2024. Április 28. - 14:54:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Flex Wheeler  (Megtekintve 12207 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 21. - 22:24:05
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lehet még hülyeséget kérdezni??Flex tricepsze ugyancsak azokon a képeken...szóval az egy kicsit se synthol?
Flexnek a bicepszében, a tricepszében és a vállában syntholt, a vádlijában syntholt vagy implantátumot vélek felfedezni...  ***))) ;D

De '99-ben a synthol virágkorát élte. Az azévi mezőnyben majdnem mindenkiben volt. Hadd ne tegyek fel képet pl. Milos-ról...  :-X
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 21. - 22:25:39
Válasz #16
Nem elérhető

Joel


Ott az igazság Steve nálad. /:-)Ezen a versenyen BigRon legyőzhetetlen volt.Azok a hátso pozok! :-OFlexnek nemszáradt be a combhajlito-farizom,pedig a háta nemrossz!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Április 21. - 22:27:22
Válasz #17

csery

Vendég
A képek önmagukért beszélnek, a háta is el volt maradva, meg a hajlítója is vizesebb volt. Szóval eekor dombolt a synthol-láz...nekem elsőre a tricepsze volt feltűnő,de az nagyon.

2009. Április 21. - 22:33:55
Válasz #18
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2009. Április 21. - 22:44:01
Válasz #19
Nem elérhető

Gabe


Megkérdezhetem Steve, hogy a te szemeddel nézve, ami több ilyet látott már mint az enyém,hogy látja ezt a 99-es olympia-t? Mert nekem avatatlanul,Flex jobban tetszett. Szakmai vélemény???
Magánvélemény:

Flex arányosabb, esztétikusabb volt.

Ronnie izmosabb volt, keményebb volt, szárazabb volt és a testzsírszázaléka is alacsonyabb volt. Ezek miatt Flex elvérzett a hátsó pózokban, sőt nekem hátulról Cormier volt a második...
Szerintem emellett még Levrone is szorosan ott volt!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 22. - 10:37:13
Válasz #20

csery

Vendég
Mondjuk ez a synthol téma brutális...nem arra értem mondjuk hogy gregg valentino véletlen felrobbantotta a karját,hanem hogy ennyi mindenki használta élt vele....nem értem , de nyílván nem vagyok olyan kiélezett versenyhelyzetben hogy ez megoldást jelentsen...de volt valaki olyanban?