2024. Április 28. - 15:13:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Branch Warren  (Megtekintve 13068 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 29. - 10:06:36
Megtekintve 13068 alkalommal
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


eddig valahogy ő kimaradt, pedig nem érdemelte meg.Remélem sokan rakunk majd fel ide infokat meg képeket Branchről,aki mellesleg ugye szerzett egy 2. helyet a Mr.Olympián.Nem a legjobb genetikai adottságokkal rendelkező versenyző, de brutális,iszonyat tömeg, ránézek és olyan, mintha egy darab gránitból faragták volna ki.És az edzései...elég kemények szerintem.Elsőnak akkor egy link, a Muscletech oldaláról, pár hasznos infoval .
http://www.muscletech.com/resources/athletes/branchwarren/index.shtml
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 10:11:12
Válasz #1
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 10:14:20
Válasz #2
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 11:43:56
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon jó kis topik lesz, Branch az egyik kedvenc. Tudom hogy nem elegáns, de a freakek nekem mindig bejöttek  :violinplay3:

2010. Január 29. - 11:45:36
Válasz #4
Nem elérhető

atleeta


Jó ötlet volt, Branch nagy király  ****:)))))) Reméljük Árpibácsi is észreveszi a topicot és telenyomja Warrenes képekel  @:-)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 29. - 11:54:34
Válasz #5
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nagyon jó kis topik lesz, Branch az egyik kedvenc. Tudom hogy nem elegáns, de a freakek nekem mindig bejöttek  :violinplay3:


Valóban nem a legjobb felépítésű versenyző, de brutális.Elég nehéz elhinnem h valaha ennek az embernek a mell volt a leggyengébb testrésze. :-)(-:
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 12:31:48
Válasz #6
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


 >:D
Azt olvastam egy vele készült újságcikkben, h számára így biztonságos a gyakorlatok végzése, evvel a formával.Nem nagyon tudnék egy ilyen edzést túlélni, az bizonyos.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 12:42:19
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


>:D
Azt olvastam egy vele készült újságcikkben, h számára így biztonságos a gyakorlatok végzése, evvel a formával.Nem nagyon tudnék egy ilyen edzést túlélni, az bizonyos.

Egy barátom is így edz újabban, és nem várt növekedésnek indult  ;D

2010. Január 29. - 13:09:15
Válasz #8
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Azok a lábak kéremszépen,még a mellnél is durvábbak.Régebben sokat kritizálták a hátát, az alós hátizmát, meg az egész kidolgozottságát.Szerintem sikerült orvosolnia a problémát.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 13:21:26
Válasz #9
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Egy nam igazán kislányos háttréning még tavalyról.Sajnos nem találom azt a videot, amin a Metroflexben éppen aprítja a súlyokat, miközben a terem tulajdonosa arról mesél,milyen keményen edz Branch még a versenyhez közel is, hatalmas súlyokkal.NA addig ez is megteszi.
http://www.youtube.com/watch?v=_tU4IMcR7BU
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 13:29:49
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Csigás lehúzásnál hátra épp a teljes összehúzódás lenne a kívánatos nem? Hogy minél közelebb húzd a mellhez, és a lapockák nyomódjanak össze. Vagy hüJe vagyok?

2010. Január 29. - 13:46:09
Válasz #11
Nem elérhető

Maszat


Csigás lehúzásnál hátra épp a teljes összehúzódás lenne a kívánatos nem? Hogy minél közelebb húzd a mellhez, és a lapockák nyomódjanak össze. Vagy hüJe vagyok?

Szerintem Neki már annyi izom van a hátán,h nem is nagyon tudná jobban összepréselni.Főleg ha be van durranva.
Durrani a profik pedig kibaszottul tudnak  @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 29. - 13:47:00
Válasz #12
Nem elérhető

God Vazzeg


Csigás lehúzásnál hátra épp a teljes összehúzódás lenne a kívánatos nem? Hogy minél közelebb húzd a mellhez, és a lapockák nyomódjanak össze. Vagy hüJe vagyok?

Szerintem Neki már annyi izom van a hátán,h nem is nagyon tudná jobban összepréselni.Főleg ha be van durranva.
Durrani a profik pedig kibaszottul tudnak  @-o

Lehet. Ahogy látom egyik gyakorlatnál se nyomja teljes tartományban. Lehet kipróbálom ezt ma, úgyis hát edzés van  ***)))

2010. Január 29. - 13:49:21
Válasz #13
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Neki bevált, az biztos.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 29. - 13:56:31
Válasz #14
Nem elérhető

God Vazzeg