2024. Május 09. - 20:10:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Motivációs videók!!!  (Megtekintve 96731 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Január 02. - 13:56:53
Válasz #375
Nem elérhető

cpggyurma


csak a zene miatt


2014. Január 04. - 16:08:20
Válasz #376
Nem elérhető

cpggyurma


mikor ezt a videót először láttam, akkor jöttem rá hogy létezik a fekete Jézus





2014. Január 09. - 23:25:59
Válasz #377
Nem elérhető

vekony




Nekem a fözeshez, kajäläshoz es a hozzä valo komoly logisztikai feladatokhoz kell eröt venni magamon. Dj Ennio Morricone segit ebben neha. fucking classic shit...Kurva jo marhasteak-et lehet rä csinälni  ;D

2014. Január 10. - 13:25:50
Válasz #378
Nem elérhető

Maszat


Ez a része valóban nehezebb, mint lemenni a terembe és tornázni egy órácskát.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 10. - 14:40:00
Válasz #379
Nem elérhető

Gabe


Ez a része valóban nehezebb, mint lemenni a terembe és tornázni egy órácskát.
Látod, meg is van a probléma gyökere, te nem gyúrni jársz le, hanem tornázni. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Január 10. - 14:56:25
Válasz #380
Nem elérhető

Maszat


Ez a része valóban nehezebb, mint lemenni a terembe és tornázni egy órácskát.
Látod, meg is van a probléma gyökere, te nem gyúrni jársz le, hanem tornázni. ;D

Tavaly nyáron volt egy edzőtársam akivel edzettünk pár hónapot. Komolyan mondom megdöglöttem edzéseken. Olyan intenzitás volt, hogy már nem hiszem, hogy tudtam volna annál többet. Amikor nem az intenzitást növeltük, akkor a súlyokat. Semmi előnyét nem látom, de már kb 8 hónapja fáj a bal kezemen a nagyujjam. Ínhüvely gyulladás. Pihentettem már heteket, volt, hogy 3 hetet. Visszajött. Kenem, mindent csinálok, de ha nagy súllyal edzek végem. Fél éve nem nyomtam rúddal fekve emiatt. Egyébként kb 50%kaja, 30%pihenés és csak 20%ot számíthat az edzés. Ha a coxot nem nézzük. Felesleges megdöglenem a terembe, én úgy érzem. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 10. - 15:02:32
Válasz #381
Nem elérhető

Gabe


Pedig vannak esetek, amikor abban a 20%-ban rejlik az előrelépés, hogy átbillenj egy holtponton.
Pontosan nem tudom mitől, lehet, hogy épp egy-egy izompólya növekedés a keményebb edzéstől, de én vettem már észre ilyet.
Pedig ugyanúgy kajáltam, pihentem, de egy pár hónap intenzívebb edzés erőben és formában is sokat dobott rajtam.
A magam szerény módján persze.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Január 10. - 15:09:41
Válasz #382
Nem elérhető

Maszat


Akkor éppen Én is észrevettem. Rövidtávon persze hozzáadott a dologhoz. De hosszútávon meg le vagyok sérülve több mint fél éve. Szóval nekem ennyit nem ért, hogy megdöntöttem pl a felhúzásomat 5kg-mal ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 19. - 17:53:58
Válasz #383
Nem elérhető

cpggyurma



2014. Február 01. - 15:37:20
Válasz #384
Nem elérhető

cpggyurma


kis naturál teszto fokozó   <3!



2014. Február 04. - 19:18:11
Válasz #385
Nem elérhető

cpggyurma



2014. Február 08. - 16:02:27
Válasz #386
Nem elérhető

cpggyurma



2014. Február 08. - 17:46:58
Válasz #387
Nem elérhető

dino


hogy hogy nem unjatok meg a felpucer koxkazanok, rosszabb pillanatokban tangas ferfiak nezegeteset..?  :o viccen kivul, gyoztem letorolni peldaul a fb-rol is az osszes testepito oldalt meg egy-ket hiperaktiv sporttarsat/versenyzot. nem vagom ez kit mire motival, de engem max mar csak arra, hogy osszehanyjam magam.  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Február 08. - 19:39:31
Válasz #388
Nem elérhető

cpggyurma


hogy hogy nem unjatok meg a felpucer koxkazanok, rosszabb pillanatokban tangas ferfiak nezegeteset..?  :o viccen kivul, gyoztem letorolni peldaul a fb-rol is az osszes testepito oldalt meg egy-ket hiperaktiv sporttarsat/versenyzot. nem vagom ez kit mire motival, de engem max mar csak arra, hogy osszehanyjam magam.  ;D


Èn még fiatal vagyok és hiszek a tesztoszteron erejében :)



2014. Február 08. - 22:46:36
Válasz #389
Nem elérhető

dino


hogy hogy nem unjatok meg a felpucer koxkazanok, rosszabb pillanatokban tangas ferfiak nezegeteset..?  :o viccen kivul, gyoztem letorolni peldaul a fb-rol is az osszes testepito oldalt meg egy-ket hiperaktiv sporttarsat/versenyzot. nem vagom ez kit mire motival, de engem max mar csak arra, hogy osszehanyjam magam.  ;D


Èn még fiatal vagyok és hiszek a tesztoszteron erejében :)



a tesztóban sokáig én is hittem... mostmár csak inkább nosztalgikusan, olykor-olykor vágyakozva gondolok rá.. de semmi képp sem tangás faszikat nézegetve!! :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!