2024. Május 14. - 20:40:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: műtét utáni reinkarnációs napló  (Megtekintve 57464 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 29. - 19:34:34
Válasz #60
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.augusztus 28.Péntek

Nem történt semmi extra,szerencsétlenkedek a karommal,edzést próbálok tartani..bár,ma már nem bírtam magammal és végeztem ülő vádli gyakorlatot,aztán egy kis lábfeszítőzés is volt,pici súlyokkal..ettől nem lehet baj..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 29. - 19:42:11
Válasz #61
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.aug.29.szombat.

Ma itthon,sajnos nem tudtam kimenni a showtime K-1 gálára,pedig kb május óta erre vártam,de itt vannak látogatóba a szüleim és ez fontosabb ..
Efit erre a mai napi gálára akart engem benevezni nyáron,amiko rmegtudta hogy én is edzek... ;D
A hátam mögött majdnem levajazott egy meccset nekem !+"%.Ez így,ezzel a sérüléssel azt hiszem nem 0-ra,hanem mínuszra vitte volna az esélyeimet @-o
Bocs Efit,felgyógyulok aztán:
                                        Ideverek-odaverek
                                        Megjöttek a pulóverek :-)(-:

Ja és hogy egy roma származású ismerősemet idézzem:kellemes ünnepeket,avagy a birodalom visszavág :)(semmi értelme,de tetszik) o:)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 01. - 08:58:04
Válasz #62
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.augusztus 30.vasárnap

Utolsó pihi,hétfőtől teljes terjedelemben,teljes munkaidőben dolgozom.Egyre keresnek meg versenyzők,valószínűleg nem fér bele most mindenki..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 01. - 09:00:46
Válasz #63
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.aug.31.hétfő.

munka,ügyintézés,készülődés lelkiekben a gyógytornára.Azt mondják olyan fájdalmas lesz hogy le fogom :-)--ni magam ;D.
Nem érdekel a fájdalom,minél hamarabb rendbejönni,elfelejteni ezt a szert és keményen edzeni...ez a cél
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 01. - 09:21:27
Válasz #64
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
2009.aug.29.szombat.

Ma itthon,sajnos nem tudtam kimenni a showtime K-1 gálára,pedig kb május óta erre vártam,de itt vannak látogatóba a szüleim és ez fontosabb ..
Efit erre a mai napi gálára akart engem benevezni nyáron,amiko rmegtudta hogy én is edzek... ;D
A hátam mögött majdnem levajazott egy meccset nekem !+"%.Ez így,ezzel a sérüléssel azt hiszem nem 0-ra,hanem mínuszra vitte volna az esélyeimet @-o
Bocs Efit,felgyógyulok aztán:
                                        Ideverek-odaverek
                                        Megjöttek a pulóverek :-)(-:

Ja és hogy egy roma származású ismerősemet idézzem:kellemes ünnepeket,avagy a birodalom visszavág :)(semmi értelme,de tetszik) o:)

Nem baj, jövőre is lesz "It's Showtime!"  8-)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 01. - 11:25:12
Válasz #65
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hétfőn avagy tegnap fent voltam Pesten, de nem tudtam bemenni hozzád sajna. Pedig szerettem volna, csak egész nap a rendőrségre jártam.

Amint látom akkor már megint nézhetem majd az órámat ha egyszer elkeveredek feléd, hogy betartod-e a bizonyos munkaidődet, mert most már tényleg nem szeretném meglátni, hogy lógsz! ****)

Ja és azt hiszem ettől a kis ismerősödtől lenne még pár idézet, de amit multkor ondott sajna elfelejtettem!!! ˝=/ ˝=/

2009. Szeptember 02. - 17:54:27
Válasz #66
Nem elérhető

Rob


Mi újság Johnny? Hogy vagy?
Megvolt az első óra a gyógytornásszal?

Én ma voltam kontrollon.
Jelen állás szerint semmiképp se ajánlják az operációt,mivel a hétköznapi életbe nem nagyon zavar.
Úgy néz ki,hogy SLAP laesiom van. A labrum felső része van leválva... ????...
Egész pontosan ma is azt mondta a doki,hogy " ha nem ebből akarok megélni akkor nem muszáj megoperálni"
De ha mégis odakerülne a sor akkor Dr. Csotye Jánost keressem meg Gyulán. Állítólag neki van a legnagyobb rutinja endoszkópos műtétek terén az országba.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Szeptember 03. - 08:58:28
Válasz #67
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mi újság Johnny? Hogy vagy?
Megvolt az első óra a gyógytornásszal?

Én ma voltam kontrollon.
Jelen állás szerint semmiképp se ajánlják az operációt,mivel a hétköznapi életbe nem nagyon zavar.
Úgy néz ki,hogy SLAP laesiom van. A labrum felső része van leválva... ????...
Egész pontosan ma is azt mondta a doki,hogy " ha nem ebből akarok megélni akkor nem muszáj megoperálni"
De ha mégis odakerülne a sor akkor Dr. Csotye Jánost keressem meg Gyulán. Állítólag neki van a legnagyobb rutinja endoszkópos műtétek terén az országba.

Árva Gábornál voltál tegnap a Balesetiben?
Mert én is ott voltam,csak lenn a földszinten,gyógytornán.
Ezt az orvos mondta az endoszkópos dologról?Fura mert a neten azt írták hogy ő az egyik legjobb  ????...A kis szerény :)Mindegy,azt kell mondanom,hogy egyenlőre szerencsés vagy,ha még az endoszkóposat sem ajánlják. Magánál a műtétnél csak egy dolog szarabb,mégpedig a rehab.Nem a gyakorlatok,nem is az hogy esetleg fáj,hanem hogy béna vagy és közben nem tudod a dolgodat végezni rendesen és azt ami az életed,ami kitölti a mindennapjaidat.
Mivel én edzőteremben dolgozom,nekem ez konkrétan olyan mint mézes üvegen keresztül nyalogatni a mézet :-\
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 03. - 09:26:08
Válasz #68
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.szept02.szerda

Eljött a gyógytorna napja.Mivel előtte be kell regisztrálni egy felülvizsgálatos orvoshoz,így 10órára kellett odaérnem a 12órás tornára.Sikerült is bejutnom az orvoshoz háromnegyed 1 kor.Aki lemásolta a kórházi zárójelenést és megkérdezte hogy van e valami panaszom..Megkérdeztem hogy,mármint a vállammal ( ????...),azt mondta,hogy persze hogy azzal ( o:))
Mondtam,hogy nem mozog a karom,erre ő,hogy ez elég baj,majd belemerült a számítógépébe és kb 2 perc múlva megkérdezte: tényleg nem mozog?
 (!+"% ˝=/),mondom --NEEEM MOOZZOOG 8)...erre azt mondta akkor menjek gyógytornázni és kérjek házi feladatot.Mondtam,hogy éppen arról késtem most le ****).
A gyógytornász nagyon rendes és türelmes.Tegnap fekvő helyzetben bemozgatta a karomat...hát ez érdekes volt .Ezen kívül házi feladatokat kaptam,amik folyamatosan bővülni fognak.
Nagyon nehéz és kemény a rehabilitáció,a leghardcore-osabb edzésnél is fárasztóbb,brutálisabb tud lenni.Ezt senki ne tudja meg milyen amikor megdicsérik hogy közösen a gyógytornásszal meg tudja mozdítani a karját
Igyekszünk =/+' =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 03. - 09:28:53
Válasz #69
Nem elérhető

Rob


Nem! Itt Db-be voltam kontrollon. Innen indult az egész. Árva Gábort azért kerestem meg,mert úgy hallottam,hogy ő a legjobb talán az országba,nála még aug 10.-én voltam az OBSI-be.
De ő is Dr. Csotye Jánost ajánlotta,meg a debreceni vállsebész is,ha már endoszkópos.
Elmondásuk szerint Csotye ott van a paradicsomba,elég jól felszerelt kórházba gyógyít,és nagy rutinja van.
Átérzem a helyzetedet,vagyis próbálom. Mikor én is tartottam a 3,5hónapos kényszerpihenőt minden bajom volt.
Ebből kiindulva gondolom,hogy mit érezhetsz...De ne add fel. Sokkal erősebb az akaraterőd,köszönhetően a bodynak is! ;)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Szeptember 03. - 09:35:00
Válasz #70
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
2009.szept02.szerda

Eljött a gyógytorna napja.Mivel előtte be kell regisztrálni egy felülvizsgálatos orvoshoz,így 10órára kellett odaérnem a 12órás tornára.Sikerült is bejutnom az orvoshoz háromnegyed 1 kor.Aki lemásolta a kórházi zárójelenést és megkérdezte hogy van e valami panaszom..Megkérdeztem hogy,mármint a vállammal ( ????...),azt mondta,hogy persze hogy azzal ( o:))
Mondtam,hogy nem mozog a karom,erre ő,hogy ez elég baj,majd belemerült a számítógépébe és kb 2 perc múlva megkérdezte: tényleg nem mozog?
 (!+"% ˝=/),mondom --NEEEM MOOZZOOG 8)...erre azt mondta akkor menjek gyógytornázni és kérjek házi feladatot.Mondtam,hogy éppen arról késtem most le ****).
A gyógytornász nagyon rendes és türelmes.Tegnap fekvő helyzetben bemozgatta a karomat...hát ez érdekes volt .Ezen kívül házi feladatokat kaptam,amik folyamatosan bővülni fognak.
Nagyon nehéz és kemény a rehabilitáció,a leghardcore-osabb edzésnél is fárasztóbb,brutálisabb tud lenni.Ezt senki ne tudja meg milyen amikor megdicsérik hogy közösen a gyógytornásszal meg tudja mozdítani a karját
Igyekszünk =/+' =/+'

Remelem mihamarabb rendbejon a vallad, de akkor surgosen szerezz be egy mellrol nyomo padot a terembe es soha tobbe nyakbol nyomas. Habar ha jol emlekszem neked a mell gyakorlatoknal meg jobban fajt mint a vallnal...vagy nem?

Amig gyogyulsz, addig meg gyakorlod az alapallast ulve!





  @:-) Łł= @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 03. - 09:36:42
Válasz #71
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 04. - 15:07:24
Válasz #72
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.szept.03.csütörtök.

Ma ismét gyógytorna.Bár a tornatanárom elégedett velem és már7 féle gyóggyakorlatot csináltat és ad háziba,azt mondta ilyenkor még másokkal max 1 gyakorlatot csináltat,ill.nem is enged gyógytornázni.
Nagyon akarom már a gyógyulást,de betartom a játékszabályokat..
Azért lassan el kellene kezdeni valami olyat is ami megcirkuláltatja bennem a vért,met már hiányzik :'(
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 04. - 15:17:59
Válasz #73
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
2009.szept 04.Péntek.

Elég volt a buziskodásból..(bár ilyet írni elég rizikós,még a Thomas Lieven barátunk ezt is képes kiforgatni ::)) ***)))) ****)
Nem egyszerű a napom.Ügyesen meg kell terveznem,hiszen napi 3x15 perc gyógytorna,6x15perc jegelés,3-4x varratkenőcs kenés és Fastum gél/aminoerg kenés van terítéken.
Ezen kívül a 2.gyógytornához hozzákapcsoltam lábfeszítő,lábhajlítás állva,guggolás saját súllyal,ülve vádli gyakorlatokat..No ezektől most remeg is a lábam !+"%,bár alig tudtam kikönyörögni a gyógytornásztól hogy végezhessem őket legálisan.
Hétfő óta megy a diéta és szépen lassan rakosgatom össze a táplálékkiegészítőket,amikkel próbálom rendbe vágni magam.
Ezeket a napokban megosztom veletek,hátha még jól jöhet bárkinek a későbbiek folyamán o:)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 04. - 21:57:58
Válasz #74
Nem elérhető

lotizsofi


Szia!
Számtalan kihívással és versennyel szembenéztél már az életben, tekints erre a gyógyulásra is így! Ahogy a versenyekre is a lehető legnagyobb elszántsággal és precizitással készültél, s a siker nem maradt el, tegyél most is így, és kívánom mielőbb gyógyulj meg!

                   Zsófi és Joemester