2024. Április 27. - 19:55:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ultimate Mass cycle with Ax by AtisFace  (Megtekintve 30120 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 30. - 22:22:01
Válasz #30
Nem elérhető

nes




Ma megyek haza és remélem pénteken nes-sel @:-) odabaszunk az otthoni terembe a súlyoknak plusz lesz némi bulvár anyag is(nes-től függ ;))
[/quote]

...de oda ám... :) gépet már készítem, lehet addig kap egy nagyobb memória karit is...
majd megprobálom tartani a tempót, annak ellenére h mostanában se viszem tulzásba edzéseket...sőt...
na akkor Péntek!
 ;-oo-;

2008. Július 30. - 22:51:57
Válasz #31
Nem elérhető

kiskar




Ma megyek haza és remélem pénteken nes-sel @:-) odabaszunk az otthoni terembe a súlyoknak plusz lesz némi bulvár anyag is(nes-től függ ;))

...de oda ám... :) gépet már készítem, lehet addig kap egy nagyobb memória karit is...
majd megprobálom tartani a tempót, annak ellenére h mostanában se viszem tulzásba edzéseket...sőt...
na akkor Péntek!
 ;-oo-;
[/quote]

Motivációt már megkaptuk Pistitől kécskén, úgyhogy ezzel gond nem lehet! ;)
Csak keményen!  :-oD  ;-oo-;  =/+'  8-)

2008. Július 31. - 21:00:03
Válasz #32
Nem elérhető

AtisFace


Szülővárosomból köszöntöm a topicom olvasóit!

Mai mission: Mell & Váll
A súlyokat csak nagyjából tudom megmondani ugyanis egyedül voltam a terembe és már nem emlékszek régről, hogy pontosan melyik rúd milyen nehéz.

Mell:

1. Ferde pados nyomás egykezesekkel(úgy kellett össze szerelni) kb 35kg-os volt 4*8 majd 2*16 a 20kgosokba

2. Szűken nyomás negatívban csigán 45kg-val 4*12

3. Tárogatás áthúzással szuperszettben 4*8-10 12kgosokkal a tárogatás és 4*12 20kg-al az áthúzás

Váll:

1. Állva mellről nyomás kb. 50kg-al 10-8-8-6

2. Gépen nyomás 70kg-val 4*8

3. Oldalemelés 10kg-val 4*12

4. Előre emelés felső holtponton m egtartva rúddal plusz 2,5kg-os fánkokkal(kb 20kg volt együtt)

Annak ellenére, hogy magányos farkasként toltam igen jól sikerült az edzés. Köszönhetően a teljesen szokatlan környezetnek a mellet igen gyorsan sikerült kifingatni, a váll jobban állta a sarat kellett neki a 4 gyakorlat a teljes pusztuláshoz.

Holnap nes-sel a hátat és a karokat fogjuk megbüntetni. Ha minden jól megy holnap este dobok fel képeket az edzésről @:-)!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 31. - 21:13:24
Válasz #33
Nem elérhető

nes


10 illetve 15kg-os rudak vannak csak sajnos...:(

2008. Augusztus 01. - 23:20:41
Válasz #34
Nem elérhető

AtisFace


Hep!

Mai napra egy hát, kar edzés jutott =/+'!

Hát:

1. Evezés 80kg-val franciarúddal 12-10-10-8

2. Evezés csigán szűk fogással talán 70kg-ba 4*12

3. húzódszkodás saját testsúllyal 4*8

4. döntött padon támaszkodva evezés 10kg-os egykezesekkel a csúcsösszehúzódásra koncentrálva 4*12

Kar:

1. 2 kör 3*8 bicepsz rúddal 30 kg és letolás 60kg-val szuperszettben

2. 2 kör 3*8 kalapács üllve 12 kg-os egykezesekkel és csigás homlokra engedés

Nes-nek köszönhetően készültek az edzés közben képek és egy két pózt is toltunk a közös edzés végén. ;-oo-;

Először az edzés közbeni képek(utolsó képen nes):
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 01. - 23:24:48
Válasz #35
Nem elérhető

AtisFace


És akkor jöjjön a posing show @:-)!
Nes a néger én pedig a hipóember Łł= !+"%!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 01. - 23:26:09
Válasz #36
Nem elérhető

AtisFace


Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 01. - 23:30:30
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Jók a képek, csak így tovább!  :-<

2008. Augusztus 01. - 23:31:13
Válasz #38
Nem elérhető

kiskar


Hoppácska! A svk-i keménymag bepózolt  O0   :-)! Łł=

2008. Augusztus 01. - 23:34:15
Válasz #39
Nem elérhető

AtisFace


Hoppácska! A svk-i keménymag bepózolt  O0   :-)! Łł=
Jöhettél volna te is edzeni ;-oo-;!
Bár akkor jobban zavarba lettem volna, ugyanis most jöttem rá hogy pózolásból a tudásom 1-es --). Nesnek százszor jobban ment!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 01. - 23:37:51
Válasz #40
Nem elérhető

kiskar


Hoppácska! A svk-i keménymag bepózolt  O0   :-)! Łł=
Jöhettél volna te is edzeni ;-oo-;!
Bár akkor jobban zavarba lettem volna, ugyanis most jöttem rá hogy pózolásból a tudásom 1-es --). Nesnek százszor jobban ment!

Na majd legközelebb nyomunk 1 közös hardtrain-t!   ;-oo-; ;) Ugyan, fog ez menni, ha kb annyiszor pózolsz 1 nap mint nes!! :D  8-)

2008. Augusztus 04. - 21:01:24
Válasz #41
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Ma meló közben megnéztem hogyan edz Milos módra Wolf, jobban mondva csak a mell edzést. Jött is az ihlet, hogy csak ki kellene próbálni alami hasonlót >:D.
Annyira megjött a kedv az óriásszetthez, hogy teljesen kikapcsoltam és nem is éreztem, hogy fáj a fogam, pedig egész nap nagyon küszködök vele, holnap reggel megyek is fogorvoshoz és nagyon ajánlom neki hogy olyan módon gyógyítsa meg, hogy az edzésben ne hátráltasson.

Mivel viszonylag sokan voltak a terembe és annyi gép sincs mint a Colosseum Gymbe, ezért 3-szor csináltam meg 6 gyakorlatból álló sorozatot.

Mell:

1 sorozat gyakorlatai:
Csigás tárogatás negatívan (40kg), mellgép(50 kg), tárogatás ferde padon(10kg-s egykezesek), negatív nyomás egykezesekkel(30-30), egyenes padon nyomás egykezesekkel(30-30), gépen nyomás felső mell izomra(12,5-12,5 karonként)

1 sorozatban 12-10 ismétlések mentek a 2. sorban 8 és az utolsóban 8 a nyújtó gyakorlatoknál és 6 a nyomó gyakorlatokba. A sorozatok között jó 5 perc pihenőt tartottam.

Váll:

1. gyak állva nyomás mellről 40kg-al negatív szakaszra nagy hangsúlyt fektetve 4*8

2. gyak előre emelés egészen a fejem fölé viszonylag lassan 10kg-os egykezesekkel 10-8-8-8 karonként

3. gyak oldalemelés csigán 15kg-val 10-10-8-8
+ levezetésnek sima oldalemelésből egy csökkenő sorozat

A mell edzés vmi brutálisan jó volt, bár azt nem tudom mennyire hatásos a testépítés tükrében, de hónapok óta nem volt ehhez fogható. Égett, fájt szinte éreztem minden egyes rostot ahogy dolgozik a 2ik és 3ik sorozatnál. Némi kényszer is elkapott néha egy büfire, de legyőztem !+"%.  A vállazás se volt kutya, igen motiváltan álltam neki és sikerült is elég jól leharcolni. Edzés végén nyomtam egy most muscular pózt és  :-O. Kb 10 szer megismétéltem annyira durván néztem ki(persze magamhoz képest), basszus két pofára zabálok tök sokat eszek és még is egyre definiáltabb vagyok hihetetlen. Thx to Ax @:-).
(Sry az esetleges elírásokért, helyesírási hibákért, de kiba.. fáj a fogam :-Đ :-Đ)

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 05. - 22:17:38
Válasz #42
Nem elérhető

AtisFace


Szeva fórumozók!

A mai napom igen vegyes érzésekkel telt, reggel gyökérkezelés, aztán a meló tiszta szenvedés volt, majd edzeni se tudtam rendesen, mert nem vittem magammal edzőgatyát..... Edzés után gondoltam sétálok egyet a Lurdy felé mivel úgyis fogyóban a fehérjém. Nagy meglepetésemre pont összefutottam Steve-el :-O :-O :-O, beszélgettünk egy jót és nem kis öröm volt számomra hogy élőben kívánhattam neki szerencsét. Nem egyszerű formában van az tuti (:-). Extremefitben épp Kbalu volt bent, így sikerült ő vele is személyesen találkoznom a fórumozók közül és a kiszolgálás se volt semmi ;).


A mai edzésem szenvedésem :-/-(-: 3-3 óriás szettből álló bicepszet majd tricpeszet edzettünk. Tulajdonképpen igen jól bedurrant a karom, és a szokatlan módszer miatt igen be is pállt, de nem voltam ott igazán lelkiekben, de holnapi hátat iszonyat keményen fogom tolni a motiváció meg van hozzá és az akarat is @:-).


A post jól tükrözi a napom alakulását a lényeg, hogy estére a sok negatívumot volt minek bőven ellensúlyoznia Łł=.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 06. - 19:43:05
Válasz #43
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

A mai napi edzés igen jól sikerült szerintem, és csak mentem előre, csináltam ahogy kell.

Hát:

1. óriásszett: lehúzás csigán szűken(60kg), evezés a földdel vízszintes felső testtel (40 kg), döntött törzsű evezés(60 kg), egykezesekkel evezés  földdel vízszintes felső testtel(15 kg), kereten döntött törzsű evezés

2. óriásszett: Lehúzás szélesen mellhez (60 kg), szűken (60 kg), majd nyakhoz (60 kg), egyenes karú letolás (50 kg), húzódzkodás, evezés fordított fogással csigán (50 kg), majd széles fogású evezés(50 kg)

Mindkét szettet kétszer toltuk le és mindegyik gyakorlatból 8-at csináltunk.

Váll:

Óriásszett: mellről nyomás állva(40 kg), arnold nyomás ülve(15 kg), oldalemelés (8 kg), oldalemelés hátsó vállra (8 kg), előre emelés fej fölé szép lassan (8 kg). Ezt 3szor csináltuk meg és 8 ment minden gyakból.

Ezek az óriásszettek nagyon tetszettek és mostantól havonta egyszer be fogom vetni. A hét többi részét hagyományos edzés módszerrel fogom tolni =/+'.

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 07. - 10:08:38
Válasz #44
Nem elérhető

Lajos24


Szerbusztok!

A tegnapi hát és váll óriás szettes edzésünk nagyon jól sikerült. A hát edzés az elején elég jó volt, csak azt vettem észre hogy amikor a húzódzkodáshoz értünk ott már egy kicsit elfogyott az erő, de azt is sikerült kiküszködnünk. Érdekes volt, hogy valahogy most Atisnak jobban ment a húzódzkodás mint nekem.
A hát után következett a váll. Ez szerintem nagyon durva lett mivel mindkettőnknek már fájt a válla a 3 gyakorlat után és akkor következett még 3 gyakorlat az óriás szettből. Érdekes volt ez a fajta edzés. Havonta egyszer szerintem csinálni fogjuk. Jó volt a tegnap mivel nem nyafogott egyikünk sem csak csináltuk az edzést.  :D