2024. Május 10. - 06:02:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409440 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2010. Február 18. - 21:07:35
Válasz #2190
Nem elérhető

fastor


Ha nyerek a kenón, felélesszük. ****:))))))

Kösz sasa, jó fej vagy.  ;-oo-;
Akkor valóban nagy szükség lenne ilyen műsorra?  ::)
áh dehogy, szarvolt ;D

VICCELEK SZERETJÜK KÉRÜNK MÉGG /7%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 18. - 22:13:59
Válasz #2191
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha nyerek a kenón, felélesszük. ****:))))))

Kösz sasa, jó fej vagy.  ;-oo-;
Akkor valóban nagy szükség lenne ilyen műsorra?  ::)

Mindenképpen szükség lenne egy ilyen valóban színvonalas műsorra.Pár hete Baluval néztünk vissza pár adást,és basszus azok a felvételek...kurva jó  a style is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-){
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 18. - 22:20:09
Válasz #2192
Nem elérhető

P00By


Egy éve reménykedek... :'(


2010. Február 19. - 16:41:16
Válasz #2193
Nem elérhető

Yeti


Ha nyerek a kenón, felélesszük. ****:))))))
Én meg a héten kitöltöttem életem első 5 - ösét. Én sem bánnám, ha ezt az 5 számot húznák ki. Így beszállnék Sasa Mester mellé a költségekben.  ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 19. - 17:42:33
Válasz #2194
Nem elérhető

sasa


Ha rajtam múlna, hetente lenne adás. Lesz ez még másképp is csak nehagyjon el a szerencse.
Lehetne ebből nyereséges vállalkozást csinálni, csak a kezdő tőke legyen meg.

2010. Február 19. - 22:35:06
Válasz #2195
Nem elérhető

Kicsibors


Hm... És nem lehetséges, hogy egy új csatornán kéne próbálkozni?...
Én speciel a LifeNetwork -re gondolok, mert ott elég sok féle életmód magazin megy, de főleg Angliából inportált műsorok, ahogy néztem egyelőre magyar műsor kevés van.
Talán egy próbát megérne...
(Lehet, hogy egy idealista vagyok, de mi van, ha mégis lenne iránta érdeklődés?!  :D)

2010. Február 20. - 08:03:00
Válasz #2196
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az Iván barátom aki készítette(vágás) a gyurmát és ajánlókat,  LifeNetwork & OzoneNetwork(T-mobile tulajdona) fővágója.
Az ajánlókat is ő vágjka és csapata.

Sokan úgy gondolják, hogy a csatorna fizet a hazai gyártású műsorokért, hát nem, neked kell megvenni a műsoridőt és a reklámidőt, amit a szponzoraidnak értékesítesz. Természetesen ez külföldön nem így működik. Először szponzor, utána bármelyik csatornára be tudom rakni a műsort.
Minden a költségvetésen múlik.  ;)

Talán majd egyszer elmesélem a többit... ***)))


2010. Február 20. - 18:54:29
Válasz #2197
Nem elérhető

H. Laci


Olyat kérdezhetnék-e hogy a 16. gyurma adásban mikor Simon Tomi mesél magáról, meg képeket mutattok akkor alatta szól egy zene, annak mi a címe?  ****:)))))) Thanx.  ;)

2010. Február 20. - 21:52:32
Válasz #2198
Nem elérhető

Kicsibors


Az Iván barátom aki készítette(vágás) a gyurmát és ajánlókat,  LifeNetwork & OzoneNetwork(T-mobile tulajdona) fővágója.
Az ajánlókat is ő vágjka és csapata.

Sokan úgy gondolják, hogy a csatorna fizet a hazai gyártású műsorokért, hát nem, neked kell megvenni a műsoridőt és a reklámidőt, amit a szponzoraidnak értékesítesz. Természetesen ez külföldön nem így működik. Először szponzor, utána bármelyik csatornára be tudom rakni a műsort.
Minden a költségvetésen múlik.  ;)

Talán majd egyszer elmesélem a többit... ***)))



Értem. Sejtettem, hogy ez így működik, csak hát a remény hal meg utoljára...  :-\

2010. Május 10. - 17:49:31
Válasz #2199
Nem elérhető

mushroom


A Gyurma rajongók figyelmébe ajánlom: A pankrátor csapatommal kaptunk egy meghívást, a szegedi jégcsarnokban megrendezésre kerülő kick box, és mma bajnokságra 22-én, amit a Sport1 is közvetíteni fog! Aki figyel, az kiszúrhatja a legutoljára kedvenc műsorunk kécskei összefoglalójában látott egyenruhát! Én biztos abban fogok rohangálni a saját show kezdetéig, ameddig le nem kell dobnom a textilt, de a srácoknak is előtúrom a tartalék pólóimat, ha nem jön össze, majd Producertől kunyerálok pár megmaradt darabot, a kifejezetten Gyurmás pólókból, ha van még  ;D Szóval ha egyelőre sajnos másképp nem is, pár bevágás erejéig nosztalgikus hangulatot csempészünk a sport1 műsorára, ezzel is üzenve a csatorna vezetőinek, hogy bízunk a folytatásban!  @:-)

Prod neked nincs kedved kicsit nosztalgiázni? Némi Behind The Scenes info a régebbi műsorokból, esetleg bíztató hírek a jövőt illetően, mi van a Gyurma Teammel mostanság, meg ilyenek  ;-oo-;

2010. Szeptember 03. - 15:12:32
Válasz #2200
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha összejön 10.000 facebook rajongó akkor lesz műsor  ;D
 

2010. Szeptember 03. - 15:23:53
Válasz #2201
Nem elérhető

Cressler


Ha összejön 10.000 facebook rajongó akkor lesz műsor  ;D
 

óránként kell 10 000?  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Szeptember 03. - 15:25:42
Válasz #2202
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha összejön 10.000 facebook rajongó akkor lesz műsor  ;D
 

óránként kell 10 000?  :)


Nem, összesen  ;D

2010. Szeptember 03. - 20:13:36
Válasz #2203
Nem elérhető

Aco


Most ez komoly??Rögton regelek Face-re  ;D :P

2010. Szeptember 03. - 20:23:51
Válasz #2204
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Most ez komoly??Rögton regelek Face-re  ;D :P

Igen  ;)







Lehet, hogy valaki nem emlékszik rá  ;D