2024. Május 14. - 23:52:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89205 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 09. - 19:20:35
Válasz #150
Nem elérhető

Kicsibors


Nem meri senki megdícsérni a képet mert félnek a következményektől.  ;D

Szerintem komoly! Láttatlanban mondom a nagy harc Nagy Ferenc,Lénárd Lala,és Te közted lesz.  ****:))))))

Mindegyikőtöknek van erősebb és gyengébb pontja,de külön-külön a kategória topversenyzői vagytok.  :-){

Ez igaz, én nem merek írni semmit...  ***)))
De "szakmailag" : Kafa!  ****:)))))) :D

2009. Október 09. - 20:07:49
Válasz #151

SexyB

Vendég
Nem meri senki megdícsérni a képet mert félnek a következményektől.  ;D

Szerintem komoly! Láttatlanban mondom a nagy harc Nagy Ferenc,Lénárd Lala,és Te közted lesz.  ****:))))))

Mindegyikőtöknek van erősebb és gyengébb pontja,de külön-külön a kategória topversenyzői vagytok.  :-){

Ez igaz, én nem merek írni semmit...  ***)))
De "szakmailag" : Kafa!  ****:)))))) :D

Nekem nagyon tetszik!!!   ::) :P ***)))

2009. Október 09. - 20:38:31
Válasz #152
Nem elérhető

Seth


Elsőre a két hölgy hozzászólását láttam meg, ilyen bókokat  :o nem is tudom hogy alszom ezek után  <3! Majd arra gondolok hogy a harmadikat Te írtad Sztereó  ;D ;D

2009. Október 09. - 21:10:34
Válasz #153
Nem elérhető

FirstLady


Én azt hittem először, hogy valami netről szedett illusztráció, aztán rájöttem, hogy nem, szóval nem is akarom ragozni:
Le a kalappal!  Łł= :-){ ****:)))))) Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 10. - 09:16:56
Válasz #154
Nem elérhető

hopika


Annyit kívánok nektek,hogy az itteninél rosszabb eredmény ne szülessen...gondolom az elég!
 ;-oo-;

Néztem a képet... 8-)
Hülyén jönne ki,ha megdicsérném miután nálam aludtatok-de ...

Írásod vágom és meg is értem 100%-ig.

Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 10. - 14:41:07
Válasz #155
Nem elérhető

Kicsibors


Elsőre a két hölgy hozzászólását láttam meg, ilyen bókokat  :o nem is tudom hogy alszom ezek után  <3! Majd arra gondolok hogy a harmadikat Te írtad Sztereó  ;D ;D

Pedig még nem is bókoltam, gondolj bele!  ;)
Kivételesen remélem, hogy mégis tudtál aludni, mert most a versenyre kell koncentrálnod!  :D
Kitartást és GYŐZELMET kívánok nektek!!!  :-! (:-) :-OO

2009. Október 10. - 16:35:40
Válasz #156
Nem elérhető

IllésNorbi


Jó, nagyon jó. Hümmm  :o

2009. Október 12. - 22:10:46
Válasz #157
Nem elérhető

kaza


Seth
nagyon nagy gratula neked is, nagyon faszak vagytok!

2009. Október 15. - 22:30:46
Válasz #158
Nem elérhető

Seth


Sziasztok kicsit eltünedeztem sok volt a dolog  8-) Meg nehéz újdonságot mutatni, ha már látták az ember fizikumát fényképen meg pláne... Nem szerettem volna még 30 pont ugyanolyan fényképet berakni... De most alakul a hétvégi forma, sztem már klasszikusban fogok indulni a "saját" kategóriámban. A súlyom úgy néz ki 2-3 kilóval mindenképp kevesebb lesz mint a magyaron, ellenben az ottani minőséget amit 85%-osnak értékeltem egy 90-95%-osra szeretném tornázni. Ez nem méretekben, hanem a keménységben a rostosságban fog remélhetőleg megmutatkozni. Az arányok úgy érzem (4 pontot leszámítva) rendben lesz, a tömegért már nehézkes diéta alatt harcolni, minőségből pedig szükséges a maximális idehaza úgy érzem, ilyen színvonalú versenyzők mellett! Johnnyval néztük hogy a váll szekció kicsit lassabban száraz így ez sokszor jó fokmérő a többi testrészre nézve is. Most úgy érzem talán sikerül javítani ezen a részen, bár ez lehet az extra válledzéseknek is köszönhető...
 

2009. Október 15. - 22:41:48
Válasz #159
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok kicsit eltünedeztem sok volt a dolog  8-) Meg nehéz újdonságot mutatni, ha már látták az ember fizikumát fényképen meg pláne... Nem szerettem volna még 30 pont ugyanolyan fényképet berakni... De most alakul a hétvégi forma, sztem már klasszikusban fogok indulni a "saját" kategóriámban. A súlyom úgy néz ki 2-3 kilóval mindenképp kevesebb lesz mint a magyaron, ellenben az ottani minőséget amit 85%-osnak értékeltem egy 90-95%-osra szeretném tornázni. Ez nem méretekben, hanem a keménységben a rostosságban fog remélhetőleg megmutatkozni. Az arányok úgy érzem (4 pontot leszámítva) rendben lesz, a tömegért már nehézkes diéta alatt harcolni, minőségből pedig szükséges a maximális idehaza úgy érzem, ilyen színvonalú versenyzők mellett! Johnnyval néztük hogy a váll szekció kicsit lassabban száraz így ez sokszor jó fokmérő a többi testrészre nézve is. Most úgy érzem talán sikerül javítani ezen a részen, bár ez lehet az extra válledzéseknek is köszönhető...
 

Hülye kérdés lehet, de valamilyen NO fokozó nem jöhet jól a színpadon? Jól fel tudod magad pumpálni, és az erezettség is megvan. Vagy vizet vonzana?  ????...

2009. Október 15. - 22:45:29
Válasz #160
Nem elérhető

hopika


Válaszolhatok én? @-o
Arginin megy...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 15. - 22:46:27
Válasz #161
Nem elérhető

God Vazzeg


Válaszolhatok én? @-o
Arginin megy...

Akkor nem vagyok teljesen bolond  :-OO  @-o

2009. Október 15. - 22:47:02
Válasz #162
Nem elérhető

hopika


Válaszolhatok én? @-o
Arginin megy...

Akkor nem vagyok teljesen bolond  :-OO  @-o
De... ***))))
Nadeonlegyenmostmár... :-!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 15. - 22:49:14
Válasz #163
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Most már egy összetettebb változata lesz az NO fokozóknak ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 15. - 22:50:19
Válasz #164
Nem elérhető

hopika


Most már egy összetettebb változata lesz az NO fokozóknak ;)
Én csak Kisvárdán voltam a kulisszák mögött...nem tudtam minden titkot ellesni... ˝=/
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!