2024. Május 14. - 05:22:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89125 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 08. - 11:19:41
Válasz #135
Nem elérhető

Seth


Tervek szerint a Fitparádé lesz klasszikus kategóriában, utána pedig Sb athletic. A súlyom miatt nem kell félnem már az athletic a legszigorúbb a maga +5%val és oda is könnyedén fogok becsúszni. Így legalább nem kell a töltésnél stb. izgulni semmi miatt. Ma reggelre + 1 kilóval lettem könnyebb ez a távozó víz a verseny után, amit visszatartalékol amikor újra mikor nagyiramban el kezdek sózni. A versenyek előtt 2 nappal min. nem edzek már így a többletet elosztom erre a 1,5 hétre, egyszerűen napi 2 edzések beiktatásával. A méreteimmel nagyon nem vagyok jelenleg megelégedve. A képeken is tömeg hiányos voltam 2-3 kiemelt ponton. Épp a csodával próbálkozom, hogy versenyidőszak alatt javítsak ezeken. Tegnap Norbival egy jó hátazást csaptunk, egy új stílusú evezéssel amiben persze kiderült, hogy jóval gyengébb vagyok mint gondoltam, milyen meglepő  ;) Szénhidrátot kicsit lejjebb vittem, mert eddig elég magasan tartottam, a halat meg feljebb. Igazándiból gondolkodom, hogy amíg a pénztárca engedi, meg a gyomrom bírja emeljem a fehérjét a szilárd tápanyagokból, amúgy se a legjobb minőségű hallal dolgozom. Rá is kérdeztem "mentoromnál" tennap az emelésre és ő arra a mennyiségre rábólinott. Így már nem is annyira kérdés ez.

Péntekig megy a tejsavó onnan jó eséllyel a Sb-ig semmi. Mindenképp szeretnék az előző versenynél teljesebb csomagot hozni. A napokban lelkileg egy kicsit nehezebb volt, más okok miatt is, de úgy érzem sikerült erőt merítenem és a szó pozitív értelmében beagyalnom magam... Köszönöm mindannyiitoknak!

2009. Október 08. - 11:26:06
Válasz #136
Nem elérhető

hopika


Kitartás!
Ügyes vagy Te és meg tudod csinálni-a többi dolgot most egy kicsit le kell szarni...de tudod...
Én most örülnék nagyon a napi 2 edzésnek...sőt akár heti 3-nak is...mindegy.Pihenek.Tegnap már haza kellett jönnöm a munkahelyről is és ágybanfekvős-laptopos munkavégzést folytattam...most legalább van egy kis időm pihenni és enni is.A napi fél kiló plusz az sok? !+"% !+"% !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 08. - 11:45:11
Válasz #137
Nem elérhető

Seth


Pontosan, kicsit igazítani kell a prioritásokat... sulit vagy melót nem lehet mondjuk elhanyagolni, mert vagy jövőd vagy pénzed nincs  ;D ;D A többit lehet  alakítgatni. De ha reggel és este el tudok menni jót tesz a szervezetnek is a bontás. Amúgy is a legtöbben tudják, hogy nem mindig vagyok az a nagy alvó. Ha 10 kor végzek az esti edzéssel még 2-3 kaját be szoktam illeszteni 2-3 ig. Lelki dolgok? hááát ja, sokminden itt válik el. Ugyanolyan ember vagyok mint Te vagy bárki, csak épp most versenyzek, de ettől még szembesülök ugyanazokkal az élethelyzetekkel, mint bármelyikünk. És egy 14 hetes diéta alatt, nem vagy steril szobában...  8-)  Remélem a fél kiló alatt a tárcsákat értetted amivel edzésről edzésre erősebb vagy  ***)))) ;D

2009. Október 08. - 11:52:44
Válasz #138
Nem elérhető

hopika


Remélem a fél kiló alatt a tárcsákat értetted amivel edzésről edzésre erősebb vagy  ***)))) ;D
Sajnos nem...a nem mozgás,fekvés nem tesz jót-de csak (viszonylag)tiszta kaját viszek be.Van 6-7 kajám egy nap,de ebből egy ami nem tiszta maximum...Van ami kössön most,de jobb lenne edzeni azért,mert egy idő után meg fogja bosszulni magát a dolog.Igaz nem szálltam el nagyon:97,5 vagyok most...amúgy is a 100+ a cél most,csak azért nem mindegy,hogy milyen formával...
Na megyek is eszek valamit... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 08. - 13:43:56
Válasz #139
Nem elérhető

Kicsibors


Jajj az előző képet ide akartam tenni legyen itt is valami  :P valami idétlen szóval beteszem ide is, hadd történjen vmi  ;D

Jó ez a kép... bár a veseköves ultrahangomra emlékeztet, ami annyira nem vót élménydús, de hát bocs, ez csak az én hülye észjárásom, hogy ilyenek jutnak eszembe!...  ****:)))

2009. Október 09. - 00:57:58
Válasz #140
Nem elérhető

Seth


És most kívánjatok jó étvágyat a pótvacsihoz  ;)  <:-) persze a csirkemell vízben főzve, letisztíva...

2009. Október 09. - 01:02:58
Válasz #141
Nem elérhető

Raymond


És most kívánjatok jó étvágyat a pótvacsihoz  ;)  <:-) persze a csirkemell vízben főzve, letisztíva...

 /7% /7% :-oD :-oD.......jó is az....bár vízben főzve még nem ettem...

2009. Október 09. - 07:38:24
Válasz #142
Nem elérhető

Seth


Hááát a főzés olyan párolás féle minimális vizet használok teflonban, lefedem, és minden vizet elhasználok, hogy ne oldjon ki belőle semmi hasznos  ;D a végén néha picit meg is kapatom mert elvégre teflon és így már nem ég oda zsír nélkül sem. Komolyan a kb 5 kajából amit eszek 3-at szeretek egyért meg egyenesen odavagyok, bár pont azt hagyom el újra lassan, ez pedig a tejsavós zab az olyan finoman el lehet készíteni, hogy mindig várom... A rizs is kedvenc, a hallal ilyen 40-50 deka fölött vannak némi kitételeim...  :D De ha úgy diétázik az ember, hogy élvezi amit eszik máshogy hat... Ez nem vicc. ::)

2009. Október 09. - 08:09:37
Válasz #143
Nem elérhető

hopika


A paradicsomot leszámítva semmi kifogásom ellene... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 09. - 10:29:01
Válasz #144
Nem elérhető

Kicsibors


A paradicsomot leszámítva semmi kifogásom ellene... 8-)

Pedig diéta idején az egyetlen étkezés, amit várok, amiben paradicsom van...  :-}
Nekem a zab, rizs, pufi rizshez képest maga a Paradicsom!  ****:)))

2009. Október 09. - 10:53:57
Válasz #145
Nem elérhető

hopika


A paradicsomot leszámítva semmi kifogásom ellene... 8-)
Seth és még páran vágják mire értettem.
Az egy alap,hogy a növények nem a barátaim-de a paradicsom szagától is hányok... :----
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 09. - 11:26:13
Válasz #146
Nem elérhető

Kicsibors


A paradicsomot leszámítva semmi kifogásom ellene... 8-)
Seth és még páran vágják mire értettem.
Az egy alap,hogy a növények nem a barátaim-de a paradicsom szagától is hányok... :----

Hmm, ez érdekes, de tényleg vannak, akik utálják a parit... Én meg pont fordítva vagyok vele, ha megérzem az illatát, máris beindul a nyálelválasztás...  :D

2009. Október 09. - 12:35:49
Válasz #147
Nem elérhető

Mkopi


Törlj majd velemit a postaládádból mert nem tudom elküldeni az üzit bocs hogy ide írtam ezt de nem tudtam máshova.

2009. Október 09. - 18:46:49
Válasz #148
Nem elérhető

Seth


Töröltem! Ma reggel felébredtem, lemosdottam, és végre azt láttam hogy visszaszáradtam és ráadásul egy picit jobban. Súlyom jó alacsony, de rajta vagyok hogy javítsak a formán. Sokan biztatnak és ezt köszi, DE korán sem vagyok elégedett azzal amit ebből a "kaszniból" kihoztam,  nem rohanok sehová tudom, de ennél sokkalta felkészültebb versenyzők vannak kis hazánkban. Tegnap beszélgettem Kincsővel az élet egyéb aspektusairól is, ami egy verseny fórumon furcsán hangozhat, de e nélkül is szeretnék egy teljes életet, és úgy érzem meg is van rá a lehetőségem. Ezért is, mivel most tudok erre (mármint a szezonra) összpontosítani, és mentális, anyagi, stb erőforrásokat fordítani, szeretném maximálisan kihasználni az idáig elért potenciált. Még egy szűk hónapom van rá, addig meg full blown! ... Aki értette értette mit is akartam az egészből kihozni  ;)

2009. Október 09. - 19:17:58
Válasz #149
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem meri senki megdícsérni a képet mert félnek a következményektől.  ;D

Szerintem komoly! Láttatlanban mondom a nagy harc Nagy Ferenc,Lénárd Lala,és Te közted lesz.  ****:))))))

Mindegyikőtöknek van erősebb és gyengébb pontja,de külön-külön a kategória topversenyzői vagytok.  :-){