2024. Április 27. - 23:13:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hardcore testépítő hölgyek fotói  (Megtekintve 32492 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 09. - 08:11:31
Válasz #15
Nem elérhető

powerhuni


Engem altalaban tenyleg nem erdekel a noi vonal de ez komolyan bejon,

2009. Február 09. - 09:37:21
Válasz #16
Nem elérhető

powerhuni


God Vazzeg szerintem  ez a no motivalna elege hogy ossze kapd magad es 56os karig meg se ajj ***))

2009. Február 09. - 10:21:25
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg


God Vazzeg szerintem  ez a no motivalna elege hogy ossze kapd magad es 56os karig meg se ajj ***))

Na az tuti  :-)-  ****:)))

2009. Február 09. - 10:40:39
Válasz #18
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
 !+"% férfiak férfiak....... én itt próbálom népszerűsíteni a női testépítést egy olyan hölggyel, aki az elismerésre méltó fizikuma mellett, nőies is tudott maradni.......  :D erre mindenkinek más pattan ki a fejéből a képek láttán  :-)o-: :-)- :-oD.

Különben meg neeeeeeeee gyertek nekem ezzel a : "Hát ez nekem már nem kéne nőnek" dumával  ))=/.
Olyanok vagytok mint a discos picsák az 50kg-os, oldal táskás barátjukkal amikor meglátnak egy testépítőt.....  :D ****:))) :D.

2009. Február 09. - 11:14:43
Válasz #19
Nem elérhető

Gabe


Különben meg neeeeeeeee gyertek nekem ezzel a : "Hát ez nekem már nem kéne nőnek" dumával  ))=/.
Olyanok vagytok mint a discos picsák az 50kg-os, oldal táskás barátjukkal amikor meglátnak egy testépítőt.....  :D ****:))) :D.
azért ez egy kicsit elferdített reakció, vannak izmos, formás csajok, amiket másik topicba bemásoltál,de ezek már sokkal közelebb állnak egy férfi alkatához, mint egy nőéhez!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 11:47:37
Válasz #20
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Különben meg neeeeeeeee gyertek nekem ezzel a : "Hát ez nekem már nem kéne nőnek" dumával  ))=/.
Olyanok vagytok mint a discos picsák az 50kg-os, oldal táskás barátjukkal amikor meglátnak egy testépítőt.....  :D ****:))) :D.
azért ez egy kicsit elferdített reakció, vannak izmos, formás csajok, amiket másik topicba bemásoltál,de ezek már sokkal közelebb állnak egy férfi alkatához, mint egy nőéhez!

Jajjjjjjjj már ne legyetek ennyire negatívak!!!
Teljesen más lenne az egész világ, ha nem mindenki azonnal a rosszat látná mindenben......

Gabe mi lenne ha megpróbálnád csak egy napig a fórumon nézelődést így:

-"Hmmm nézzük csak egy új topic ::) ...női testépítés... ????... hardcore bodys csajok....na akkor itt valószínű brutál nagy és kidolgozott hölgyek lesznek majd. (az a típus ami nekem már nem jön be mint nő)
Esetleg nem lenne meglepő ha ilyen topicba férfiasabb viszont igencsak eredményes sportolók kerülnek be.

-"Hoppá ez a Kriss nem is olyan csúnya......és mégis milyen izmos. "  Łł=


Ez egyébként érdekes ha a Fitness-es lányok topicba látnak a férfiak 1-2 karakteresebb versenyzőt azzal senki sem foglalkozik.... csúnya és kész.  De miért is? Mert azoknak a lányoknak még mindig jóval kisebb az izomtömege mint egy terembe járó átlagos "gyúrogató" férfinak.
Viszont ha valaki sokkal nagyobb az átlagnál....akkor hiába a nőiesség hozzá úgy látszik...!

Pedig ha jobban bele gondolunk akkor még mindig a férfias fitness-es hölgyek tábora van nagyobb létszámban a nőies testépítőkkel szemben ;)!
Hála az európai bíráskodásnak  @:-).

Szóval srácok légyszi legalább ti itt a fórumon ne legyetek már az "utca embere"  :----!!!!!!!!

2009. Február 09. - 12:00:49
Válasz #21
Nem elérhető

Gabe


Megpróbálom majd egy napig a nézelődést így, ahogy szeretnéd.

Mivel leírtam, hogy mi a véleményem, elismerem a befektetett munkát, és az eredményt, powerhuni hozzászólására reagáltam, hogy én nem egészen így látom.
Ha tilos olyan véleményt formálni, ami valakinek nem tetszik, akkor jelezzétek.
Tudtommal nem azt írtam, hogy koxos állat,tele van szteroiddal, fel van fújva, töke van.
Csupán azt, hogy nekem, mint nő ez már nem jön be.
Az utca emberének véleményétől ez nagyon távol áll.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 12:09:20
Válasz #22
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Megpróbálom majd egy napig a nézelődést így, ahogy szeretnéd.

Mivel leírtam, hogy mi a véleményem, elismerem a befektetett munkát, és az eredményt, powerhuni hozzászólására reagáltam, hogy én nem egészen így látom.
Ha tilos olyan véleményt formálni, ami valakinek nem tetszik, akkor jelezzétek.
Tudtommal nem azt írtam, hogy koxos állat,tele van szteroiddal, fel van fújva, töke van.
Csupán azt, hogy nekem, mint nő ez már nem jön be.
Az utca emberének véleményétől ez nagyon távol áll.

Semmi gond Gabe  O0 .....

2009. Február 09. - 12:17:37
Válasz #23
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Február 09. - 12:28:06
Válasz #24
Nem elérhető

AnitaH


No.1  ****:))))))
Valentina Chepiga - Ms.O 2000

perfect!!!  :-){ :-){ :-){

2009. Február 09. - 12:33:18
Válasz #25
Nem elérhető

AnitaH


Ja, és idén lesz 47 éves. Az előző képeken 45!  :-O

2009. Február 09. - 13:10:22
Válasz #26
Nem elérhető

Johnnyx


Én nem utasítanám vissza a a fentiek közül  Kriss-t se és  Heather-t se, szerintem teljesen jól néznek ki  :-)o-: Valentina viszont már túl koros hozzám (igaz csak az arcán látszik).
Egyetek zabot!

2009. Február 09. - 13:48:09
Válasz #27
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


No.1  ****:))))))
Valentina Chepiga - Ms.O 2000

perfect!!!  :-){ :-){ :-){

Na igen ő tényleg nőies és szép! A koráról pedig ne is beszéljünk... :-):-)::

2009. Február 09. - 14:10:42
Válasz #28
Nem elérhető

AnitaH


Én nem utasítanám vissza a a fentiek közül  Kriss-t se és  Heather-t se, szerintem teljesen jól néznek ki  :-)o-: Valentina viszont már túl koros hozzám (igaz csak az arcán látszik).
Tehát szerinted pont olyan arca van, mint egy 46 éves nőnek, aki jól tartja magát?  ????...

2009. Február 09. - 17:38:26
Válasz #29
Nem elérhető

Johnnyx


Én nem utasítanám vissza a a fentiek közül  Kriss-t se és  Heather-t se, szerintem teljesen jól néznek ki  :-)o-: Valentina viszont már túl koros hozzám (igaz csak az arcán látszik).
Tehát szerinted pont olyan arca van, mint egy 46 éves nőnek, aki jól tartja magát?  ????...

Nem, azért egy 38-40 évesnek simán elmenne arc alapján.
Egyetek zabot!