2024. Április 28. - 23:09:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mkopi édes élete  (Megtekintve 53262 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 18. - 10:01:11
Megtekintve 53262 alkalommal
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Most ismét egy fiatal,bár már nem kezdő versenyzőnek nyitok topikot.
Egy olyan fiatalemberről van szó,akinek az élete szó szerint édes.Ezt természetesen a jelenleg tanult szakmájára értem,amiben a későbbiekben fog boldogulást szerezni a nagy életben..
Ő Mkopi vagyis Lőrincz Norbert,aki szintén ezerrel készül a 2009-es őszi versenyszezonra.Remélem Ő is minél hamarabb észreveszi az Őt bemutatandó topikot és megismertet benneteket a terveivel,hol mikor indult versenyen eddig,milyen eredménnyel zárt és most milyen megmérettetésekre élezi magát.
Netán néhány szó a szakmájáról és talán még meg is oszt velünk néhány inycsiklandó receptet. :P <:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 18. - 15:26:40
Válasz #1
Nem elérhető

fastor


tavaly az SB backstageén engem nagyon ledöbbentett a korával, és azzal hogy milyen kommunikatív volt ****:))))))
nah meg ugye a keresztszálkás seggével :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 18. - 17:15:25
Válasz #2
Nem elérhető

Mkopi


Hu hát nagyon örölök hogy én is kaptam itt egy helyet nagyon köszönöm mesternek (Johnny bácsinak). Örülök hogy megoszthatom a többiekkel terveimet, meg az edzéseimet. És szivesen válaszokok minden kérdésetekre. Igaz hogy tényleg szószerint édes az életem és elég nagy kitartás kell hozzá hogy ne csábicson el egy egy incsiklandó sütemény mivel pékcukrász vagyok.:D De a versenyért és a jó formáért mindent megteszek és kibirok mindent. Épp most értem haza az edzésből nagyon jó volt. De a tegnapi nap egy nagyon komoly nap volt, shet társammal olyat edzetűn ilyen keményen ritkán edzek az biztos:D szerintem ö is ritkán szokot:D Ez az őszi idény az nagyon kemény lesz ezért mident bele kell adni hogy az élvonalban végezünk :-!.Nagyon nagy csaták lesznek  :--: és mindenki nagyon jó formában lesz szerintem. Addig is mindenkinek jó készülést és kitartást.

2009. Szeptember 18. - 19:09:40
Válasz #3
Nem elérhető

Mkopi


tavaly az SB backstageén engem nagyon ledöbbentett a korával, és azzal hogy milyen kommunikatív volt ****:))))))
nah meg ugye a keresztszálkás seggével :-){
Igen én szeretek beszélgetni másokal segiteni nekik csak sokszor ha segitek akkor azt nem szeretem ha én töllem kér tenácsot akkor ne mennyen már oda uttána máshoz azt ott is kéregesen ezt nem szeretem de nagyon nem. Amugy meg a keresztszál az még messze volt remélem hogy idén jobbat tudok alakitani egy picivel.

2009. Szeptember 19. - 09:33:39
Válasz #4
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sok sikert!

Sokat fejlodtel miota utoljara talalkoztunk!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 19. - 11:31:19
Válasz #5
Nem elérhető

Mkopi


Sok sikert!

Sokat fejlodtel miota utoljara talalkoztunk!


 @:-)

Köszönöm szépen törekszem nagyon arra hogy minél jóbb formában legyek.Igen és olyan segitségel mint a johnny bácsi soha nem gondoltam volna hogy egyszer ö fog nekem segiteni még régen nagy álmom volt hogy majd egyszer elmenyek a terembe és edzhesek csak akkor még nem tudtam merre van meg nem ismertem igy pestet mint most. És ott kint milyen az élet ha szabad kérdeznem? És köszönöm a biztatást.

2009. Szeptember 19. - 11:47:08
Válasz #6
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sok sikert!

Sokat fejlodtel miota utoljara talalkoztunk!


 @:-)

Köszönöm szépen törekszem nagyon arra hogy minél jóbb formában legyek.Igen és olyan segitségel mint a johnny bácsi soha nem gondoltam volna hogy egyszer ö fog nekem segiteni még régen nagy álmom volt hogy majd egyszer elmenyek a terembe és edzhesek csak akkor még nem tudtam merre van meg nem ismertem igy pestet mint most. És ott kint milyen az élet ha szabad kérdeznem? És köszönöm a biztatást.
En is igy kezdtem anno. 2001 oktoberben lattam eloszor eloben Johnny-t a Superbody-n. Ha jol emlekszem 2 napos volt a verseny es az elodonto penteken volt...habar lehet, hogy hulyeseget irok. Minden esetre arra emlekszem, hogy penteken volt mert mintha nem mentem volna be a gimibe hogy el tudjak jonni az elodontore is. Kecelrol. Epp a 18-at toltottem, kocsival feljottem es ekkor talalkoztam eloszor Johnny-val. Persze hozza sem mertem szolni. Csak elment elottem a lila Koko GYM-es kivagott nyaku felsojeben, a tipikus '90-es evek beli bodys gatyajaban, lebarnitva. Aztan kicsivel kesobb fent volt a szinpadon. Hatalmas elmeny volt es egyre inkabb ereztem, hogy en is ezt akarom majd csinalni.

2 honappal kesobb felhivtam telefonon a KOKO GYM-et es beszeltem Kokoval. Kovetkezo heten mar fent voltam a teremben es onnantol kezdve kethetente feljartam, egeszen az erettsegimig (2002 nyar). Akkor meg felkoltoztem. 4 honappal kesobb pedig eletemben eloszor felallhattam a szinpadra.

 @:-)

Itt milyen az elet? Itt minden szuper. Csak jojjon minden egyenesbe es akkor folytatom az almaim megvalositasat. 10 evet edzettem azert hogy ma itt lehessek. Most pedig a karrieremet felre kell tennem, elorol kell kezdenem az eletemet...es ha beindul akkor johet megint a karrier.

En meg fogok tenni mindent, Te is tegyel meg mindent!


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 19. - 17:10:18
Válasz #7
Nem elérhető

Mkopi


Sok sikert!

Sokat fejlodtel miota utoljara talalkoztunk!


 @:-)

Köszönöm szépen törekszem nagyon arra hogy minél jóbb formában legyek.Igen és olyan segitségel mint a johnny bácsi soha nem gondoltam volna hogy egyszer ö fog nekem segiteni még régen nagy álmom volt hogy majd egyszer elmenyek a terembe és edzhesek csak akkor még nem tudtam merre van meg nem ismertem igy pestet mint most. És ott kint milyen az élet ha szabad kérdeznem? És köszönöm a biztatást.
En is igy kezdtem anno. 2001 oktoberben lattam eloszor eloben Johnny-t a Superbody-n. Ha jol emlekszem 2 napos volt a verseny es az elodonto penteken volt...habar lehet, hogy hulyeseget irok. Minden esetre arra emlekszem, hogy penteken volt mert mintha nem mentem volna be a gimibe hogy el tudjak jonni az elodontore is. Kecelrol. Epp a 18-at toltottem, kocsival feljottem es ekkor talalkoztam eloszor Johnny-val. Persze hozza sem mertem szolni. Csak elment elottem a lila Koko GYM-es kivagott nyaku felsojeben, a tipikus '90-es evek beli bodys gatyajaban, lebarnitva. Aztan kicsivel kesobb fent volt a szinpadon. Hatalmas elmeny volt es egyre inkabb ereztem, hogy en is ezt akarom majd csinalni.

2 honappal kesobb felhivtam telefonon a KOKO GYM-et es beszeltem Kokoval. Kovetkezo heten mar fent voltam a teremben es onnantol kezdve kethetente feljartam, egeszen az erettsegimig (2002 nyar). Akkor meg felkoltoztem. 4 honappal kesobb pedig eletemben eloszor felallhattam a szinpadra.

 @:-)

Itt milyen az elet? Itt minden szuper. Csak jojjon minden egyenesbe es akkor folytatom az almaim megvalositasat. 10 evet edzettem azert hogy ma itt lehessek. Most pedig a karrieremet felre kell tennem, elorol kell kezdenem az eletemet...es ha beindul akkor johet megint a karrier.

En meg fogok tenni mindent, Te is tegyel meg mindent!


 ;-oo-;


Ezt tök jó hallgatni hogy te is hogy kerültél ebbe a sportba és hogy kerültél johnny keze alá. Én is elöször csak kijárogatam versenyekre nem is gondoltam hogy valaha ott fogok álni a szimpadon nem is akartam elöször versenyezi. Amugy ez az egész dolog hogy hogy keztem el a testépitésel foglalkozni az ugy jött nekem hogy az egyik haveroma fogatam hogy ha vége a sulinak akkor nyáron elkezdünk edzeni jó ez igy is volt elkezdtünk edzeni és akkor tök jó volt de akkor még azt sem tudtam hogy melyik gyakorlat mire jó és akkor edzetünk olyan 3 honapot  elkezdtem creatint szedni meg ribost ha jól írom na azt utánna elkezdödöt a suli és akkor már nem edzet velem a haverom és én meg nem is tudtam sehol edzeni mert náluk edzetem mert volt a társasházban egy termük és ingyen lehetet edzeni akkor egy honapig nem edzetem és begurultam azt pont kapora jött az egy másik haverom és mondta hogy edzek vele mert van egy pár gépe othon na mondom jó de hát az is abbahagyta pár honap mulva na oda sem tudtam menni akkor nagyon ideges voltam hogy hogy fogok edzeni erre elmentem egy edzöterembe volt itt a közelben egy 3000ft volt a bérlet tök jó volt  ott edzetem egy évet aztán az bezárt és mentem máshova mig végül Bodó Imi mutatta meg nekem hol van a johnny fittnes és ö is mutatot be a johnnynak.


És most edzegetsz vagy még azt sem? Remélem hogy neked is minden össze fog jönni.
És én is meg teszek minden tölem telhetöt hogy a legjobbat hozzam ki magamból. Ha nem is nyerek akkor is legalább tudom hogy én megtetem mindent.

2009. Szeptember 19. - 18:03:37
Válasz #8
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ezt tök jó hallgatni hogy te is hogy kerültél ebbe a sportba és hogy kerültél johnny keze alá. Én is elöször csak kijárogatam versenyekre nem is gondoltam hogy valaha ott fogok álni a szimpadon nem is akartam elöször versenyezi. Amugy ez az egész dolog hogy hogy keztem el a testépitésel foglalkozni az ugy jött nekem hogy az egyik haveroma fogatam hogy ha vége a sulinak akkor nyáron elkezdünk edzeni jó ez igy is volt elkezdtünk edzeni és akkor tök jó volt de akkor még azt sem tudtam hogy melyik gyakorlat mire jó és akkor edzetünk olyan 3 honapot  elkezdtem creatint szedni meg ribost ha jól írom na azt utánna elkezdödöt a suli és akkor már nem edzet velem a haverom és én meg nem is tudtam sehol edzeni mert náluk edzetem mert volt a társasházban egy termük és ingyen lehetet edzeni akkor egy honapig nem edzetem és begurultam azt pont kapora jött az egy másik haverom és mondta hogy edzek vele mert van egy pár gépe othon na mondom jó de hát az is abbahagyta pár honap mulva na oda sem tudtam menni akkor nagyon ideges voltam hogy hogy fogok edzeni erre elmentem egy edzöterembe volt itt a közelben egy 3000ft volt a bérlet tök jó volt  ott edzetem egy évet aztán az bezárt és mentem máshova mig végül Bodó Imi mutatta meg nekem hol van a johnny fittnes és ö is mutatot be a johnnynak.


És most edzegetsz vagy még azt sem? Remélem hogy neked is minden össze fog jönni.
És én is meg teszek minden tölem telhetöt hogy a legjobbat hozzam ki magamból. Ha nem is nyerek akkor is legalább tudom hogy én megtetem mindent.

Remek, akkor csak igy tovabb!!!

Edzek altalaban heti 4x, de csak megprobalok nem elfogyni. Igaz ez egyenlore nem aktualis hisz a versenyek utan 106.5 voltam, most 103-104 kozott. Szeretnek 97-100 koze beallni es azt tartani addig amig elkezdhetek egy normalis tomegnovelest.

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 19. - 19:58:57
Válasz #9
Nem elérhető

Mkopi


És milyen ott kint a konditerem gondolom azért ott kint jó kis termek vannak:D? Én most a versenyre szeretnék olyan 78-80kg lenni ha minden össze jön majd elválik.

2009. Szeptember 19. - 20:02:40
Válasz #10
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És milyen ott kint a konditerem gondolom azért ott kint jó kis termek vannak:D? Én most a versenyre szeretnék olyan 78-80kg lenni ha minden össze jön majd elválik.
Mostanaban itt szoktunk edzeni:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg134659#msg134659
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 19. - 20:30:43
Válasz #11
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ess gondolkodóba... Okt.11-én lesz egy szabadidős verseny Budapesten a Stefániában...Ez közelebbnek hangzik,mint Csorna...Bár itt nincs junior,bár ott is 23 éves korig van...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 19. - 21:43:58
Válasz #12
Nem elérhető

Mkopi


És milyen ott kint a konditerem gondolom azért ott kint jó kis termek vannak:D? Én most a versenyre szeretnék olyan 78-80kg lenni ha minden össze jön majd elválik.
Mostanaban itt szoktunk edzeni:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg134659#msg134659

Itt boztos nem kell várni a gépekre meg az a sok kardiogép:D iszonyatos :-O 8-) itt lehet edzeni ennyi gép egyszer edzenék én is egy ilyen terembe de én még a johnny fittnest is nagyon álatnak tartom ott is egy csomó gép van. Biztos nem olcsó a bérlet oda.

2009. Szeptember 19. - 21:44:07
Válasz #13
Nem elérhető

Mkopi


Ess gondolkodóba... Okt.11-én lesz egy szabadidős verseny Budapesten a Stefániában...Ez közelebbnek hangzik,mint Csorna...Bár itt nincs junior,bár ott is 23 éves korig van...


És itt milyen kategoriák vannak? Mert ezt nem hallotam még.

2009. Szeptember 20. - 13:49:01
Válasz #14
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Lesz -80kg is...
De ha Sztereo kollega idetéved esetleg tudna erről az október 11-ről valami bővebbet :-*
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu