2024. Május 02. - 09:57:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2496950 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2019. Január 30. - 00:31:59
Válasz #11055
Nem elérhető

BlooseQ


@CED96

Visszallitasz ugy kene hogy 2500-2500-1250-1250iu HCG 5 naponta beadva illetve melle elso 2 hétben napi 2 clomid utána 4 hetig napi 1 és ezek melle napi 12.5mg Exemestane vagy 0.5mg Anastrozole

Az antiosztrogen ami jo a kurad melle az ketnaponta 12.5mg Exemestane vagy ketnaponta 0.25mg Anastrozole + napi 25-50mg Proviron

@Satufake
Visszallitasnak szinten olyannak kene lennie mint amit leírtam CED96-nak

2019. Január 30. - 15:25:54
Válasz #11056
Nem elérhető

kemi


Üdv!
Versenyző ismerősöm Diamondot használt nem rég müködött neki faszan minden(,propi,wini,tren), de rettenet büdösek voltak😃
Sis labs-tol tesztók müködnek, a többit nem tudom, uk-muscle-on(legnevesebb brit szteroid fórum) elég sokán szidják hogy aluldozisolt, illetve üres egy-két terméke.
Szomszéd kutyái jelenleg a mindenhol lehordott shree-t meg roxot használják es brutál jó formákat hoznak.

Igen, elég erős, fura szaga volt a Diamond Propi/Wininek. Erre én is felfigyeltem.

2019. Január 31. - 22:31:37
Válasz #11057
Nem elérhető

Eliteboy


Sziasztok! Deca t szeretnék betenni a kúrámba tudnátok valami infot melyik deca jo? Olyat amit mostanában hasznaltatok. Szinte minden gyártót eltudok érni.  Köszi.

Én elég sok decat próbáltam már. Legjobban a master deca hozott tömeget. sis se rossz ,de master többet hozott. Elite,diamond,genesis ilyenekbe nem is reménykednék, hogy valaha láttak az ampullák nandrolont..

2019. Február 01. - 00:20:07
Válasz #11058
Nem elérhető

Cukraszda


Sziasztok! Deca t szeretnék betenni a kúrámba tudnátok valami infot melyik deca jo? Olyat amit mostanában hasznaltatok. Szinte minden gyártót eltudok érni.  Köszi.

Én elég sok decat próbáltam már. Legjobban a master deca hozott tömeget. sis se rossz ,de master többet hozott. Elite,diamond,genesis ilyenekbe nem is reménykednék, hogy valaha láttak az ampullák nandrolont..
Sziasztok! Deca t szeretnék betenni a kúrámba tudnátok valami infot melyik deca jo? Olyat amit mostanában hasznaltatok. Szinte minden gyártót eltudok érni.  Köszi.

Én elég sok decat próbáltam már. Legjobban a master deca hozott tömeget. sis se rossz ,de master többet hozott. Elite,diamond,genesis ilyenekbe nem is reménykednék, hogy valaha láttak az ampullák nandrolont..





Az a baj hogy master nekem begyulladt tavaly nagyon a szuszija. És ami nekem gyullad azt dobom is örökre. De azér kössz!

2019. Február 01. - 19:57:19
Válasz #11059
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Deca t szeretnék betenni a kúrámba tudnátok valami infot melyik deca jo? Olyat amit mostanában hasznaltatok. Szinte minden gyártót eltudok érni.  Köszi.

Én elég sok decat próbáltam már. Legjobban a master deca hozott tömeget. sis se rossz ,de master többet hozott. Elite,diamond,genesis ilyenekbe nem is reménykednék, hogy valaha láttak az ampullák nandrolont..

Szerimtem a Diamondé nem rossz, de meglátjuk mennyit tud a Master. Most fog elfogyni a 10ml-s Dia. Többi deca Master.

2019. Február 05. - 15:06:25
Válasz #11060
Nem elérhető

Cukraszda


Sziasztok. New york propionate ot használt valaki mostanában? Ha leírna megköszönném.

2019. Február 24. - 09:17:00
Válasz #11061
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Deca t szeretnék betenni a kúrámba tudnátok valami infot melyik deca jo? Olyat amit mostanában hasznaltatok. Szinte minden gyártót eltudok érni.  Köszi.

Én elég sok decat próbáltam már. Legjobban a master deca hozott tömeget. sis se rossz ,de master többet hozott. Elite,diamond,genesis ilyenekbe nem is reménykednék, hogy valaha láttak az ampullák nandrolont..
Sziasztok! Deca t szeretnék betenni a kúrámba tudnátok valami infot melyik deca jo? Olyat amit mostanában hasznaltatok. Szinte minden gyártót eltudok érni.  Köszi.

Én elég sok decat próbáltam már. Legjobban a master deca hozott tömeget. sis se rossz ,de master többet hozott. Elite,diamond,genesis ilyenekbe nem is reménykednék, hogy valaha láttak az ampullák nandrolont..





Az a baj hogy master nekem begyulladt tavaly nagyon a szuszija. És ami nekem gyullad azt dobom is örökre. De azér kössz!
Igen azzal én is találkoztam, elbasztak egy szép nagy sorozatot belőle, azóta nincs ilyen.

2019. Február 27. - 11:25:28
Válasz #11062
Nem elérhető

Gyuf


Srácok.

Jelenleg újabb próbába vagyok propi kúrában heti 3x1ml, elsőnek Sterling-et próbáltunk (10ml), ami már elfogyott ( nem mintha éreznék bármit is ), most inkább masterrel folytatjuk, amiből hétfőn bement 1ml.
csütörtök, és szombaton bemegy még 1-1. Viszont én Vasárnap reggel utazok Németbe, és majd csak 1hét múlva jövök haza. Beadni magamnak nem tudom, hogy magammal vinném.
Mekkora gáz hogy 1 hetet kihagyok? Sajnos ahova megyünk, nincs ismerősöm, mert bnőm családtagjához megyünk vendégségbe.


2019. Február 27. - 11:36:31
Válasz #11063
Nem elérhető

kemi


Srácok.

Jelenleg újabb próbába vagyok propi kúrában heti 3x1ml, elsőnek Sterling-et próbáltunk (10ml), ami már elfogyott ( nem mintha éreznék bármit is ), most inkább masterrel folytatjuk, amiből hétfőn bement 1ml.
csütörtök, és szombaton bemegy még 1-1. Viszont én Vasárnap reggel utazok Németbe, és majd csak 1hét múlva jövök haza. Beadni magamnak nem tudom, hogy magammal vinném.
Mekkora gáz hogy 1 hetet kihagyok? Sajnos ahova megyünk, nincs ismerősöm, mert bnőm családtagjához megyünk vendégségbe.

Itt az ideje megtanulni beadni magadnak :D nem nagy cucc, ha az olasz srác Youtuberól megtanult műteni és még csak nem is bukott le gyorsan a kórházban, akkor te is be fogod tudni adni magadnak :D

2019. Február 27. - 16:06:16
Válasz #11064
Nem elérhető

ameno


Srácok.

Jelenleg újabb próbába vagyok propi kúrában heti 3x1ml, elsőnek Sterling-et próbáltunk (10ml), ami már elfogyott ( nem mintha éreznék bármit is ), most inkább masterrel folytatjuk, amiből hétfőn bement 1ml.
csütörtök, és szombaton bemegy még 1-1. Viszont én Vasárnap reggel utazok Németbe, és majd csak 1hét múlva jövök haza. Beadni magamnak nem tudom, hogy magammal vinném.
Mekkora gáz hogy 1 hetet kihagyok? Sajnos ahova megyünk, nincs ismerősöm, mert bnőm családtagjához megyünk vendégségbe.

Elég gáz mert kiürül a cucc szinte teljesen. Már a levezetést is előbb kezdik mint 1 hét.

Eddig mindig más adta be?! Az szép. :D Hidd el én sem vagyok se orvos se ápoló, de már az első szurit is magamnak adtam be, és az eddigieket is. Sokan leírták itt a fórumon is hogy hogy kell mire kell figyelni de yt-n egy videóból is meglehet tanulni. A húgyagyú cigányok is beadják gond nélkül maguknak. Nem nagy cucc. És legalább nincs az ember senkihez se kötve.

2019. Március 02. - 07:53:30
Válasz #11065
Nem elérhető

Extern


Sziasztok!

Forrásom kiapadt nem tudja beszerezni, de szükségem lenne egy Sis Masteron 200/ Drosta enára. Nincs valakinek feleslegben ?

2019. Március 02. - 17:36:38
Válasz #11066
Nem elérhető

VG


Sziasztok! Régi inaktív forumozó vagyok. Aki tud segíteni írjon. Újonnan regisztráltak hagyjanak.
Köszi

2019. Március 20. - 19:05:01
Válasz #11067
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok! Magnus propi mien mostanaba hasznalta valaki?

2019. Április 02. - 13:56:07
Válasz #11068

testo55

Vendég
Van még valaki aki foglalkozik tápkieggel itt? Mármint tényleg tápkiegre gondolok nem roidokra😃 régebben lehetett szerezni bolti ár alatti myproteint meg ilyesmiket.  /7%Ha valaki tud az kérem írjon.
Köszi! :azn:

2019. Április 10. - 11:09:53
Válasz #11069
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Sarm-al kapcsolatosan tudna valaki segíteni? Ligandrol, Cardarin,Ostarin, Ibutamoren. Mennyi ideig érdemes szedni, és kb: mennyit? Sovány tömeg lenne a cél. Köszi előre is.