2024. Május 14. - 07:55:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89146 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 17. - 09:52:04
Válasz #180
Nem elérhető

Mkopi


Nagyon jó a forma már mintha én még nem láttam volna de iszonyatos lesz a versenyre. Aztán ne hogy bestreszelj nekem meg ne kombinálj @-o Pozokat meg tanulni ;D

2009. Október 17. - 12:24:44
Válasz #181
Nem elérhető

Seth


Ma pózolás ezerrel, meg víz víz és víz... reggel tojás napközben hal és marha lefőztem össz: !200gr! rizst és a szokásos néhány szem mandula nincs nagy bonyolultság benne, szénhidrát milméterre ott amint az előző napokban. Igazándiból akkor csinálom jó ha nem csinálom sehogy...  ;D és egy kép is... A barnítótól tartok egy kicsit az mindig nagyon sokat fed, de hát ez van mindenkinél.

2009. Október 17. - 12:27:02
Válasz #182
Nem elérhető

JFlame


Ma pózolás ezerrel, meg víz víz és víz... reggel tojás napközben hal és marha lefőztem össz: !200gr! rizst és a szokásos néhány szem mandula nincs nagy bonyolultság benne, szénhidrát milméterre ott amint az előző napokban. Igazándiból akkor csinálom jó ha nem csinálom sehogy...  ;D és egy kép is... A barnítótól tartok egy kicsit az mindig nagyon sokat fed, de hát ez van mindenkinél.

azt a kurva ****:))))))

2009. Október 17. - 12:27:52
Válasz #183
Nem elérhető

Gabe


Brutál ez a kép!
Mintha 10 kilóval több lennél!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 17. - 13:31:25
Válasz #184
Nem elérhető

Seth



2009. Október 17. - 13:34:04
Válasz #185
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 17. - 14:12:55
Válasz #186
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma pózolás ezerrel, meg víz víz és víz... reggel tojás napközben hal és marha lefőztem össz: !200gr! rizst és a szokásos néhány szem mandula nincs nagy bonyolultság benne, szénhidrát milméterre ott amint az előző napokban. Igazándiból akkor csinálom jó ha nem csinálom sehogy...  ;D és egy kép is... A barnítótól tartok egy kicsit az mindig nagyon sokat fed, de hát ez van mindenkinél.

Aztabazze  :-){ Innen már nem lehet elbaszni!  @-o

2009. Október 17. - 14:37:26
Válasz #187
Nem elérhető

Kicsibors



2009. Október 17. - 14:44:57
Válasz #188
Nem elérhető

Seth


3 perce készült a dupla bicó hátulról, Johnny lesd meg, tudod ez ment mindig szarul... remélem holnap meg tudom mutatni, bár még így se tökéletes...

2009. Október 17. - 15:09:56
Válasz #189
Nem elérhető

H. Laci


3 perce készült a dupla bicó hátulról, Johnny lesd meg, tudod ez ment mindig szarul... remélem holnap meg tudom mutatni, bár még így se tökéletes...

Brutálisan nézel ki Seth.  @:-)  @:-)  Mekkorák a méreteid így bediétázva? Csak nagyjából kérdem.  ????...
+Sok sikert a versenyhez.   ;) ;)

2009. Október 17. - 15:35:45
Válasz #190
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
3 perce készült a dupla bicó hátulról, Johnny lesd meg, tudod ez ment mindig szarul... remélem holnap meg tudom mutatni, bár még így se tökéletes...
A forma jó,csak nem kéne megfázni ;)..A szokásos probléma a pózoddal kissé normalizálódott..ha tudod mire gondolok ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 17. - 15:38:30
Válasz #191
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja és tartsd a megbeszélt folyadékmennyiséget,addig amig nem találkozunk >:D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 17. - 15:55:48
Válasz #192
Nem elérhető

tockon2


3 perce készült a dupla bicó hátulról, Johnny lesd meg, tudod ez ment mindig szarul... remélem holnap meg tudom mutatni, bár még így se tökéletes...
Ha tudom, hogy így fogsz kinézni, kilöktelek volna az autóból vasárnap...csak úgy irigységből!  ;D  A formát látva, azt hiszem, legközelebb már én pattanok mögéd, ha érted...  @-o @:-) ;-oo-;

2009. Október 17. - 16:33:31
Válasz #193
Nem elérhető

csakisti


Sziasztok kicsit eltünedeztem sok volt a dolog  8-) Meg nehéz újdonságot mutatni, ha már látták az ember fizikumát fényképen meg pláne... Nem szerettem volna még 30 pont ugyanolyan fényképet berakni... De most alakul a hétvégi forma, sztem már klasszikusban fogok indulni a "saját" kategóriámban. A súlyom úgy néz ki 2-3 kilóval mindenképp kevesebb lesz mint a magyaron, ellenben az ottani minőséget amit 85%-osnak értékeltem egy 90-95%-osra szeretném tornázni. Ez nem méretekben, hanem a keménységben a rostosságban fog remélhetőleg megmutatkozni. Az arányok úgy érzem (4 pontot leszámítva) rendben lesz, a tömegért már nehézkes diéta alatt harcolni, minőségből pedig szükséges a maximális idehaza úgy érzem, ilyen színvonalú versenyzők mellett! Johnnyval néztük hogy a váll szekció kicsit lassabban száraz így ez sokszor jó fokmérő a többi testrészre nézve is. Most úgy érzem talán sikerül javítani ezen a részen, bár ez lehet az extra válledzéseknek is köszönhető...
 

Elég komoly vagy!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Október 17. - 16:35:08
Válasz #194
Nem elérhető

csakisti


3 perce készült a dupla bicó hátulról, Johnny lesd meg, tudod ez ment mindig szarul... remélem holnap meg tudom mutatni, bár még így se tökéletes...

ezt most látom, hallod, maximális tiszteletem!!!  :-)!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu