2024. Április 28. - 21:19:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pintér Gergő versenyfelkészülése  (Megtekintve 98691 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 05. - 21:18:01
Válasz #30
Nem elérhető

csakisti


Nagyon szivesen, és akkor mehet a következő is.
Akár ezen a héten is jó, de a verseny előtt közvetlen gondolom még jobb lesz a forma.
Szoli lesz még addig sok?
Legyél jó barna!
Kitartás   =/+'
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 05. - 22:38:41
Válasz #31
Nem elérhető

fastor


ki az oktatásvezetö? ::)
am nagyon jók a képek vaze Łł=
a hátad sztem a legjobb!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 05. - 22:47:39
Válasz #32
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na üdv mindenkinek ezen a csodálatosan napon :P
Üdvözlöm a fővárosiakat,hisz ezen,és az elkövetkezendő közel egy éven át minden második 7végét itt töltök.Elkezdtem egy testépítő-edző tanfolyamot az egyetem mellet,és ez ide fog kötni ?:-/
Szóval megy a fejtágítás de szerencsére van gyakorlati óránk ami után tudok 1-et edzeni.(Gilda max II.és III.)
Ma a Récsei centerbe voltam és toltam egy szuperszettes lábazást. ***))
Most már nem figyeltem nagyon a súlyokra inkább megpróbáltam koncentrálni és hogy addig égessem a rendszert amíg nem füstöl... :-/-
Közérzetem rendben van,még élek,és bírom,de már egy nappal kevesebb... 8)
Legyetek jók...

Tisztán a maximumot 8-)

Akkor ehhez annyit, hogy ma nálunk voltak a Gilda II-ben a társaid vagy 15-en. S azt hiszem tanúltam pár új gyakorlatot: Merev lábas guggolás......Majdnem állva de döntött törzsű evezés(na jó kb 10 cm-t lehajoltak)....Huzódzkodás (Na ez 15-ből egynek sem jött össze) Nem cikizés, és támogatom, hogy egy testépítő végezzen el egy ilyen sulit, de telibeszart zacskó külsejű lányok akik az öltözőben kiröhögnek egy versenyző csajt és egy fitnessmodeles lányt, azok mit képzelnek magukról????? Mondom megint, hogy nem azzal van a baj, hogy elvégzed (sőt egy testépítőnek MUSZÁLY is lenne), hanem azokkal akiknek közük sem lesz soha egy normális edzéshe!!!

Szóval ha a GildaII-be jössz akkor még találkozhatunk is! Vagy most hétvégén az Olympiában Pécsett!


2008. Október 05. - 23:33:47
Válasz #33
Nem elérhető

L


Na üdv mindenkinek ezen a csodálatosan napon :P
Üdvözlöm a fővárosiakat,hisz ezen,és az elkövetkezendő közel egy éven át minden második 7végét itt töltök.Elkezdtem egy testépítő-edző tanfolyamot az egyetem mellet,és ez ide fog kötni ?:-/
Szóval megy a fejtágítás de szerencsére van gyakorlati óránk ami után tudok 1-et edzeni.(Gilda max II.és III.)
Ma a Récsei centerbe voltam és toltam egy szuperszettes lábazást. ***))
Most már nem figyeltem nagyon a súlyokra inkább megpróbáltam koncentrálni és hogy addig égessem a rendszert amíg nem füstöl... :-/-
Közérzetem rendben van,még élek,és bírom,de már egy nappal kevesebb... 8)
Legyetek jók...

Tisztán a maximumot 8-)
Vagy most hétvégén az Olympiában Pécsett!


Üdv Dani!
Mit szólnál egy olyan megoldáshoz, hogy átjöttök hozzánk egy edzésre a Tom Gym-be? Szívesen látnánk titeket. A Széchenyi téren vagyunk a földhivatal épületében, de Isti már tudja a járást!
A múltkor össze is futottunk ott, mikor fagyiztatok a kedveseddel ;D, rátok is köszöntem, csak épp késésben voltam a munkából és rohantam...

Te nem mész fel a hétvégén Alpival a Balmaz kupára? ????...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 06. - 00:48:28
Válasz #34
Nem elérhető

L


Újabb adag képpel lettünk gazdagabbak Csák Isti jóvoltából! :-){

www.csakisti.extra.hu
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 06. - 00:49:51
Válasz #35
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 06. - 09:40:10
Válasz #36

honved25

Vendég

Dear Dani! ;)
Hát a képzésben résztvevőkről csak annyit hogy teljes mértékben igazad van.A többit elmondom élőben,nem akarok senkit a háta mögött fikázni,de legyen annyi elég hogy nagyon sok a kókler...(az elvileg a gyengébbik csoport volt)
Amúgy jövő 7 től én is oda fogok járni mert nekem jobb a megközelítés szempontjából a G.II.
Úgyhogy örülnék ha összefutnánk...
Vagy előbb is összefuthatunk ha meggondolod Mesterem /:-) ájánlatát és eljösz hozzánk egy vengég edzésre...





2008. Október 06. - 11:16:13
Válasz #37
Nem elérhető

csakisti


Én anno találkoztam olyannal, aki a gyakorlaton volt életében először konditeremben!!!  :o
No comment...
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 06. - 19:56:54
Válasz #38
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na üdv mindenkinek ezen a csodálatosan napon :P
Üdvözlöm a fővárosiakat,hisz ezen,és az elkövetkezendő közel egy éven át minden második 7végét itt töltök.Elkezdtem egy testépítő-edző tanfolyamot az egyetem mellet,és ez ide fog kötni ?:-/
Szóval megy a fejtágítás de szerencsére van gyakorlati óránk ami után tudok 1-et edzeni.(Gilda max II.és III.)
Ma a Récsei centerbe voltam és toltam egy szuperszettes lábazást. ***))
Most már nem figyeltem nagyon a súlyokra inkább megpróbáltam koncentrálni és hogy addig égessem a rendszert amíg nem füstöl... :-/-
Közérzetem rendben van,még élek,és bírom,de már egy nappal kevesebb... 8)
Legyetek jók...
Tisztán a maximumot 8-)
Vagy most hétvégén az Olympiában Pécsett!


Üdv Dani!
Mit szólnál egy olyan megoldáshoz, hogy átjöttök hozzánk egy edzésre a Tom Gym-be? Szívesen látnánk titeket. A Széchenyi téren vagyunk a földhivatal épületében, de Isti már tudja a járást!
A múltkor össze is futottunk ott, mikor fagyiztatok a kedveseddel ;D, rátok is köszöntem, csak épp késésben voltam a munkából és rohantam...

Te nem mész fel a hétvégén Alpival a Balmaz kupára? ????...

Üdv ezerrel!

Akkor: "megmondom, hogy mi lesz most" Az lesz, hogy ha elutazom csütörtökön Pécsre akkor el leszek utazva, s így mivel szombat estig sulim van, nem tudok menni, bár szívesen ott lennék!

http://www.youtube.com/watch?v=_mmNNXoXAsc

Szóval sajna nem tudok ott lenni! Most egyenlőre arra sincs időm, hogy azt mondjam mukk!!! De mivel csütrötök este érek Pécsre, ezért pénteken szívesen edzek ott. Amúgy ott is edzettem vagy fél évet, de gondolom, nem éppen voltam feltünő emberke akkor sem..Na mindegy! Szóval pénteken edzhetünk együtt, csak kérd el az Istitől a telszámom és csütörtökön egyeztessünk, mert addigra tudni fogom (remélem) hogy mikor lesz szabadidőm! Így oksa lesz??? :-<

2008. Október 06. - 19:58:35
Válasz #39
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

Dear Dani! ;)
Hát a képzésben résztvevőkről csak annyit hogy teljes mértékben igazad van.A többit elmondom élőben,nem akarok senkit a háta mögött fikázni,de legyen annyi elég hogy nagyon sok a kókler...(az elvileg a gyengébbik csoport volt)
Amúgy jövő 7 től én is oda fogok járni mert nekem jobb a megközelítés szempontjából a G.II.
Úgyhogy örülnék ha összefutnánk...
Vagy előbb is összefuthatunk ha meggondolod Mesterem /:-) ájánlatát és eljösz hozzánk egy vengég edzésre...






Ja és elfelejtettem! Mivel tömegezés elején vagyok, nem éppen vagyok képképes!  /7% /7% :-Đ :-Đ

2008. Október 06. - 21:14:45
Válasz #40
Nem elérhető

Szakács Sándor



Dear Dani! ;)
Hát a képzésben résztvevőkről csak annyit hogy teljes mértékben igazad van.A többit elmondom élőben,nem akarok senkit a háta mögött fikázni,de legyen annyi elég hogy nagyon sok a kókler...(az elvileg a gyengébbik csoport volt)
Amúgy jövő 7 től én is oda fogok járni mert nekem jobb a megközelítés szempontjából a G.II.
Úgyhogy örülnék ha összefutnánk...
Vagy előbb is összefuthatunk ha meggondolod Mesterem /:-) ájánlatát és eljösz hozzánk egy vengég edzésre...






Ja és elfelejtettem! Mivel tömegezés elején vagyok, nem éppen vagyok képképes!  /7% /7% :-Đ :-Đ
      Lehet,hogy megnézlek,és titokban nyomok pár fotót! Pszt.

2008. Október 06. - 21:14:45
Válasz #41

honved25

Vendég
Nem muszáj fényképezkedni csak tolunk egy edzést... =/+'

2008. Október 06. - 21:18:56
Válasz #42
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

Dear Dani! ;)
Hát a képzésben résztvevőkről csak annyit hogy teljes mértékben igazad van.A többit elmondom élőben,nem akarok senkit a háta mögött fikázni,de legyen annyi elég hogy nagyon sok a kókler...(az elvileg a gyengébbik csoport volt)
Amúgy jövő 7 től én is oda fogok járni mert nekem jobb a megközelítés szempontjából a G.II.
Úgyhogy örülnék ha összefutnánk...
Vagy előbb is összefuthatunk ha meggondolod Mesterem /:-) ájánlatát és eljösz hozzánk egy vengég edzésre...






Ja és elfelejtettem! Mivel tömegezés elején vagyok, nem éppen vagyok képképes!  /7% /7% :-Đ :-Đ
      Lehet,hogy megnézlek,és titokban nyomok pár fotót! Pszt.

Sanyi!

Lehet, hogy én meg magamba szívok egy kis motivációt abból, hogy megnézlek téged edzeni!!!!! Ezt sokkal reálisabbnak látom, mint a te általad írtakat! :-)-> :-)->

2008. Október 06. - 23:00:51
Válasz #43
Nem elérhető

L


Na üdv mindenkinek ezen a csodálatosan napon :P
Üdvözlöm a fővárosiakat,hisz ezen,és az elkövetkezendő közel egy éven át minden második 7végét itt töltök.Elkezdtem egy testépítő-edző tanfolyamot az egyetem mellet,és ez ide fog kötni ?:-/
Szóval megy a fejtágítás de szerencsére van gyakorlati óránk ami után tudok 1-et edzeni.(Gilda max II.és III.)
Ma a Récsei centerbe voltam és toltam egy szuperszettes lábazást. ***))
Most már nem figyeltem nagyon a súlyokra inkább megpróbáltam koncentrálni és hogy addig égessem a rendszert amíg nem füstöl... :-/-
Közérzetem rendben van,még élek,és bírom,de már egy nappal kevesebb... 8)
Legyetek jók...
Tisztán a maximumot 8-)
Vagy most hétvégén az Olympiában Pécsett!


Üdv Dani!
Mit szólnál egy olyan megoldáshoz, hogy átjöttök hozzánk egy edzésre a Tom Gym-be? Szívesen látnánk titeket. A Széchenyi téren vagyunk a földhivatal épületében, de Isti már tudja a járást!
A múltkor össze is futottunk ott, mikor fagyiztatok a kedveseddel ;D, rátok is köszöntem, csak épp késésben voltam a munkából és rohantam...

Te nem mész fel a hétvégén Alpival a Balmaz kupára? ????...

Üdv ezerrel!

Akkor: "megmondom, hogy mi lesz most" Az lesz, hogy ha elutazom csütörtökön Pécsre akkor el leszek utazva, s így mivel szombat estig sulim van, nem tudok menni, bár szívesen ott lennék!

http://www.youtube.com/watch?v=_mmNNXoXAsc

Szóval sajna nem tudok ott lenni! Most egyenlőre arra sincs időm, hogy azt mondjam mukk!!! De mivel csütrötök este érek Pécsre, ezért pénteken szívesen edzek ott. Amúgy ott is edzettem vagy fél évet, de gondolom, nem éppen voltam feltünő emberke akkor sem..Na mindegy! Szóval pénteken edzhetünk együtt, csak kérd el az Istitől a telszámom és csütörtökön egyeztessünk, mert addigra tudni fogom (remélem) hogy mikor lesz szabadidőm! Így oksa lesz??? :-<

Meg van beszélve!Akkor pénteken várunk!
Milyen testrész jön neked pénteken? Mert akkor úgy alakítjuk a programot már most...
Maradjunk annyiban hogy hármunk közül csak Gergő képképes ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 06. - 23:40:17
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


Big (Daddy) L!

Ne szerénykedj, várjuk rólad is a képeket  ****)  ****:))))))