2024. Április 28. - 23:51:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 88503 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 18. - 18:29:15
Válasz #15

SexyB

Vendég
No fölteszek egy fotót, kb. 10 perce készült a fürdőszobában, direkte nem pózolós, nem feszítős, hátha lányok is betévednek ide...   ;D ;D aztán megyek aludni végre, ez egy hihetetlen hosszú nap volt, egy elég erős lábnappal, és fél 4 felé jár. Majd lesz izmos kép is...  ;)

 :o  Wow!! 

Hajrá Seth!!   Łł=

2009. Szeptember 18. - 19:08:28
Válasz #16
Nem elérhető

Seth


Köszi!  ;) Megjöttem egy kiadós mellezésből, a diéta ellenére egy fél órával edzés után is úgy érzem mintha még nem ment volna ki belőle minden vér, pedig itt ülök a gépnél (kép)... Régen ez egy gyengém volt, a teremben Solymáron nyüstöltek is érte hogy lapos... Évekig kapott elsőbbséget prioritásban a csukjával együtt, de idővel megtérül(t). Nem hetekig tartott egyensúlyba hozni  **:))))*  Persze emiatt kicsit elhanyagoltam egy másik testrészem ami korábban erősségem volt de ez egy ilyen játék... Azt figyeltem meg hogy akinek szélesebb vállai vannak gyakran több időbe kerül betölteni ezt a területet, és sokszor pont egy-két keskenyebb vállú testépítőnek van a leglenyűgözőbb mellizma.

2009. Szeptember 18. - 19:09:40
Válasz #17
Nem elérhető

Mkopi


Nagyon állatok a képek:D A legutolsó az nagyon zsir:D

2009. Szeptember 18. - 19:25:23
Válasz #18
Nem elérhető

doncicco


Korábban láttam már Rólad képet örülök, hogy rászántad magad a topic írásra. Valami azt súgja precíz ember vagy.

2009. Szeptember 18. - 22:46:21
Válasz #19
Nem elérhető

Kicsibors


Köszi!  ;) Megjöttem egy kiadós mellezésből, a diéta ellenére egy fél órával edzés után is úgy érzem mintha még nem ment volna ki belőle minden vér, pedig itt ülök a gépnél (kép)... Régen ez egy gyengém volt, a teremben Solymáron nyüstöltek is érte hogy lapos... Évekig kapott elsőbbséget prioritásban a csukjával együtt, de idővel megtérül(t). Nem hetekig tartott egyensúlyba hozni  **:))))*  Persze emiatt kicsit elhanyagoltam egy másik testrészem ami korábban erősségem volt de ez egy ilyen játék... Azt figyeltem meg hogy akinek szélesebb vállai vannak gyakran több időbe kerül betölteni ezt a területet, és sokszor pont egy-két keskenyebb vállú testépítőnek van a leglenyűgözőbb mellizma.

Seth, most ezt direkt csinálod?!... Az ilyen képekre már 18-as karika jár! ...Vagyis az erre tévedő lányok mondták, nekem nem tetszik, szerintem ez már túl izmos és gusztustalan eres!  ***)))  ;D
Na jó, a vitzet félretéve:  @:-)  :-)!

2009. Szeptember 19. - 19:42:58
Válasz #20
Nem elérhető

tomy


A kezdetektől mostanáig nagyon sokat fejlődtél, gratulálok, csak így tovább........
 :-)!
Tomy

2009. Szeptember 20. - 13:04:46
Válasz #21
Nem elérhető

Seth


Egy gyors helyzetjelentés: Tegnap lévén szüreti időszak itt Solymáron, besegítettem egy "keveset", a meló nagy része kész, mára kevesebb minden maradt. Mivel egész nap zsákokat cipekedtem meg daráltam stb., megőrizvén az izmaimat szombaton (próbáltam nem a zsíron és a szénhidráton emelni) az állati eredetű fehérjebevitelemet felvittem felemeltem kb. 5g/ttsgr-ra. Úgy néz ki bevált. <:-) (és egy szem szőlőt sem ettem abból a 15 mázsából, pedig ne tudjátok meg mennyire szeretem  ;)...)

2009. Szeptember 20. - 13:47:10
Válasz #22
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Igyál a tavalyi termésből egy demizsonnal hogy legyen ihleted és gyakorolj,a természetesen megszerkesztett pózkűrödre ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 22. - 19:02:20
Válasz #23
Nem elérhető

Seth


Megjöttem Johnnytól! Végre találkoztam Csabával is! (...majdnem a mellkasáig érek   :P) Jó hosszú az út a teremig, de mindig megéri. Ilyenkor jövök rá ez mennyire igaz, hogy ez csapatsport, és úgy érzem a legjobb csapatba kerültem  ;)
Johnny fülembe ültetett egy bogarat a kajával kapcsolatban, hazafelé végig a megvalósításán gondolkodtam... Most egy gyors zab csirke...

2009. Szeptember 22. - 19:58:55
Válasz #24
Nem elérhető

csaba.r


Amit láttál az még egy gyenge erőemelő style még nagyon puha (3 hónap edzés után).A magasságod bedig egy ideális testépítő magasság ezt beszéltük is.
Van fórumoshölgy aki addig se ér mint te (de legalább jól mutatunk egymás mellet ****:))) ) Viszont a forma nagyon zoral ha lemegy ez a versenyzős időszak akkor tolhatnánk egy edzést, Dávid és Góliát néven. ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 22. - 20:39:21
Válasz #25
Nem elérhető

Rob


A zabot hogy készíted el a csirkéhez?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Szeptember 22. - 21:40:10
Válasz #26
Nem elérhető

Seth


Csaba: Örömmel, de vigyázz off-ban nem vagyok olyan gyenge...  o:) (((...a 85 kilómhoz  ;D)))

Rob: A zab és csirke receptje: végy egy adag reggel lefőzött kimért csirkemellet, amit kinn hagytál a pulton összeszáradni, vedd észre hogy elfogyott a reggel lefőzött rizs, és a falat kaparod, tekints le a zabpelyhes dobozra, és jusson eszedben hogy az 2,5 perc alatt van kész a mikró + víz segítségével... 2-3 paradicsommal tökéletes kaja... Szerintem nem erre a válaszra gondoltál  ;D

2009. Szeptember 22. - 21:42:10
Válasz #27
Nem elérhető

Rob


Jó válasz! :D A lényeget kivettem belőle ;)
Kössszi 8-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Szeptember 25. - 01:29:19
Válasz #28
Nem elérhető

Seth


Mivel pang a topicom, (s nem vagyok akkora celeb itt, mint Bécó  --) ) ezért csak egy gyors helyzetjelentés: Forma alakul, sok csiszolás kell még rá de elvileg az idő ezzel arányos, kezdődik az odafigyelés a részletekre. Nem a tömeggel kell operálnom ezt látom, hanem egy kiemelkedő szálkássággal és arányokkal. Még kell így is egy keveset fogynom a okt. végére a kategóriámba, de ha azzal a minőséggel sikerül párosítani amivel elképzeltem, nem lesz gond egyáltalán a beféréssel. Holnap edzés mkopi-val és pózolás Johnnynál...
Addig is egy kis esti paparazzi...

2009. Szeptember 25. - 07:05:07
Válasz #29
Nem elérhető

Pity


Seth gratulálok ehhez a fizikumhoz! Nagyon komolyan nézel ki!
MINDENT BELE!! =/+' ****:)))))) :-)!