2024. Április 29. - 00:15:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 88504 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 08. - 03:17:16
Válasz #240
Nem elérhető

Seth


Alakul, karácsonyra vissza is nő ;) de a gitárjátékom el kéne kezdeni végre csiszolni, hogy teljes legyen az összkép....  O0

2009. November 08. - 12:23:52
Válasz #241
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Alakul, karácsonyra vissza is nő ;) de a gitárjátékom el kéne kezdeni végre csiszolni, hogy teljes legyen az összkép....  O0
Készülj,mert minden évben csinálunk évzáró bulit,ahová természetesen hivatalos vagy...és ott elő is kell majd adnod néhány latinosat ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 08. - 13:32:07
Válasz #242
Nem elérhető

Seth


Ahhoz ez még kevés lesz...  ****:))) de a 2010-esen már lehet róla szó  8) vagy ha esetleg bemutatsz egy-két 1 kezes fekvőt balossal  >:D

2009. November 09. - 02:18:04
Válasz #243
Nem elérhető

Seth


Sok izgalmasat olvastam róla a napokban, hogy mennyire legyőzhetetlen ... és találtam palatinusfitnessen közös képeket... Minden tiszteletem és gratulációm mellett, lehet eljön még a revans napja, mert 3,5 kilóval még könnyebb volt a kasznim mint a megengedett...  :--: ;)   

(Mod.: utolsó képen vádli, néz, mert az a másik csatornán egyetlen képen sem volt...  :P)

2009. November 09. - 02:41:41
Válasz #244
Nem elérhető

Seth


S ezek egyébiránt az alapállások voltak amelyekből a szimmetria forduló állt, amelyet súlyosan elvesztettem a pontozó lapok alapján   --)

2009. November 09. - 03:13:32
Válasz #245
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy rovid velemeny...


Lajos nagyszeru testepito, nagyon tetszik nekem a fizikuma es emberkent is szimpatizalok vele.

Rolad ugyanezeket tudom elmondani.

A natural baromsagokat hagyjuk...ezt mar a Tito Raymond korszakban is utaltam...nem most jottem le a falvedorol. Minosegi bodybuilding eseten ezt a temekort egyszeruen nem kell felhozni es kesz.

Viszont kettotokrol csak annyit mondanek, hogy aznap a Superbody-n Te voltal az elso, Lajos pedig a masodik. Mindketten remekul neztetek ki es a sorrend is egyertelmuen ez kellett volna, hogy legyen.

Igaz, a pontozas is maskepp alakult es a verseny menete is.

Velemenyem szerint enned, innod kellett volna eleget es ott maradni. VERSENYEZNI. Tudom mirol beszelek, en 5x rosszabbul voltam Montreal-ban 2 eve es Jacksonville-ben is iden...

Aztan lehet, hogy megsem nyertel volna (ha tenyleg mas allt a pontozo lapokon)...

Van ilyen... Milos mondta nekem Tampa-ban 2008-ban mikor 6. lettem: "Welcome To The IFBB..."





Mindegy...ettol fuggetlenul lepeselonyben vagy...ez a lenyeg...


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 09. - 09:09:15
Válasz #246
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sajnos nem bírt volna ott maradni,mert az elődöntők után fél órával alig volt tapintható pulzusa és valószínűleg a rohammentőknek köszönhetően nem történt nagyobb baj.Totál összedőlt a működése,nem is szeretném ezt itt ragozni és ecsetelni,de hirtelen nagyon durva értékeket produkált.
Ami természetesen a kórházi kezelésnek visszaállt eredeti értékekre.
A verseny így mindenképpen elúszott Ádám részéről.De nem is irigy a motorra ,mindannyian tudjuk hogy Lajosnál ugyanúgy jó helyen van mint akár Ádámnál lett volna(persze neki az anyagiak miatt nem mindegy)
Én talán azért is pozitívumként fogom fel a történteket,mert tudom hogy Lajos van annyira szerény hogy nem fogja ez a győzelem(sőt a WABBA cím sem) befolyásolni emberileg,így Ádámot sem befolyásolja tudatalattilag ha nyert volna,nem kapja el a gépszíj mint az már nagyon sokaknál megesett.
Megpróbáljuk azért ha lehet ezt a kis veszteséget kompenzálni ,főleg ha megmarad ugyanolyan normális és szerény embernek,akinek vannak céljai és lehetőségei az élet más területén is.


Egyébként a versenyről hasonló a véleményem ezt a pontozó lapon is feltüntettem,vagyis a az alapfordulatokat nálam egyértelműen Ádám nyerte,hiszen arányosabb volt,a teste a végletekig lepucolt egységes,harmónikus volt,bár Lajos (mivel Ádám elveszített éjjel 4kg izmot) izmosabbnak vaskosabbnak tűnt,a láb-felsőtest definícióban még kontrasztos volt,ez hátulról még jobban kiütközött,ezt neki is mondtam.
A 2. fordulóban azonban Ádám olyannyira nem tudott már magáról hogy egyszerűen nem lehetett Lajos mellett értékelni a kidolgozottságát,mert nem bírta már megmutatni.Így ott nálam 2.helyen szerepelt.Természetesen nincs ha,éppen ezért ezt az eshetőséget kihagyom...Azt hogy miért volt szorosabb a pontozólapokopn a 2. mint az 1.kör azt a többi bírótól kellene megkérdezni,én tudom a választ és azt is hogy ki miért pontozott úgy,ahogy,de nem tisztem itt ezt leírni és nem is lenne tisztességes addig amig a többiek nincsenek jelen... /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 09. - 10:11:26
Válasz #247
Nem elérhető

Seth


Pontosan, az anyagi dolgok érdekelnek a legkevésbé, Johnny tudja mennyire nem számít... Sőt Lajos anyagi helyzete sem annyira erős, hogy ne lenne jó helyen náluk! @:-)  ;-oo-; Ezzel tisztában vagyok.
csak több helyről hallottam hogy esélyem sem volt... 2007-ben tényleg nem volt, de idén nem ugyanaz volt a csomag, és annyira csúnyán kikaptam a szimmetria fordulóban, hogy zörgött. *** (Az izmossági fordulót nem vitatom, pedig pont az volt a szorosabb) Hétfőn nem érdekelt kedden se zavart... Most hétvégére már annyira megváltozott az emberek véleménye, mintha az Sb. másik verseny lett volna.  ????... És igazság szerint kezdtem már elhinni, mint 2007-ben, amíg tegnap este ezekbe a képekbe nem futottam... Ennyi a történet. A szerénységemen nem hinném hogy változtatott volna ha nyerek ugyanúgy ahogy az sem változtatott, hogy a Fitparádén nyertem. Lajosén dettó nem. 8) ..u.i.: van még elég területe az életnek, ahol el kell érnem a céljaimat addig úgysem békélek meg, most inkább arra fordítom a figyelmem.

2009. November 09. - 10:16:07
Válasz #248
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia

Jobbulást kívánok, ha elégtételt jelent, szerintünk vitted a kategóriád, még asszonykám is azt mondta, hátulról iszonyatosan néztél ki! Ilyen fazont ritkán látni, remélem gyorsan összekapod magad, és a jövőben látunk még tőled hasonló formát, persze rosszullét nélkül. Biztos vagyok benne hogy legközelebb nem követed el ezt a hibát  /:-)

Nagyon nagy respect  :-){  :-)!

Nem írom le újra, de nem változott a véleményem  /:-)  :-)!

2009. November 09. - 12:05:19
Válasz #249
Nem elérhető

hamiklos


én összesen egy embertől olvastam, hogy esélyed sem volt az drágz báni. :-}

2009. November 09. - 12:29:52
Válasz #250
Nem elérhető

JFlame


én összesen egy embertől olvastam, hogy esélyed sem volt az drágz báni. :-}

az élő közvetítésbe "drágz báni" végig azt mondta hogy most ugy néz ki h Lajos 2. lesz...mert Seth nagyon jó és h nagyon szoros a küzdelem...teljesen pártatlan a hozzászólásom

2009. November 09. - 12:45:43
Válasz #251
Nem elérhető

hamiklos


a sárga fórumon pedig azt írja hogy a képek alapján Ádámnak esélye sem volt és a pontozólapok is ezt mutatják.
Nem linkelem be, a superbody topikban van.
Élő közvetítést nem hallgattam.
Nem pártatlan a hozzászólásom.

2009. November 09. - 13:27:16
Válasz #252
Nem elérhető

JFlame


a sárga fórumon pedig azt írja hogy a képek alapján Ádámnak esélye sem volt és a pontozólapok is ezt mutatják.
Nem linkelem be, a superbody topikban van.
Élő közvetítést nem hallgattam.
Nem pártatlan a hozzászólásom.


tényleg ezt írta, elolvastam ;D
de azt is írja h azt hitte a Lajos bebukja...
de teljesen mind1 mit mond, mert nem Ő pontozott...és csak egy vélemény ami olyan mint a segglyuk, ugyebár...
nekem is van, képekről mind 2 versenyző fantasztikus! ennyi (:-)

2009. November 09. - 13:42:21
Válasz #253
Nem elérhető

God Vazzeg


a sárga fórumon pedig azt írja hogy a képek alapján Ádámnak esélye sem volt és a pontozólapok is ezt mutatják.
Nem linkelem be, a superbody topikban van.
Élő közvetítést nem hallgattam.
Nem pártatlan a hozzászólásom.


tényleg ezt írta, elolvastam ;D
de azt is írja h azt hitte a Lajos bebukja...
de teljesen mind1 mit mond, mert nem Ő pontozott...és csak egy vélemény ami olyan mint a segglyuk, ugyebár...
nekem is van, képekről mind 2 versenyző fantasztikus! ennyi (:-)

Mi élőben tekintettük meg a versenyt, és szerintem hátulról abszolút verte Lajost, oldalról is, szemből kb egy szinten voltak, bár Lajos izmosabb volt, szerintem. Én mint laikus ezt láttam a színpadon.

2009. November 09. - 16:13:56
Válasz #254
Nem elérhető

Seth


áááááh elindítottam valamit amit nem akartam  ;D mikor lejöttem én is Lajosnak adtam volna az overall-t főleg a 2. kör miatt... de NEM a szimmetriafordulóban kellett volna jobban kikapnom reálisan. Azt meg kellett volna nyernem, viszont az izmossági fordulóban pláne hogy nem "éltem" a színpadon át kellett volna vennie a vezetést én így látom... Csupán a reális értékelés miatt írtam. Ennyi. Pont.