925 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Augusztus 26. - 12:57:50
Válasz #75
Nem elérhető

kappl


Magnus ibutamorent felejtsd el ezt biztosra mondom. En izomszakadas utan szedtem, hogy gyorsabban gyogyuljon, jo volt én swisst hasznaltam. Rad nem fog megdobni engem legalabbis napi 30mg nem dobott meg, annyit eszrevettem, hogy erezettebb lennek mint voltam, ha nem lennek fedett annyira. Szoval csak esztetikai hatasa van, legalabbis ez a sajat tapasztalat. Momdjuk en teszto nelkul hasznaltam de az ibuta az hatott ahogy az ostarine is. Magnustol az ostarine tette a dolgat, swissel kevertem, nemvettem eszre hogy ures lenne, de az ibuta az tuti ures a magnustol vagy mas van benne. Bm et nem tudom. En swisset tolnak.

2021. Augusztus 26. - 13:02:40
Válasz #76
Nem elérhető

kappl


Annyit hozzátennék még, hogy az ossze vissza gyartok phkkal szoktak keverni az ibutamorent.

2021. Augusztus 26. - 15:32:09
Válasz #77
Nem elérhető

Sznk


Amikor megtortent a serules vettem 4 doboz magnus ibut.1 dobozzal.megettem.Nekem etvagyat kegyetlenul hozta,meg vercukor ingadozas is volt,illetve ha napkozben vettem be,faradekony voltam.2018 ban ugyancsak serulesre hasznaltam 1 dobozt,ugyanugy magnust,es felpuffadtam 1 honap alatt 4kg ot,ugy h ment melle tobbi cucc is.Most ismeros 3 honapig szedte magnus ibut meg radot,azt mondta neki tobbet hozott mint amikor napi 4 egyseg novit tolt.Hogy mi az igazsag nemtudom,de nekem ezek voltak tapasztalatok.Mas sarmot nem hasznaltam,most probalnam rad ot.

2021. Augusztus 26. - 16:28:12
Válasz #78
Nem elérhető

cczw95


Akkor az valós hatóanyag volt..
A puffadás is okés a vízvisszatartás miatt.

Amikor megtortent a serules vettem 4 doboz magnus ibut.1 dobozzal.megettem.Nekem etvagyat kegyetlenul hozta,meg vercukor ingadozas is volt,illetve ha napkozben vettem be,faradekony voltam.2018 ban ugyancsak serulesre hasznaltam 1 dobozt,ugyanugy magnust,es felpuffadtam 1 honap alatt 4kg ot,ugy h ment melle tobbi cucc is.Most ismeros 3 honapig szedte magnus ibut meg radot,azt mondta neki tobbet hozott mint amikor napi 4 egyseg novit tolt.Hogy mi az igazsag nemtudom,de nekem ezek voltak tapasztalatok.Mas sarmot nem hasznaltam,most probalnam rad ot.

2021. Augusztus 27. - 10:42:04
Válasz #79
Nem elérhető

G


G!
Elsősorban teged kerdeznelek,de persze tobbiek is johetnek!Bm rad 140 et,es magnus ibutamorent hasznalnek 1 honapig!Volt egy csunya serulesem,mell,bicepsz szakadas 11 honapja fekvenyomas kozben.Ugy dontottem h 1 honap mulva indulok fekve nyomo versenyen!Segitene vmit "vedeni" h ne seruljek ra?Szarmazna ebbol az egy honapbol valami elony, akar ero vagy barmilyen szempontbol?A helyzet az h nem akartam keszulni,egy gyors es lehet meggondolatlan otlet ez,ezert az eddig hasznalt kiegek se elonyosek.Tren acetat megy heti 2-3x100mg meg heti 400-600mg propi.Papiron persze.Ezaltal forma jo,eleg szaraz is vagyok,ugyh serulestol tartok.Elkezdenek hasznalni 30mg danabolt meg heti 300mg npp-t plusszban.Meg ugye a sarmokat.Sarmokat hogyan osztanad el?Rad reggel 5mg,mk677 meg este 25mg?Köszi ;-oo-;

Igazából az védene és én azt is ajánlanám hogy ilyen sérülés után felejtsd el ezt teljesen felesleges kockázat csak megnyomorítod magad még jobban...
A növi semmi erőt nem fogsz hozni neked max az extra vízvisszatartás egy kis statikus "erőt".
Rad ilyen kúrában teljesen felesleges.
Dana helyett inkább anadrol ha erőt akarsz.
Ebben az egy hónapban ha mk-t akarsz használni akkor inkább 25-25 mg reggel este vagy az egyik edzés előtt attól függ mikor edzel.
Tren, npp együtt ha bírod mellékhatás mentesen akkor mehet.

2021. Augusztus 27. - 14:17:19
Válasz #80
Nem elérhető

Sznk


G!
Sanszos h a mostani oxykban is meta van nem?Akkor 2x25mg ibu az segithetne vmit ebben az 1 honapos "keszulesben"?Sulyhataron vagyok,sot felette kicsit,nem akkor bepuffadni!😀Du.edzek ugyh marad a reggel este.Latom amit irtal,meg en is tudom mi lenne a helyes,de ezt most eldontottem.Nyilvan terhelni fogom es latom h faj,vagy nem ugy megy, hagyni fogom!Radot akkor elteszem majd vmikor jo lesz.Ugy csinalom h pl hetfo 2propi+1 tren ace, szerda 2 propi 1npp valtogatva stb..masnaponta!Viszont erzem h kicsit keves a teszto,tren lenyomhatta.Bm es acetat jol mukodik,ezt csak ugy visszajelzesnek.Viszont en erosebbnek ereztem omega propit mint bm et.Vagy csak most lett annyi tren bennem h lenyomta.Methyltren tablettarol hallottal?Olyanom is van 100db,napi 1-2 szedek 30mg metahoz!

2021. Augusztus 27. - 17:26:32
Válasz #81
Nem elérhető

G


G!
Sanszos h a mostani oxykban is meta van nem?Akkor 2x25mg ibu az segithetne vmit ebben az 1 honapos "keszulesben"?Sulyhataron vagyok,sot felette kicsit,nem akkor bepuffadni!😀Du.edzek ugyh marad a reggel este.Latom amit irtal,meg en is tudom mi lenne a helyes,de ezt most eldontottem.Nyilvan terhelni fogom es latom h faj,vagy nem ugy megy, hagyni fogom!Radot akkor elteszem majd vmikor jo lesz.Ugy csinalom h pl hetfo 2propi+1 tren ace, szerda 2 propi 1npp valtogatva stb..masnaponta!Viszont erzem h kicsit keves a teszto,tren lenyomhatta.Bm es acetat jol mukodik,ezt csak ugy visszajelzesnek.Viszont en erosebbnek ereztem omega propit mint bm et.Vagy csak most lett annyi tren bennem h lenyomta.Methyltren tablettarol hallottal?Olyanom is van 100db,napi 1-2 szedek 30mg metahoz!

Manapság bármiben lehet bármi meg semmi, igazából :D de ebben nem vagyok képben az tény hogy nagy átlagnak jobb az oxy mint a dana erő szempontjából és kevesebb a víz visszatartás. Ha súlyhatáron vagy akkor a tesztó, dana, npp, mk-tól szerintem simán át fogod lépni szóval vagy kategóriát lépsz vagy diétázol egy pár hetet, mert így biztos hogy bőőőven fog min víz feljönni.
Nyilván a te döntésed a versenyzés nekem a személyes véleményem hogy semmi értelme egy ilyen sérülés után.
Így én biztos nem nyomnám a tren-t npp-t rövid észterek nagy lesz a fluktuáció=több mellékhatás szívj össze fél-fél ml-t kezdésnek
és úgy menjen másnaponta.
Ha abban tényleg methyltren van akkor te jóó ég naponta 1-2 szem 4 hétig... ennél toxikusabb cucc nincs is kb, a halotestin hozzá képest cukorka szinte.. Ha meg tényleg jó, és hozza az erőt agressziót ha edzés előtt veszed be akkor fölösleges a dana mellette mondjuk én az utolsó 2 hétben használnám csak és napi 0,5-1 mg max belőle...
Esetleg még a superdrol ami brutál hozza az erőt de semmit nem vizesít, mondjuk ha érzékeny vagy rá lekapja a hajad simán :D

2021. Augusztus 27. - 19:09:23
Válasz #82
Nem elérhető

Sznk


Elsodlegesen nem az erovel van gond,csak nem merem terhelni mert felek.Dietazgatok,meg megy reggelo aerob stb.Kategoria felett vagyok mot jelen pill.3kg val.Innen fogynek be.De igazabol ha ibutamoren serulesen nem "segit",hagyom azt is,mert akkor meg fogyasztas szenvednem meg,ami ugyszint artana testnek,meg serulesnek!Marad ami eddig ment,plusz kiegeszitem kis npp-vel,meg a szemesekkel.Koszi az infokat! ;-oo-;

2021. Szeptember 15. - 09:01:11
Válasz #83
Nem elérhető

Joco0007


Sziasztok!
Ligadrol +  Cardarin kombináció csajoknak diétában mennyire hatásos? 25kg minusz eddig de nincs lejjebb. Érdemes lenne kipróbálni vagy nagyon beleszolna a hormonokba? Köszi előre is a választ 👌😁

2021. Szeptember 16. - 19:15:54
Válasz #84
Nem elérhető

kappl


Lgd teljesen felesleges, ha nem akar izomtomeget felszedni, cardarine ibutamorent hasznalnek inkabb + dhea ezek nem szolnak bele a hormonokba, az lgd igen.

2021. Szeptember 19. - 14:27:57
Válasz #85
Nem elérhető

Joco0007


Lgd teljesen felesleges, ha nem akar izomtomeget felszedni, cardarine ibutamorent hasznalnek inkabb + dhea ezek nem szolnak bele a hormonokba, az lgd igen.

Köszönöm!

2021. Szeptember 25. - 13:17:33
Válasz #86
Nem elérhető

Janó


B.M.  ibutamorent használok pár hét alatt már elég szépen látszik hogy jól működik.
T.zs csökkent erő jött tőle.

2021. November 17. - 19:30:04
Válasz #87
Nem elérhető

Sznk


Sziasztok!
Ge Labs-os sarmokrol van valakinek infoja?Tápkieg ceg,szlovák elvileg!Ibutamoren meg rad 140 et gondoltam.Revix labos ibutamorent tudok,de 100db olyan arban van,mint magnus 30db osa!Vagy ha valakinek van tapasztalata konkret gyartoval ami mukodik ahogy kell,az ne tartsa magaban! ;-oo-;

2021. November 17. - 21:13:24
Válasz #88
Nem elérhető

cczw95


Itt is érdemes azért szétnézned:
https://musclebody.eu/en/38-prohormones-sarms

Sziasztok!
Ge Labs-os sarmokrol van valakinek infoja?Tápkieg ceg,szlovák elvileg!Ibutamoren meg rad 140 et gondoltam.Revix labos ibutamorent tudok,de 100db olyan arban van,mint magnus 30db osa!Vagy ha valakinek van tapasztalata konkret gyartoval ami mukodik ahogy kell,az ne tartsa magaban! ;-oo-;

2021. November 26. - 23:41:06
Válasz #89
Nem elérhető

Jakab Gipsz


Sziasztok!

Rendelt már valaki a Receptorchem-től vagy a Buydeus-ról?
Reddit és más review-k szerint elég jók az EU-ban, bár az interneten nehéz bármit is elhinni..
(szívesen meghallgatnám mások tapasztalatát online vásárlással kapcsolatban, ha valakinek van kedve ahhoz, hogy leírja, dobj egy pm-et )

Köszi!