2024. Május 11. - 16:30:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 48630 alkalommal)

Logan és 3 vendég van a témában

2021. Június 14. - 13:09:56
Válasz #45
Nem elérhető

kappl


Ja, igaz a t5 ben csak efedrin koffein es aspirin van.
Hasznalhat mindenki mindent, de mégse jó egy nőnek mit tom én danabolt szedni :D
T3 es t4 ami aktiv pajzsmirigy, cél az anyagcsere felgyorsítása ami által le tud fogyni, mert mindent kiprobalt, de egyszeruen a kilo meg sem moccant, pedig nagyon keveseket eszik már, hát azért egésznap hogy ne egyen az megsem jó.
Tehat igy a hatásról, mikre kell figyelni, utokura milyennek kell lennie, meddig tartson egy kura meg ilyesmik.

2021. Június 14. - 13:32:49
Válasz #46
Nem elérhető

Mirco


Szerbusztok!
Cucc mellé milyen kiegészítőket ajánlanátok hogy ha az ember fia hamar idegállapotba kerül?

2021. Június 14. - 14:09:17
Válasz #47
Nem elérhető

G


Ja, igaz a t5 ben csak efedrin koffein es aspirin van.
Hasznalhat mindenki mindent, de mégse jó egy nőnek mit tom én danabolt szedni :D
T3 es t4 ami aktiv pajzsmirigy, cél az anyagcsere felgyorsítása ami által le tud fogyni, mert mindent kiprobalt, de egyszeruen a kilo meg sem moccant, pedig nagyon keveseket eszik már, hát azért egésznap hogy ne egyen az megsem jó.
Tehat igy a hatásról, mikre kell figyelni, utokura milyennek kell lennie, meddig tartson egy kura meg ilyesmik.

Ez a T5 ez egy zsírégető teljesen más mint a pajzsmirigy hormon, őszintén tisztán fogyás miatt én nem szívesen ajánlok pajzsmirigy hormont.
Ha nagyon keveset eszik és így sem fogy akkor ott a diétával nagy baj van és abszolút felül kell vizsgálni és teljesen más irányba elindulni.
Először is mindenképpen egy pár vizsgálatot javasolnék, teljes pajzsmirigy panel (TSH, T4, T3, aktív T3), OGTT (orális glükóz tolerancia teszt), és egy telejes napi vizeletből gyűjtött kortizol, ösztrogén.
Nekem az az érzésem hogy ha nekiáll használni pajzsmirigy hormont egy ideiglenes megoldás lesz csak tőle de ha mégis ez akkor a T4 inkább 100-200 mcg reggel. Ha meg T3-ra esne a választás amit nem javaslok max 25-50 mcg lassan hetekig felnövelve és lecsökkentve.
Amúgy jó lenne kicsit többet tudni róla miről kezdte a fogyást, mennyit fogyott, mennyit akar még, volt/van-e bármilyen egészségügyi gondja.
Én elsősorban a diéta teljes megváltoztatását javaslom vissza menni pár hétre fenntartó mennyiség fölé egy kicsivel hogy normalizálódjon a test.
Ezen kívül több oldalról is "megtámadnám" a fogyást mint zsírégetők beta-1,2,3, alfa-2 receptor agonisták, l-carnitine, cardarine, növi termelés serkentése,teszto szint növelés (DHEA)  és ösztrogén lejjebb szorítása, kortizol csökkentés,  inzulin érzékenység növelése és csak a végére a pajzsmirigy manipulálása.

2021. Június 14. - 14:13:09
Válasz #48
Nem elérhető

G


Szerbusztok!
Cucc mellé milyen kiegészítőket ajánlanátok hogy ha az ember fia hamar idegállapotba kerül?

Mit takar az hogy hamar idegállapotba kerülsz, milyen és mennyi cucctól és a kúrában mikor jelentkezik ez.
Amúgy van pár dolog de amik tényleg hatékonyak arra készülj hogy antidepresszánsok, antipszichotikum, antihisztamin, béta blokkoló.

2021. Június 14. - 14:52:43
Válasz #49
Nem elérhető

Mirco


Teszto megy és tren. Inkább úgy értem hogy hamarabb be tudok pörögni ha olyan a szitu. De semmi napközbeni extra indulat.

2021. Június 14. - 15:09:15
Válasz #50
Nem elérhető

Gyuf


Teszto megy és tren. Inkább úgy értem hogy hamarabb be tudok pörögni ha olyan a szitu. De semmi napközbeni extra indulat.
Tipikus tren mellékhatás :D

2021. Június 14. - 18:16:47
Válasz #51
Nem elérhető

kalmanka


Teszto megy és tren. Inkább úgy értem hogy hamarabb be tudok pörögni ha olyan a szitu. De semmi napközbeni extra indulat.
Tipikus tren mellékhatás :D

na igen a Tren az elég érdekes egy cucc, volt hogy vezetés közben egyszerűen sirva fakadtam, csak úgy... aztán 10 km-el odébb meg már gondolkodtam, hogy mitől is voltam igy ki...

2021. Június 14. - 19:41:43
Válasz #52
Nem elérhető

G


Teszto megy és tren. Inkább úgy értem hogy hamarabb be tudok pörögni ha olyan a szitu. De semmi napközbeni extra indulat.

Erről akartam egy kicsit részletesebb "cikket" írni hogy hogy is hatnak a szteroidok az agyra különösen az egyik legandrogénebb szteroid a trenbolon.
A gyors rövid lényeg a szimpatikus idegrendszer (küzdj vagy fuss) állandóan pörög estére nem tud az androgének miatt átváltani a paraszimpatikusra ezért is nem tudnak aludni a trentől, ezenkívül minél androgénebb egy anyag annál jobban megváltoztatja az agy kémiáját főleg leesik a szerotinin és gaba szint ami a nyugalomért felelősek.
Először is azt javaslom hogy attól függően hogy mikor edzel, ha este akkor reggel meg edzés után 20-40 mg propanolol tartalmú béta-blokkoló (ez egy spéci béta-blokkoló ami  átmegy az vér-agy gáton és a szimpatikus idegrendszerre hat), ha reggel edzel akkor edzés után meg este. Ezenkívül ha az már segít akkor rosszabb napokon vagy helyzetekben legyen nálad 5-htp és 100-200 mg dobj be belőle meg picamilon vagy pikatropin néven is megtalálod ami egy spéci GABA ami a niacinhoz van kötve így átjut az vér-agy gáton szintén ebből 100-150 mg.
Lefekvés előtt meg 5-10 mg melatonin és egy fél daedalon.
Extrémebb esetekben vagy ha versenyző vagy véleményem szerint érdemes jóval tovább elmenni a mentális egészséged és a normál emberi kapcsolataid fenntartása miatt ... egy SSRI (szelektív szerotonin visszavétel-gátló) mint  fluvoxamine vagy amitriptilin, quetiapine (ami egy antipszichotikum), nátrium-valproát (antiepileptikum), ezenkívül egy jó alvós stack természetes hatóanyagokból.

2021. Június 14. - 20:56:42
Válasz #53
Nem elérhető

kappl


Lehidalok :D :D

Az alany egy 47 éves nő, egészséges októberben szülte a 3. gyerekét. Marciusig szoptatott, aztán már nem igazán volt tehe, hát elkezdett kevesebbet enni. Szoptatás alatt hízott meg, mert sokat evett, hogy legyen teje. Marciustol annyit ért el, hogy nem hízott tovább, tartja a 80 kgt. A kajában annyit változtatott, hogy reggel eszik ket tojást kenyér nélkül, aztán délután 2kor ebédet, itt keveset eszik, persze van hogy főzelék meg ilyesmi, tehát házi koszt. Nem sok minden, kiszamoltam bőven 1000kaloria alatt van a napi bevitel. Cukrok ritkán lecsusszannak házi szörp formájában, de általában vizet iszik. Ő az inzulin alulműködésre gyanakszik, amit írtál te is, hogy azt használnál. Én inkább pajzsmirigy, mert 10 éve volt vele gondja (nem nagy valami, csak egy kis probléma volt a 2. gyerek után, de helyre állt)
Amit beszerzett az a carnitin, meg efedrin, de az a gyengébb változat, ami kb pénz kidobás, de az tobb dologbol is áll (koffein, zöld fekete tea kivonat, yohimbine is asszem) ezek fognak majd neki menni. Egyébként a vizvisszatartas eléggé magas. Osztro nem hinnem hogy alacsony és ő izmot sem akar igazan építeni, csak és kizárólag látni akarja hogy 80alatt van, 65 re akar lemenni azt hiszem :D

2021. Június 14. - 21:13:30
Válasz #54
Nem elérhető

kalmanka


Lehidalok :D :D

Az alany egy 47 éves nő, egészséges októberben szülte a 3. gyerekét. Marciusig szoptatott, aztán már nem igazán volt tehe, hát elkezdett kevesebbet enni. Szoptatás alatt hízott meg, mert sokat evett, hogy legyen teje. Marciustol annyit ért el, hogy nem hízott tovább, tartja a 80 kgt. A kajában annyit változtatott, hogy reggel eszik ket tojást kenyér nélkül, aztán délután 2kor ebédet, itt keveset eszik, persze van hogy főzelék meg ilyesmi, tehát házi koszt. Nem sok minden, kiszamoltam bőven 1000kaloria alatt van a napi bevitel. Cukrok ritkán lecsusszannak házi szörp formájában, de általában vizet iszik. Ő az inzulin alulműködésre gyanakszik, amit írtál te is, hogy azt használnál. Én inkább pajzsmirigy, mert 10 éve volt vele gondja (nem nagy valami, csak egy kis probléma volt a 2. gyerek után, de helyre állt)
Amit beszerzett az a carnitin, meg efedrin, de az a gyengébb változat, ami kb pénz kidobás, de az tobb dologbol is áll (koffein, zöld fekete tea kivonat, yohimbine is asszem) ezek fognak majd neki menni. Egyébként a vizvisszatartas eléggé magas. Osztro nem hinnem hogy alacsony és ő izmot sem akar igazan építeni, csak és kizárólag látni akarja hogy 80alatt van, 65 re akar lemenni azt hiszem :D

én 2 dolgot változtatnék:

- mozgás mindenképpen kellene, tudom, hogy ezt nehéz elkezdeni, nem is biztos, hogy súlyzós edzés kell neki, ha nem szereti, hanem csak mondjuk menjen el futni. előszőr csak a sarokig meg vissza, aztán 1km, aztán ami jólesik majd neki. szépen lassan érzéssel. lehet bicikli is, vagy bármi, csak mozogjon.

- a másik pedig szerintem a kaját kellene növelni, de a mozgástól majd úgyis megjön az étvágya. (diéta tartva, nem azt amit megkiván, és nem minden mennyiségben)

nem kellenek neki egyenlőre semmi más cucc! nekem kattanásom még egyébként a nagydózisú vitamin, sokmindent megelőz, és sokmindent el lehet vele kerülni. MonsterPAK pl (én erre még rátolok 1-2x 1g C-vitamint is elosztva napközben).

szerintem ezt próbálja ki! lesz javulás.


2021. Június 14. - 21:16:09
Válasz #55
Nem elérhető

Gyuf


Teszto megy és tren. Inkább úgy értem hogy hamarabb be tudok pörögni ha olyan a szitu. De semmi napközbeni extra indulat.

Erről akartam egy kicsit részletesebb "cikket" írni hogy hogy is hatnak a szteroidok az agyra különösen az egyik legandrogénebb szteroid a trenbolon.
A gyors rövid lényeg a szimpatikus idegrendszer (küzdj vagy fuss) állandóan pörög estére nem tud az androgének miatt átváltani a paraszimpatikusra ezért is nem tudnak aludni a trentől, ezenkívül minél androgénebb egy anyag annál jobban megváltoztatja az agy kémiáját főleg leesik a szerotinin és gaba szint ami a nyugalomért felelősek.
Először is azt javaslom hogy attól függően hogy mikor edzel, ha este akkor reggel meg edzés után 20-40 mg propanolol tartalmú béta-blokkoló (ez egy spéci béta-blokkoló ami  átmegy az vér-agy gáton és a szimpatikus idegrendszerre hat), ha reggel edzel akkor edzés után meg este. Ezenkívül ha az már segít akkor rosszabb napokon vagy helyzetekben legyen nálad 5-htp és 100-200 mg dobj be belőle meg picamilon vagy pikatropin néven is megtalálod ami egy spéci GABA ami a niacinhoz van kötve így átjut az vér-agy gáton szintén ebből 100-150 mg.
Lefekvés előtt meg 5-10 mg melatonin és egy fél daedalon.
Extrémebb esetekben vagy ha versenyző vagy véleményem szerint érdemes jóval tovább elmenni a mentális egészséged és a normál emberi kapcsolataid fenntartása miatt ... egy SSRI (szelektív szerotonin visszavétel-gátló) mint  fluvoxamine vagy amitriptilin, quetiapine (ami egy antipszichotikum), nátrium-valproát (antiepileptikum), ezenkívül egy jó alvós stack természetes hatóanyagokból.
A melatonin egy brutálisan jó cucc, én lefekvés előtt 1órával szoktam bevenni 4 tabit ez (4mg) totálisan semmire nem emlékszem az alvásból, csak leteszem a fejem meg felkelek.
Jó mondjuk én több éve nem emlékszem az álmaimra, (nem tudom miért) max ha van dejavu érzésem de igazából ennyi.
Azt tudom talán, hogy nagyobb mennyiség a melatoninból rémálmot okoz(hat), mint kb a tryphtophan ha jól tudom. de lehet keverem a kettőt.


2021. Június 14. - 21:43:54
Válasz #56
Nem elérhető

G


Teszto megy és tren. Inkább úgy értem hogy hamarabb be tudok pörögni ha olyan a szitu. De semmi napközbeni extra indulat.

Erről akartam egy kicsit részletesebb "cikket" írni hogy hogy is hatnak a szteroidok az agyra különösen az egyik legandrogénebb szteroid a trenbolon.
A gyors rövid lényeg a szimpatikus idegrendszer (küzdj vagy fuss) állandóan pörög estére nem tud az androgének miatt átváltani a paraszimpatikusra ezért is nem tudnak aludni a trentől, ezenkívül minél androgénebb egy anyag annál jobban megváltoztatja az agy kémiáját főleg leesik a szerotinin és gaba szint ami a nyugalomért felelősek.
Először is azt javaslom hogy attól függően hogy mikor edzel, ha este akkor reggel meg edzés után 20-40 mg propanolol tartalmú béta-blokkoló (ez egy spéci béta-blokkoló ami  átmegy az vér-agy gáton és a szimpatikus idegrendszerre hat), ha reggel edzel akkor edzés után meg este. Ezenkívül ha az már segít akkor rosszabb napokon vagy helyzetekben legyen nálad 5-htp és 100-200 mg dobj be belőle meg picamilon vagy pikatropin néven is megtalálod ami egy spéci GABA ami a niacinhoz van kötve így átjut az vér-agy gáton szintén ebből 100-150 mg.
Lefekvés előtt meg 5-10 mg melatonin és egy fél daedalon.
Extrémebb esetekben vagy ha versenyző vagy véleményem szerint érdemes jóval tovább elmenni a mentális egészséged és a normál emberi kapcsolataid fenntartása miatt ... egy SSRI (szelektív szerotonin visszavétel-gátló) mint  fluvoxamine vagy amitriptilin, quetiapine (ami egy antipszichotikum), nátrium-valproát (antiepileptikum), ezenkívül egy jó alvós stack természetes hatóanyagokból.
A melatonin egy brutálisan jó cucc, én lefekvés előtt 1órával szoktam bevenni 4 tabit ez (4mg) totálisan semmire nem emlékszem az alvásból, csak leteszem a fejem meg felkelek.
Jó mondjuk én több éve nem emlékszem az álmaimra, (nem tudom miért) max ha van dejavu érzésem de igazából ennyi.
Azt tudom talán, hogy nagyobb mennyiség a melatoninból rémálmot okoz(hat), mint kb a tryphtophan ha jól tudom. de lehet keverem a kettőt.

Az hogy emlékszel-e vagy nem az álmaidra kb semmit neme jelent igazából.
Én azért javasolnék egy valamilyen alvás mérő dolgot hogy igazán tudjuk hogy mennyi is mély alvás ami bodyban kritikus meg amúgy az átlag embereknek is az kellene hogy legyen...... amúgy én erre vagy apple watch-ot vagy oura ring-et ajánlanám de nem olcsó mulatság egyik sem.
Ha igazán "élénk" álmokat akarsz arra tudok egy jó stack-et :D erre konkrét fórumok épülnek én pl szeretem de valaki meg ki nem állhatja őket.
Amúgy 30 fölött egy esszenciális HRT dolognak kéne lennie a melatoninnak mert gyakorlatilag a cirkadián ritmusunk szempontjából létfontságú és akár későbbi degeneratív mentális betegségek ellen használható.... főleg ha trenbolont nyomogatunk.....
A sima tryptho-ból nagy mennyiség kell meg meg éhgyomorra mivel nem jut át a vér-agy gáton különben sem ettől sem a melatonintól soha nem volt rémálmom pedig trpytho-ból 5 g-im, melatoninból 50 mg-ig felmentem....

2021. Június 15. - 11:46:29
Válasz #57
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok ,
Berberin ről mint glükóz anyagcsere támogatórol mik a tapasztalatok ? Külföldi oldalakon azt olvasom , hogy gátolja az izomhipertrofiat . Szóval nem ki mondottan jó nekem :D , vagy ez egy enyhébb teszto kúra közben elenyésző hatása van ? Total vakon vagyok . Tomegeles közben használnám ,Hogy kicsit javítani az inzulinomon köszi

2021. Június 16. - 14:51:36
Válasz #58
Nem elérhető

G


Lehidalok :D :D

Az alany egy 47 éves nő, egészséges októberben szülte a 3. gyerekét. Marciusig szoptatott, aztán már nem igazán volt tehe, hát elkezdett kevesebbet enni. Szoptatás alatt hízott meg, mert sokat evett, hogy legyen teje. Marciustol annyit ért el, hogy nem hízott tovább, tartja a 80 kgt. A kajában annyit változtatott, hogy reggel eszik ket tojást kenyér nélkül, aztán délután 2kor ebédet, itt keveset eszik, persze van hogy főzelék meg ilyesmi, tehát házi koszt. Nem sok minden, kiszamoltam bőven 1000kaloria alatt van a napi bevitel. Cukrok ritkán lecsusszannak házi szörp formájában, de általában vizet iszik. Ő az inzulin alulműködésre gyanakszik, amit írtál te is, hogy azt használnál. Én inkább pajzsmirigy, mert 10 éve volt vele gondja (nem nagy valami, csak egy kis probléma volt a 2. gyerek után, de helyre állt)
Amit beszerzett az a carnitin, meg efedrin, de az a gyengébb változat, ami kb pénz kidobás, de az tobb dologbol is áll (koffein, zöld fekete tea kivonat, yohimbine is asszem) ezek fognak majd neki menni. Egyébként a vizvisszatartas eléggé magas. Osztro nem hinnem hogy alacsony és ő izmot sem akar igazan építeni, csak és kizárólag látni akarja hogy 80alatt van, 65 re akar lemenni azt hiszem :D

Marha keveset eszik először is egy normális étrend kellene neki nap 4-5 kajával meg mozgás mert azt nem írtad hogy lenne.
Mindenképpen azokat a vizsgálatokat érdemesnek tartanám amiket már írtam és akkor nem kell találgatni hogy mi volt évekkel ezelőtt meg ha olyan a pajzsmirigy vagy a vércukor akkor gyógyszert is fognak felírni rá.
A tesztó szótól meg megijednek a nők hogy jaj nem akarnak izmosak lenni.... nem tudom szerintem itt a fórumon még senki sem járt úgy hogy de izmos lettem hirtelen kajára odafigyelés nélkül meg tengi-lengi edzésekkel.
Az meg hogy egészséges vagy optimalizált hormon szinteket tartunk az mint a fogyást mint az izomépítést támogatja.
Az meg konkrétan női f@szság hogy nem akarok izmot építeni csak látni egy számot a mérlegen, az izom határozza meg a test formáját és minél több az izomtömeg annál magasabb lesz az alapkalória felhasználás.
Ha nagy a víz vissza tartás az főleg ösztrogénes tünet de lehet inzulinrezisztencia miatt is akár.

2021. Június 16. - 14:58:54
Válasz #59
Nem elérhető

G


Sziasztok ,
Berberin ről mint glükóz anyagcsere támogatórol mik a tapasztalatok ? Külföldi oldalakon azt olvasom , hogy gátolja az izomhipertrofiat . Szóval nem ki mondottan jó nekem :D , vagy ez egy enyhébb teszto kúra közben elenyésző hatása van ? Total vakon vagyok . Tomegeles közben használnám ,Hogy kicsit javítani az inzulinomon köszi

Gyakorlatilag tudományos tény hogy javítja az inzulin érzékenységet, berberine hcl-t keress majd napi 2-3*4-500 mg. Amúgy ezek olyan f@szságok amiket nem tudom hogy ki meg hogyan talál ki mi köze lenne egy gyógynövénykivonatnak az izomtömeg növeléshez vagy hogy tudná gátolni még a kokain vagy heroin sem szól bele pedig kicsit erősebb kivonatok..... Még azok a testépítők akik metformin-t használnak ami ténylegesen csökkenti az igf-1 szintet és tudnak nagyon jól fejlődni szóval....