2024. Április 28. - 11:00:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az anabolikus zsíroskenyér és a diétás rántotta baconnel-étkezési szokások,tippe  (Megtekintve 32234 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 30. - 00:07:51
Válasz #75
Nem elérhető

Gabe


Gabe ez jol hangzik!!!! kiprobálom én is ha van még ilyen nyugodtan ird le!!! ****:)))))) ****:))))))
Oké, majd beírom a többit is, de az igazi konyhatündér itt Rencsi, nézz be a keverem-kavarom topicba!  ****:))))))
köszi a reklámot! :D Kicsit már úgyis le kellene porolnom a topicot, addig a fent leírtról nem dobsz be egy képet a keverem-kavaromba? ;)
Sajnos már elfogyasztottam!  :-X
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 00:12:29
Válasz #76
Nem elérhető

Rencsi


Gabe ez jol hangzik!!!! kiprobálom én is ha van még ilyen nyugodtan ird le!!! ****:)))))) ****:))))))
Oké, majd beírom a többit is, de az igazi konyhatündér itt Rencsi, nézz be a keverem-kavarom topicba!  ****:))))))
köszi a reklámot! :D Kicsit már úgyis le kellene porolnom a topicot, addig a fent leírtról nem dobsz be egy képet a keverem-kavaromba? ;)
Sajnos már elfogyasztottam!  :-X
Kifogások...kifogások... majd ha kövire csinálsz akkor ne feledd! :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Január 30. - 00:28:36
Válasz #77
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 10:18:49
Válasz #78
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Gabe ez jol hangzik!!!! kiprobálom én is ha van még ilyen nyugodtan ird le!!! ****:)))))) ****:))))))
Oké, majd beírom a többit is, de az igazi konyhatündér itt Rencsi, nézz be a keverem-kavarom topicba!  ****:))))))
köszi a reklámot! :D Kicsit már úgyis le kellene porolnom a topicot, addig a fent leírtról nem dobsz be egy képet a keverem-kavaromba? ;)
Sajnos már elfogyasztottam!  :-X


Ezt be akartam írni már akkor, h szerintem Gabe azt már be is csipegette,nem fényképezni készítette ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 30. - 10:30:39
Válasz #79
Nem elérhető

Gabe


Egyrészt nem vagyok ilyen téren közléskényszeres, hogy fényképezgessem a kajáimat, másrészt eszembe sem jutott, inkább az, hogy megegyem azonnal!
Ezért jó, ha csirkét is csinál az ember, mert én személy szerint marhahúsból akár fél kilót is meg bírok enni egyszerre, míg a csirkéből elég a 20-25deka!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 10:43:18
Válasz #80
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ugyanígy vagyok,mióta átálltam arra, hogy azért nagyobb arányban marhát fogyasztok,nem is tűnik soknak napi megy kiló husi.Persze nem csak marhát ezsem, de nagyrészt igen.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 30. - 10:47:04
Válasz #81
Nem elérhető

Gabe


Ugyanígy vagyok,mióta átálltam arra, hogy azért nagyobb arányban marhát fogyasztok,nem is tűnik soknak napi megy kiló husi.Persze nem csak marhát ezsem, de nagyrészt igen.
az magyarban mennyi? ;D
Én nem eszek ennyit egy nap, 50-60 dekát max., főleg, ha van időm enni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 11:10:18
Válasz #82
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ugyanígy vagyok,mióta átálltam arra, hogy azért nagyobb arányban marhát fogyasztok,nem is tűnik soknak napi megy kiló husi.Persze nem csak marhát ezsem, de nagyrészt igen.
az magyarban mennyi? ;D
Én nem eszek ennyit egy nap, 50-60 dekát max., főleg, ha van időm enni!
;D

Én ilyen 60-80 deka között, meg egy kaja minden nap hal.Persze van nap mikor inkább csirke meg turmix, nekem sokkal nagyobb gondot okoz a szénhidrát bevitele.ellenben ugye mikor már nagyon kész vagyok, akkor meg megeszem ilyen iszonyat adag cukros szarokat.Ami jó Ch bemegy ,az kb a turmixok, néha iszom a Fludból külön, kicsir rizs mkicsi krumpli.Finnyás köcsög vagyok.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 30. - 12:30:20
Válasz #83
Nem elérhető

Gabe


Próbáld ki a bulgurt, vagy a kuszkuszt!
Ugyanolyan jó CH források, mint a rizs, én is könnyebben megeszem ezeket!
Auchanban lehet kapni, de szerintem tecsóban is.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 12:32:14
Válasz #84
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Próbáld ki a bulgurt, vagy a kuszkuszt!
Ugyanolyan jó CH források, mint a rizs, én is könnyebben megeszem ezeket!
Auchanban lehet kapni, de szerintem tecsóban is.

A kuszkuszon én is régóta gondolkodom, de nem próbáltam még ki. Asszony szereti nálunk.

2010. Január 30. - 12:33:26
Válasz #85
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Kuszkuszt próbáltam már, néha szoktam most is.Bulgurt még nem ettem,de van közel auchan, ránézek.Köcce!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 30. - 12:35:02
Válasz #86
Nem elérhető

Gabe


Én törökben ettem bulgurt, nagyon jól csinálják!
A kuszkusz kicsit grízes állagú, de nagyon finom, és könnyen lemegy a hús mellé!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 01. - 19:34:58
Válasz #87

Tündi-Bündi

Vendég
Én a hajdinát ajánlom Lali mézzel szereti én kis vegetával :) az is van auchanban...:) igaz a gyógynövényes nagykerben olcsóbb!

"Hagyományai

- Egy nepáli legenda szerint az óriások eledele. Még most is úgy tartják, hogy aki nagy, erős és okos akar lenni, annak sokat kell belőle enni."  ;D
Összetétele

- A hajdina több tekintetben biológiailag értékesebb a többi gabonaféléknél.
- A hajdina jellemző tápanyaga, a többi gabonaféléhez hasonlóan, a szénhidrát. Ám eltérően ezektől a hajdina termése és lisztje különösen sok keményítőt (56-77%) tartalmaz, élelmirost-tartalma is kiemelkedően magas (25,7 gr/100 gr).
- 2-3 szorosát tartalmazza bizonyos életfontosságú aminosavaknak –lizin, arginin és triptofan -, és sok benne a lecitin is.
- Nagy mennyiségben tartalmaz „rutin”-t (rutozid) (P-vitamin).
- Emellett a B-vitamincsoport majdnem minden tagját tartalmazza (B1, B2, niacin).
- A következő ásványi anyagokban gazdag: pl. vas, kálium, kalcium, magnézium, foszfor, cink.
- Zsírsavtartalmának kereken 70%-a telítetlen – így könnyen emészthető. Akinek érzékeny az emésztőrendszere, annak a hajdina igen hasznos.
- A hajdina gluténmentes, felhasználható „cöliákia-diétához”, tehát liszt érzékenyek is fogyaszthatják.
- Fehérje minőségében jobb, minta a búzáé, mert 100 gr fehérjében 5,8 gr lizin van, míg a búzában csak 2-3 gr.
- 130 gr fehérjét, 649 gr keményítőt, 30 gr zsírt, 35 gr szerves sót, 26 gr rostot tartalmaz kilógrammonként.
- Kiváló tulajdonsága, hogy még azok is fogyaszthatják, akik más gabonafajtákra érzékenyek, allergiásak, azok gliadin (sikér) tartalma miatt.

2010. Február 06. - 09:54:21
Válasz #88
Nem elérhető

Szandi


Próbáld ki a bulgurt, vagy a kuszkuszt!
Ugyanolyan jó CH források, mint a rizs, én is könnyebben megeszem ezeket!
Auchanban lehet kapni, de szerintem tecsóban is.
Vagy keleti boltban kimérve.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Február 06. - 10:51:58
Válasz #89
Nem elérhető

Gabe


Én a hajdinát a vércsoportom miatt nem eszem, mert a B-vércsoportnak kerülendő!
De biztos finom, Sztereó ódákat zengett róla!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"