2024. Április 27. - 22:21:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ultimate Mass cycle with Ax by AtisFace  (Megtekintve 30123 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 14. - 22:19:27
Megtekintve 30123 alkalommal
Nem elérhető

AtisFace


 #:-)
Sziasztok!
Először is szeretném mégegyszer megköszönni a lehetőséget Steve-nek és az extremefit csapatának!

Magamról röviden: 22 éves egyetemista srác vagyok, lassan 2 éve edzek olyan hozzáállással, amit nem szégyellek testépítésnek hívni. 10 éves koromtól versenyszerűen kézilabdáztam és középiskolás éveim alatt az erőnléti edzések egy részét konditeremben toltuk. Aztán felkerültem Pestre és az első egyetemi évben sikerült felpuffadni 87-89 kilós zsírgombóccá  :-/-(-: (az egyetemi csapatnál meg se nézték mit tudok, simán közölték, nem kell senki a kézilabda csapatba és jött a tunyulás). A második évtől kezdve azonban nekiálltam edzeni, elsősorban azért, mert nagyon hiányzott a sport és a kézis csalódás után ez volt számomra a legjobb,  ugyanis itt minden csak is tőlem függ. Ez volt 3 éve és azóta is tart a lelkesedésem e sport iránt, ha lehet mondani egyre jobban és jobban. Az edzés mellett tagja vagyok annak a csoportnak is, akik fentartják és üzemelik a kollégiumi konditermet.
A többit(kaja, edzés, kiegek) legkésőbb szerdáig leírom, ugyanis ma is meg holnap is vagy edzek, vagy ezeket írom le, és én az edzésre szavaztam (ugyanis túl sok melóm van). Képeket rögtön rakok fel, ahogy eltűnik a moderated státusz!

A többi tesztelőnek kívánom, hogy mindenki érje el a kitűzött célját ezekkel a kiegekkel  ;-oo-;!
 
 
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 15. - 10:46:52
Válasz #1
Nem elérhető

darknight



Mindent bele AtisFace, nagyon kíváncsi vagyok!!! =/+' :-oD :-):-)::

A "moderated" státuszt pedig az olvasók érdekében kéretik mihamarabb eltörölni...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 15. - 22:11:51
Válasz #2
Nem elérhető

nes


Várom Én is képeket, régen láttam már AtisFace-t!

2008. Július 16. - 10:02:13
Válasz #3
Nem elérhető

Lalika85


Kiváncsi vagyok,hogy mit hoz neked ez a teszt.
Sok sikert  ;)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Július 16. - 10:12:25
Válasz #4
Nem elérhető

AtisFace


Adataim a teszt leadásának pillanatában
Magasság : 176cm
Testsúly: 85 kg test zsírszázalék kb.11-12% (7 -pontos kalkuláció a tesztoszteron magazin oldalán)
Hidegen mérve:
Vádli:  43cm
Comb:  62cm középen mérve
Derék:  82cm
Mellkas 109 cm (levegővel telten megfeszítve)
Kar: 42cm (megfeszítve)
Szimmetriám a mellnél a legrosszabb, de mára korántsem olyan feltűnő mint két éve(akkor kb úgy nézett ki, mintha a jobb oldalit a teremtéskor leflejtették).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 16. - 10:15:49
Válasz #5
Nem elérhető

AtisFace


Étkezésem alapvetően 3 féleképpen fog alakulni pihenőnap, reggel van edzés, illetve este van az edzés. Az első étkezésem az mindig fix kb. 4 deci tej 2adag On 100% Whey Protein Gold Standard+80-100g zabpehely, lefekvés előtt pedig 5g gluta+5g arginine. Rám általában jellemző még hogy ha köretnek rizst eszek akkor mindig dobok hozzá egy kis borsót, kukoricát, vagy gombát.
Az étkezések elosztását nagyban befolyásolja még, hogy 9től du-ig dolgozok és csak egyszer lehet enni délben.
Pihenőnapon:
2. étkezés: mivel tömegelek változó csirke vagy pulyka mell, de inkább valami vörös hús rizzsel vagy főtt krumplival.
3. étkezés: nagyon változó rendes csirke rizstől a 2 étkezésre fogyasztottól kezdve szendvics is előfordulhat (szendvics nagyon ritkán).
4. étkezés csirke vagy pulyka mell zöldség köret l(pl. saláta öntet nélkül)
5. étkezés: tej és tojás kevert protein forrás(többféle gyártótól van maradék szálkásításból)
Reggeli edzés napon:
2. edzés előtt fél órával valamilyen No fokozó(Anadrox, No-Xplode)
3. közvetlen edzés előtt 10g BCAA
4. edzés után Dark Matter, vagy 1 adag Tru Mass és 1adag On tejsavó fehérje
5. étkezés: általában valami vörös hús rizzsel vagy főtt krumplival.
6. rendes csirke rizstől a 2 étkezésre fogyasztottól kezdve szendvics is előfordulhat.
7. tej és tojás kevert protein forrás
Amikor este edzem:
2. étkezés: mivel tömegelek változó csirke vagy pulyka mell, de inkább valami vörös hús rizzsel vagy főtt krumplival.
3. étkezés: nagyon változó rendes csirke rizstől a 2 étkezésre fogyasztottól kezdve szendvics is előfordulhat (szendvics nagyon ritkán).
4. edzés előtt fél órával valamilyen No fokozó(Anadrox, No-Xplode)
5. közvetlen edzés előtt 10g BCAA
6. edzés után Dark Matter, vagy 1 adag Tru Mass és 1adag On tejsavó fehérje
7. étkezés csirke vagy pulyka mell zöldség köret l(pl. saláta öntet nélkül)
Azért nem írtam konkrét g-ra pontos értékeket az étkezésekhez, mert ha lehet vörös husit eszek ebédre és akkor úgy is borul az egész. Így az utána lévő étkezéseket úgy lövöm be, hogy a napi 220 Ch-t ne lépjem túl, ugyanis könnyen szedem magamra a felesleget(de lehet vissza kell majd venni 200-ra). Fehérje bevitelem olyan 230g körül fog mocorogni. (Dark matter miatt írom így, mert a leírása szerint 40g proteinnek felel meg, de én csak 12g-al számolok, mivel a címkén annyi van csak)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 16. - 11:10:35
Válasz #6
Nem elérhető

AtisFace


Kiegek(a kiegek után belinkeltem a cuccok nagy részének leírását, ahol tudtam magyarul):

A teszt alapjai:

On 100% Whey gold Standard- általában reggeli illetve edzés utáni gyors fehérje bevitelt szolgálja. http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=39&products_id=475

AX 3-AD: reggeli után lenmagolajjal 2 szem majd rá kb. 8 órára még 2 ami pont az edzés előtt egy órával van, ha este edzek, ha reggel edzek akkor pedig pont előtt egy órával veszem be a reggeli adagot. http://www.bodybuilding.com/store/ax/3ad.html

AX MASS FX: napi 3 szem 3-AD-vel együtt úgy, hogy edzés előtt egy órával legyen a 2 szem bevétele. http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=61&products_id=730

AX APCT: napi 3 szem elosztva majd 40 nap után 30 napig. http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=61&products_id=581

MHP Dark Matter: Edzés után 2 kanál(60g). http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=32&products_id=999

Arginine(köszönet érte Lalika85-nek :-){) lefekvés előtt 5g, meg néha edzés előtt és alatt összesen 10g

BCAA por- 10g közvetlen edzés előtt.

MHP Glutamine SR: lefekvés előtt 5g nekem elég hogy ne szakadjak be az éjszaka folyamán. http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=32&products_id=651

tej és tojás kevert protein forrás: ezeknek viszonylag lassú a felszívódása és általában lefekvés előtt egy órával szoktam betolni az arcba hogy este is legyen bennem azért némi stuff.

Még felhasználásra kerül különféle próba csomagok pl. Truemass, superpump illetve maradék Anadrox, No-Xplode.

3-AD-t és a MASS FX-t 40 napig fogom szedni és utánna 30 nap APCT- Anabolic minds fórumon két Ax-rep es srácnak is írtam és külön külön is ezt javasolták és a külföldi fórumon lévő tesztek tanulsága is az volt, hogy 21 nap helyett sokkal érdemesebb kb 5-6 hétre tervezni a 3AD-vel.
Én már múlt hét szerdán elkezdtem szedni és kezdem érezni áldásos hatásukat. A héten végre megjött a nászútról az edzőtársam és így elég komoly edzések kerekedtek. Javult a fókusz, és az izomérzet. És egész nap során sokkal teltebbek az izmaim és kezdenek bekeményedni is. Libidó eddig változatlan bár lehet azért nem érzem mert mire hazaérek már alváson kívül nem sok erőm marad másra(de azért azt a picit kisajtolom magamból egy jó   :-)o-: érdekében).
Dark Matter uhh nem kicsit betölt edzés után, viszont cserébe egy óráig agyilag zokni vagyok és szédelgek is, szinte érzem hogy minden egyes csepp vérem a tápanyagokat szállítja és így a fejembe nem jut semmi.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 16. - 12:16:00
Válasz #7
Nem elérhető

AtisFace


Az edzésről:
Hát tulajdonképpen múlt hét szerdán tudtam elkezdeni megint edzeni, ugyanis volt előtte bő két hét kényszer "pihenő", már ha lehet pihenőnek nevezni ugyanis 3 teremből csináltunk 1 kisebb termet a Kármán Tódor kollégiumba és egy viszonylag nagyobbat a Schönherz Zoltán kollégiumba, ami nem kevés pakolással járt. A termekben Atlas eszközök vannak, amik azért nem könnyűek és cserébe szar a fogásuk pakolás szempontjából. Pozitívum, hogy a nagyobb terembe került néhány olyan eszköz, amihez nem volt szerencsém eddig például a lábtoló, melltámaszos evező stb. így még változatosabban fogok tudni edzeni. Viszont én ilyen rövid kihagyás után is sokat gyengülök.
Nincs konkrét edzéstervem mindig az aktuális kedv és izomfáradság alapján döntök. A gyakorlatok nagy része alapgyakorlatok és általában csak egy gyakorlatként szoktam betenni valamilyen gépet vagy csigás mókát. Gyakran előfordul, hogy antiagonista izmokat szuper szettben edzek meg. Egy hét folyamán mell-kar-váll-hát kétszer szerepel a láb pedig egyszer (a lábam és a vádlim kb. így fejlődik egyformán a felsőtestemmel). Még megemlíteném, hogy az alsó hát, derék környéki izmokat is szoktam edzeni.(egyik kedvenc gyakorlatom a felhúzás). Nagyon odafigyelek minden egyes gyakorlatnál a helyes végrehajtásra, és az izomérzetre.

Visszamenőleg nagyjából a heti edzéseim:

Hétfő: mell-hát szuper szett (kb 1 órás volt)
1 gyak: fekve nyomás(90-95kg)-melltámaszos evezés(50-55kg súly volt a rúdon) 8-8-6-6
2. gyak: 35 fokos nyomás gépen oldalanként 30kg(4*6)- húzódzkodás szles fogással saját testsúllyal(8-6-6-4+4félismétlés)
3. gyak: tárogatás mellgépen (45kg 3*8) áthúzással szuper szettben (20 kg 3*12)
4.gyak: lehúzás csigán szűk fogással mellhez 65kg 10-8-8+45kg még 6

Kedd: váll és kar szuper szettben(picivel több mint egy órásra sikerült)
1.gyak: nyak mögött nyomás 70kg 8-7-6-6+2 segítséggel
2.gyak: előreemelés franciarúddal 32,5kg 4*8
3.gyak: oldalemelés 12,5kg-val 3*8 majd egy csökkenő sorozat 12,5 kg-ról indulva
4.gyak: hátsó vállra a tárogatógépen 45kg 3*12
5.gyak: tolódzkodás és húzódzkodás szűken fordított fogással bicepszből  4*10 tolodzk. és 6 bicepszre
6.gyak: bicepszgép(25 kg) köteles lehúzás(40kg) 3*8
7.gyak: szűken letolás csigán(65 kg)és egykezes kalapács 15kg  3*8

A mai edzés egy órásra kerekedett és láb volt a porondon.
Rászántam magam, hogy az elöl guggolást csak azért is csinálom( egyszerűen nem tudom értelmesen elvenni mert az elülső vállam elülső felére tudom csak rakni és mindig lecsúszik a karomra a rúd a sorozat végére).
1.gyak elöl guggolás szánalmas 40kg-val 4*8
2.gyak lábtoló 10*50kg, 10* 100kg, 10* 150kg és 2*8 a 175kg-ba( ennyi súly volt pluszba rajta, nem tudom a lábtoló súly nélkül mennyinek felel meg, akinek van tippje pls írja meg új Atlasos lábtoló lapsúlyok nélküli változat)
3. gyak lábnyújtás: 35kg 8-10-10-8
4. felhúzás a lábbicepszre való koncentrálással 20kgos rúddal 12-ket
5. hátsó combra hajlítás gépen(45kg-val 4*8)

Az eheti edzéseim eddig igen jól sikerültek, ami nagyban betudható edzőtársam visszatérésének.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 16. - 12:16:00
Válasz #8
Nem elérhető

AtisFace


Ha itt ott elírás van azt tudjátok be a reggeli lábazásnak. És kérek mindenkit hogy ha van építő jellegű kritikája akkor ossza meg velem, mert a lehetőségeimhez képest szeretném a legjobban csinálni ezt a sportot. Előre is köcce minden kritikát ;-oo-;!

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 17. - 20:11:06
Válasz #9
Nem elérhető

AtisFace


Ma egy jófajta strandgyúrós napot tartottunk edzőtársammal(mell+bicepsz)!(Ez a két izomcsoport a mumusom sajna :-/-(-:)

Kezdésnek döntött padon nyomásnak megfelelő gépen nyomtunk 4*8-at karonként 30kg-val.
2. gyakorlatként sima fekvenyomás: 8*80, 6*90, 6*90
3. gyakorlatként ilyen nyakra engedős fekvenyomást csináltunk 60kg-val 12-12-10-eket az érzésre koncentrálva
4. gyak negatív nyomás csigán 3*8 40kg-val oldalanként
5. gyak csigás tárogatás és melgép szuperszettben 3*10
Uccsó gyakorlatként mellre sima tárogatás nyújtásra koncentrálva 3*10 8kg-val

Bicepszre 3 gyakorlatot csináltunk:
1. álló scottpadon 2*8 32,5kg-ba és 2*6 37,5kg-ba
2. egykezes bicepsz állva 15kg súlyokkal 3*6-6 karonként(rövid pihenőidővel)
3. gyakorlatként koncentrált bicepsz csigán 30kg-val 3*8

Nagyon jól sikerült érzésre  az edzés bár a súlyokat visszanézve mehetett volna többel is. A fókusz, izomérzet és a durranás nagyon ott volt ami többek között köszönhető a ma kipróbált Superpump mintának amit megtoldott edzőtársam a bizonyos másik gyártó Att... termékével. Hozzá teszem máskor is volt szerencsém az Att..hoz és engem nem nagyon dobott meg, úgyhogy az Ax cuccok illetve a gaspari cucca volt a mai edzés kulcsa szerintem.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 17. - 20:51:28
Válasz #10
Nem elérhető

Lajos24


Szerbusztok!

Lajos vagyok AtisFace edzőtársa. Gondoltam leírom milyenek az edzések mostanában. Hétfőn edzettem újra vele mert nyaralni voltam akkor mondta hogy beválaszották a tesztre aminek nagyon örült.
Hétfőn volt mell és hát edzés. Elég jól ment a melledzés, de nem mentünk nagyobb súlyra, mert Atillának szokatlan volt a nagyobb súly csak 90-95 ttel pötyögtünk, de abba belerőltettük a 6-8 ismétlést. Kipróbáltuk az új mellgépet is az nagyon hulladékul ment mert szokatlan volt a mozgáspálya. Igazándiból a fekvenyomás után kezdtek jól menni a dolgok, de a hátedzésre már nagyon elfáradtunk szerintem összességében egy közepes edzés volt.
Kedden volt egy váll, kar edzés ott is az edzés végére jött meg a lendület szerintem a karedzés nagyon jó lett, csak a végén nem bírta a könyöke Atisnak a magas ismétlést, pedig az csak pumpálásra volt, szegény fájlalta is szerdán.
Eljött a szerda egy reggeli edzés volt fél 8 kor kezdtük lábtolóval. Nagyon pörgős volt az egész edzés erőltettük a súlyokat is felmentünk 175kg ra. Ami nagyon jól ment neki.Olyan jól sikerült az edzés hogy már estére jelntkeztek az izomláz tünetei amik ma is tartanak. Ma volt az esti melledzés egy bicepsszel kombinálva. Sokkal jobban ment mint hétfőn igaz hogy mellgépel kezdtünk és utána volt az egyenes pados fekvenyomás. Utána csigáztunk ahhol végig nagyon jól feszült az izom ja ma megettünk 1 zacskó Super Pumpot meg hozzá egy adaga ....ck-ot. Nagyon jó volt az izomfeszülés és nagyon jól felpumpált a cucc. Nagyon jó volt a mai edzés, jobb mint az elmúlt 3 napban.
No csak ennyi takartam leírni, lehet kicsit hosszúra sikerült.
Amit látok, hogy ma már nagyon penge volt az edzés a hét eleje eléggé döcögött. Remélem ez a lendület kitart a következő pár hétben és jelentős fejlődés lesz tapasztalható. Ma már kicsit kezdett kerekedni meg ahogy láttam az erő is kezdett jönni, meg jobb volt az edzésfigyelem is.
További kellemes hetet kívánok mindenkinek és jó edzést
Lajos24


2008. Július 17. - 23:22:53
Válasz #11
Nem elérhető

DaveXster


Sok sikert Atis! Én addig tolom a HST-t. Szeptemberben találkozunk! ;)

2008. Július 18. - 22:05:07
Válasz #12
Nem elérhető

Jordan


Nem lehetne Atisface moderáltságát eltörőlni?  ::)
Soha nem jelzi ki ha hozzászólása van, így nehéz nyomonkövetni, hogy mit ad elő.....
Amúgy hajrá, hajrá!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 20. - 11:04:32
Válasz #13
Nem elérhető

AtisFace


Köcce Jordan!

Pénteki edzést legszívesebben elhagytam volna, de nem ezt tettem, hanem keményen végig erőltettem és meg is lett az eredménye mert a hátamba nem kicsi izomláz van még mindig. Húzódzkodtam(saját testsúly 8-8-7-6), eveztem(4*8 kb. 80 ), húztam le csigán szűken gurtnival(4*8 85kg), egyenes karú letolást(3*12 65 kg) és hátsó vállra a tárogató gépen(4*10 45kg).

Szombati edzésem az termen kívül történt :-O. Van egy körtésünk és sajna tűzelhalásos és mivel a családban én vagyok a legmagasabb ezért a fák felső fertőzött ágai az én reszortom volt. Ez 4 órás folyamatos fűrészelést jelentett hosszú nyelű fűrésszel, vagy a csuklónyi vastagságúak elvágása ágvágó ollóval.
Most már tudom hogy az AX cuccok is adnak plusz izomérzetet és durranást, mert a vállaimat kb úgy éreztem mintha terembe edzenék rá, és nem kicsit durrantak(3 hete volt egy ugyan ilyen akció és akkor semmi ilyesmit nem éreztem). A jófajta bokáig süppedős alföldi homoknak köszönhetően pedig a lábaim durrantak be.

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 21. - 20:44:37
Válasz #14
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok! Ma egy jó mell bicepsz volt a terítéken a végén  egy óriás szett tricepsszel.

Fekvenyomással kezdtünk és mit mondjak Lajos nem kicsit meghajtott és 4*6 -t nyomatott velem a 100kg-ba ezután 45 fokos nyomást toltunk gépen karonként 20 kg val 3*8 -at majd  30-ba 1 sort úgy hogy 8 ismétlést belevertünk segítséggel. Eddigre elég rendesen bedurrantam így egy csigás negatív tárogatás mellett döntöttünk 4*8 30kg 3 másodpercet ráfeszítettünk a csúcson. A mell edzés végére egy 25kg -os áthúzást csináltunk 4*8-at.
A bicepszet először állva egyenes rúddal bombáztuk meg 4*6 40 kg-val majd kalapácsot csináltunk egykezesekkel 22,5-be karonként 6-6 majd 20-ba 3*8-8 karonként(ennél kevésbé figyeltünk a szabályosságra most). Harmadik gyakorlatként a bicepszgépet büntettük meg talán 30kg-val 3*8at majd egy csökkenő sorozat.
Befejezésként egy óriássorozatot toltam tricepszre ugyanis csak ennyire volt sajna idő viszont szerencsére nekem ennyi is elég egy mell után, hogy izomlázam legyen a tricepszeimben.
Letolás szélesen majd szűken csigán(80kg) , köteles koncentrált tricepsz(30kg) majd lórugás(7,5kg egykezes).

Elég jól sikerült az edzés és szerintem már van látható hatása is a cuccoknak egyre több ér bukkan elő és mintha némi zsírtól vagy víztől is megszabadultam ugyanis mintha definiáltabb lennék mint a teszt kezdetén.
Edzőtársamat(Lajos24) meg ezúton megrovom itt is hogy meg legyen örökítve, egy-két sorozatot elbliccelt :-/-(-:, mert a lányoknak magyarázta a gyakorlatok helyes végrehajtását(hozzáteszem hogy az én barátnőmnek és barátnőjének segített, így feltehetően ha ő nem segít az én edzésemet hátráltatták volna). Azért ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!