2024. Április 27. - 08:01:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzésterv segítség:)  (Megtekintve 12534 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Július 07. - 19:39:41
Megtekintve 12534 alkalommal
Nem elérhető

rangerboy916


Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Állítottam össze egy edzéstervet, és kíváncsi lennék rá, hogy jó-e, vagy ha nem akkor miben kellene változtatni.
1. nap Mell-Bicepsz:
-Fekvenyomás 4x8
-Fekvenyomás egykezes súlyzókkal vagy Fekvenyomás ferde padon(45fok) 4x8
-Tárogatás egykezes súlyzókkal, egyenes padon 4x8
-Pullover vagy Csigás keresztezés 4x8
-Bicepsz állva vagy Scottpadon 4x8
-Kalapács bicepsz vagy Bicepsz állva egykezes súlyzókkal 4x8
-Koncentrált bicepsz
-Kábeles kétkezes bicepszezés

2. nap Hát-Tricepsz:
-Nyakhoz húzás hátgépen 4x8
-Mellhez húzás szűk fogással vagy széles fogással 4x8
-Evezés egykezes súlyzóval vagy Evezés csigán 4x8
-Csigás letolás nyújtott karral 4x8
-Szűknyomás 4x8
-Csigás letolás vagy Letolás kötéllel 4x8
-Tricepsznyújtás fejfölött egykezes súlyzóval 4x8
-Sittes tricepsz 4x?

3.nap Váll-Lábak
-Nyak mögül nyomás vagy Mellről nyomás 4x8
-Oldalemelés 4x8
-Tárcsaemelés vagy Egykezes súlyzó emelése előre 4x8
-Arnold nyomás 4x8
-Lábtoló gépe 4x8
-Lábnyújtás 4x8
-Kitörés 4x8 (lábanként)
-Állva vádli (gépen) 4xAmíg égni nem kezd
-Vádli lábtoló gépen 4xAmíg égni nem kezd

Arra is kíváncsi lennék, hogy a regenerálodásra elég idő van-e. 3nap edzés, 1 nap pihenő.
Előre is köszönöm.

2012. Július 07. - 20:28:29
Válasz #1
Nem elérhető

ninja14


nem értem megint minek kellett új topic ennek, mikor millió van már részletes edzéstervek stb. csak így dióhéjban: ha 3 nap edzel minden edzésnap után pihi vagyis pl. hetfő-szerda-péntek edzés es van idő regenerálódni, másik dolog bicepsz gyak es tricepsz gyak sok elég bőven 3 mindenikből..és rakjál be guggolást, meg a felhúzást és törekedj a helyes kivitelezésre..
na csöcskolbász O0
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 07. - 22:04:32
Válasz #2
Nem elérhető

dino


nem értem megint minek kellett új topic ennek, mikor millió van már részletes edzéstervek stb. csak így dióhéjban: ha 3 nap edzel minden edzésnap után pihi vagyis pl. hetfő-szerda-péntek edzés es van idő regenerálódni, másik dolog bicepsz gyak es tricepsz gyak sok elég bőven 3 mindenikből..és rakjál be guggolást, meg a felhúzást és törekedj a helyes kivitelezésre..
na csöcskolbász O0
szerintem a többség mint én végig sem olvassa, mert kibaszottul leszarja! mindenkinek más edzés szisztéma jön be..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 07. - 23:18:01
Válasz #3
Nem elérhető

ninja14


nem értem megint minek kellett új topic ennek, mikor millió van már részletes edzéstervek stb. csak így dióhéjban: ha 3 nap edzel minden edzésnap után pihi vagyis pl. hetfő-szerda-péntek edzés es van idő regenerálódni, másik dolog bicepsz gyak es tricepsz gyak sok elég bőven 3 mindenikből..és rakjál be guggolást, meg a felhúzást és törekedj a helyes kivitelezésre..
na csöcskolbász O0
szerintem a többség mint én végig sem olvassa, mert kibaszottul leszarja! mindenkinek más edzés szisztéma jön be..
Dino te ünneprontó ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 08. - 11:37:27
Válasz #4
Nem elérhető

Woodslave


de a cucc rendben van Dinonál ahogy az utóbbi postjait olvasom.  ****:)))))) Tudom megyek anyámba ne fáradj  ;D

2012. Július 08. - 13:14:18
Válasz #5
Nem elérhető

dino


Tudom megyek anyámba ne fáradj  ;D
és vissza se gyere  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 16. - 12:15:28
Válasz #6
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Én egy ismerősöm nevében szeretnék itt segítséget kérni (egy lányról van szó) kapott egy nagyon komoly diétát illetve egy érdekes edzéstervet egy versenyző fitness modelltől, mivel itt lakik Szegeden így nem tudnak neki segíteni a Pestiek és engem kért meg hogy támogassam a felkészülés során, illetve az edzésekben segítsek neki. De belenéztem a kardió edzéseibe, heti 4 van, és köredzésekről van szó, szóval inkább ilyen crossfithez hasonló mint amit mi is csinalunk. Nem egy bonyolult edzésterv, csak nem tudom ez nem lesz megterhelő egy lánynak? A következőről van szó: 100 méter sprint 50 guggolás, ez egy kör, ebből van tíz kör, fél perces pihenőkkel. És ez van neki írva kardiónak..... Szerintetek?

2012. Július 17. - 19:24:00
Válasz #7
Nem elérhető

Maszat


Félre ismeritek Dinót!! Arany gyerek ez! Szabadidejében virágot árul, a bevételt pedig felajánlja a helyi kisebbségi közösségnek.

Csirke attól a 100m sprinttől meg 50 guggolástól, fuldokolva esnék össze, az kurvaélet...és abból 10et? Lehet nekem szar a kondim, de beledöglenék!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 17. - 20:13:53
Válasz #8
Nem elérhető

ninja14


Félre ismeritek Dinót!! Arany gyerek ez! Szabadidejében virágot árul, a bevételt pedig felajánlja a helyi kisebbségi közösségnek.
;D ez jó
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 17. - 20:42:56
Válasz #9
Nem elérhető

dino


Félre ismeritek Dinót!! Arany gyerek ez! Szabadidejében virágot árul, a bevételt pedig felajánlja a helyi kisebbségi közösségnek.
;D ez jó
  ;D ;D ;D ;D ;D lebuktattál te majom! :DD de csak akkor vagyok ilyen jószándékú, mikor megy a treni!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 18. - 06:33:15
Válasz #10
Nem elérhető

Rebel


Én egy ismerősöm nevében szeretnék itt segítséget kérni (egy lányról van szó) kapott egy nagyon komoly diétát illetve egy érdekes edzéstervet egy versenyző fitness modelltől, mivel itt lakik Szegeden így nem tudnak neki segíteni a Pestiek és engem kért meg hogy támogassam a felkészülés során, illetve az edzésekben segítsek neki. De belenéztem a kardió edzéseibe, heti 4 van, és köredzésekről van szó, szóval inkább ilyen crossfithez hasonló mint amit mi is csinalunk. Nem egy bonyolult edzésterv, csak nem tudom ez nem lesz megterhelő egy lánynak? A következőről van szó: 100 méter sprint 50 guggolás, ez egy kör, ebből van tíz kör, fél perces pihenőkkel. És ez van neki írva kardiónak..... Szerintetek?
ez nem kardio, hanem intervallum edzés, nem sok az, jólesz  :)
Hülyeségeket ne írjatok!

Pár évig atletizáltam/ 100m,200m,távolugrás stb./
Ha van 2-3 év futó múltad,akkor kb .10 hét alatt lehet olyan szintre eljutni,hogy 10 x 100 m-t le tudj sprintelni/ nem kocogásról,futásról van szó,hanem max.gázon történő vágtáról/.Ha nincsenek alapok,nem atletikus alkat a csaj akkor nagyon gyorsan előjöhetnek a sprinttől ízületi problémák,valamint rejtett szív és érrendszeri dolgok.Nem kéne ezzel játszani,s ilyen idióta tanácsokat adni.
Amit javaslok.A 10x100 m laza futás legyen .3x100m -ről induljon,s minden második edzésen emeljen / 3-3-4-4-5-5...stb/.Minden negyedik edzésen kettőt lépjen vissza,s onnan növelje a sorozatot ismét minden második edzésen.Amikor elérte a 10x100 m laza futást akkor már lesz képe arról,hogy mit bír.A következő lépés,hogy nagyobb tempóval / de nem a max./ végigcsinálja ugyanezt.Ha van kitartása akkor nagyon nagy javulás lesz a futóteljesítményébe.S ezután egy alapos sportorvosi vizsgálat után belevághat a 10x100m+50 guggolás játékba.

2012. Július 18. - 10:12:27
Válasz #11
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én egy ismerősöm nevében szeretnék itt segítséget kérni (egy lányról van szó) kapott egy nagyon komoly diétát illetve egy érdekes edzéstervet egy versenyző fitness modelltől, mivel itt lakik Szegeden így nem tudnak neki segíteni a Pestiek és engem kért meg hogy támogassam a felkészülés során, illetve az edzésekben segítsek neki. De belenéztem a kardió edzéseibe, heti 4 van, és köredzésekről van szó, szóval inkább ilyen crossfithez hasonló mint amit mi is csinalunk. Nem egy bonyolult edzésterv, csak nem tudom ez nem lesz megterhelő egy lánynak? A következőről van szó: 100 méter sprint 50 guggolás, ez egy kör, ebből van tíz kör, fél perces pihenőkkel. És ez van neki írva kardiónak..... Szerintetek?
ez nem kardio, hanem intervallum edzés, nem sok az, jólesz  :)
Kezdőnek az irdatlanul sok, 3-4 kör talán, de az elején tényleg nem teljes gázzal. Pont most akarom én is ezt a kardio fajtát beiktatni. Pedig régen futottam........nem tudom mi elől :). A sima futás kurva unalmas.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 18. - 11:57:00
Válasz #12
Nem elérhető

Rebel


Én egy ismerősöm nevében szeretnék itt segítséget kérni (egy lányról van szó) kapott egy nagyon komoly diétát illetve egy érdekes edzéstervet egy versenyző fitness modelltől, mivel itt lakik Szegeden így nem tudnak neki segíteni a Pestiek és engem kért meg hogy támogassam a felkészülés során, illetve az edzésekben segítsek neki. De belenéztem a kardió edzéseibe, heti 4 van, és köredzésekről van szó, szóval inkább ilyen crossfithez hasonló mint amit mi is csinalunk. Nem egy bonyolult edzésterv, csak nem tudom ez nem lesz megterhelő egy lánynak? A következőről van szó: 100 méter sprint 50 guggolás, ez egy kör, ebből van tíz kör, fél perces pihenőkkel. És ez van neki írva kardiónak..... Szerintetek?
ez nem kardio, hanem intervallum edzés, nem sok az, jólesz  :)
Kezdőnek az irdatlanul sok, 3-4 kör talán, de az elején tényleg nem teljes gázzal. Pont most akarom én is ezt a kardio fajtát beiktatni. Pedig régen futottam........nem tudom mi elől :). A sima futás kurva unalmas.
Készülj fel arra,hogy a lábedzésed ezzel ki van lőve ;D

2012. Július 18. - 12:28:37
Válasz #13
Nem elérhető

Maszat


10x100m sprint nekem is kurva soknak tűnt. nagyjából 2x100m-re lennék képes, guggolás nélkül. Már kezdtem elszégyellni magam  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 18. - 15:14:11
Válasz #14
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na ja. 10x100m is sok, guggolással meg már csak igen magas edzettségi szinten képes rá valaki.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).