2024. Május 15. - 01:36:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89209 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 25. - 11:24:47
Válasz #45
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A picsába,már el is takar ***))))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 25. - 11:26:56
Válasz #46
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 25. - 11:28:05
Válasz #47
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ma őszi fotók készülnek...Seth 1 héttel a 2009-es debütálása előtt 8)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 25. - 12:06:50
Válasz #48
Nem elérhető

RolandFi


 ****:))))))Kafa,pöpec a forma!!!!! ****:))))))
Még jó,hogy idén nem indulok,mert ahogy nézem a srácokat,akik az athletikban indulnak,még akkora esélyem sem lenne,mint tavaly volt(1 vagy 2 ponttal maradtam le a 6.helytől)!!!!!!!!!!!! :-}

2009. Szeptember 25. - 14:05:01
Válasz #49
Nem elérhető

atleeta


Nagyon jó volt a forma már nyáron is. Kíváncsi vagyok az őszi képekre.Szerintem nagyon egységes fizikumod van Seth, még sokra viheted =/+' :-oD :-)!
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 25. - 15:51:41
Válasz #50
Nem elérhető

Kicsibors


Egyébként tényleg azért pörög jobban a sorstársad topicja, mert ott több kép van, és többször van helyzet jelentés... Szóval nem árt a jó marketing & management!  :)
Mind a kettőtökre ugyanolyan kíváncsi a nézőközönség, hidd el!  @:-)
Be lett téve pár kép, s tessék : máris többen írnak.  :-}

2009. Szeptember 25. - 15:53:18
Válasz #51
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyébként tényleg azért pörög jobban a sorstársad topicja, mert ott több kép van, és többször van helyzet jelentés... Szóval nem árt a jó marketing & management!  :)
Mind a kettőtökre ugyanolyan kíváncsi a nézőközönség, hidd el!  @:-)
Be lett téve pár kép, s tessék : máris többen írnak.  :-}

Ez tényleg így van, most hogy beraktam a sok meztelen képet a topikomba, meg a gangbangeseket is, azóta megnövekedett a látogatók száma nagyon  :-}  ;D

2009. Szeptember 25. - 15:55:48
Válasz #52
Nem elérhető

Kicsibors


Egyébként tényleg azért pörög jobban a sorstársad topicja, mert ott több kép van, és többször van helyzet jelentés... Szóval nem árt a jó marketing & management!  :)
Mind a kettőtökre ugyanolyan kíváncsi a nézőközönség, hidd el!  @:-)
Be lett téve pár kép, s tessék : máris többen írnak.  :-}

Ez tényleg így van, most hogy beraktam a sok meztelen képet a topikomba, meg a gangbangeseket is, azóta megnövekedett a látogatók száma nagyon  :-}  ;D

Hú, át is kukkantok oda!  @-o :D

2009. Szeptember 25. - 16:04:18
Válasz #53
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyébként tényleg azért pörög jobban a sorstársad topicja, mert ott több kép van, és többször van helyzet jelentés... Szóval nem árt a jó marketing & management!  :)
Mind a kettőtökre ugyanolyan kíváncsi a nézőközönség, hidd el!  @:-)
Be lett téve pár kép, s tessék : máris többen írnak.  :-}

Ez tényleg így van, most hogy beraktam a sok meztelen képet a topikomba, meg a gangbangeseket is, azóta megnövekedett a látogatók száma nagyon  :-}  ;D

Hú, át is kukkantok oda!  @-o :D

Na, így kell ezt  :-}  ****:)))

 :-!!!

2009. Szeptember 25. - 17:07:45
Válasz #54
Nem elérhető

George


Volt egy ismerősöm, akinek hasonló erek voltak a bal karján, de ha jól emlékszem, a Kis-Horváth Istvánnak is hasonló van. Legalábbis láttam olyan képeket róla egy régi újságban, ahol az egyik karján így futnak az erek.
Alkatilag és természetes adottságokat figyelembe véve Seth az egyik legjobb a magyar versenyzők közül, simán lehetne hasonló pár éven belül mint a Molnár Peti.

2009. Szeptember 25. - 17:09:40
Válasz #55
Nem elérhető

God Vazzeg


Volt egy ismerősöm, akinek hasonló erek voltak a bal karján, de ha jól emlékszem, a Kis-Horváth Istvánnak is hasonló van. Legalábbis láttam olyan képeket róla egy régi újságban, ahol az egyik karján így futnak az erek.
Alkatilag és természetes adottságokat figyelembe véve Seth az egyik legjobb a magyar versenyzők közül, simán lehetne hasonló pár éven belül mint a Molnár Peti.

Szerintem is  ****:))))))

2009. Szeptember 25. - 18:38:14
Válasz #56
Nem elérhető

Seth


Hűha mi minden történt itt  :o, de most rohannom kell ígérem végigolvasom amint tudom ;-) Most csak egy dolog!

Anno sokat meg volt említve hogy népliget meg milyen alakok vannak meg hasonlók! Ma 1 órával miután eljöttem Johnnytól eszméltem rá hogy az öltözőben hagytam a márkás mp3 lejátszómat. Csak úgy ott ledobva... (Jó fáradt voltam de mindegy)
SENKI nem vitte el onnan!! Ez pedig sztem. önmagáért beszél.

2009. Szeptember 25. - 18:43:02
Válasz #57
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Látod mennyit számít a SECURITY -s póló ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 25. - 18:44:58
Válasz #58
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Helyzetjelentést kér a nép...Tárd fel légyszíves hogy mely versenyeken veszel részt,hogy a rajongók hová is menjenek,másrészt az ellenfeleid hová nevezzenek,ill.ha el akarnak kerülni hova ne ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 26. - 01:00:38
Válasz #59
Nem elérhető

hopika


Nem helyzetjelentést...csak képeket-a mezei paraszt(elnézést)csak azt érti-is itt tényleg elnézést,de egy "halandónak",amilyenek a saját szüleim is,fogalma nincs arról,hogy az utolsó hétben mi történik...ez nem bántás-csak tény.
Seth:szorítok-nagyon-és nem azért,mert ismerjük(?) egymást,hanem azért mert tudom,hogy majdnem olyan szintem vagy kényszerű készülni egy versenyre,mint ahogy én "vegetálok" aggastyán módjára.
Tényleg respect!!!
Bélának már ezt kifejetettem az Ő viszonylatában-nem írok többet.Egy dolog,amit a zenekaroknak ordít a közönség egy idő után:faszák vagytok!!!

Üdv
a kicsi...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!