2024. Május 11. - 21:32:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: New Level with AX Supplements (by B1ll4)  (Megtekintve 49164 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 22. - 09:53:03
Válasz #45
Nem elérhető

madinorbi


Szeva Béla !
Oldalsó vállra csinálj fekvő oldalemelést, amivel a jó öreg Nubret a pumping ironban rommá durrantja a deltáit. Most vettem be én is 2-3 hónapja az edzésembe és odabasz.  :-/-
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 22. - 09:54:27
Válasz #46
Nem elérhető

Jordan


Szeva Béla !
Oldalsó vállra csinálj fekvő oldalemelést, amivel a jó öreg Nubret a pumping ironban rommá durrantja a deltáit. Most vettem be én is 2-3 hónapja az edzésembe és odabasz.  :-/-

Csinálja!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 22. - 10:08:19
Válasz #47
Nem elérhető

pókerarc


Billának csak nem Írországban lakik a guruja? ::) :o :D
Nyomjad Billa! @:-)
 ;-oo-;

2008. Július 22. - 10:10:04
Válasz #48
Nem elérhető

hopika


Táverőátadás van...hogy mi??? !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 22. - 10:10:49
Válasz #49
Nem elérhető

Jordan


Billának csak nem Írországban lakik a guruja? ::) :o :D
Nyomjad Billa! @:-)
 ;-oo-;

Neeem! Dehogy!  :D

Csak sejtem..... ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 22. - 13:02:51
Válasz #50

B1ll4

Vendég
Lehet félreérthető volt a tegnapi nap , de köszi a jó tanácsokat . Most elég lesz az is , hogy magasabb ismétlésszámon pörgök . Atisface amit te mondasz azt havonta 1x vagy 2x csinálom meg , amikor érzem szükségét . Ez csak melledzés után egy plusz oldalemelés volt . A váll nap szerdán van . Csak eröltetnem kell , mert rakoncátlankodik .

Michael Jordan meg segítget , de eddig mindig bejöttek a tippjei .

2008. Július 23. - 00:06:40
Válasz #51

B1ll4

Vendég
Sziasztok ! Kedvenc testrészem edzése volt ma , ez pedig a láb . Egész nap fülledt idő volt , totál álmosító , kellett a Superpump-ra a + koffein és az Anabolic Xtreme-es srácok ! Sajnos a hifit nem tudtuk bömböltetni , mert direkt szétszedték , nehogy már egy jót edzhessünk ... de velem nem b*sztak ki . Hazaszaladtunk egy kis magnóért és onnan szólt a muzsika . Ez egy kifejezetten jó kis lábedzés volt , mondjuk néha rossz ránézni a keretre , látom magam ahogy guggolnék durvákat , de ami késik nem múlik , nem kell nekem még lesérülni ezért legyél türelmes Béla.... Intenzitással , koncentrációval próbálom kompenzálni a guggolást , de jól reagál a lábam nagyon mindenféle edzésre .

Láb :

Hack-gép alsó szűk lábtartás : 20*70kg , 15*80kg , 12*100kg
Combfeszítőgép : 20*35kg , 15*40kg , 12*45kg
Hack-gép felső széles lábtartás : 20*70kg , 15*80kg , 12*90kg
Egylábas combhajlítógép : 20*20kg , 15*20kg , 12*25kg

Végén volt még egy kis hídtartás hasra és ki is fújt a mai edzés . Amit én észrevettem , az életembe nem volt még ilyen jó vérbőség a lábamban , bizseregtem mindenhol ... ezt a mass-fx-től még nem éreztem ... eszméletlen durranás , nagyon jó izomérzet . Gaspari-AX kombót mindenkinek !

2008. Július 23. - 01:41:02
Válasz #52
Nem elérhető

fastor


Béla ha elfogadsz tölem egy tanácsot oldalsó vállra:
nekem spec az jött be ha 6-9 sorozatot csinálok oldalaemelésböl, egyre nagyobb súlyokkal végén vetközövel...sztem válnál jó a sok sorozat, bár biztos egyénfügggö...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 23. - 02:34:30
Válasz #53

B1ll4

Vendég

2008. Július 23. - 13:34:00
Válasz #54

Pain

Vendég
Fastor látom te otthon vagy a témában!  :) Nem mondanál nekem egy két jó gyakorlatot mellre, hátra, csukjára, bicepszre, tricepszre, quadra, lábhajítóra, vádlira is, kérlek?  ;D

2008. Július 23. - 15:35:34
Válasz #55
Nem elérhető

fastor


Fastor látom te otthon vagy a témában!  :) Nem mondanál nekem egy két jó gyakorlatot mellre, hátra, csukjára, bicepszre, tricepszre, quadra, lábhajítóra, vádlira is, kérlek?  ;D
baszod, most baj hogy modntam valamit? :-p
megmondtam hogy én mivel hoztam föl a vállam, nemteccik nem kel lbelémkötni faszom
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 23. - 16:18:27
Válasz #56
Nem elérhető

tockon2


Fastor látom te otthon vagy a témában!  :) Nem mondanál nekem egy két jó gyakorlatot mellre, hátra, csukjára, bicepszre, tricepszre, quadra, lábhajítóra, vádlira is, kérlek?  ;D
baszod, most baj hogy modntam valamit? :-p
megmondtam hogy én mivel hoztam föl a vállam, nemteccik nem kel lbelémkötni faszom

Szerintem csak úgy értették, hogy tessék szépen odarakni a vállad Béla "lemaradt" vállához, és úgy értékelni a "felhoztam" kijelentést!  ::)  OFF

2008. Július 23. - 16:27:04
Válasz #57
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 23. - 16:55:33
Válasz #58

B1ll4

Vendég
 Łł= Łł= Łł= Łł= Sírok  , nah még egy kicsit  Łł= Łł= .

Alapjába véve a vállam , vállövem nem olyan rossz , CSAK ... mivel a derekam nem éppen Seth méretű , ezért ez a váll mit sem ér semmit ... ezért kell marha nagy vállakat építenem , hogy kicsit összképre javítson . Mindent nézzenek csak a derekat ne :D . Ezért kell melóznom rajta , de ez szerintem eltart majd pár évig :)

2008. Július 23. - 17:15:43
Válasz #59
Nem elérhető

Johnnyx


Łł= Łł= Łł= Łł= Sírok  , nah még egy kicsit  Łł= Łł= .

Alapjába véve a vállam , vállövem nem olyan rossz , CSAK ... mivel a derekam nem éppen Seth méretű , ezért ez a váll mit sem ér semmit ... ezért kell marha nagy vállakat építenem , hogy kicsit összképre javítson . Mindent nézzenek csak a derekat ne :D . Ezért kell melóznom rajta , de ez szerintem eltart majd pár évig :)

Aham ez érthető. Én pont így vagyok a mellemmel. Mivel elég gyenge, ezért a hasam még nagyobbnak látszik.
Egyetek zabot!