2024. Április 27. - 11:49:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: FST-7  (Megtekintve 30277 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 16. - 18:15:13
Válasz #30
Nem elérhető

Gabe


Igazából én még nem próbáltam, biztos jó ez a módszer, csak kicsit túl van misztifikálva, annyi az egész,
hogy az utolsó gyakorlatnál ne 4, hanem 7 sorozatot csináljak.
Ha pl. mellre amúgy is 4gyakorlatot csinálnék.
Gondolom kellett a fantázianév rembónak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 16. - 18:20:53
Válasz #31
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Igazából én még nem próbáltam, biztos jó ez a módszer, csak kicsit túl van misztifikálva, annyi az egész,
hogy az utolsó gyakorlatnál ne 4, hanem 7 sorozatot csináljak.
Ha pl. mellre amúgy is 4gyakorlatot csinálnék.
Gondolom kellett a fantázianév rembónak!

Persze, a helyén kell kezelni ezt is...nincsenek barbatrükkök csodamódszerek. Ez is csak egy módja annak, hogy még jobban megpróbáld bedurrantani az izmot, és a maximálisan szabályosan végrehajtott ismétlésekkel nyújtsd az izompólyát.
De egy próbát megér Gabe, rádfér!  ;D

2009. Május 16. - 18:24:33
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe



Nem vagy te egy kicsit kapdbeafaszom?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 16. - 18:25:21
Válasz #33
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Nem vagy te egy kicsit kapdbeafaszom?  ;D

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!  ;D

2009. Május 16. - 18:28:45
Válasz #34

Bandi

Vendég
Én is kipróbáltam,nincs új a nap alatt.
Egy jó vetkőző széria szvsz többet ér :violinplay3:

2009. Május 16. - 18:29:40
Válasz #35
Nem elérhető

Gabe


Jó'van, majd adok én neked sztreccstréninget!  :-/-(-: ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 17. - 21:24:31
Válasz #36

csery

Vendég
Holnap kipróbálom, aztán majd elmesélem a friss élményt, nekem amugy sem árt már egy ki változatosság.

2009. Május 17. - 22:29:48
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is szoktam csinálni hasonlót, de nem kötöm számokhoz, hanem van hogy annyi sorozatot csinálok, amíg már nem érzem az agy-izom kapcsolatot, mikor már nem bírok ráfeszíteni normálisan. Na akkor hagyom abba  ;)

2009. Május 18. - 20:44:26
Válasz #38

csery

Vendég
Ma kipróbáltam mell és bicepsz edzésb :-OOn, nekem nagyon jót tett egyrészt mert változatosságot vitt az eszésembe, másrészt mert tényleg jól oda lehetett csapni az izmoknak, igaz mellnél volt egy vetkőző sorozat is még a fekvenyomásnál...Az biztos, hogy  a súlyt okosan kell kiválasztani mert mindkétszer beszoptam elsőre, túl sok lett a súly...

Holnap lábra majd vmi gépes mókával próbálom ki.Vmi ötlet?

2009. Május 18. - 21:01:50
Válasz #39

csery

Vendég
Jujj azt azért nem biztos h merem..Pam gyere fel mihamarabb!!!!

2010. Március 11. - 11:52:32
Válasz #40
Nem elérhető

AtisFace


FST-7 kitalálója, Hany Rambod készített egy DVD-t a módszerről, amit többek között Cutler, valamint Heath segítségével mutat be.
A 2009-es Mr. O előtt készültek a felvételek és így utólag biztos tud valamit a Pro Creator, ugyanis Jay Mr. O lett hihetetlen formával, és Heath mostani Arnold Classic formája is tekintélyes fejlődést mutat. Egy szó mint száz, szerintem érdemes letölteni, mind a tartalom, mind a videó minősége miatt. Ritkán lehet hasonló minőségű edző videót találni.

http://www.demonoid.com/files/details/2149540/775222/
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2010. Március 11. - 12:06:12
Válasz #41
Nem elérhető

Woodslave


ráadásul a Rambod még ki is néz valahogy, nem úgy mint sok edző,- és táplálkozás guru. Persze nem feltétlenül a módszerétől ilyen de lehet mégis működik  ::)

2010. Március 11. - 12:16:49
Válasz #42
Nem elérhető

Gabe


Nekem is viccesen hat, mikor a személyi edzős pólóban egy 60kilós gyerek szaladgál!
Biztos ért hozzá, (bár a magyarországi viszonyokat figyelembe ebben nem vagyok biztos) de akkor is!
Jah, hogy ON is legyek kösz a linket Atis!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 11. - 12:56:25
Válasz #43
Nem elérhető

darknight


FST-7 kitalálója, Hany Rambod készített egy DVD-t a módszerről, amit többek között Cutler, valamint Heath segítségével mutat be.
A 2009-es Mr. O előtt készültek a felvételek és így utólag biztos tud valamit a Pro Creator, ugyanis Jay Mr. O lett hihetetlen formával, és Heath mostani Arnold Classic formája is tekintélyes fejlődést mutat. Egy szó mint száz, szerintem érdemes letölteni, mind a tartalom, mind a videó minősége miatt. Ritkán lehet hasonló minőségű edző videót találni.

http://www.demonoid.com/files/details/2149540/775222/

Egy dolog biztos: Lehet Hany-t és a módszerét favorizálni vagy csak legyinteni rá, de az utóbbi években ő a legeredményesebb "sztáredző", már ha lehet ilyet mondani...

Jay Cutler formája magáért beszél, amikor a legtöbben már leírták, akkor olyan formát vitt a színpadra, hogy leesett az állam...

Emellett Hany jópár amatőr és profi versenyző karrierjét egyengeti, igen eredményesen, már csak szigorúan a versenyeken elért helyezéseket nézve is...

Phil Heath pedig a 2010-es Arnold Classic-on ismét bebizonyította, hogy minden versenyen számolni kell vele, brutálisat fejlődött mellben és hátban, sőt még az amúgy is klasszis "ágyúkon" is sikerült javítania...

A DVD pedig mindenképpen letöltendő :-)!!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2010. Március 19. - 14:16:36
Válasz #44
Nem elérhető

RolandFi


FST-7 kitalálója, Hany Rambod készített egy DVD-t a módszerről, amit többek között Cutler, valamint Heath segítségével mutat be.
A 2009-es Mr. O előtt készültek a felvételek és így utólag biztos tud valamit a Pro Creator, ugyanis Jay Mr. O lett hihetetlen formával, és Heath mostani Arnold Classic formája is tekintélyes fejlődést mutat. Egy szó mint száz, szerintem érdemes letölteni, mind a tartalom, mind a videó minősége miatt. Ritkán lehet hasonló minőségű edző videót találni.

http://www.demonoid.com/files/details/2149540/775222/
Köszi a linket,már le is szedtem!Szerintem kurva jó.............csak az a baj,hogy nem igazán értem mit mondanak,nem vagyok angolból valami jó.De ha valaki tudna feliratot rá csinálni azt megköszönném vagy feliratot találni hozzá!! :-){ /:-)