2024. Május 15. - 23:38:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Izomenő: The natural way  (Megtekintve 46766 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 14. - 22:37:07
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


mikor várható fotó?
Prod!
Ezt én már kérdeztem...tegyek fel valamit ide?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 14. - 22:39:42
Válasz #31
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
mikor várható fotó?
Prod!
Ezt én már kérdeztem...tegyek fel valamit ide?
 @-o

oké, van közös fotó menővel? ;D

2008. Október 14. - 22:43:35
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


mikor várható fotó?
Prod!
Ezt én már kérdeztem...tegyek fel valamit ide?
 @-o

oké, van közös fotó menővel? ;D

 Photoshop bármit meg tud oldani-ha nem lennék ennyire dög,akkor lehet nekiállnék-de inkább megiszom a Nitro-mat most és szundizok...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 15. - 07:22:18
Válasz #33
Nem elérhető

FirstLady


Kérlek menő, olyan szépen kezdted ezt a topicot, de már megint kezdünk elkanyarodni vulgárisba... **:))))*
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 15. - 10:42:08
Válasz #34
Nem elérhető

FirstLady


Ezt is sikerült szépen leírni... látod?! megy ez neked... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 15. - 19:44:11
Válasz #35

B1ll4

Vendég
Csak a te jobb eredményeid elérése miatt tanácsoltam ezt :) .

Jó lesz ez így !  @:-) @:-) ;-oo-;

2008. Október 15. - 21:11:14
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


Megint csak üdvözlök mindenkit a bb.hu történetének legkeményebb naturálos topikjában!  #:-)  :-/-  :-/-  =/+'  @:-)
A kajálásomról még nem toltam nektek infót, a szitu még mindig az,hogy nem porciózok nem szarakodok csirkecsöcs hegyekkel, minden nap mást zabálok,és csak arra figyelek hogy tápkiegekkel együtt meg legyen a napi 350-400 gr minőségi fehérjém!Jöhet marha,csirke,hal,pulyka,tökmindegy csak sok legyen, aztán ezek mellé megy tápkiegekből kb 100-130gr fehérje meg miden edzés napi végén lefekvés előtt 1egész túró 1 joghurrtal összekeverve !  8-}  :-oD  :-/-
Hogy a sok fehérje hosszútávon megterheli a vesét? ki nem tojik rá? Nyáron 2hónapon keresztül úgyis  koplaltam!  ????...  ::)  :-/]  ;D  :-Đ
Nos mivel még mindig nem kaptam számomra kívánatos ax kúra folytatást (Béla elbizonytalanítottál a 3-ad.vel kapcsban  ????...  ::) )ezé valszeg a hyperdol+mass fx kombót folytatom és hozzácsapom a superdrolt is!  :-O  =/+'  :-/-  :-/-
A fehérjémet On whey pro-ra cserélem, és az eddigi cuccokhoz hozzátolok még napi 16-20 szem dymatize super aminót is !  8-}  :-oD   :-/-
Peace

Szerintem ez így nagyon rendben lesz  :-)!

2008. Október 17. - 17:04:22
Válasz #37
Nem elérhető

madinorbi


Helló evriván!  #:-)
Nos megérkeztek ma hozzám a köv 2hónap cuccai: 1 giant size on whey pro, 1cellmass,1no-xplode, 1 nagy doboz super amino, ennyi.    ::)  ????...
Az ax cuccokat még nem rendeltem meg mert nem kaptam még áldást a kúrám folytatására....   :o  ::)  ::)  ***)))
Úgyis van még 1 másfél hetes ellátmány aztán döntök hogyan tovább....  ::)
Nos ma majd kemény bicó+tric meg 1lazább hát+hátsó váll  lesz a program, utána lesz pár dolgom amit el kell intéznem (  ;D  ;D  :-)o-:  :-)-  8-) ) és valszeg csak hétfőre végzek és majd akkor számolok  be nektek a dolgokról...  :-}  8-}
Peace
Áldást ne várj prohormont nem lehet tesztóserkentővel együtt tolni ill. lehet csak pénzkidobás. A sdrol ng = dhea üti a hyperdrolt . Mass fx el kombinálhatod!
Olyan mintha kox mellé tribulust szednél  ;) kb
Persze más lehet mást fog mondani  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Október 17. - 17:18:00
Válasz #38
Nem elérhető

madinorbi


Na ezt akartam tudni!Madinrobi köszi a tanácsot!Megfogadom!!!  :-){  :-){  :-){  /:-)  /:-)
Peace
Ha egyszer jól leírod a nevem kapsz majd még 1 tanácsot  ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Október 22. - 11:33:23
Válasz #39
Nem elérhető

Gabe


Lököm az adatokat: döntött t-evezés: 45el 15öt,105el 10et, 120al 8at, 122.5 el 6ot (+ 2.5 kg múlt héthez képest), 1kezes bicó: 20al 8akat, 30al 2x7eket, lehúzás csigán szűken: 100al 12 majd 120al 8at,majd 138kg-val 8at (+8kg a múlt héthez képest  @:-)  8-} ), utána csigás 2kezes bicó 70kg-ról levetkőztem 10kig ig....  ***))  :---- kemény volt na...  ::)  @:-)
Aztán döntött törzsű oldalemelés. 15el 12, 20al 8at, 22,5el 8at, aztán levetkőztem 5kg-ig.
Kajálásom változatos és fehérjeorientált, tápkiegek a jövő héttől változnak...  ::)  ::)  8-}
Peace
ez milyen izomcsoportok edzését takarja?
hát-bicepsz-hátsóváll 2-2-1 gyakorlattal?
nem vágom
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 22. - 11:45:27
Válasz #40
Nem elérhető

hopika


Én a súlyokat sem teljesen értem-vagy érdekesek a csigák arrafelé...
Nekem most mondjuk ment 145kilóig a döntött törzsű,de csigán szűk fogású lehúzást max.90 kilóig bírok...(mondjuk 167 éves legalább a szerkezet-még Johnny is ezt használta).
"csak" hátra szerintem alaphangon 4 gyaki kell-az a minimum!
Szerintem(bár ez Torony szövege...)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 22. - 12:32:00
Válasz #41
Nem elérhető

Gabe


én sem értem, ezért kérdezem, én még egyébként csak olyan csigás gépen edzettem, amin 120kilóig lehetett pakolni.
azért ezt a 138 kilós lehúzást megsasolnám, mert ugye ez a testsúlyánál is több 30-40kilóval.
a gyakorlatok száma meg b@szott kevés főleg hátra, ebből az derül ki, hogy szuperszettben csinált hát-bicepszet, de a második 2 gyakorlat alapján meg nem.
Aztán, hogy hogy keveredett ide a hátsóváll, azt már végképp nem értem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 22. - 13:03:36
Válasz #42
Nem elérhető

hopika


Lehet ő tud valamit,amit mi halandók még nem fedeztünk fel... :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 22. - 13:26:26
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg


én sem értem, ezért kérdezem, én még egyébként csak olyan csigás gépen edzettem, amin 120kilóig lehetett pakolni.
azért ezt a 138 kilós lehúzást megsasolnám, mert ugye ez a testsúlyánál is több 30-40kilóval.
a gyakorlatok száma meg b@szott kevés főleg hátra, ebből az derül ki, hogy szuperszettben csinált hát-bicepszet, de a második 2 gyakorlat alapján meg nem.
Aztán, hogy hogy keveredett ide a hátsóváll, azt már végképp nem értem.

Hátra én is kevés gyakit csinálok. És működik  @:-)

2008. Október 22. - 16:50:48
Válasz #44
Nem elérhető

Gabe


én sem értem, ezért kérdezem, én még egyébként csak olyan csigás gépen edzettem, amin 120kilóig lehetett pakolni.
azért ezt a 138 kilós lehúzást megsasolnám, mert ugye ez a testsúlyánál is több 30-40kilóval.
a gyakorlatok száma meg b@szott kevés főleg hátra, ebből az derül ki, hogy szuperszettben csinált hát-bicepszet, de a második 2 gyakorlat alapján meg nem.
Aztán, hogy hogy keveredett ide a hátsóváll, azt már végképp nem értem.

Hátra én is kevés gyakit csinálok. És működik  @:-)
2-t? azt is úgy, hogy közben lebicepszezel 1 gyakorlatot?
"Yeah buddy, light weight baby!"