2024. Május 14. - 12:33:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89172 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 20. - 02:54:30
Válasz #195
Nem elérhető

Reggie Hammond


Basszus, erősen lemaradhattam valamiről, mikor legutoljára verseny/felkészülési fotókat láttam Csorbai úrról, még javában naturál volt  ????.... Hobbista vagyok ugyan,
de lehet az is hogy csak szimplán nem értek az egészhez és nem tudom mire lehet képes egy kitűnő genetika tisztán és ezért gondolom hogy erre azért már nem.... Minden esetre gratula a formához, mert lenyűgöző (akár natúr, akár nem).  :-){

2009. Október 20. - 07:14:07
Válasz #196
Nem elérhető

zeitge1st


egy ilyen irígy okosaka mindíg bepofáz hogy nem "natúr" meg ilyen baromságok, natúran vagy nem natúran próbálj meg ilyen fizikuot felmutatni, és utána mond valakire hogy koxos te hobbigyúrós  :-/-  &5*
Ha ezt olvasod, túl sok szabadidőd van!

2009. Október 20. - 09:25:16
Válasz #197
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Basszus, erősen lemaradhattam valamiről, mikor legutoljára verseny/felkészülési fotókat láttam Csorbai úrról, még javában naturál volt  ????.... Hobbista vagyok ugyan,
de lehet az is hogy csak szimplán nem értek az egészhez és nem tudom mire lehet képes egy kitűnő genetika tisztán és ezért gondolom hogy erre azért már nem.... Minden esetre gratula a formához, mert lenyűgöző (akár natúr, akár nem).  :-){
..hát,ezek szerint tényleg jól lemaradtál...meg aztán nem is nagyon értesz az egészhez :)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 20. - 09:31:47
Válasz #198

B1ll4

Vendég
Basszus, erősen lemaradhattam valamiről, mikor legutoljára verseny/felkészülési fotókat láttam Csorbai úrról, még javában naturál volt  ????.... Hobbista vagyok ugyan,
de lehet az is hogy csak szimplán nem értek az egészhez és nem tudom mire lehet képes egy kitűnő genetika tisztán és ezért gondolom hogy erre azért már nem.... Minden esetre gratula a formához, mert lenyűgöző (akár natúr, akár nem).  :-){

Ádám a lehető legbecsületesebb ember ebben a témában . Én nem kételkednék adottságainak mivoltában ! El kell fogadni , Ádám meg biztosan nem jó pl Gyeplabdában ! :) .. mindenki megtalálja vagy ráérez a neki való sportra , életstílusra . Neki adta az élet a vázat , de így felépíteni nem volt neki egyszerű és a határ a csillagos ég ! Persze mindig lesznek hozzád hasonló emberkék , de nincs ezzel gond .

Csorbai "LEHET HOGY TÉNYLEG HAZAROBOG?" Ádám egy igazi  (:-) .

2009. Október 20. - 09:39:16
Válasz #199
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Várjunk csak azzal a hazarobogással...Van 3 olyan ellenfele akik közül a Lajos hétvégén megvert egy Eb bajnokot és van egy Nac klasszik absz.világbajnok ellenfele Nagy Ferenc Gáborral,aki hétvégén svájcban nyert egy klasszik versenyt..
Mindenki robogni akar,de csak egy maradhat ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 20. - 10:16:45
Válasz #200
Nem elérhető

Seth


hűűűűűűűű lemaradok a saját topicomról  ;D ;D Sok embernek ajánlom figyelmébe hogy 2007ben 77 kiló voltam a színpadon, most 2009 ben a Fitparádén 77,5 kiló !!, a minőség ami megkülönböztet 2 évvel ezelőttről, ami jórészt az évközbeni munkának, annak hogy szakértők kezekbe kerültem, és, hogy 7 hét helyett 14 hét diétával állok a verseny időszaknak köszönhető.  Érdemes megnézni hogy visszamenőleg negyed évenként a fórumtalálkozókról, a Johnnys látogatásokról a és már a táplkieg tesztelős topcomról is a képeket is a fórumban. Folymatosan fejlődtem egy kicsit, ha a méreteket megnézzük ez a kicsi évi 1 centi volt pl. karban stb...

Emlékszem mennyit dobott anno, mikor a karácsonyi Muscletech teszt volt (utána Sport tévés forgatással, az az off forma karácsony után is mennyire volt zsíros...?  :P) később Gaspari Nutritionos teszt is! Azelőtt elképzelhetetlen volt hogy 80 ezer forintnyi csúcsminőségű tápkieget elhasználjak 6-8 hét alatt, és hozzá a kaja is fullos legyen!  @:-)

Jelenleg jobban tudok kajálni mint 2 éve több fehérjét tudok bevinni, mert a nyári munkáknak köszönhetően több halat csirkét és egy kevés marhát is tudok venni! Már az első verseny előtt 6-8 héttel elhagytam minden gyümölcsöt és a szokásos 500g körüli szénhidrát helyett 150-200 grammon vagyok... Persze könnyű azt mondani hogy kox, nekem is eszembe jutott 2007-ben mikor kikaptam Lajostól hogy basszus mi a fenétől ilyen jó??? Mostmár tudom nem tettem fel a megfelelő kérdést.

Hazarobogni? Nagyon kemény ellenfeleim vannak Athleticben és a Teenager abszolútból is. Johnny jól írta, ott lesznek akik már bizonyítottan bajnokok a kategóriában. :-){ Azért megyek természetesen hogy a legjobb legyek, de a mércém elsősorban egy olyan minőségű fizikum, amiért megérte kimenni a Fitparádéra, mikor megforduldtam a sima hátsó alapállásom volt aki megtapsolta. Ez a farizom, hajlító kombináció pedig jó genetika, és írtózatosan sok extra munka eredménye volt. De ha bárkinek egyszerűbb azt gondolni hogy létezik egy szer ami leszárítja a fenekem, akkor én leszek a legboldogabb, lehet keresgélni, kipróbálni mindenfélét, addig folytatom a diétámat és a speciális edzéseimet, és nyugodt lehetek mert a Szent Grált már megint máshol keresik ...és annál nincs nagyobb boldogság amikor ráfeszítesz és összetörik a "jég",  a melletted lévő meg feszíti egyre jobban de csak nem akar... Nekem ez a minőség többet jelent mint mint az irdatlan tömeg.

2009. Október 20. - 11:52:03
Válasz #201
Nem elérhető

Kicsibors


Bibi Seth, nekem is eresedik a hasamnál alul-oldalt!  :-OO  :D
Persze ez nem jelenti azt, hogy bármi közöm lenne a te szárazsági szintedhez, de azért ez egy apró öröm már nekem!  :)

2009. Október 20. - 15:14:34
Válasz #202
Nem elérhető

George


Seth nagyon jó voltál ****:)))))) Ha Mkopi kollégád is hozza a te szárazságod, akkor nagyon nehéz helyzetben lesznek a bírók ***)))

2009. Október 20. - 15:16:27
Válasz #203
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bibi Seth, nekem is eresedik a hasamnál alul-oldalt!  :-OO  :D
Persze ez nem jelenti azt, hogy bármi közöm lenne a te szárazsági szintedhez, de azért ez egy apró öröm már nekem!  :)
No,had lássuk csak :o
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 20. - 19:21:45
Válasz #204
Nem elérhető

tam


Nem kell törődni senkivel Seth már irigységből is mondogatják ,hogy az ember nem tiszta.Mert nem lássák a háttérben lévő munkát és hogy mennyit dolgoztál rajta hogy így nézhess ki. A Lénárdokról sem hiszik el pedig Lajos bátyám  közel 20 éve csinálja hogy így nézhessen ki  és mindemellett 68 kilós versenysúllyal.

2009. Október 20. - 19:22:12
Válasz #205
Nem elérhető

Reggie Hammond


Akkor kezdeném azzal hogy az ég világon senkit nem szerettem volna megbántani, nem csak Ádámot, a barátait sem, mentorát pedig nem is kifejezetten elért eredményei miatt tisztelem, hanem az általam feltételezett emberi tulajdonságai miatt is. Megmondom őszintén én ezt a sportot kezdetektől fogva tisztán űzöm nem túl hosszú ideje (5 év) és a sztorihoz (bár gondolom senkit nem érdekel) hozzátartozik hogy Ádám az egyik "badis" aki számomra motivációt jelent,Illés Norberten valamint Lénárd Lajoson kívül. Emiatt az önző szempont miatt jött ki belőlem ez a meglehetősen udvariatlan hozzászólás. Ugyanis hülyeség vagy nem, ha az ember valaki más teljesítményéből is nyer motivációt akkor kicsit "elárulva" érzi magát amikor kiderül valami "turpisság".
Mégegyszer bocsánatot kérek, mindössze meg szerettem volna indokolni, miért hánytam ide ezt a sértő kommentet.
Ádámnak annyit, hogy a két fent említett személlyel együtt tökéletes indokai vagytok annak, miért nincs értelme a koxolásnak élsportoló szinten kívül: aki nem fektet annyi munkát a fizikumába mint Ti, annak nincs értelme cuccolni,mert a maximum beleadása nélkül csak a hiányzó munkát kerüli meg. Aki pedig hosszú időn keresztül képes a Ti szinteteken edzeni, táplálkozni, azt meg előbb-utóbb valami paraszt lekoxosozza (igen, magamra gondoltam), ami végső soron az egyik legnagyobb elismerés. További sok sikert és jó egészséget és mégegyszer bocsánat mindenkitől!

2009. Október 20. - 21:14:52
Válasz #206
Nem elérhető

Seth


Nem kell törődni senkivel Seth már irigységből is mondogatják ,hogy az ember nem tiszta.Mert nem lássák a háttérben lévő munkát és hogy mennyit dolgoztál rajta hogy így nézhess ki. A Lénárdokról sem hiszik el pedig Lajos bátyám  közel 20 éve csinálja hogy így nézhessen ki  és mindemellett 68 kilós versenysúllyal.

Ma edzettünk Lajossal egyet, hát azért a hétvége után, hogy mindketten versenyeztünk, ez a lábazás egész embert kívánt... de ha jól emlékszem guggolásban szabályosan 120 kilóra csak felmentünk, és a merevlábasban meg 100-ra... de így bediétázva úgy festünk mint a zombik a Michael Jackson klippből, és pólóban meg mintha a forma kategóriába készülnénk  ;D ;D S Neki a héten még nyomni kell a melót nekem meg a sulit háááát... a Sb-n majd alszunk a szünetekben  ****:))) Kitartást!  @:-)

2009. Október 20. - 21:16:29
Válasz #207
Nem elérhető

H. Laci


Nem kell törődni senkivel Seth már irigységből is mondogatják ,hogy az ember nem tiszta.Mert nem lássák a háttérben lévő munkát és hogy mennyit dolgoztál rajta hogy így nézhess ki. A Lénárdokról sem hiszik el pedig Lajos bátyám  közel 20 éve csinálja hogy így nézhessen ki  és mindemellett 68 kilós versenysúllyal.

Ma edzettünk Lajossal egyet, hát azért a hétvége után, hogy mindketten versenyeztünk, ez a lábazás egész embert kívánt... de ha jól emlékszem guggolásban szabályosan 120 kilóra csak felmentünk, és a merevlábasban meg 100-ra... de így bediétázva úgy festünk mint a zombik a Michael Jackson klippből, és pólóban meg mintha a forma kategóriába készülnénk  ;D ;D S Neki a héten még nyomni kell a melót nekem meg a sulit háááát... a Sb-n majd alszunk a szünetekben  ****:))) Kitartást!  @:-)

Itt Kecskeméten edzettetek?  :)

2009. Október 20. - 21:26:06
Válasz #208
Nem elérhető

Seth


nem, "a Magyar testépítők mekkájában"  ***)))

2009. Október 20. - 21:53:13
Válasz #209
Nem elérhető

Tóth Attila


Lajos otthoni termébe? ****:)))
(viccvót)
Tudom ám Johnny Fitness @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"