2024. Április 28. - 21:45:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 88493 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Október 29. - 21:51:19
Válasz #225
Nem elérhető

hopika


Én ott leszek Seth,de nem ígérem a kiabálást-nem szeretem a feltűnést...
Majd találkozunk,ha lesz időd.
Kitartás!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 30. - 08:08:00
Válasz #226
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én ott leszek Seth,de nem ígérem a kiabálást-nem szeretem a feltűnést...
Majd találkozunk,ha lesz időd.
Kitartás!
Pedig arra számított Ádám,hogy hozol magaddal egy erősítőt és egy mikrofont ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 30. - 08:38:03
Válasz #227
Nem elérhető

hopika


Én ott leszek Seth,de nem ígérem a kiabálást-nem szeretem a feltűnést...
Majd találkozunk,ha lesz időd.
Kitartás!
Pedig arra számított Ádám,hogy hozol magaddal egy erősítőt és egy mikrofont ;D
@:-)
Annyira ismer már szerintem,hogy sejtette a dolgot...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 30. - 11:42:06
Válasz #228
Nem elérhető

Seth


Sziasztok! Picit nehezebb ez a mai nap mint a többi, szeretném a legjobbat hozni és ez picit kisajtol... A hátsó szekció újra kezd élesedni remélem picit élesebb is lehet mint a Fitparádén. Minőség kell, mivel tömeben még nem vehetem fel mindenkivel a versenyt... de remélem ilyet nem sokan hoznak, pláne hogy nem vettem el még a vizet... Ilyen képet sosem teszek fel, de hátha látja valamelyik vetélytársam  :P :P ;D

2009. Október 30. - 12:09:02
Válasz #229
Nem elérhető

hopika


 8-)

Ps:Ádám,majd igazolj vissza az iwiw-en...különben letagadlak... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 30. - 12:23:33
Válasz #230
Nem elérhető

RolandFi


Sziasztok! Picit nehezebb ez a mai nap mint a többi, szeretném a legjobbat hozni és ez picit kisajtol... A hátsó szekció újra kezd élesedni remélem picit élesebb is lehet mint a Fitparádén. Minőség kell, mivel tömeben még nem vehetem fel mindenkivel a versenyt... de remélem ilyet nem sokan hoznak, pláne hogy nem vettem el még a vizet... Ilyen képet sosem teszek fel, de hátha látja valamelyik vetélytársam  :P :P ;D
Oh my God!!!!!!!!!!!!!!!!! :-O ****:))))))

2009. November 01. - 12:03:16
Válasz #231
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia

Jobbulást kívánok, ha elégtételt jelent, szerintünk vitted a kategóriád, még asszonykám is azt mondta, hátulról iszonyatosan néztél ki! Ilyen fazont ritkán látni, remélem gyorsan összekapod magad, és a jövőben látunk még tőled hasonló formát, persze rosszullét nélkül. Biztos vagyok benne hogy legközelebb nem követed el ezt a hibát  /:-)

Nagyon nagy respect  :-){  :-)!

2009. November 01. - 14:10:58
Válasz #232
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia

Jobbulást kívánok, ha elégtételt jelent, szerintünk vitted a kategóriád, még asszonykám is azt mondta, hátulról iszonyatosan néztél ki! Ilyen fazont ritkán látni, remélem gyorsan összekapod magad, és a jövőben látunk még tőled hasonló formát, persze rosszullét nélkül. Biztos vagyok benne hogy legközelebb nem követed el ezt a hibát  /:-)

Nagyon nagy respect  :-){  :-)!
Az a baj,hogy nem is igazán hiba volt.Nagyon régóta,már több mint egy hónapja tartotta ezt,ill. hasonló formát,nagyon alacsony zsírszázalékkal is folyadékháztartással ezt nem lehet a végtelenségig húzni.De neki ilyen adottságai voltak,míg mások verseny után simán felkapnak 5-6kg-ot 1-2 nap alatt(és mindez szinte a bőr alá nyomul be),addig Ádámnak felcsúszik a súlya 1-2kg-ot,de az is szinte mind az izomrostokba vándorol,a bőr alá minimálisan jut nála,ezért is tud egész évben jó formában lenni..
Nos a hiba...Keresem az okot,de csak találgatni tudok..Semmi drasztikus dolog nem történt a végén.Nem lett leszorítva a vízfogyasztás,ihatott amennyi belé fért,nem volt drasztikus kihajtása a víznek...Bár erről a praktikáról nem számolok be,de ha meghallaná bármelyik versenyző az Ádám vízhajtását,igen csak megmosolyogná.
Kaja...Nem történt semmilyen extra ch töltés(szinte nem is nagyon volt,de maradjon ez is szakmai titok,hogy mi-mikor-hogy volt >:D)...
...és mégis megtörtént a baj...
Én is elkeseredtem,mert rengeteg munkánk volt bennem,de ha jobban belegondolok,nincs ok a szomorkodásra(a veszített anyagi javakon kívül),hiszen 3 (2 és fél) versenyen vett részt és mindegyik versenyen bárki is vett azon részt maximálisan kiemelkedett a mezőnyből,mind a felépítésével,a definíciójával(egyedülálló volt mindenhol) és testharmóniájával.
És szerintem így legalábbis az én értékítéletem alapján nincs jelenleg annál szebb és komolyabb dolog,hogy Ő,ilyen versenyzők mellett,mint Tozo,Tóth Dani,Bognár Gergő,Kovács Feri,Molnár Peti,stb... is ki tudott emelkedni formával,definícióval,mert az általam látott versenyek alapján bizton állítom,hogy egyikük sem rendelkezett ilyen kiélezett kondícióval...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 01. - 14:38:19
Válasz #233
Nem elérhető

Pity


Ádám: Mielőbbi helyreállást kívánok neked! Nem volt semmi amit véghezvittél! Ja és ami késik nem múlik! @:-) ;-oo-;
Johnny: Neked meg Gratulálok ahhoz amit a fiukból kihoztál! és a munkádhoz! Nagyon komplett kis csapat vagytok! :-)!

2009. November 01. - 14:46:57
Válasz #234
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia

Jobbulást kívánok, ha elégtételt jelent, szerintünk vitted a kategóriád, még asszonykám is azt mondta, hátulról iszonyatosan néztél ki! Ilyen fazont ritkán látni, remélem gyorsan összekapod magad, és a jövőben látunk még tőled hasonló formát, persze rosszullét nélkül. Biztos vagyok benne hogy legközelebb nem követed el ezt a hibát  /:-)

Nagyon nagy respect  :-){  :-)!
Az a baj,hogy nem is igazán hiba volt.Nagyon régóta,már több mint egy hónapja tartotta ezt,ill. hasonló formát,nagyon alacsony zsírszázalékkal is folyadékháztartással ezt nem lehet a végtelenségig húzni.De neki ilyen adottságai voltak,míg mások verseny után simán felkapnak 5-6kg-ot 1-2 nap alatt(és mindez szinte a bőr alá nyomul be),addig Ádámnak felcsúszik a súlya 1-2kg-ot,de az is szinte mind az izomrostokba vándorol,a bőr alá minimálisan jut nála,ezért is tud egész évben jó formában lenni..
Nos a hiba...Keresem az okot,de csak találgatni tudok..Semmi drasztikus dolog nem történt a végén.Nem lett leszorítva a vízfogyasztás,ihatott amennyi belé fért,nem volt drasztikus kihajtása a víznek...Bár erről a praktikáról nem számolok be,de ha meghallaná bármelyik versenyző az Ádám vízhajtását,igen csak megmosolyogná.
Kaja...Nem történt semmilyen extra ch töltés(szinte nem is nagyon volt,de maradjon ez is szakmai titok,hogy mi-mikor-hogy volt >:D)...
...és mégis megtörtént a baj...
Én is elkeseredtem,mert rengeteg munkánk volt bennem,de ha jobban belegondolok,nincs ok a szomorkodásra(a veszített anyagi javakon kívül),hiszen 3 (2 és fél) versenyen vett részt és mindegyik versenyen bárki is vett azon részt maximálisan kiemelkedett a mezőnyből,mind a felépítésével,a definíciójával(egyedülálló volt mindenhol) és testharmóniájával.
És szerintem így legalábbis az én értékítéletem alapján nincs jelenleg annál szebb és komolyabb dolog,hogy Ő,ilyen versenyzők mellett,mint Tozo,Tóth Dani,Bognár Gergő,Kovács Feri,Molnár Peti,stb... is ki tudott emelkedni formával,definícióval,mert az általam látott versenyek alapján bizton állítom,hogy egyikük sem rendelkezett ilyen kiélezett kondícióval...

Valami mégis csak nem volt jó, hogy pont mostanra, pont így történt  ;-oo-; Én csak messziről csodálom az ilyen fizikumokat, és persze lövésem sincs hogy mi van a hátterében, de maradjon is így. Maximális tiszteletem a versenyzőké, hogy ezt végigcsinálják, de tőlem pl ez nagyon messze áll. A versenyen hogy kiemelkedő volt, ezt nem vitatom, én (mi) is így gondolom. Legközelebb jobb lesz, nem lesz baki, és mindent besöpörtök.. legalábbis ezt kívánom  :-!

2009. November 01. - 23:03:41
Válasz #235

B1ll4

Vendég
Ádám a nép bajnoka ! Avagy ha szebben hangzik így : People's Champion ! Ezzel szerintem minden kifejezve !  @:-)

2009. November 01. - 23:14:54
Válasz #236
Nem elérhető

fastor


Ádám nagyon sajnálom ,hogy így végződött számodra ez a verseny, de tudod mindig van másnap, most bemelegítettél, jövöre nyersz ;)
sajnálom ,hogy nem lehettem ott, pedig a fitparádén is üvöltöttem :)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 04. - 14:54:48
Válasz #237
Nem elérhető

IllésNorbi


Szia!
Fantasztikus volt az a forma, amit összehoztál ebben az évben, szezonban. Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a SuperBody. A szememben bajnok vagy! Bár nem tudni mi lett volna a végső eredmény, de ez teljesen mindegy. Ez a szárazság mindent felül múlt! Kívánom, hogy bármit is tervezel a jövőben az sikerüljön. Minden jót.  /:-)

2009. November 04. - 20:50:37
Válasz #238
Nem elérhető

Seth


Privi ment, az személyesebb, de itt is szeretnék Gratulálni mindenki előtt, fórumfüggetlenül!  @:-)

2009. November 07. - 22:03:39
Válasz #239
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
  O0Nő a szakáll,meg a séró ****)?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu