2024. Május 14. - 03:41:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pintér Gergő versenyfelkészülése  (Megtekintve 99017 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 15. - 17:43:36
Válasz #405
Nem elérhető

P.Gergő


Gergő, te milyen magas is vagy?
Reggel 175cm nap végére olyan 173 cm között mozgok...  ***)))) kilóra már 95 alatt járok pár dekával...  ***))
Szóval ma Levivel edzettünk egyet abba a terembe ahova ő jár ,ez a pécsi sportcsarnokba van.Reggel 10 kor indultunk.
Sajnos egy étkezés fért bele előtte(ami elég kevés szokott lenni ,erőszint miatt) de kinéztem magamnak előtte való nap a sparba egy jó kis diétás  Busa szeletet hogy az majd fini lesz reggelire...Hát annyira nem.  :P
(de ugye diétánál reménykedik az ember...)
Szóval minden egyes falást visszaöklendeztem a számba és úgy tudtam csak megenni mind a 200 g ot...Kb fél óráig ettem.Annyira szar volt hogy még a barnarízs is ízlett amit mellé küldtem.Szal így töltömttem fel a reggeli edzésre.
Levi még hárdkórabb volt...Betegen ébredt...->Ő edzés előtti "pakkja"
2 csomag Lenkei multi -pak
4 fokhagyma petrezsejem
1 neocitran
1 algópirin...Nagyon vidám feje volt  :'(

A terembe belépve eléggé meglepődtünk hisz tele volt,ugyanis a Panthers Nb1 es kosárcsapata próbálta kondiba-hozni magát...Több kevesebb sikerrel...  !+"% !+"% !+"% ( Azok a szuperszettköredzős kombinációk...  ;D ;D ;D )

Lőttünk edzés végén pár képet Levi majd tölti fel ha 2 septofort között ráér...
Este 7 től indulok Mattyra(Drávához) Éjjeli horgászatra...Szeretném megfogni magamnak a felkészülés utolsó 2 hetére szükséges hal adagomat...
Úgy tervezzük utolsó 2 hétben húsforrásként csak hal megy már....
Na görbüljön a bot mindenkinél!!!
A fa-szállító legyen veletek!   8-)

Just natural nothing else!


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Augusztus 15. - 19:51:15
Válasz #406
Nem elérhető

L


Nem lesz sok kép, mert elég szarul sikerültek. Majd Isti barátunkkal egyeztetünk és pár héten belül csinálunk rendes képeket is.
Addig is néhány 12 weeks out:
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Augusztus 15. - 19:53:36
Válasz #407
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Augusztus 15. - 20:43:47
Válasz #408
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


ideje belehúzni, sok sikert, nagyon rá kell kapcsolni a diétával  =/+'
Szerintem meg semmi gond vele 12 hét az rengeteg. Nem kell elsietni mert akk az lesz a gond. Lassú víz partot most  :) :) :).

Hajrá-hajrá Gergő

Levi neked meg jobbulást és sok c-vitamint kívánok!!!

2009. Augusztus 27. - 16:14:59
Válasz #409
Nem elérhető

P.Gergő


ideje belehúzni, sok sikert, nagyon rá kell kapcsolni a diétával  =/+'
Szerintem meg semmi gond vele 12 hét az rengeteg. Nem kell elsietni mert akk az lesz a gond. Lassú víz partot most  :) :) :).

Hajrá-hajrá Gergő

Levi neked meg jobbulást és sok c-vitamint kívánok!!!


Alpi-barátomnak igazat adva (bocsi Pam  :) ) szerintem is jól állok a felkészülés szintjén.Ugyanis szerintem azért van a formábahozási időszak hogy abban az adott pillanatban amikor kitolom a vasat a szinpadra akkor nézzek a legjobban és ne előtte akárhány héttel.
Leszögezném hogy jó naturál testépítőhöz természetesen tisztán készülök erre a szezonra is.
Ami azt jelenti hogy vagy végigdiétáztam volna a tömegelési időszakot és ezzel megkönnyítem a versenyfelkészülésemet  de minimális anabolizmussall,
vagy malac testel jó gyomrosan de alatta jó kis maszával indulok el az úton.Sajnos tisztán ez a két szitu van legalábbis nálam... :-\
Szóval ne haragudjatok és bocsánat hogy még nem kockás a hasam és keresztszálkás a combom így 10 héttel a porond előtt!
Jól haladok és szépen mossa a partot az a lassú víz...



"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Augusztus 27. - 16:22:35
Válasz #410
Nem elérhető

Kicsibors


Nincs itten gond, csak így tovább!  :)
Hajrá!!!  @:-)

2009. Augusztus 27. - 19:16:27
Válasz #411
Nem elérhető

P.Gergő


ideje belehúzni, sok sikert, nagyon rá kell kapcsolni a diétával  =/+'
Szerintem meg semmi gond vele 12 hét az rengeteg. Nem kell elsietni mert akk az lesz a gond. Lassú víz partot most  :) :) :).

Hajrá-hajrá Gergő

Levi neked meg jobbulást és sok c-vitamint kívánok!!!


Alpi-barátomnak igazat adva (bocsi Pam  :) ) szerintem is jól állok a felkészülés szintjén.Ugyanis szerintem azért van a formábahozási időszak hogy abban az adott pillanatban amikor kitolom a vasat a szinpadra akkor nézzek a legjobban és ne előtte akárhány héttel.
Leszögezném hogy jó naturál testépítőhöz természetesen tisztán készülök erre a szezonra is.
Ami azt jelenti hogy vagy végigdiétáztam volna a tömegelési időszakot és ezzel megkönnyítem a versenyfelkészülésemet  de minimális anabolizmussall,
vagy malac testel jó gyomrosan de alatta jó kis maszával indulok el az úton.Sajnos tisztán ez a két szitu van legalábbis nálam... :-\
Szóval ne haragudjatok és bocsánat hogy még nem kockás a hasam és keresztszálkás a combom így 10 héttel a porond előtt!
Jól haladok és szépen mossa a partot az a lassú víz...


őő azzal a hsz-el nem fikázni szerettelek volna  ;-oo-;
;-oo-;


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Augusztus 31. - 08:17:46
Válasz #412
Nem elérhető

P.Gergő


 #:-)
Tegnapi pihenőnapomat aktív kikapcsolódással töltöttem.Kedvesemmel és kis családjával a Pécsi MecsXtreme parkban
aktivizálódtunk.
http://www.mecsextrem.hu/
Az egész egy kalandpark ahol minden szir-szar van amivel a jónép kikapcsolódhat.Megmondom őszintén hogy nem számítottam nagy durranásra de kellemesen csalódtam.
Nyáriboboztam,kisállatot simogattam(nyuszit malacot kecskét lovat).Mondjuk a malacra csak szájában egy almával átbökve egy fémródon pörögve aranybarnára megsütve tudtam gondolni  ;D.
Volt ott egy kiállítás aminek "láthatatlan kiállítás" a neve. Elég tanulságos volt hisz a tárlatvezetőnk egy igen inteligens látássérült(vak) nő volt.Célja hogy megismertesse velünk a vakok mindenapi életét.
Lementünk egy pincéberendszerbe mindenki kapott egy fehér botot megmutatta hogy kell használni, becsukta az ajtót és elindultunk.
Hangok és tapintható dolgok segítségével megmutatta a városban való közlekedést,erdőben ,háztartásban(volt berendezve konyha fürdő hálószoba...)Semmit se láttunk nagyon para volt és télleg szembesültem hogy milyen lehet vaknak lenni.Csak botorkáltunk ő meg úgy magyarázott meg kísért minket mintha frankón látott volna.Mondtam neki is "könnyű neked sötétbe,te látsz" ;) .Utána már fénybe megtanultuk a vak írást,a Braille írást ,mint vak-írógéppel mint spec. kézi íróval.
Utána ültem rodeó bikán , falat másztam,ugróasztaloztunk,és a a legjobb dolog szerintem a parkba a xtreme kötélpálya volt.Fák között kifeszített akadályokon 4-5 méter magasba kell végigmenni.Iszonyat megeröltető volt de nagyon jól esett megküzdeni a tériszonyommal és kapni egy kis adrenalin löketet.Volt egy-két szitu ahol teljesen kétségbe voltam esve és tele volt a gatyó de megoldottam  Łł= .
Nagyon jól éreztem magam és nagyon büszke vagyok a szerelmemre mert volt egy két akadály ahol ügyesebb volt mint én. <3!
Mindenkinek ajánlom ha egyszer bárhol ilyen helyzet adódik próbálja meg.Én tuti bérletet váltok  8)



Képek.........


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Augusztus 31. - 08:32:47
Válasz #413
Nem elérhető

P.Gergő


1.:Mi
2.: <3!
3.:Falmászás
4.:Kötélpálya


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Augusztus 31. - 08:36:03
Válasz #414
Nem elérhető

P.Gergő




"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Szeptember 18. - 15:37:48
Válasz #415
Nem elérhető

BibóImpiAmpi



2009. Szeptember 24. - 20:57:54
Válasz #416
Nem elérhető

P.Gergő


....a készülés természetesen tart.Eddig azért nem írtam mert nagyon nem álltak össze a gondolataim .Még élek csinálom de csak hátráltató tényezők vesznek körül és nagyon pesszimista vagyok.Elindult az egyetem és nagyon nem állnak össze dolgok.Mivel tesi szakon nem gyengén kell teljesítenem...Mondhatom simán hogy reggel 8 tól du.n 6.ig bennt vagyok.És az edzések.Rengeteg feladatot akasztottak a nyakamba
gyerekeknek tartok úszásoktatást, atlétikából indul a felmérés és ha nem teljesítek seggbekuki lesz.Mondok pár szintet a 2 es ért...:100 m-12,2
1500m-5:35mp
gerelyhajítás-32m
távolugrás 5m
magasugrás ollózó technikával 140cm(az nagyon magas ám...) és folytathatnám...Torna bemutatás,van küzdősport orám amin szana szét törnek,lila foltok másnap,Prezentásciók készítése, és ősztől elkezdek egy úszóedzői képzést valamit diplomamunka szóval tele vagyok mint a bulgár-szatyor. :-)-
Nem tudom mi fog kisülülni de tudom hogy az egyre fogyó rétegek alatt lesz massza ezt garantálom csak kérdés hogy beérik e.Minden lehetőt megteszek de érzem hogy kifutunk az időből.Segítségem semmi teljesen magam ura vagyok, pénz alig fehérje alig, Levi barátom is alig ér rá csak telefonon tudjuk megbeszélni a dolgokat.Múlt 7 végén csináltunk egy pár képet ma hívott hogy az eredmény elszomorító...Nem tudom mi lesz a tervekből...
Szisztéma alapján 3 napos CH ürítés 50g on és egy napos töltés jön rá 250g al...Tavaly bejött.Egyszerűen nem értem hogy mi a faszom van már...Nincs egyetlen egy pihenő napom minden nap 100 on pörgök még 7végén is.
Kudarcot nem szeretnék vallani ,folytatom...
Új topic tagoknak mindent bele.... =/+'


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Szeptember 24. - 21:09:29
Válasz #417
Nem elérhető

P.Gergő


Jaj majdnem elfelejtettem...Ami most motivál és tartja bennem az erőt...Az egyik a barátnőm   <3! és az ő kívánsága is hogy nyomassam...És ami még mionden nap nagy lökést ad az ez a Kai al készült videó...
Lehet akármilyen zúzós izzadós eres-bicós videó az semmi ehez képest...Ennél ott az ember és ott van leírva minden a szemébe és ott van megfogalmazva szavakban...
http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/2356/249/

Szóval ezúton is Go Kai Go!
Mind is over the body!!!!!

1,Kai
2,Phil
3,Dexter
4,Jay
5,Toney F



"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Szeptember 25. - 01:06:53
Válasz #418
Nem elérhető

fastor


GErgö fel ne add bazdmeg **:))))*
nagyon keményen tarts ki, és nyomasd!
sok sikert!
kitartást!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 25. - 15:58:35
Válasz #419
Nem elérhető

Kicsibors


Gergő, te nem szeretnéd növelni a topicod látogatóinak számát esetleg friss, forma alakulós képekkel?...  :-}