2024. Április 29. - 01:15:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 88506 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 17. - 12:48:43
Megtekintve 88506 alkalommal
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Egy másik tehetséges testépítő embert mutatnék most be Nektek.Reméljük hogy elszáll örök kishitűsége és jelentkezik és valami híreket is meg fog osztani Veletek.
Készül e gőzerővel,vannak e még dilemmái,megtanult e már higgadtan viselkedni a színpadon vagy éppen ebben próbálja meg saját magát űberelni a jövőben...
A következőkben  várjuk,hogy Csorbai Seth Ádám meséljen nekünk és mutasson valami olyat,hogy még a szánk is tátva maradjon az ámulattól :-OO
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 17. - 13:32:41
Válasz #1
Nem elérhető

RolandFi


Ezt már én is várom..............!!!!!!!!!!!Gyerünk,gyerünk...............!!!!!Had jöjjön az információáradat........ :-}

2009. Szeptember 17. - 18:35:36
Válasz #2
Nem elérhető

hopika


Majd jól kilesem őket verseny előtt és tudósítok... ))=/

Tényleg Mr.!
Ha van valami külön igény,akkor tényleg szóljatok előre,mert ez egy kis város és pl.szombaton intéznem kell kulcsot,ha edzeni akartok(gumiszalagom 3 fajta van,ha kell durrantani),vagy szaunázni akartok,akkor telefonálnom kell előtte,hogy be van-e fűtve,stb...

Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 17. - 20:41:40
Válasz #3
Nem elérhető

Seth


Megérkeztem  ;) Délután tudtam meg a Johnny fitnessben hogy van topicom! Előzetesen annyit, remélem informatív leszek, és szívesen válaszolok ha lesznek kérdések. Aki látta régebbi topicomat az tudja, hogy szívesen belemegyek a "miért" jellegű kérdésekbe.

Igen nem tartom magam nagy versenyzőnek, főleg ilyen kaliberű magyar mezőny mellett, tisztelem a nálam egy-két kategóriával nagyobbakat... DE! Idén a saját kategóriámban, a saját harcomat fogom vívni! Egyre jobban arra hangolom magam, hogy ne érdekeljen hogy kudarcot vallok e vagy sem, mivel a kudarctól való félelem tesz gyengévé. Az ókori Dávid története jár a fejemben aki 300 emberrel (ismerős szám mi? de ez régebbi story  ;) ) is képes volt csatát nyerni. Az ő hite sosem rendült meg...

Egy olyan fizikummal akarok színpadra lépni, amilyenre ezt a kategóriát tervezték, arányos, száraz, gyenge pontok nélküli! Ez adja meg a klasszikus jelzőt. Tartsatok velem!

...u.i: Most pedig egy kis zabpehely és "On Standard Gold"

2009. Szeptember 17. - 20:45:07
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Go Seth!  ****:))))))

Biztos vagyok benne hogy nagyot fog szólni!  @:-)

2009. Szeptember 17. - 21:36:02
Válasz #5
Nem elérhető

tomasz


Go Seth!  ****:))))))

Biztos vagyok benne hogy nagyot fog szólni!  @:-)
Igen,hajrá Seth!A régebbi avatarod,ami a hátadat mutatta engem meg győzött.More pictures!! ****:))))))
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Szeptember 17. - 21:41:14
Válasz #6
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Látnád most a hátát...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 18. - 00:18:28
Válasz #7
Nem elérhető

Seth


Lesz ám egy-két paparazzi fotó a topicban  @:-) Hopi Neked meg ezer köszönet előre is a felajánlásért... gumiszalag jól jön ám, ...meg egy jó nagy tükör  :D És hogy versenyidőszak után lazábban is felnézzek egy koncertedre vagy egy afterpartydra!

2009. Szeptember 18. - 03:38:43
Válasz #8
Nem elérhető

Seth


No fölteszek egy fotót, kb. 10 perce készült a fürdőszobában, direkte nem pózolós, nem feszítős, hátha lányok is betévednek ide...   ;D ;D aztán megyek aludni végre, ez egy hihetetlen hosszú nap volt, egy elég erős lábnappal, és fél 4 felé jár. Majd lesz izmos kép is...  ;)

2009. Szeptember 18. - 05:54:54
Válasz #9
Nem elérhető

botika


Gyerünk Seth  =/+'  mindent bele :P
Igyatok Turmixot:P

2009. Szeptember 18. - 09:15:49
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


No fölteszek egy fotót, kb. 10 perce készült a fürdőszobában, direkte nem pózolós, nem feszítős, hátha lányok is betévednek ide...   ;D ;D aztán megyek aludni végre, ez egy hihetetlen hosszú nap volt, egy elég erős lábnappal, és fél 4 felé jár. Majd lesz izmos kép is...  ;)

Fúú bakker  :o  ****:))))))

2009. Szeptember 18. - 09:32:45
Válasz #11
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kíváncsiak lennénk a kezdetekre...
Hogy mikor és hogy miért?
Mikor is is kezdted a versenyzést,mik az eddigi eredményeid?Esetleg kép a kezdetekről? 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 18. - 11:27:28
Válasz #12
Nem elérhető

Seth


Háááát legyen! most jön egy két olyan kép amit garantáltan nem láttatok, és sokan mondják hogy pusztán genetika, de azért mégsem csak ennyi. Sajnos nem sok kép készült rólam mert nem szerettem nagyon fényképezkedni de egy kettőt előgubiztam...

1984-es vagyok, 98 ősz-tél felé keztem el kipróbálni milyen is a súlyzós edzés ahogy a dal is mondja: "még 15 sem voltam" 53 kilósan és persze jó 10- 15 centivel alacsonyabban mint most, a sulidoki azt mondta: elég vékonyka vagyok, bár baj nincs velem, de nem vagyok túlzottan sportra termett srác.
Teltek múltak az évek..
....4 év edzéssel a hátam mögött 2002 tájékán készülhettek ezek a képek akkor már olyan 73-74 kilósan!... Ez a forma a lányoknak tetszett, de valahogy mégsem éreztem úgy a bőrömben még magam ahogy szerettem volna... Egy kisebb lelki trauma után ami minden tizenévessel előfordul, elkezdtem magasról tenni az véleményekre, hogy mi az esztétikus, és elkezdtem tömegelni, amivel az elején sikerült sokat rontani a fizikumon, de erről picit később.
Ajánlanám megtekintésre a karokat amik saccra olyan 36 osak lehetnek  ;D ;D

2009. Szeptember 18. - 11:52:42
Válasz #13
Nem elérhető

Woodslave



2009. Szeptember 18. - 13:01:28
Válasz #14
Nem elérhető

Aco


Szerencsés vagy,a derekad jó karcsú.De ez nagyrészt a genetikának köszönhető.. :-){