2024. Május 13. - 22:31:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89094 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 26. - 09:18:43
Válasz #60
Nem elérhető

Mkopi


Mivel pang a topicom, (s nem vagyok akkora celeb itt, mint Bécó  --) ) ezért csak egy gyors helyzetjelentés: Forma alakul, sok csiszolás kell még rá de elvileg az idő ezzel arányos, kezdődik az odafigyelés a részletekre. Nem a tömeggel kell operálnom ezt látom, hanem egy kiemelkedő szálkássággal és arányokkal. Még kell így is egy keveset fogynom a okt. végére a kategóriámba, de ha azzal a minőséggel sikerül párosítani amivel elképzeltem, nem lesz gond egyáltalán a beféréssel. Holnap edzés mkopi-val és pózolás Johnnynál...
Addig is egy kis esti paparazzi...

Jok lettek a képek jó a forma de ez még csak jobb lesz és mindent bele:D jövöhéten odavágunk remélem:D

2009. Szeptember 26. - 14:30:14
Válasz #61
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Csak hogy Te se idegeskedj,már nálatok is van 5 előnevező /7% <:-) /7%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 26. - 19:59:14
Válasz #62
Nem elérhető

Seth


Sziasztok! Az ütemtervem jelenleg:

Kisvárda okt. 4.
Fitparádé okt. 17.
SB okt 31.  (---> Wabba Vb. nov 7 akkor és és amennyiben..)

 mod: Minden érdekeltségnek egy-egy verseny  ;)


Tegnap kikapcsolódtam este, jó rég nem pihentem ilyen jót, esti vidámpark! (Persze dobozolt kajával) ;) Kincső nevü leányzó lőtt egy képet este telefonnal az alsóháti szekcióról. Jövöhét pici ürítés pici töltés, víz az utolsó napig, semmi extra vízhajtás... ahogy lépek előre a versenyekben úgy fog remélem javulni a forma novemberig, föleg a szálkásság és szárazság tekintetében, nem kapkodok, eddig minden a terv szerint halad. Ha van konkrét kérdés kajával edzéssel kapcsolatban szívesen megosztom.

2009. Szeptember 26. - 20:00:32
Válasz #63
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 26. - 20:17:21
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 26. - 20:18:12
Válasz #65
Nem elérhető

Kicsibors



2009. Szeptember 26. - 20:18:19
Válasz #66

B1ll4

Vendég
Lenyelt egy lucfenyőt ! :D

2009. Szeptember 26. - 20:19:07
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 26. - 20:19:35
Válasz #68
Nem elérhető

fastor


Sziasztok! Az ütemtervem jelenleg:

Kisvárda okt. 4.
Fitparádé okt. 17.
SB okt 31.  (---> Wabba Vb. nov 7 akkor és és amennyiben..)

 mod: Minden érdekeltségnek egy-egy verseny  ;)


Tegnap kikapcsolódtam este, jó rég nem pihentem ilyen jót, esti vidámpark! (Persze dobozolt kajával) ;) Kincső nevü leányzó lőtt egy képet este telefonnal az alsóháti szekcióról. Jövöhét pici ürítés pici töltés, víz az utolsó napig, semmi extra vízhajtás... ahogy lépek előre a versenyekben úgy fog remélem javulni a forma novemberig, föleg a szálkásság és szárazság tekintetében, nem kapkodok, eddig minden a terv szerint halad. Ha van konkrét kérdés kajával edzéssel kapcsolatban szívesen megosztom.

tehát a kardió is megvolt utánna ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 26. - 20:19:54
Válasz #69
Nem elérhető

Kicsibors


Lenyelt egy lucfenyőt ! :D

Az új forradalmi tápkieg?!  :D
Reméljük te is szeded!  ;)

2009. Szeptember 26. - 20:26:42
Válasz #70

B1ll4

Vendég
Lenyelt egy lucfenyőt ! :D

Az új forradalmi tápkieg?!  :D
Reméljük te is szeded!  ;)

Hol lehet ilyet venni ? :(

2009. Szeptember 26. - 20:28:22
Válasz #71
Nem elérhető

Seth


Nálad már egy hete kinőtt...  @:-) úgyhogy kipróbáltam hátha  ;D ;D Előtte páfrány volt, de az borzalmasan mutatott...

2009. Szeptember 26. - 20:30:18
Válasz #72
Nem elérhető

Kicsibors


Nálad már egy hete kinőtt...  @:-) úgyhogy kipróbáltam hátha  ;D ;D Előtte páfrány volt, de az borzalmasan mutatott...

Ugye-ugye! Csak játssza a szőkét, de tudja miről van szó!  :D

2009. Szeptember 26. - 21:53:48
Válasz #73
Nem elérhető

Gabe


Engem érdekelne, hogy a faszba lehet valakinek így rásülve a bőre az izomra, úgy, hogy nincs köztük semmi zsír!
Biztos, hogy a genetika is számít, mert egyszer tettél be képet edzés, meg kiegek nélkül, és akkor is száraz voltál, de érdekelne a kaja, aerob edzés ütemezése is!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 26. - 21:59:51
Válasz #74
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Seth, ha a láb rész is ilyen kellemesen egységes és cizellált lesz mint a felső,akkor fel kell kötni a gatyaszárat a "klasszikus athleticoknak".  ****:))))))