2024. Április 27. - 17:18:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mass FX & 3-AD Test with tockon2  (Megtekintve 45627 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 04. - 14:00:08
Válasz #135
Nem elérhető

God Vazzeg


A bőrnyakú Patrik barátom . Büszke vagyok én rád , hálisten te még nem láttál engem :D;-oo-; @:-) ****)
Kösz Bro!  ;-oo-;
Én is szeretlek God!  :-* De egy percig sincs okod panaszra!  @:-) Figyelem a topicodat!  ***   Hát problémás, dolgozom rajta, de a közepét az istennek nem bírom kitömni! ˝=/
Neked is kösz Hopika, de majd akkor nem sírok, ha olyan csúcsos lesz a bicepszem, mint a tiéd!  @-o

Megtisztelő hogy olvasod a topikom, próbálok helytállni  /:-) Én is figyellek  ***  ****)

2008. Szeptember 04. - 14:01:30
Válasz #136
Nem elérhető

tockon2


Neked is kösz Hopika, de majd akkor nem sírok, ha olyan csúcsos lesz a bicepszem, mint a tiéd!  @-o

Az genetikai hiba...csúcsos-viszont legalább kicsi... !+"% !+"% !+"%
Szar lehet ilyen hibával élni... !+"% *** ;D A méreten viszont lehet változtatni, a genetikán nem... ˝=/

2008. Szeptember 04. - 14:03:39
Válasz #137
Nem elérhető

tockon2


A bőrnyakú Patrik barátom . Büszke vagyok én rád , hálisten te még nem láttál engem :D;-oo-; @:-) ****)
Kösz Bro!  ;-oo-;
Én is szeretlek God!  :-* De egy percig sincs okod panaszra!  @:-) Figyelem a topicodat!  ***   Hát problémás, dolgozom rajta, de a közepét az istennek nem bírom kitömni! ˝=/
Neked is kösz Hopika, de majd akkor nem sírok, ha olyan csúcsos lesz a bicepszem, mint a tiéd!  @-o

Megtisztelő hogy olvasod a topikom, próbálok helytállni  /:-) Én is figyellek  ***  ****)
Hey! Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak, természetes hogy odafigyelünk a másikra! és baszogassuk néha  ;D

2008. Szeptember 25. - 12:42:58
Válasz #138
Nem elérhető

tockon2


Mivel nem akarja senki lezárni a Para-Anabolic tesztet, ezért úgy gondoltam, rakok fel egy fotós helyzetjelentést. Itt nem vártam arra, hogy be legyek durranva, maximum amennyire a terem felmosásától lehettem. Úgyis a bedurrant állapot az, amelyikben a legritkábban látják az embert!
Szóval ez már pesten, kaja lecsökkent, a gyaloglás pedig kb. 1000%-al felment. Súly maradt: 105,2kg

2008. Szeptember 25. - 12:50:52
Válasz #139

B1ll4

Vendég
Hmm ... a híres most muscular by tockon2 :)

A hátsó váll felettébb akar jönni , mint nekem is . Még mindig jó ez a kécskei víz !  ;-oo-; :-){

Pénteken lábazok , ha gondolod csatlakozhatsz !  8-)