2024. Április 28. - 23:17:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pintér Gergő versenyfelkészülése  (Megtekintve 98693 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Október 03. - 09:56:16
Megtekintve 98693 alkalommal

honved25

Vendég
Sziasztok!

Leszek olyan bátor és ezen túl itt fogom dokumentálni a versenyfelkészülésemet!

Pintér Gergő vagyok 1987.09.15-én születtem Pécsen,és jelenleg is itt élek nagymamámmal.
Szüleim elválltak,testvérem nincs.
Tanulmányaimat az Ágoston-téri Ált. Iskola után a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumában folytattam, mely meghatározó volt személyiségem és gondolkodásmódom kialakításában.Érettségi után a Corvinus egyetemre jártam-élelmiszermérnök szakra de nem jött át a
kémcsövek világa így fél év után dobbantottam,majd szülővárosomba jelentkeztem át testnevelő-edző szakra. Jelenleg is a Pécsi Tudományegyetem Természettudományi karának Testnevelési és Sporttudományi Intézetének másod éves hallgatója vagyok.
Röviden ennyi az előmenetelről.

Igazából mindig is a sport körül mozogtam.6 évig Pécsen rúgtam a bőrt,de egy sérülés és orvos tanácsára inkább abbahagytam a labdakergetést. Majd hosszabb idő telt el míg lógattam a lábam és tömtem magam. Aztán a gimnázium utolsó évében hallottam, hogy nem messze van egy konditerem ahova „le kéne menni gyúrni nem?” Hát mondtam de,miért ne. Megvolt az első edzés. Másnap már gondoltam nem, soha többet mert beszartam, olyan izomlázam lett. Aztán mégis,mert ugye már lepengettem a havi bérletre a lóvét.
Hát ez a fitnessssz edzés ment egy ideig és láttam hogy azért van valami következménye.
Aztán miután fél év után otthagytam a fővárost és rám szakadt fél év „szabadidő”.
Na de akkor most mit csináljak?Otthon nem ülhetek mert szarházi ingyenélő mégse szerettem volna lenni. Így elmentem dolgozni. Na és még mit csináljak(???) mert ugye volt amikor nem dolgoztam. Mondjuk elolvastam az „Utam a csúcsrát”. NA ÉS UTÁNA JÖTT EL AZ ÉN IDŐM!
Száznyolcvanat fordult az életem. Az alapoktól kezdtem el a szamárlétrát egyedül és tisztán. (Hangsúlyozom,  hogy tisztán,mert sok hozzám hasonló fiatal átcsúszik a másik oldalra és az ész nélküli „gyarapodásba”.(jelzem egy ideig…és utána mi lesz ???)
Szóval jöttek az alapok
-Olvastam,sokat olvastam a dolgok után, és fejet hajtva a módszereknek, életmódot és szemléletet váltottam.1.tisztán ettem 2.tisztán éltem 3.sokat pihentem:P (mondjuk ez nem múlt idő)
Lassan jöttek a dolgok,de jöttek,eléggé látványos eredménnyel.
2007 februárjától számolom most már az időt,szóval nemsokára ünnepelem a 2. születésnapom :D
Tudni kell még rólam hogy vannak elveim amiket SOHA nem fogok feladni.

Először is hogy vallásos vagyok,és többek között az Istenbe vetett hitem sokat segít nekem(jó tudom ez magánügy nem is erőltetem ezt a témát).

Soha nem vonzott a- ma szétcsapom magam a haverokkal  és be..szunk mint az állat-.
(szóval alkoholt mellőztem/mellőzöm és hozzá hasonló társait)

A harmadik a szteroidok.
Sose vonzott a dolog,persze mint mindenki, én is hatalmas állat szeretnék lenni.(remélem leszek is egyszer) :D
Szóval elismerésem azoknak akik be merik vállalni ezt a kockázatot de a saját véleményem az  hogy a legnagyobb érték amit ezen a bolygón birtokolunk az a saját életünk és egészségünk és ezt kockára tenni pár év vagy akár pár elismerő szó érdekében,nem éri meg. És annál nagyobb öröm szerintem nincs amikor saját energia rááldozásával,fáradozással és kitartással haladunk, törünk előre a végső cél eléréséhez. Ez nem csak fizikailag erősít meg, hanem mentálisan és lelkileg is legyőzhetetlen fegyverré alakít.

Mély tiszteletem és elismerésem kell kifejeznem még azoknak az embereknek akik eddig bátorítottak,látták bennem a kazánt és pakolták és a mai napig pakolják belém azt a sok szeretetet,elismerést ,bíztató szavakat amivel soha ki nem alvó tüzet gerjesztenek bennem.
Többek közt értük is…csinálom azt,amit TENNEM KELL!!!(ez itt a reklám helye, szóval köszönöm:a családomnak,kedvesemnek,a barátoknak T,L,N,M,R,a csoporttársaknak, és Dávidnak,Levinek és az egész gymnek)

Idén tervezem a megmérettetést.Első versenyem a Dunakanyar kupa, utánpótlás kategóriában, a második a Superbody, forma kategóriában.

Részletek hamarosan…

“Amikor elérjük céljainkat nem az a jutalom, amit kapunk, hanem az, amivé közben válunk.” (Andrew Matthews)

2008. Október 03. - 10:23:26
Válasz #1
Nem elérhető

L


A legfrissebb képek (tegnap esti), a második alacsony szénhidrátos nap végén:
(Eddigi képek a 2008-as őszi versenyszezon topicban!)

A 2008-as őszi versenyszezon topicban már írtam, hogy volt egy komolyabb fotózás is a múlt hétvégén Csák Isti fotós barátunk jóvoltából, aki többek között Varga Danit is fotózni szokta. Ezek a képek a hét végére váhatók! @:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 03. - 10:24:41
Válasz #2
Nem elérhető

L


Még mindíg szívesen fogadjuk a nálunk tapasztaltabbak véleményét, észrevételeit...etc :-}
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 03. - 10:55:20
Válasz #3
Nem elérhető

FirstLady


 #:-)
Üdv a fórumon!
Szép bemutatkozás volt ****:))))))
...és éljen a bátor, aki először mert írni ebbe a szekcióba! :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 03. - 10:58:02
Válasz #4
Nem elérhető

tas


Király vagy! gyerünk!  Łł=

2008. Október 03. - 10:58:40
Válasz #5

Zsuzsi

Vendég
Sok sikert a versenyekhez!  ****:))))))

2008. Október 03. - 11:06:26
Válasz #6
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Magyar kupán miért nem indulsz?
Sok sikert a felkészüléshez.

2008. Október 03. - 11:38:59
Válasz #7
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Köszönjük, hogy csatlakoztál a fórumhoz! Gratulálok az eddigi fejlődésedhez és sok sikert kívánok az első szezonodhoz!

És a pózok is sokkal jobbak!  ****:))))))


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 03. - 11:58:56
Válasz #8
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Már nem tudok hozzátenni az előttem szólókhoz esetleg csak annyit hogy az oldalsó félpihenőnél zárt legyen a láb (lehet rogyasztott,meg ugye mint valamelyik csapattársam már megjegyezte "sarok a földön".

A tricepsznél a kar legyen közelebb a törzshöz. Nagyon érdekes hátul az a megfogás.  :)

Tetszik a bevezetőd.Abszolút szimpatikus!!!  :-)!

2008. Október 03. - 12:28:39
Válasz #9

honved25

Vendég
Köszönöm szépen a bíztató szavakat!Igyekszem példásan helytállni és a tanácsaitokat megfogadni :-){
Magyar kupán indulnék szívesen csak az a para hogy 25.én Superbody és ugye rá egy napra lesz (26.án) a magyar kupa.
És akár mennyire is erőbe lennék nem tudom mennyire tudnék 2 napon belül fasza színpadi erőnlétet és formát hozni?:-/
De majd még Big Levi barátommal és mentorommal ;D átrágjuk magunkat a dolgon.Lehet hogy meglepetésként beugrunk  megnézzük mi a pálya :-!

2008. Október 03. - 12:39:51
Válasz #10
Nem elérhető

L


De majd még Big Levi barátommal és mentorommal ;D átrágjuk magunkat a dolgon.

Fél3-3-tól lent leszek a teremben!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 03. - 14:30:09
Válasz #11

kes

Vendég
Végre egy ifjú titán Pécsi! ;D Köszöntünk a fórumon! ;) Nagyon tetszik a bemutatkozód, és csak sok sikert tudok kívánni! Hajrá.... (:-) ;) :D

2008. Október 03. - 14:51:57
Válasz #12

B1ll4

Vendég
Üdvözöllek dicső lovag, szép a ruhád, szép a lovad!  :-){ :-){

2008. Október 03. - 15:02:48
Válasz #13
Nem elérhető

sasa


Köszönöm szépen a bíztató szavakat!Igyekszem példásan helytállni és a tanácsaitokat megfogadni :-){
Magyar kupán indulnék szívesen csak az a para hogy 25.én Superbody és ugye rá egy napra lesz (26.án) a magyar kupa.
És akár mennyire is erőbe lennék nem tudom mennyire tudnék 2 napon belül fasza színpadi erőnlétet és formát hozni?:-/
De majd még Big Levi barátommal és mentorommal ;D átrágjuk magunkat a dolgon.Lehet hogy meglepetésként beugrunk  megnézzük mi a pálya :-!
Mia gond a két nappal?
Világversenyeken általában szombaton vannak az elődöntők, vasárnap meg a döntők. Ott is mindkét nap a maximumot kell hozni.
Jobb ha szoktatod magad ezekhez a dolgokhoz.
Eredményes versenyzést kivánok! ****:))))))

2008. Október 03. - 21:02:01
Válasz #14

honved25

Vendég
Nem terveztük be a magyar káp-ot(csak nemrég ültették a fejünkbe a bogarat hogy mi lenne ha...de nincs kizárva hogy betesszük ::))...A dunakanyar és a superbádi van kitűzve...Szívesen idulnék...De idén fő célkitűzés a tapasztalatszerzés és esetleg jó lenne becsússzanna valami meglepetés ami persze iszonyt inspirálna***)))
De 2009 től ígérem minden lehetőséget meg fogok ragadni és minden lépésemről tudni fogtok 8-)