2024. Május 14. - 01:50:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89110 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 15. - 23:05:54
Válasz #165
Nem elérhető

Seth


Azért jó tudni, hogy mikor nagyon víztelen vagy sokkal kevésbé jönnek az erek, mint egy 6-7 literes vízfogyasztás mellett, az edzőteremben, melegítőben stb... Én legalábbis sose tudtam olyan eres lenni + a barnító csak azokat az ereket engedi láttatni amik kellően "domborúak" ...

2009. Október 15. - 23:27:52
Válasz #166
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért jó tudni, hogy mikor nagyon víztelen vagy sokkal kevésbé jönnek az erek, mint egy 6-7 literes vízfogyasztás mellett, az edzőteremben, melegítőben stb... Én legalábbis sose tudtam olyan eres lenni + a barnító csak azokat az ereket engedi láttatni amik kellően "domborúak" ...

Mondjuk ez logikus, de sokaknak mégis megoldott ez  ::) Tudni kell a titkot  :-/-(-:  o:)

2009. Október 16. - 00:45:31
Válasz #167
Nem elérhető

Seth


Azért ismerek egy-két módszert  :P a viagrásait is beleértve  ;D  ;D de ha tudsz valami jót oszd meg itt velünk bátran!  8-)

2009. Október 16. - 00:58:17
Válasz #168
Nem elérhető

csaba.r


Én pont a Johnnyról láttam valami videót hogy pumpálja magát, és ott dagadnak az erek.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 16. - 01:03:00
Válasz #169
Nem elérhető

Seth


Én pont a Johnnyról láttam valami videót hogy pumpálja magát, és ott dagadnak az erek.

De nézd meg a kisképét olyan ereket sosem látsz a színpadon amiket ott a lábain... És nézem én is a képeket ha visszanézel két oldalt ahol köntösben állok olyan erek vannak a hasamon ami odafönn ennyire sosem jönne ki. Ha láttad Johnny milyen eres volt ott lebarnítva szorozd meg 1,5-el és megkapod milyen tud lenni! Javíts ki Master ha tévednék...

2009. Október 16. - 01:06:02
Válasz #170
Nem elérhető

csaba.r


Írd be jutubra a nevét ott láttam ezt a pumpálós videót de lehet csak befeszít.Én nem érteni nem lenni izmos ember.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 16. - 08:55:41
Válasz #171
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hú az egy nagyon gáz felvétel.A kameraman hülyeségeit követtem,amiket kért,de már akkor nem tetszett..Ráadásul abból sok olya visszér volt,amiket 2 év múlva kiránttattam :o
De igen,valóban meglehet oldani az erezettséget a színpadon,de úgy gondolom,hogy azon felül hogy sokat vall a test állapotáról nem igazán pontozzák előrébb.
Mély vonalak kellenek,azokat értékelik a bírók,ha ezek megvannak azért előbújkálnak majd pózolás közben azok a fránya kis giliszták.
Kisvárdában Seth azért elég meggyőzően eres volt a színpadon...bár lehet akkor nem volt elég száraz??Bár az ő színpadra lépési titkát tudom <:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 16. - 11:38:35
Válasz #172

B1ll4

Vendég
Holnap után még több rajongód lesz bajnok ! Úgyhogy tedd oda magad !  @:-) ;-oo-;

2009. Október 16. - 15:12:05
Válasz #173
Nem elérhető

csaba.r


Neked is sok sikert kívánok meglessz az neked is (:-)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 16. - 22:42:57
Válasz #174
Nem elérhető

Seth


Érdekes nap volt, a Fitparádéra készülés új fordulatot vesz. Lesz még legalább egy verseny, és a forma "egész" éles, Johnnyval tanácskoztunk. (Sem Norbi, sem Lajos, sem Feri nem jön sajna...) Az új "haditerv" szerint marad az étkezésem pont olyan amilyen eddig: magas folyadékkal min. 1,5 kiló zöldséggel rengeteg hússal, hallal (közel 2 kiló), szénhidráttöltés nélkül (jelenleg napi 150-200 gramm környékén vagyok...) Ugye elvileg nem így kéne kinézni egy versenytöltésnek, de még jó is elsülhet! Johnnynak eddig mindig igaza volt... De lássatok egy képet ma estéről... A versenyen meg lessétek meg ezt az igencsak rendhagyó végjátékot  ;)

2009. Október 16. - 22:55:32
Válasz #175
Nem elérhető

Raymond


Érdekes nap volt, a Fitparádéra készülés új fordulatot vesz. Lesz még legalább egy verseny, és a forma "egész" éles, Johnnyval tanácskoztunk. (Sem Norbi, sem Lajos, sem Feri nem jön sajna...) Az új "haditerv" szerint marad az étkezésem pont olyan amilyen eddig: magas folyadékkal min. 1,5 kiló zöldséggel rengeteg hússal, hallal (közel 2 kiló), szénhidráttöltés nélkül (jelenleg napi 150-200 gramm környékén vagyok...) Ugye elvileg nem így kéne kinézni egy versenytöltésnek, de még jó is elsülhet! Johnnynak eddig mindig igaza volt... De lássatok egy képet ma estéről... A versenyen meg lessétek meg ezt az igencsak rendhagyó végjátékot  ;)

A fitparádén figyelni fogunk....komoly a forma.....
 ****:))))))

2009. Október 16. - 23:02:55
Válasz #176
Nem elérhető

zeitge1st


Nagyon motiváló a fizikum!Szerintem mindannyiónk kicsit így szeretne kinézni  ***)) arányok ,kiegyensúlyozott tömeg.Ne sértődj meg de  :-p a fene az ilyen kibaszott jó genetikájú emberkékebe!!!(na jó tuti rengeteg munka van benne, bocs csak kidühöngtem magam) :D
Ha ezt olvasod, túl sok szabadidőd van!

2009. Október 16. - 23:54:37
Válasz #177
Nem elérhető

Rob


Mindig is csodálva néztem a fotóidat....Álomforma :-){
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 17. - 09:08:34
Válasz #178
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Érdekes nap volt, a Fitparádéra készülés új fordulatot vesz. Lesz még legalább egy verseny, és a forma "egész" éles, Johnnyval tanácskoztunk. (Sem Norbi, sem Lajos, sem Feri nem jön sajna...) Az új "haditerv" szerint marad az étkezésem pont olyan amilyen eddig: magas folyadékkal min. 1,5 kiló zöldséggel rengeteg hússal, hallal (közel 2 kiló), szénhidráttöltés nélkül (jelenleg napi 150-200 gramm környékén vagyok...) Ugye elvileg nem így kéne kinézni egy versenytöltésnek, de még jó is elsülhet! Johnnynak eddig mindig igaza volt... De lássatok egy képet ma estéről... A versenyen meg lessétek meg ezt az igencsak rendhagyó végjátékot  ;)
****:))))))...és még ha a lábadat is rendesen feszítetted volna a képen?....... 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 17. - 09:12:02
Válasz #179
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Érdekes nap volt, a Fitparádéra készülés új fordulatot vesz. Lesz még legalább egy verseny, és a forma "egész" éles, Johnnyval tanácskoztunk. (Sem Norbi, sem Lajos, sem Feri nem jön sajna...) Az új "haditerv" szerint marad az étkezésem pont olyan amilyen eddig: magas folyadékkal min. 1,5 kiló zöldséggel rengeteg hússal, hallal (közel 2 kiló), szénhidráttöltés nélkül (jelenleg napi 150-200 gramm környékén vagyok...) Ugye elvileg nem így kéne kinézni egy versenytöltésnek, de még jó is elsülhet! Johnnynak eddig mindig igaza volt... De lássatok egy képet ma estéről... A versenyen meg lessétek meg ezt az igencsak rendhagyó végjátékot  ;)
Igen ez eléggé rendhagyó végjáték..Ilyet én szoktam még néha csinálni,ezzel seggbe is rúgtuk az összes eddigi bodybuilding felkészülési sémát ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu