2024. Április 28. - 00:20:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174146 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 29. - 13:16:15
Válasz #30
Nem elérhető

hummerdikk



Szerintem elég közérthetően fogalmaztam. Igaz, sztem személy szerint igen kevés embert érinthet ez a témakör itt a fórumon, de attól még nem árt némi háttérinformáció a többieknek sem.

 8-)
Teljesen ertheto volt szamomra. Persze h nem erint, de lehet par olyan ember aki ugy vag bele h senki nem tud semmit es o maga se tud semmit, mert ugye mindenhonnan hallani mindent es abbol osszerakni a kepet nem kispalyas dolog!
ui: nem lenne hulyeseg csinalni egy Szteroid FAQ topikot, ahol leirjatok sajat szavakkal a dolgokat ill. tapasztalatokat.

2008. Július 29. - 13:16:43
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönjük Steve, sose lehet tudni, kit érint és kit nem  ;-oo-; Meg mindegy is, ez is csak információ, aminek itt a helye  /:-)  0o0o0

2008. Július 29. - 15:25:28
Válasz #32

B1ll4

Vendég

Szerintem elég közérthetően fogalmaztam. Igaz, sztem személy szerint igen kevés embert érinthet ez a témakör itt a fórumon, de attól még nem árt némi háttérinformáció a többieknek sem.

 8-)
Teljesen ertheto volt szamomra. Persze h nem erint, de lehet par olyan ember aki ugy vag bele h senki nem tud semmit es o maga se tud semmit, mert ugye mindenhonnan hallani mindent es abbol osszerakni a kepet nem kispalyas dolog!
ui: nem lenne hulyeseg csinalni egy Szteroid FAQ topikot, ahol leirjatok sajat szavakkal a dolgokat ill. tapasztalatokat.

Hummer , ez már megint kiosztásnak hangozhat , de abszolút nem annak szánom ! Miért érdekelnek ennyire a szteroidok ? Otthon van egy vudubaba amit próbaszerűen szúrkálsz ? Titokba érzem a gondolatodat háttérben "egyszer én is nagy leszek és tele leszek" , előtte , hogy ezt kiérdemelhesd , dolgozz meg natúrként ezért , utána térdet hajtok ! :-){

2008. Július 29. - 15:49:56
Válasz #33
Nem elérhető

FirstLady



Szerintem elég közérthetően fogalmaztam. Igaz, sztem személy szerint igen kevés embert érinthet ez a témakör itt a fórumon, de attól még nem árt némi háttérinformáció a többieknek sem.

 8-)
Teljesen ertheto volt szamomra. Persze h nem erint, de lehet par olyan ember aki ugy vag bele h senki nem tud semmit es o maga se tud semmit, mert ugye mindenhonnan hallani mindent es abbol osszerakni a kepet nem kispalyas dolog!
ui: nem lenne hulyeseg csinalni egy Szteroid FAQ topikot, ahol leirjatok sajat szavakkal a dolgokat ill. tapasztalatokat.

Hummer , ez már megint kiosztásnak hangozhat , de abszolút nem annak szánom ! Miért érdekelnek ennyire a szteroidok ? Otthon van egy vudubaba amit próbaszerűen szúrkálsz ? Titokba érzem a gondolatodat háttérben "egyszer én is nagy leszek és tele leszek" , előtte , hogy ezt kiérdemelhesd , dolgozz meg natúrként ezért , utána térdet hajtok ! :-){
Engem is érdekelnek a szteroidok, és?  8-) ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 15:51:31
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem is érdekelnek a szteroidok, és?  8-) ;D ;D ;D

Engem is, pedig én se vagyok azon a szinten  :P Előttem is térdet hajtasz majd Billa?  >:D

2008. Július 29. - 15:52:19
Válasz #35

B1ll4

Vendég
:D Anyám , rajtad már ez sem segítene ! :D  ..... nah jó lehet egy picit . De le fogok szokni erről a hittérítő dolgaimról , csak idegesít néha a dolog ...

God tudod jól kire értettem , meg mire !  8-)

2008. Július 29. - 15:53:59
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


:D Anyám , rajtad már ez sem segítene ! :D  ..... nah jó lehet egy picit . De le fogok szokni erről a hittérítő dolgaimról , csak idegesít néha a dolog ...

God tudod jól kire értettem , meg mire !  8-)

Tudom, de olyan jó beszóni  :-p  :-*  o:)

2008. Július 29. - 15:54:22
Válasz #37
Nem elérhető

FirstLady


:D Anyám , rajtad már ez sem segítene ! :D  ..... nah jó lehet egy picit . De le fogok szokni erről a hittérítő dolgaimról , csak idegesít néha a dolog ...

God tudod jól kire értettem , meg mire !  8-)
Fogalmad sincs, mi mit csinálna velem ))=/ ;D
Amúgymeg neked sem kéne tudnod még róla, mégis mást sem bújsz hónapok óta 8-) ;D ;D ;D ;D ;D
Hadd informálódjon mindenki, ha valaki elszánja magát, az úgyis konkrét kérdéseket fog feltenni, és akkor le lehet beszélni, ha aktuális lesz  8-) :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 15:55:03
Válasz #38

B1ll4

Vendég
De nem itt beszélem meg . Én már amúgy is koxolok tudod jól ...

2008. Július 29. - 15:59:14
Válasz #39
Nem elérhető

FirstLady


De nem itt beszélem meg . Én már amúgy is koxolok tudod jól ...
Hát hol beszélgessen erről, ha nem egy fórumon, egy erre kialakított topicban... Ha aktuális lenne, szerintem nem itt beszélné meg... de mindegy  8-) ;D :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 16:00:16
Válasz #40

B1ll4

Vendég
Biztos vagy te abban ? :)

2008. Július 29. - 16:01:07
Válasz #41
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 16:15:41
Válasz #42
Nem elérhető

mushroom


De nem itt beszélem meg . Én már amúgy is koxolok tudod jól ...
Hát hol beszélgessen erről, ha nem egy fórumon, egy erre kialakított topicban... Ha aktuális lenne, szerintem nem itt beszélné meg... de mindegy  8-) ;D :-!!!

Lehet, hogy ebben a pillanatban nem aktuális, de egy-két héten belül már az lesz  :) Szerintem Bill is így értette

2008. Július 29. - 16:17:25
Válasz #43
Nem elérhető

FirstLady


De nem itt beszélem meg . Én már amúgy is koxolok tudod jól ...
Hát hol beszélgessen erről, ha nem egy fórumon, egy erre kialakított topicban... Ha aktuális lenne, szerintem nem itt beszélné meg... de mindegy  8-) ;D :-!!!

Lehet, hogy ebben a pillanatban nem aktuális, de egy-két héten belül már az lesz  :) Szerintem Bill is így értette
Igen, így értette, de én tudom, hogy nem aktuális :)
Nem kell beparázni Hummer az őszi versenyen nem fog indulni 100+ban @-o !+"% :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 16:20:08
Válasz #44

B1ll4

Vendég
mind1... Ladynek van igaza..  :-!!! :-){ Miért akarom én mindig megváltani a világot ? :D Azt csinál mindenki amit akar .