2024. Április 28. - 23:54:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Simon Tamás "Junior" 2009-es felkészülése az IFBB Jr. VB-re  (Megtekintve 28229 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 03. - 15:48:05
Válasz #30
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 03. - 16:25:48
Válasz #31
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 03. - 22:11:38
Válasz #32
Nem elérhető

csakisti


-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Június 10. - 23:16:14
Válasz #33
Nem elérhető

tomy


Gratulálok az eddigi eredményekhez, elképesztő!!!

Az étkezésed hogy néz ki, azt még nem írtad......
Tomy

2009. Augusztus 23. - 07:16:16
Válasz #34
Nem elérhető

izomboy


Szia Tomi, lassan itt az őszi szezon, és a topik szerint készülsz te is a junior vb-re.
Sajnos topik leragadt egy ideje, de engem érdekelne hogyan állsz, aktuális e még a szezon, vagy netán csúszik a projekt?

Ha olvasol és van időd írjál magadról kicsit.
Üdv izomboy.


2009. Augusztus 23. - 12:04:47
Válasz #35
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én még csak most olvastam el elejétől a topic-ot,de szerintem több embert is érdekelne mik a fejlemények.
Bárcsak én is rájöttem volna arra 16 évesen amire te :-\.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 23. - 19:56:20
Válasz #36
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon eltünt a Tomi,pedig emilt is írtam neki.  :-\

Vagy gáz van,vagy kibaszottul durva lett. Középút nincs! Ezek lehetnek az okok.

2009. Szeptember 28. - 23:14:29
Válasz #37
Nem elérhető

Junior


Sziasztok!
Először is szeretnék mindenkitől elnézést kérni, mert a villámlátogatásaim a fórumon nem adtak arra lehetőséget, hogy valamilyen szinten is jelezzem, hogy hol is tartok, és hogy sikerül e véghez vinnem a terveimet....
0-24es felfordult zsúfolt hétköznapjaimban belevetettem magam a versenyfelkészülésbe az év első napjától ami szépen is haladt, jött a tömeg /minőségibben mint gondoltam/....
Mint mindenki tudja ehhez a sporthoz, rengeteg idő kell és pénz amivel tisztában is voltam!
Mivel a családomtól különköltöztem , már önellátó lettem anyagilag is, de ahhoz hogy meglegyenek az anyagi feltételek az élethez, és azon felül a nagy "átalakuláshoz" , a szakmámból úgy tudtam a legtöbbet kisajtólni /személyi edző/ ha sokat dolgozok, napi 8-10 ember.
Ez akárhogy is számolom 8-10 óra és akkor még nem ettem egy falatot sem és nem edzettem, nem pihentem.
Na nem baj én akkor is neki vágtam mert ez az utolsó JUNIOR ÉVEM!!!!!! :-/-
Napi 2 edzés, 7-8szori kajálás lett volna szükséges a felkészüléshez!
A gondok ott kezdődtek amikor a szervezetem nem kapott 5-6 órán keresztül tápanyagot mert egymást érték a személyi edzések ami egyenlő volt azzal, hogy az edzés intenzítás is alább hagyott, pedig én akartam, de az izmok nem engedelmeskedtek!
Félre ne értsetek, nem a munkát nem bírtam, hanem azt hogy nem volt mikor megállni enni.....
Na de nem baj én akkor se vallottam be magamnak hogy ezt sokáig nem fogom bírni....
Közben megfűszereztem az életem egy szakítással /2éves kapcs/ és nem sokra rá,
megismert a jelenlegi páromat akivel azóta is /7hónapja/ együtt vagyunk! <3!
Minden nagyon szép és jó...összeköltözés és közös tervek! De mindezt úgy hogy meló, nem alvás és párkapcsolat építés és ápolás , ja és VERSENYFELKÉSZÜLÉS! STEVE TE HOGY CSINÁLTAD HOGY NEM ALUDTL, legalább is alig-alig???? :-){ :-){
Na a tervet újra átkellet rágni az új feltételeket ismerve:
-van pénz a sok meló miatt, de szabadidő nincs a kajálás pontos betartásához
-edzés van de nincs megfelelő regenerálódás a kaja és pihenés hiánya miatt

Mindezeket csak a napokban láttam be, miután saját bőrömön tapasztaltam ezeket, ezért nem is nagyon tudtam mit is írni nektek, akik megtiszteltek azzal hogy végig követitek a felkészülésem kisebb nagyobb mozzanatait!
A fejlődésemről nem tudtam itt írni mivel megállt, de meghátrálni se akartam....
Én magam se akartam belátni hogy ezen a projekten tolni kéne és visszavonulót fújni ez évre.... :'(

Ne értsetek félre, nem panaszkodni akartam csak valamilyen szinten belátást adni a dilemmámba!
Tudom hogy mindegyikünk ezekkel a problémákkal küzd, de én ezek mellett a feltételek mellett nem akarok küzdeni mert közel se érhetem el a 100%ot!
Úgy hogy rá álltam a versenyfelkészülés helyett a csodálatos párkapcsolatom megélésére és meló meló meló hogy betankoljak úgy hogy majd megtehessem azt 1-2 év múlva hogy "sporolt pénzből" és kevéske melóból tudjak készülni megfelelően!
Jelenleg sinen vannak a tervek, nyitottam a párommal egy kozmetikát és családi házba költöztünk.....ezek nekem álmaim voltak mert család centrikus vagyok.
Mariannal, a párommal jelenleg tényleg nagyon belevetettük magunkat a "házas életbe" :)
Túl sokat akartam egyszerre.....
BEVALLOM NEM MENT EZEK MELLET A SPORT IS!
De ha ilyen ütemben alakul az életem akkor talán nem lesz gond késöbb és bátran neki vághatok a felkészülésnek!


2009. Szeptember 28. - 23:18:12
Válasz #38
Nem elérhető

Junior


Köszönöm a Fórumnak a megtisztelő lehetőséget!!
Köszönöm mindenkinek a biztatást és az érdeklődést, nagyon jól esett! Külön ESZTERÓ ZSOLTNAK IS!
STEVE barátomnak is köszönöm a a szakmai segítséget és a baráti jó tanácsokat és biztatásokat! :-){ ;-oo-;

2009. Szeptember 28. - 23:21:14
Válasz #39
Nem elérhető

Junior


Sok sikert minden kedves versenytársamnak a szezonra és remélem mielőbb találkozunk a színpadon!  8-)

2009. Szeptember 29. - 10:43:56
Válasz #40
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sajnalom, hogy megsem indulsz iden. Az irasodbol azt erzem, hogy nem is igazan akartal felkeszulni, mert ha igazan akartad volna akkor meg tudtad volna csinalni. De ezzel semmi baj nincsen, mert velemenyem szerint mi elsosorban emberek vagyunk es csak masodsorban versenyzok. Es ha nem eg benned elegge a tuz vagy mas dolgok kapnak prioritast az eletedben akkor felgozzel nem erdemes keszulni. En az utobbi evekben anyagi okokbol kifolyolag kb. 70-80%-kal keszultem, ez sem eleg, de muszaj volt mert tul kellett lepnem par dolgon...felgozzel meg meg sem eri elkezdeni.

Fiatal vagy, van idod atgondolni a dolgokat, testepitokent nagyon az elejen vagy meg, barmikor ujra a lovak koze csaphatsz!

Sok sikert kivanok mind a versenyzesi terveidhez, mind a maganeletedhez!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 29. - 14:56:22
Válasz #41
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Szeptember 29. - 15:41:35
Válasz #42
Nem elérhető

Junior


Sajnalom, hogy megsem indulsz iden. Az irasodbol azt erzem, hogy nem is igazan akartal felkeszulni, mert ha igazan akartad volna akkor meg tudtad volna csinalni. De ezzel semmi baj nincsen, mert velemenyem szerint mi elsosorban emberek vagyunk es csak masodsorban versenyzok. Es ha nem eg benned elegge a tuz vagy mas dolgok kapnak prioritast az eletedben akkor felgozzel nem erdemes keszulni. En az utobbi evekben anyagi okokbol kifolyolag kb. 70-80%-kal keszultem, ez sem eleg, de muszaj volt mert tul kellett lepnem par dolgon...felgozzel meg meg sem eri elkezdeni.

Fiatal vagy, van idod atgondolni a dolgokat, testepitokent nagyon az elejen vagy meg, barmikor ujra a lovak koze csaphatsz!

Sok sikert kivanok mind a versenyzesi terveidhez, mind a maganeletedhez!


 @:-)

Köszönöm!
Teljes mértékben jól látod Pisti! Valamit vagy nagyon, vagy sehogy! Mivel a 100%ra törekedtem és ez, közel se sikerülhetett volna, ezáltal elaludt a tűz és inkább most azokat a feltételeket kezdtem megalapozni, /harmonikus párkapcsolat,közös ház, jövedelmező vállalkozás/ ami majd biztosítja a "gondtalan" felkészülést a későbbiekben! HA maradtam volna a felkészülés terhei alatt akkor azokat a lehetőségeket hagytam volna elúszni amik a későbbiekben segítik a biztos hátteret egy testépítő életében!
Remélem nem sértelek meg azzal Pisti ha Te következő 1-2 évedhez hasonlítanám az én jelenlegi és elkövetkező 1-2 évemet, csak az én verzióm a "miniverzió" ami amatőr vonalon van.... ;)  /:-)


2009. Szeptember 29. - 15:42:45
Válasz #43
Nem elérhető

Junior



2009. Szeptember 29. - 19:51:39
Válasz #44
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tomi abban teljesen igazad van hogy stabil magánéleti és anyagi háttér nélkül "öngyilkosság" belefogni a versenyzésbe,hisz előbb feléli az ember a családi kasszát, majd az idegeit. :D

Alapozz majd versenyezz. Én is most gyűjtöm a malacperselybe a zsetont hogy a 2011-es Arnoldon találkozni tudjak Ms és Mr Namattal.  ;)

Addig is amíg újra színpadközelbe kerülsz: Egy kalappal Tomi!  ****:))))))