2024. Április 29. - 01:22:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: műtét utáni reinkarnációs napló  (Megtekintve 57144 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 24. - 17:14:23
Válasz #30
Nem elérhető

Zsuzsi


Álljál meg! Volt olyan is a kórházban,hogy nem mozgott a karod. Az mi volt?
Zsuzsi,nem ijesztgetleg,de még most sem mozog ????...


de fog?!

2009. Augusztus 24. - 17:17:00
Válasz #31
Nem elérhető

Zsuzsi


2009.aug.20,csütörtök

felálltam sétálni,sajnos a kezem nem mozog még,de az orvos szerint még nem is kell :'(
Jól esett megnézni az előző napi debreceni K-1 gálát a tv-ben.
Néha megnéztem magam a tükörben és konstatálom,hogy ha ebből a testből mégegyszer izmos embert csinálok,akkor tényleg mester vagyok(simán 8))



Kíváncsi lennék,hogy a glutamin segít valamennyire az izomzat megtartásában?

2009. Augusztus 24. - 17:17:08
Válasz #32
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
módosítottam az előbbit..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:18:01
Válasz #33
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

Néha megnéztem magam a tükörben és konstatálom,hogy ha ebből a testből mégegyszer izmos embert csinálok,akkor tényleg mester vagyok(simán 8))

Én egy percig nem kételkedek  @:-)

2009. Augusztus 24. - 17:20:47
Válasz #34
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos az orvos feladata itt véget ér,néha vissza kell járni kontrollra,de jövő héttől a gyógytornász lesz az akin múlik minden,meg rajtam...
A glutamin fontos szerepet játszik ilyenkor az izommegtartás érdekében.Nálam már a műtét után is volt és használtam(glutamin sr)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:23:41
Válasz #35
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.aug.21.péntek

már kevesebb a fájdalom..sőt éjjel már több óra alvás is volt.
séta a kertben,elég nagy,úgyhogy el is fáradtam
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:26:54
Válasz #36
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.aug.22

minimális fájdalom,este gyerekeket elvittük a Pólusba,játszóházba.
Első kimozdulás otthonról..úgy ténferegtem mint versenyek előtt pár héttel-erőtlenül,gyengén.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:29:48
Válasz #37
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.aug23. vasárnap.
Picit visszább veszek a lendületből,mert sokat kezdtem el jönni-menni.vállam felkötve,néha leengedem a kezem,ujjaimat mozgatom...
Éjjel kis fájdalom,de ezt már megszoktam-nem kell fájdalomcsillapító
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:34:45
Válasz #38
Nem elérhető

FirstLady


Ez a nem mozgás nem hangzik jól :(
De állítólag attól is lehet ilyen, ha bedagad ugye a karod, meg a vállad körül a megbolygatott dolgok, és elnyomják az idegeket, ezért nem tud az ingerület rendesen jönni-menni.
Remélem, egyre gyorsabban javulsz hamarosan! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 24. - 17:42:33
Válasz #39
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.aug 24.hétfő.

na végre,utólértem magam.
Ma érkezés a Balesetibe,kontroll.
Doktor bácsi kiszedte a varratot majd elküld rötgenre.
Az rtg-n várakoztunk a családommal,amikor 2 kommandós hozott egy elítéltet kéz-lábbilincsben.Onnantól kezdve hogy néhány percre leüültek az elítélt csak engem nézett és le sem vette rólam a szemét.Már éppen álltam fel hogy megkérdezzem hogy miért néz,ismerjük e egymást,amikor a Kriszti visszahúzott a székre..
Egyébként soron kívül bemehettek,sőt az egyik kommandós gyúrós volt és mikor mentek el odajött hozzám és megkérdezte,hogy szeretnék én is soron kívül bemenni,tudna segíteni...hát,mondtam köszönöm,de ha ezen múlik inkább még elüldögélek egy darabig itt a váróban..
...rtg kész..vissza az orvoshoz..azt mondja hogy minden ok,szépen nézek ki belülről, a külső dolgot innentől intézzem én és a gyógytornász..
Egyenlőre jövő hét szerdáig bal kézzel semmit,aztán torna és lassan módjával.
Fontos betartani a gyógytornász parancsait,mert ha faszságot csinálok megnyúlhat a rotátorköpeny varrata,akkor egy életre el van cseszve,vagy elszakad és lehet ismét műteni...
Nos a terveim szerint már holnap hivatalos dolgokat intézek,szerdától pedig ismét átveszem az edzőterem irányítását-rövidített műszakban.(feltéve ha bejuttatnak a gym-be :P)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 24. - 17:45:32
Válasz #40
Nem elérhető

FirstLady


2009.aug 24.hétfő.

na végre,utólértem magam.
Ma érkezés a Balesetibe,kontroll.
Doktor bácsi kiszedte a varratot majd elküld rötgenre.
Az rtg-n várakoztunk a családommal,amikor 2 kommandós hozott egy elítéltet kéz-lábbilincsben.Onnantól kezdve hogy néhány percre leüültek az elítélt csak engem nézett és le sem vette rólam a szemét.Már éppen álltam fel hogy megkérdezzem hogy miért néz,ismerjük e egymást,amikor a Kriszti visszahúzott a székre..
Egyébként soron kívül bemehettek,sőt az egyik kommandós gyúrós volt és mikor mentek el odajött hozzám és megkérdezte,hogy szeretnék én is soron kívül bemenni,tudna segíteni...hát,mondtam köszönöm,de ha ezen múlik inkább még elüldögélek egy darabig itt a váróban..
...rtg kész..vissza az orvoshoz..azt mondja hogy minden ok,szépen nézek ki belülről, a külső dolgot innentől intézzem én és a gyógytornász..
Egyenlőre jövő hét szerdáig bal kézzel semmit,aztán torna és lassan módjával.
Fontos betartani a gyógytornász parancsait,mert ha faszságot csinálok megnyúlhat a rotátorköpeny varrata,akkor egy életre el van cseszve,vagy elszakad és lehet ismét műteni...
Nos a terveim szerint már holnap hivatalos dolgokat intézek,szerdától pedig ismét átveszem az edzőterem irányítását-rövidített műszakban.(feltéve ha bejuttatnak a gym-be :P)
****:)))))) ::) ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 24. - 17:59:53
Válasz #41
Nem elérhető

csaba.r


Ha gondolod beviszlek a hátamon úgyis tudom merre van bár bkv-n hülyén néznénk ki ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 24. - 19:38:10
Válasz #42
Nem elérhető

George


Onnantól kezdve hogy néhány percre leüültek az elítélt csak engem nézett és le sem vette rólam a szemét.Már éppen álltam fel hogy megkérdezzem hogy miért néz,ismerjük e egymást,amikor a Kriszti visszahúzott a székre..

A lábad még gyors, mi? ****:)))

2009. Augusztus 25. - 11:09:52
Válasz #43
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
ja,mint a gyaloggalopp-ban :-)(-:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 25. - 12:58:27
Válasz #44
Nem elérhető

fastor


én csak most olvastam, jobbulást Mester :-oD
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó