2024. Április 29. - 00:26:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth és Bécó "mennybemenetele"  (Megtekintve 27008 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 04. - 18:17:06
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


15

és ennyi volt sajnos.Ennyit tudtam csak lőni,mivel hol az egyik-hol a másik srácot kentem,paskoltam...majd írok egy esszét erről az egy-másfél napról hamarosan.Gondolom majd a fiúk is hozzáteszik tapasztalataikat,élményeiket-vagy itt,vagy a saját topikjukban.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 04. - 18:47:49
Válasz #16
Nem elérhető

lue


Köszönjük a képeket!

2009. Október 04. - 18:49:24
Válasz #17
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ezek a skacok jók! Béla még jóképű is így ebben a formában.  ****:)))))) :D

Seth...komoly!  :-)!

2009. Október 04. - 19:04:45
Válasz #18
Nem elérhető

hopika


Na akkor,ahogy én éltem át ezt a hétvégét...

Szombat délután irány ki az állomásra a srácok elé.Az állomáson Jani és Atti is kint volt,így egy pár perces beszélgetés után vettük csak az irányt a "szállás" felé...Lecuccolás,beszélgetés,telefon:találka lesz Janival a sportpályán egy utolsó kis megbeszélésre a holnapi nappal kapcsolatban.Miután a beszélgetés lezajlott-körbevittem kicsiny városunkban a fiúkat és a próbahelyre vettük az irányt.Bemutattam a kis "rezidenciámat" majd megszabadítottam Bélát némi hajtól...Hazafelé vettük az irányt és elkezdődött főzőcske is-viszont nekem el kellett mennem protokoll-ivászatra a szomszédban zajló TCS koncertre...elég "korán" hazaértem (4 óra körül)és aludtam is 2 és fél órát...Már este megbeszéltük a srácokkal,hogy hogy és mikor lesz az indulás,így ők már rám vártak...Jó volt a hangulat-pici para,de nem vészes és elindultunk(odafelé Seth volt kénytelen vezetni valamilyen okból kifolyólag...)a helyszínre.A benzinkúton összefutottunk Janival és együtt folytattuk az utat...A helyszínen megbeszélték a srácok a mesterrel a taktikát és az elvégzendő utolsó simításokat.Kicsi pihenés,majd lassan go to the öltöző...Seth reggel már kent egy réteget magára,így őt könnyebb volt lekenni,Bécó viszont elég fehér volt,így rá tettünk rendesen anyagot...Ahhoz képest,hogy én csináltam-egész jól sikerült a végeredmény...Ezt a műveletet a nap folyamán elég sokszor meg is ismételtük,úgyhogy már fő állásban is vállalom(bár jobb lenne lányokat kenegetni és paskolni)...Először Seth jött a fiúk közül-majd Bécó.Innentől pörögtek az események:
Seth megnyerte a súlycsoportját.Bumm!
Bécó megnyerte a súlycsoportját.Bumm!
Abszolút:3.helyezett Jóóóóózsa Béla!Bumm!1.helyezett Csoooorbai Ááááádám!Bumm-Bumm!!!
Seth magyar bajnok...
Tanácskozás a "főnökkel":indulni kell az Elite-ben is:tapasztalatszerzés...Persze...2.helyezett Later Victor mögött Csoooorbai Ááááádám!Bumm-Bumm-Bumm!!!
Kicsit készen volt már mindenki ekkorra,de megérte végigállni ezt a napot,mert nagy dolgok születtek ma.A derekam megdöglött már szinte teljesen,de leszarom,mert hozzátehettem valamit én is a srácok sikeréhez.
Nagyjából ennyi a történet-majd fiúk kiegészítik,ha akarják.
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 04. - 19:10:17
Válasz #19
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kösz Hopi mindenki nevében!  :-){

Mert ahogy a közmondás is tartja: " Aki a szakállat szereti,rossz ember nemlehet. "  ****:)))))) ;D

2009. Október 04. - 19:25:45
Válasz #20
Nem elérhető

hopika


Kösz Hopi mindenki nevében!  :-){

Mert ahogy a közmondás is tartja: " Aki a szakállat szereti,rossz ember nemlehet. "  ****:)))))) ;D

Köszönöm-ezt még nem ismertem... !+"%
Nem kell köszönni-én vállaltam magamtól-ezt mondtam most is Seth-nek-ha nem akartam volna,akkor nem csinálom.Ennyi.Örülök,ha jó emberek jó dolgokat hajtanak végre.
Még egyszer gratulálok itt is!
Szép volt fiúk!!!

Seth:egyszer megejtjük majd azt a party-t!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 04. - 20:05:14
Válasz #21
Nem elérhető

Kicsibors


Ezek a skacok jók! Béla még jóképű is így ebben a formában****:)))))) :D

Seth...komoly!  :-)!

Van, akinek a diéta áll jól... Jó példa vagyok erre én is sztem...  ;D

2009. Október 04. - 20:07:06
Válasz #22
Nem elérhető

Kicsibors


Egyébként kitettek magukért a fiúk, szép teljesítmény!  :-)!

2009. Október 04. - 20:10:49
Válasz #23
Nem elérhető

Woodslave


nem semmi teljesítmény, különösen amit Béla vitt véghez első versenyesként  :-)! A képeket elnézve súlycsoportjában elverte a két Góliátot  (:-) :-!

2009. Október 04. - 20:13:50
Válasz #24
Nem elérhető

Telipó



Gratulálok Bécónak és Sethnek a szép eredményhez :-)! (:-) (:-) mind a ketten kiváló munkát végeztek aminek meg is lett az eredménye :-):-)::

2009. Október 04. - 20:15:02
Válasz #25
Nem elérhető

George


nem semmi teljesítmény, különösen amit Béla vitt véghez első versenyesként  :-)! A képeket elnézve súlycsoportjában elverte a két Góliátot  (:-) :-!
Azok szerintem épp nem a -85-ös kategória képei ;D

2009. Október 04. - 20:30:46
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Gratula srácok, mindkettőtök méltán nyert, a képeket látva!  8-) Bécó, mintha nem is te lennél 'ázze!  :-/-(-:  ;-oo-;

2009. Október 04. - 20:32:51
Válasz #27
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Gratulalok a fiuknak!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 04. - 20:39:11
Válasz #28
Nem elérhető

rr


Seth GRATULÁLOKl!!!Nem tudom lehetett e hallani,de a jobb felső sarokban volt egy kisebb szurkolótáborod ;) hihetetlenül esztétikus és arányos voltál!!!! ****:))))))

2009. Október 04. - 20:43:38
Válasz #29
Nem elérhető

parrre


Hopi neked egy (+) a tudósításért.

Bécó, Seth nektek egy megagiga  :-):-)::     :-){ :-){   :-!