2024. Május 10. - 03:30:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Trenbolone Deca Dianabol  (Megtekintve 8448 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. November 07. - 05:36:33
Megtekintve 8448 alkalommal
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Jó reggelt. Érdeklődés szintjén : 10 héten keresztül heti 100 mg os MedPharm Trenbolone Enanthát. A második héttől bekapcsolódva hozzá Organon Deca Duroblin  heti 200 mg adagokban szintén 10 hétig. A kezdéshez képest a 3. Héttől szintén bekapcsolódva napi 2 később 3 szem Arenis Metanabol .  Ez így 11 hétig tartó kúra . Ebből a 11 hétből az utolsó 3 hétben, majd további 2 héten keresztül "zárásként" Medpharm-os Anavar napi 2 majd 3 szemmel betársulna. Így 15 hetes kúra-majd megfelelő levezetés. (Injeltálható Tesztot sajnos hiánycikk) . Első kúrának 40 + osként elfogadható - e?  Hoz- e némi erőt és formát? Köszönöm

2021. November 10. - 08:55:48
Válasz #1
Nem elérhető

Benceller


Szeva,

Ez nagyon sok sebből vérzik de gondoltam válaszolok ártalom csökkentés céljából.
Tekintsünk el az edzéstől, a kajától és a rengenerációtól, feltételezzük, hogy minden rendben van.
Decát és Tren sose használunk egyszerre, nem folynék bele a részletekbe, feleslegesnek látom, olvass utána, aztán meg érted miért.
Heti 200mg deca semmire se lesz elég, még ha az van benne ami rá van írva, akkor se lesz benne annyi.. legalább ennek 3 szoros mennyiségével számolhatsz.
Az idő is rossz, 12-16 hétig én simán szoktam használni hosszú észtereket.
Ami a legrosszabb az elképzelésedben, hogy nincs benne Teszto.. ennek van valami oka?
Metha mehetne első héttől kb 4-6 hétig simán.

Tesztó nélkül neki se menj, mert olyan minuszba lesz a libidód, még a deca is leveri félhatra, de ha tren menne...

Első kúrának ezek szerintem feleslegesek, én hamarabb kezdtem 19 évesen első felkészülésbe, akkor használtam heti 3*100 propit, nem azt mondom hogy irányadó, de szerinted ha annyi tesztóval lehet boldogulni, akkor szükséges deca, vagy pláne tren?

Miért nem mehetne valami tesztó, picit TRT mennyiség felett, mellé esetleg ha nagyon akarsz akkor szemes vagy szuris metha..

Picit szerintem mérlegelj, informálódj, kérdezősködj még és aztán dönts, legyen még ott pár x a 4 mellé :)

2021. November 11. - 16:05:11
Válasz #2
Nem elérhető

Janó


Jó reggelt. Érdeklődés szintjén : 10 héten keresztül heti 100 mg os MedPharm Trenbolone Enanthát. A második héttől bekapcsolódva hozzá Organon Deca Duroblin  heti 200 mg adagokban szintén 10 hétig. A kezdéshez képest a 3. Héttől szintén bekapcsolódva napi 2 később 3 szem Arenis Metanabol .  Ez így 11 hétig tartó kúra . Ebből a 11 hétből az utolsó 3 hétben, majd további 2 héten keresztül "zárásként" Medpharm-os Anavar napi 2 majd 3 szemmel betársulna. Így 15 hetes kúra-majd megfelelő levezetés. (Injeltálható Tesztot sajnos hiánycikk) . Első kúrának 40 + osként elfogadható - e?  Hoz- e némi erőt és formát? Köszönöm
Anno első kúra nekem 5 naponta egy patikai depó teszto enantat és napi két proviron 8 hétig brutál ütős volt, és semmi mellékhatást nem észleltem. Azt garantálom hogy te a tren és deca kombotol kurva szarul leszel

2021. November 11. - 20:48:13
Válasz #3
Nem elérhető

Attila80


Jó reggelt. Érdeklődés szintjén : 10 héten keresztül heti 100 mg os MedPharm Trenbolone Enanthát. A második héttől bekapcsolódva hozzá Organon Deca Duroblin  heti 200 mg adagokban szintén 10 hétig. A kezdéshez képest a 3. Héttől szintén bekapcsolódva napi 2 később 3 szem Arenis Metanabol .  Ez így 11 hétig tartó kúra . Ebből a 11 hétből az utolsó 3 hétben, majd további 2 héten keresztül "zárásként" Medpharm-os Anavar napi 2 majd 3 szemmel betársulna. Így 15 hetes kúra-majd megfelelő levezetés. (Injeltálható Tesztot sajnos hiánycikk) . Első kúrának 40 + osként elfogadható - e?  Hoz- e némi erőt és formát? Köszönöm
Anno első kúra nekem 5 naponta egy patikai depó teszto enantat és napi két proviron 8 hétig brutál ütős volt, és semmi mellékhatást nem észleltem. Azt garantálom hogy te a tren és deca kombotol kurva szarul leszel

3 honapja nyomtam tren + deca eleg sok tesztoval,semmi gondom nem volt tole,. Pedig 1000- 1000 mg volt papiron( omegas) brutal eros es szaraz voltam.

2021. November 12. - 14:07:35
Válasz #4
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Köszönöm az eddigi építő kritikát. A következő helyzet állt elő: lehet van 10 db 250 mg os Tesztoszteron Depo ampullám illetve 20 db 100 mg os trenbolone enantát ampullám, 100 db szemes methám és 100 db anavarom. Így ebből mit tudnék összehozni ?  És csak írom, hogy a Trenből már lehet bement 1 db , és eddig csupán pozitív érzéseket produkált (libidó, edzéskedv, edzés intenzitás) Amúgy Trent már csak ezért hagyná, ugye benne. Köszönöm

2021. November 12. - 14:14:22
Válasz #5
Nem elérhető

Gábor77


Jó reggelt. Érdeklődés szintjén : 10 héten keresztül heti 100 mg os MedPharm Trenbolone Enanthát. A második héttől bekapcsolódva hozzá Organon Deca Duroblin  heti 200 mg adagokban szintén 10 hétig. A kezdéshez képest a 3. Héttől szintén bekapcsolódva napi 2 később 3 szem Arenis Metanabol .  Ez így 11 hétig tartó kúra . Ebből a 11 hétből az utolsó 3 hétben, majd további 2 héten keresztül "zárásként" Medpharm-os Anavar napi 2 majd 3 szemmel betársulna. Így 15 hetes kúra-majd megfelelő levezetés. (Injeltálható Tesztot sajnos hiánycikk) . Első kúrának 40 + osként elfogadható - e?  Hoz- e némi erőt és formát? Köszönöm
Anno első kúra nekem 5 naponta egy patikai depó teszto enantat és napi két proviron 8 hétig brutál ütős volt, és semmi mellékhatást nem észleltem. Azt garantálom hogy te a tren és deca kombotol kurva szarul leszel

3 honapja nyomtam tren + deca eleg sok tesztoval,semmi gondom nem volt tole,. Pedig 1000- 1000 mg volt papiron( omegas) brutal eros es szaraz voltam.

A te életed! De mást ne vigyél a bajba. Mega dózisok értelmetlen és extra ártalmas kombinációk! Már csak azt kellett volna odaírnod hogy ez 16 hétig ment.

2021. November 12. - 14:25:17
Válasz #6
Nem elérhető

Gábor77


Jó reggelt. Érdeklődés szintjén : 10 héten keresztül heti 100 mg os MedPharm Trenbolone Enanthát. A második héttől bekapcsolódva hozzá Organon Deca Duroblin  heti 200 mg adagokban szintén 10 hétig. A kezdéshez képest a 3. Héttől szintén bekapcsolódva napi 2 később 3 szem Arenis Metanabol .  Ez így 11 hétig tartó kúra . Ebből a 11 hétből az utolsó 3 hétben, majd további 2 héten keresztül "zárásként" Medpharm-os Anavar napi 2 majd 3 szemmel betársulna. Így 15 hetes kúra-majd megfelelő levezetés. (Injeltálható Tesztot sajnos hiánycikk) . Első kúrának 40 + osként elfogadható - e?  Hoz- e némi erőt és formát? Köszönöm

Teljes káosz a kúrád! Deca ,tren kombó nem lesz jó. Teszto hiányzik. Komoly gondjaid lesznek a szexben. Ha nincs csajod akkor nem akkora gáz hogy nem áll a cerka vagy nem kívánod a nődet. Anavar nem lesz eredeti az tuti. Talán kapsz egy kis stanát benne. De i kább üres lesz. Tren nagyon toxikus. Májra idegrendszerre nincs túl jó hatásra. Felejtsd el. Versenyezni nem akarsz akkor verd ki a fejedből! Ezzel a kúrával olyat odabasznál a szervezetednek gyakorlatilag minden téren,hogy győzz majd felállni belőle! Ki írta ezt így fel neked? Gyorsan felejtsd el!

 Első kúrának böven elég lenne heti 3 propi ( omega vagy B.M) mellé tolni heti 2x500IU HCG t. (12 hétig mehet)Az első négy hétben napi 40mg Omega Danabol.  Ez már elsőre jó kajával hozni fog tömeget és erőt.

2021. November 21. - 21:04:11
Válasz #7
Nem elérhető

andras123


Gabor77 Atilla80 Jano Benceller  ***))  :-)->

Jo estet Zoltan? Ugygondolod Zolika hogy te beakarod mindeszt szedni egyszerre?
Nem hiszel aban hogy lehetne maskep is a testepitesben resztvenni>?
a trenbolone oleg szeszelyes a vesedre... ha l;atol mas kiutat?
a Nandrolone Decanoate egy szep dolog entolem tavol aljon hogy felbujtani akarnalak,igaze
az oxandrolone jo lesz teneked majd ha eljon az ido az elottem irok nem tegnap kesztek,azt mondja
testosterone koollene teneked hogy kihozza a nandrolone formajat es a tied is,
van neked methandienone az jo lesz teneked , HA nem akarsz testosterone Injection,azt mondja
Ovatosan nemhogy megserul barmelik testreszed pl-ul az inszalagjaid de ....
elso naptol megkostolhatod a methandienone-od csak ovatosan a receptorjaiodval,azt mondja
Remelem nem baj hogy fejtvesztve irtam ...nehid hogy elakartalalak gazolni teged....

BODYBUILDING.HU  :-):-)::

2021. November 22. - 07:12:47
Válasz #8
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Szia. Nincs gond. Köszönöm a hozzászólást. Csak sebtében elérhwtő termékek kombinációjáról kértem véleményt. Azóta már változott a helyzet... Akadt egy kis Tesztó Ena is, így már sikerült egy használható kúrát összerakni. Persze korántsem tökéletes, de nem is versenyezni akarok, csak egy kicsit "megdobni " magam. Tesztó, trena es diana maradt csak . Köszönóm mégegyszer. Maximálisan igazad van !  Tisztelet !

2021. November 22. - 10:00:05
Válasz #9
Nem elérhető

Gábor77


Szia. Nincs gond. Köszönöm a hozzászólást. Csak sebtében elérhwtő termékek kombinációjáról kértem véleményt. Azóta már változott a helyzet... Akadt egy kis Tesztó Ena is, így már sikerült egy használható kúrát összerakni. Persze korántsem tökéletes, de nem is versenyezni akarok, csak egy kicsit "megdobni " magam. Tesztó, trena es diana maradt csak . Köszönóm mégegyszer. Maximálisan igazad van !  Tisztelet !

Ezel csak az a baj , hogy ha egy kúrát megcsinálsz nem lesz visszaút. Lesz egy fejlődési ugrásod aztán összeesel még lehet kisebbre mint voltál. Nem fogod tudni megtartani azt a formát amit a cucc hoz. Be fog indulni egy spirál amiből baromi nehéz lesz kiszállni. Ráadásul az alap ismereteid sincsenek meg hozzá. Sok gondot fogsz generálni magadnak. Edz naturálba és rakj össze egy fenntartható egészséges formát 3x annyi idő alatt persze.A másik meg hogy ha már mindenáron bele akarsz vágni ebbe akkor legalább azt a nyomorult trent felejtsd már el. Első kúrára mi a bánatnak! Heti 3ml Testo.propi vagy Testo.ena 16 hétig bőven elég lesz és még a májadból se csinálsz szitát,meg a vesédet se basztatod! Ha egészséges forma kell akkor így jársz el. A danától faszán ki fogsz pattogni ráadásul amit hoz az fog legelőször elmenni. Teljesen rossz a megközelíésed!

2021. November 22. - 12:29:39
Válasz #10
Nem elérhető

Gyuf


Szia. Nincs gond. Köszönöm a hozzászólást. Csak sebtében elérhwtő termékek kombinációjáról kértem véleményt. Azóta már változott a helyzet... Akadt egy kis Tesztó Ena is, így már sikerült egy használható kúrát összerakni. Persze korántsem tökéletes, de nem is versenyezni akarok, csak egy kicsit "megdobni " magam. Tesztó, trena es diana maradt csak . Köszönóm mégegyszer. Maximálisan igazad van !  Tisztelet !

Ezel csak az a baj , hogy ha egy kúrát megcsinálsz nem lesz visszaút. Lesz egy fejlődési ugrásod aztán összeesel még lehet kisebbre mint voltál. Nem fogod tudni megtartani azt a formát amit a cucc hoz. Be fog indulni egy spirál amiből baromi nehéz lesz kiszállni. Ráadásul az alap ismereteid sincsenek meg hozzá. Sok gondot fogsz generálni magadnak. Edz naturálba és rakj össze egy fenntartható egészséges formát 3x annyi idő alatt persze.A másik meg hogy ha már mindenáron bele akarsz vágni ebbe akkor legalább azt a nyomorult trent felejtsd már el. Első kúrára mi a bánatnak! Heti 3ml Testo.propi vagy Testo.ena 16 hétig bőven elég lesz és még a májadból se csinálsz szitát,meg a vesédet se basztatod! Ha egészséges forma kell akkor így jársz el. A danától faszán ki fogsz pattogni ráadásul amit hoz az fog legelőször elmenni. Teljesen rossz a megközelíésed!
Majd a sajat hibajabol tanul remelhetoleg.
Hidd el Miklos sokan a javadat akarjak es hogy ne bazd szet magad. Persze sajat dontesed. Ha a fejedbe vetted mit mivel hat hajra..

2021. November 22. - 16:05:05
Válasz #11
Nem elérhető

Gábor77


Szia. Nincs gond. Köszönöm a hozzászólást. Csak sebtében elérhwtő termékek kombinációjáról kértem véleményt. Azóta már változott a helyzet... Akadt egy kis Tesztó Ena is, így már sikerült egy használható kúrát összerakni. Persze korántsem tökéletes, de nem is versenyezni akarok, csak egy kicsit "megdobni " magam. Tesztó, trena es diana maradt csak . Köszönóm mégegyszer. Maximálisan igazad van !  Tisztelet !

Ezel csak az a baj , hogy ha egy kúrát megcsinálsz nem lesz visszaút. Lesz egy fejlődési ugrásod aztán összeesel még lehet kisebbre mint voltál. Nem fogod tudni megtartani azt a formát amit a cucc hoz. Be fog indulni egy spirál amiből baromi nehéz lesz kiszállni. Ráadásul az alap ismereteid sincsenek meg hozzá. Sok gondot fogsz generálni magadnak. Edz naturálba és rakj össze egy fenntartható egészséges formát 3x annyi idő alatt persze.A másik meg hogy ha már mindenáron bele akarsz vágni ebbe akkor legalább azt a nyomorult trent felejtsd már el. Első kúrára mi a bánatnak! Heti 3ml Testo.propi vagy Testo.ena 16 hétig bőven elég lesz és még a májadból se csinálsz szitát,meg a vesédet se basztatod! Ha egészséges forma kell akkor így jársz el. A danától faszán ki fogsz pattogni ráadásul amit hoz az fog legelőször elmenni. Teljesen rossz a megközelíésed!
Majd a sajat hibajabol tanul remelhetoleg.
Hidd el Miklos sokan a javadat akarjak es hogy ne bazd szet magad. Persze sajat dontesed. Ha a fejedbe vetted mit mivel hat hajra..
Az rendben van hogy a hibájából tanul. De itt az egészség minél kisebb rombolása kellene a fő célnak lenni. Nagyon nincs tisztába a lehetséges negatív hatásokkal. Ezért próbálunk a józan eszére hatni. Egyenlőre úgy fest mindhiába. Remélem kisebb problémákkal megússza.

2021. November 22. - 18:55:30
Válasz #12
Nem elérhető

andras123


Gabor77  /:-)
Gyuf  :-OO
Gabor77 te olegge szepen irsz azert nagyon jol irsz,azt mondja
Jol ha latni hogy agodol...
Gabor77 Atilla80 Jano Benceller Zoltan
Maszat  ,Good Vazeg,Kamagraking NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika Arpi Bacsi Jordan Balu Efitmester --)

2021. November 22. - 18:59:00
Válasz #13
Nem elérhető

guzzi


Gabor77 Atilla80 Jano Benceller  ***))  :-)->

Jo estet Zoltan? Ugygondolod Zolika hogy te beakarod mindeszt szedni egyszerre?
Nem hiszel aban hogy lehetne maskep is a testepitesben resztvenni>?
a trenbolone oleg szeszelyes a vesedre... ha l;atol mas kiutat?
a Nandrolone Decanoate egy szep dolog entolem tavol aljon hogy felbujtani akarnalak,igaze
az oxandrolone jo lesz teneked majd ha eljon az ido az elottem irok nem tegnap kesztek,azt mondja
testosterone koollene teneked hogy kihozza a nandrolone formajat es a tied is,
van neked methandienone az jo lesz teneked , HA nem akarsz testosterone Injection,azt mondja
Ovatosan nemhogy megserul barmelik testreszed pl-ul az inszalagjaid de ....
elso naptol megkostolhatod a methandienone-od csak ovatosan a receptorjaiodval,azt mondja
Remelem nem baj hogy fejtvesztve irtam ...nehid hogy elakartalalak gazolni teged....

BODYBUILDING.HU  :-):-)::



Öregem érthetően ha nem tudsz írni akkor inkább hanyahold az írást mert ful hülyének tűnsz igy!

2021. November 22. - 19:08:11
Válasz #14
Nem elérhető

andras123


Guszti remelem nem fuvalkodtal fel...
hiba volt e benne? hat probaltam hirtelen irni sokszor....oknelkul irtam el amit elirtam,