2024. Április 27. - 19:24:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494804 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2024. Március 28. - 16:29:09
Válasz #12660
Nem elérhető

Petyuli


Hali,
csak kíváncsiságból…
Primo + Anavar mennyirs mukodhet elso kuranak?
Kutatok, hogy mi lenne a legbiztonsagosabb, nem szeretnek nagy kart csinalni ha esetleg barmi baj lenne..

2024. Március 28. - 18:29:39
Válasz #12661
Nem elérhető

Gábor77


Hali,
csak kíváncsiságból…
Primo + Anavar mennyirs mukodhet elso kuranak?
Kutatok, hogy mi lenne a legbiztonsagosabb, nem szeretnek nagy kart csinalni ha esetleg barmi baj lenne..
Mindkettő olyan szer amit ritkán tudsz beszerezni. Sok mindent nem villantana ellenbe ha ezeket ténylegesen be tudod szerezni jó drága lenne. Ezek inkább diétába használt cuccok. Kárt mindennel okozol magadnak ha kokszolásra adod a fejedet. Szerintem inkább hagyd azzal nem nyúlsz mellé.

2024. Március 29. - 11:08:34
Válasz #12662
Nem elérhető

Petyuli


Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:

2024. Március 29. - 11:47:40
Válasz #12663
Nem elérhető

Gábor77


Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:

Szerintem az anavart hanyagold. Mert sanszos hogy metiltesztot kapsz vagy esetleg stanazolt drágábban.(és a májadat is jobban terheled) Az anavar egy drága szer és ritkán lehet hozzájutni, legalább is idehaza. Szerintem heti 300mg teszto propi és mellé esetleg 200mg NPP teljesen jó lehet 12 hétre.

2024. Március 29. - 12:15:19
Válasz #12664
Nem elérhető

Alex111


Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:
Szerintem is de lehet eleg egy sima alap kura mondjuk heti 300mg-500mg test enanthate az is szepen hoz normalis kajaval.Intex anavar nagyon jo PharmaGroup is.

Szerintem az anavart hanyagold. Mert sanszos hogy metiltesztot kapsz vagy esetleg stanazolt drágábban.(és a májadat is jobban terheled) Az anavar egy drága szer és ritkán lehet hozzájutni, legalább is idehaza. Szerintem heti 300mg teszto propi és mellé esetleg 200mg NPP teljesen jó lehet 12 hétre.

2024. Március 29. - 12:38:00
Válasz #12665
Nem elérhető

Alex111


Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:
Hemi Pharma anavar is nagyon jo.

Szerintem az anavart hanyagold. Mert sanszos hogy metiltesztot kapsz vagy esetleg stanazolt drágábban.(és a májadat is jobban terheled) Az anavar egy drága szer és ritkán lehet hozzájutni, legalább is idehaza. Szerintem heti 300mg teszto propi és mellé esetleg 200mg NPP teljesen jó lehet 12 hétre.

2024. Március 29. - 16:21:09
Válasz #12666
Nem elérhető

Petyuli


 Driadas meg Imperia Anavart -t neztem, de inkabb Driada vagy ezek szerint a PharmaGroup
Koszi!

2024. Április 01. - 15:57:15
Válasz #12667
Nem elérhető

southernsmoke


Üdv!  sarmokról érdeklődnék !  Driada vagy Purerawz esetleg  Phoenix Pharma ?  Pure -kb 2 szerese árban mint a Driada Phoenix a köztes ! Vásárolt már ezektől valaki ? Miért lehet ekkora különbség illetve csak az ár lehet e a különbőzet !   KÖszi!

2024. Április 02. - 08:11:34
Válasz #12668
Nem elérhető

Gyuf


Driadas meg Imperia Anavart -t neztem, de inkabb Driada vagy ezek szerint a PharmaGroup
Koszi!

majd az imp anavarrol írok hogy milyen.

2024. Április 10. - 17:44:48
Válasz #12669
Nem elérhető

Petyuli


Megerkezett hozzad? ha igen,Mennyi ido volt mire kiszallitottak?

Driadas meg Imperia Anavart -t neztem, de inkabb Driada vagy ezek szerint a PharmaGroup
Koszi!

majd az imp anavarrol írok hogy milyen.

2024. Április 10. - 22:15:06
Válasz #12670
Nem elérhető

Gyuf


Megerkezett hozzad? ha igen,Mennyi ido volt mire kiszallitottak?

Driadas meg Imperia Anavart -t neztem, de inkabb Driada vagy ezek szerint a PharmaGroup
Koszi!

majd az imp anavarrol írok hogy milyen.
Nem netről rendelem, szóval elég hamar.

2024. Április 14. - 10:12:51
Válasz #12671
Nem elérhető

Guenhwyvart


Sziasztok,

Szeretném kikérni a véleményetek egy kezdő kúrával kapcsolatban, amin gondolkozom.
Próbáltam utána nézni az interneten annyi infónak amit tudtam.
Nem vagyok versenyző, nem is szeretnék az lenni és tudom, hogy naturál keretek közt még tudnék fejlődni, ezért mentegetőzni se akarok.

32 éves vagyok, 5-6 év hosszabb kihagyásokkal 2,5 év folyamatos edzés múlttal. A testzsírom kb 25% és jelenleg 103 kg vagyok 178 cm magassághoz.

A fő célom, a zsír csökkentés kb 12-14%-ra és kb 5 kg izom felépítése még (idén és nem feltétlenül ez alatt a kúra alatt).
Tudom, mindenki ezt mondja, hogy csak egyet akar csinálni, bízom benne nem fogom szükségét érezni, hogy többet csináljak, ha ennek vége.

Forrás amit találtam és megbízhatónak gondolok a Diradashop

A kúra előtt mindenképp elmegyek egy vérvételre, általános dolgokat nézetni, plusz testo, prolactin és ösztradiol.
A kúra során folyamatosan figyelném a pulzusom, vérnyomást és vércukrot
Amiket szednék kiegészítéseket: taurin, kálium, d-vitamin, c-vitamin, magnézium, multi, cink, TUDCA, Omega, L-carnitin, creatin és aspirin protect
Kúra után és a PCT alatt Tongkat Ali Pluszban

A kúra kb 13 hétig tartana + 3 hét PCT

Amiket szednék és adagolás:
- MK677 - 25 mg /nap este beszedve úgy, hogy előtte 2 órával már nem vittem be CH-t
- Clenbuterol - 2 hétig szedni 2 hét pihenő maximum 60 mg-ra mennék fel szépen felvezetve és levezetve
- Testosteron Enanthate - 500 mg / 2 hét elosztva 7 felé úgy, hogy 2 naponta adnám be subcutan, hogy ne ingadozzon a hormon szintje - 10 hétig
- Primobolan - 300 mg / 1 hét elosztva 2 felé IM - 10 hétig
- Testosterone Propionate - A Test E és Primo utáni 11. héten kezdeném 3 hétig naponta 50 mg-ot beadva subcutan
- Anavar - Test Propi mellé ugyanúgy a 11. héttől 3 hétig naponta 50 mg bevétele 3 felé elosztva egy napra
- HCG - 1000 IU hetente egyszer a 4. héttől a 13. hétig (a kúra végéig)
- Anastrozole - 0,25 mg 2 naponta a teljes kúra alatt (PCT alatt már nem)
- Clomiphene - A PCT alatt kúra után 3 hétig - 1 hétig 50 mg naponta utána 2 hétig 25 mg naponta

A 4. vagy 5. héten elmennék újra egy vérvételre, ahol megnézetném a Prolactin és Ösztradiol szintem. Tudom sokan azt mondják addig ne szedjek Anastrozolt, amíg nincs meg a vérvétel, de mivel túlsúlyos vagyok, így szerintem biztos, hogy meg lenne emelkedve az ösztrogén szintem, a vétvétel inkább arra lenne jó, hogy meglássam, az Anastrozole jól állította-e be, megfelelő mértékre.

A PCT után, amikor már mindennel leálltam elmennék újra egy teljes vérképre, ahol néznék pluszba testo, prolactin, ösztradiol és IGF1 szintet megnézni, hogy visszaállt-e minden megfelelőre.

A kúra célja ugye főleg a fogyás, így kb 2000 kcal-s étrendet tartanék min 200 g fehérjével, szigorúan betartva, heti 5-6 edzés és heti 5-6 kardio mellett.
Bízom benne hogy ez a felállás és mivel van rajtam felesleg alkalmas lenne a zsírégetésre és az izomépítésre is.

Amilyen kérdések vannak bennem még:
- Szükség lenne-e koleszterin csökkentőre még pluszba
- Mennyi értelme van az Propionate és Anavar kombónak - A Driadashopos fórumon találtam és az ő tanácsadójuk, akivel beszéltem is ajánlotta
- Elég-e ez a 3 hét Clompihene PCT-nek?
- A Test P és Anavar után kezdhetem egyből a PCT-t vagy 1-2 hetet várjak vele még?
- HCG hetente egyben legyen 1000 IU vagy heti kétszer 500 IU?
- Primobolan 1,5 ml IM mennyire sok? Vagy jobb lenne heti 3x 1 ml?

Köszönöm a segítséget és a véleményeket előre is!
Üdv,
István

2024. Április 15. - 17:47:44
Válasz #12672
Nem elérhető

Janó


Sziasztok,

Szeretném kikérni a véleményetek egy kezdő kúrával kapcsolatban, amin gondolkozom.
Próbáltam utána nézni az interneten annyi infónak amit tudtam.
Nem vagyok versenyző, nem is szeretnék az lenni és tudom, hogy naturál keretek közt még tudnék fejlődni, ezért mentegetőzni se akarok.

32 éves vagyok, 5-6 év hosszabb kihagyásokkal 2,5 év folyamatos edzés múlttal. A testzsírom kb 25% és jelenleg 103 kg vagyok 178 cm magassághoz.

A fő célom, a zsír csökkentés kb 12-14%-ra és kb 5 kg izom felépítése még (idén és nem feltétlenül ez alatt a kúra alatt).
Tudom, mindenki ezt mondja, hogy csak egyet akar csinálni, bízom benne nem fogom szükségét érezni, hogy többet csináljak, ha ennek vége.

Forrás amit találtam és megbízhatónak gondolok a Diradashop

A kúra előtt mindenképp elmegyek egy vérvételre, általános dolgokat nézetni, plusz testo, prolactin és ösztradiol.
A kúra során folyamatosan figyelném a pulzusom, vérnyomást és vércukrot
Amiket szednék kiegészítéseket: taurin, kálium, d-vitamin, c-vitamin, magnézium, multi, cink, TUDCA, Omega, L-carnitin, creatin és aspirin protect
Kúra után és a PCT alatt Tongkat Ali Pluszban

A kúra kb 13 hétig tartana + 3 hét PCT

Amiket szednék és adagolás:
- MK677 - 25 mg /nap este beszedve úgy, hogy előtte 2 órával már nem vittem be CH-t
- Clenbuterol - 2 hétig szedni 2 hét pihenő maximum 60 mg-ra mennék fel szépen felvezetve és levezetve
- Testosteron Enanthate - 500 mg / 2 hét elosztva 7 felé úgy, hogy 2 naponta adnám be subcutan, hogy ne ingadozzon a hormon szintje - 10 hétig
- Primobolan - 300 mg / 1 hét elosztva 2 felé IM - 10 hétig
- Testosterone Propionate - A Test E és Primo utáni 11. héten kezdeném 3 hétig naponta 50 mg-ot beadva subcutan
- Anavar - Test Propi mellé ugyanúgy a 11. héttől 3 hétig naponta 50 mg bevétele 3 felé elosztva egy napra
- HCG - 1000 IU hetente egyszer a 4. héttől a 13. hétig (a kúra végéig)
- Anastrozole - 0,25 mg 2 naponta a teljes kúra alatt (PCT alatt már nem)
- Clomiphene - A PCT alatt kúra után 3 hétig - 1 hétig 50 mg naponta utána 2 hétig 25 mg naponta

A 4. vagy 5. héten elmennék újra egy vérvételre, ahol megnézetném a Prolactin és Ösztradiol szintem. Tudom sokan azt mondják addig ne szedjek Anastrozolt, amíg nincs meg a vérvétel, de mivel túlsúlyos vagyok, így szerintem biztos, hogy meg lenne emelkedve az ösztrogén szintem, a vétvétel inkább arra lenne jó, hogy meglássam, az Anastrozole jól állította-e be, megfelelő mértékre.

A PCT után, amikor már mindennel leálltam elmennék újra egy teljes vérképre, ahol néznék pluszba testo, prolactin, ösztradiol és IGF1 szintet megnézni, hogy visszaállt-e minden megfelelőre.

A kúra célja ugye főleg a fogyás, így kb 2000 kcal-s étrendet tartanék min 200 g fehérjével, szigorúan betartva, heti 5-6 edzés és heti 5-6 kardio mellett.
Bízom benne hogy ez a felállás és mivel van rajtam felesleg alkalmas lenne a zsírégetésre és az izomépítésre is.

Amilyen kérdések vannak bennem még:
- Szükség lenne-e koleszterin csökkentőre még pluszba
- Mennyi értelme van az Propionate és Anavar kombónak - A Driadashopos fórumon találtam és az ő tanácsadójuk, akivel beszéltem is ajánlotta
- Elég-e ez a 3 hét Clompihene PCT-nek?
- A Test P és Anavar után kezdhetem egyből a PCT-t vagy 1-2 hetet várjak vele még?
- HCG hetente egyben legyen 1000 IU vagy heti kétszer 500 IU?
- Primobolan 1,5 ml IM mennyire sok? Vagy jobb lenne heti 3x 1 ml?

Köszönöm a segítséget és a véleményeket előre is!
Üdv,
István
Teljesen rossz az elgondolasod. Neked legalább 15 kg kellene fogynod ami alatt a meglévő izom megtartásához nem kell ennyi cucc. Mk 677 olyan szinten növeli az étvágyat hogy esélyed se lesz fogyni mellette ezért diétában nem szedik. Egyébként is sok a 25 mg belőle.  Nekem napi 10 mg driada Mk677  6 hét alatt 7 kilót hozott.  Teszto ena 3 naponta fél ml elég.   Ha a primo valódi akkor nem fog kelleni antiosztrogen. Anavar mellett szintén nem mert mindkettő elnyomja az E2-t.  Egyébként sokkal esélyesebb hogy valódit kapj stanazolbol es feleannyiba kerül. Ugyanúgy a masteron is jo a primo helyett. De ilyen szintű testzsír mellett talán szeptember végére formába kerülsz..

2024. Április 15. - 21:51:01
Válasz #12673
Nem elérhető

kappl


Sziasztok,

Szeretném kikérni a véleményetek egy kezdő kúrával kapcsolatban, amin gondolkozom.
Próbáltam utána nézni az interneten annyi infónak amit tudtam.
Nem vagyok versenyző, nem is szeretnék az lenni és tudom, hogy naturál keretek közt még tudnék fejlődni, ezért mentegetőzni se akarok.

32 éves vagyok, 5-6 év hosszabb kihagyásokkal 2,5 év folyamatos edzés múlttal. A testzsírom kb 25% és jelenleg 103 kg vagyok 178 cm magassághoz.

A fő célom, a zsír csökkentés kb 12-14%-ra és kb 5 kg izom felépítése még (idén és nem feltétlenül ez alatt a kúra alatt).
Tudom, mindenki ezt mondja, hogy csak egyet akar csinálni, bízom benne nem fogom szükségét érezni, hogy többet csináljak, ha ennek vége.

Forrás amit találtam és megbízhatónak gondolok a Diradashop

A kúra előtt mindenképp elmegyek egy vérvételre, általános dolgokat nézetni, plusz testo, prolactin és ösztradiol.
A kúra során folyamatosan figyelném a pulzusom, vérnyomást és vércukrot
Amiket szednék kiegészítéseket: taurin, kálium, d-vitamin, c-vitamin, magnézium, multi, cink, TUDCA, Omega, L-carnitin, creatin és aspirin protect
Kúra után és a PCT alatt Tongkat Ali Pluszban

A kúra kb 13 hétig tartana + 3 hét PCT

Amiket szednék és adagolás:
- MK677 - 25 mg /nap este beszedve úgy, hogy előtte 2 órával már nem vittem be CH-t
- Clenbuterol - 2 hétig szedni 2 hét pihenő maximum 60 mg-ra mennék fel szépen felvezetve és levezetve
- Testosteron Enanthate - 500 mg / 2 hét elosztva 7 felé úgy, hogy 2 naponta adnám be subcutan, hogy ne ingadozzon a hormon szintje - 10 hétig
- Primobolan - 300 mg / 1 hét elosztva 2 felé IM - 10 hétig
- Testosterone Propionate - A Test E és Primo utáni 11. héten kezdeném 3 hétig naponta 50 mg-ot beadva subcutan
- Anavar - Test Propi mellé ugyanúgy a 11. héttől 3 hétig naponta 50 mg bevétele 3 felé elosztva egy napra
- HCG - 1000 IU hetente egyszer a 4. héttől a 13. hétig (a kúra végéig)
- Anastrozole - 0,25 mg 2 naponta a teljes kúra alatt (PCT alatt már nem)
- Clomiphene - A PCT alatt kúra után 3 hétig - 1 hétig 50 mg naponta utána 2 hétig 25 mg naponta

A 4. vagy 5. héten elmennék újra egy vérvételre, ahol megnézetném a Prolactin és Ösztradiol szintem. Tudom sokan azt mondják addig ne szedjek Anastrozolt, amíg nincs meg a vérvétel, de mivel túlsúlyos vagyok, így szerintem biztos, hogy meg lenne emelkedve az ösztrogén szintem, a vétvétel inkább arra lenne jó, hogy meglássam, az Anastrozole jól állította-e be, megfelelő mértékre.

A PCT után, amikor már mindennel leálltam elmennék újra egy teljes vérképre, ahol néznék pluszba testo, prolactin, ösztradiol és IGF1 szintet megnézni, hogy visszaállt-e minden megfelelőre.

A kúra célja ugye főleg a fogyás, így kb 2000 kcal-s étrendet tartanék min 200 g fehérjével, szigorúan betartva, heti 5-6 edzés és heti 5-6 kardio mellett.
Bízom benne hogy ez a felállás és mivel van rajtam felesleg alkalmas lenne a zsírégetésre és az izomépítésre is.

Amilyen kérdések vannak bennem még:
- Szükség lenne-e koleszterin csökkentőre még pluszba
- Mennyi értelme van az Propionate és Anavar kombónak - A Driadashopos fórumon találtam és az ő tanácsadójuk, akivel beszéltem is ajánlotta
- Elég-e ez a 3 hét Clompihene PCT-nek?
- A Test P és Anavar után kezdhetem egyből a PCT-t vagy 1-2 hetet várjak vele még?
- HCG hetente egyben legyen 1000 IU vagy heti kétszer 500 IU?
- Primobolan 1,5 ml IM mennyire sok? Vagy jobb lenne heti 3x 1 ml?

Köszönöm a segítséget és a véleményeket előre is!
Üdv,
István
Teljesen rossz az elgondolasod. Neked legalább 15 kg kellene fogynod ami alatt a meglévő izom megtartásához nem kell ennyi cucc. Mk 677 olyan szinten növeli az étvágyat hogy esélyed se lesz fogyni mellette ezért diétában nem szedik. Egyébként is sok a 25 mg belőle.  Nekem napi 10 mg driada Mk677  6 hét alatt 7 kilót hozott.  Teszto ena 3 naponta fél ml elég.   Ha a primo valódi akkor nem fog kelleni antiosztrogen. Anavar mellett szintén nem mert mindkettő elnyomja az E2-t.  Egyébként sokkal esélyesebb hogy valódit kapj stanazolbol es feleannyiba kerül. Ugyanúgy a masteron is jo a primo helyett. De ilyen szintű testzsír mellett talán szeptember végére formába kerülsz..

Én hagynám az összes cuccot, 3-400mg propi +cardarine és komoly diéta elsőnek, utána mehetne bővítés... De ez csak az én véleményem.

2024. Április 16. - 05:53:44
Válasz #12674
Nem elérhető

Guenhwyvart


Sziasztok,

Köszönöm a válaszokat és átgondolom, amit írtatok. Kicsit meglepődtem, azt hittem a korábbi oldalnyi kérdések alapján, hogy én egy jól átgondolt és összeszedett kérdéssel fordultam hozzátok és van benne logika, ahogy megfogalmazódott bennem.

Ki tudnátok kicsit fejteni, hogy miért rossz az elgondolás? A célom alapvetően, hogy fogyjak is plusz az emelkedett proteinszintézis és növekedési hormon miatt viszonylag reális mennyiségű izmot építsek fel egyszerre. Naturál keretek közt ugye lehetséges ez a kettő egyszerre egy nem drasztikus, de kalóriadeficites diétában, úgy gondoltam szteroidok segítségével ez még elképzelhetőbb folyamat. Szóval a két véglet között lenni és lassabban, de mindkét úton haladni. Plusz az emelkedett testo miatt több lenne az energiám, jobban menne az edzés, stb, jobban tudná támogatni a diétát.

Amennyire utána tudtam olvasni a túlsúllyal két probléma van, ha valaki szteroidot akar használni.
1, Egészségtelenebb a szervezete, így jobban megtudja terhelni a szívét, érrendszert, magas vérnyomás stb. - Nálam ez jelenleg nem áll fent (reményeim szerint), a vérvétel, amire mennék kihozza, ha a szerveim rendben működnek, valamint a szívem is rendben van jelenleg, vérnyomásom normál alatt van, vércukrom rendben, stb
2, A magasabb testzsír miatt több ösztrogént termel a szervezet, főleg a testosteron hatására - Ezt lehet ellensúlyozni a Primo/Masteron/Anavar és ha kell Anastrozole segítségével.

Más problémát is jelent a túlsúly véleményetek szerint? Nem kötekedni szeretnék, hanem tényleg érdekelnek a nálam sokkal tapasztaltabbak segítsége és véleménye, hálás is vagyok érte.

A Primo helyett lehet tényleg jobb lenne a Masteron és MK677 is lehet jobb lenne alacsonyabb dózisban.

Annyit még el kell, hogy mondjak, hogy Clenbuteron, MK677 és Semaglutide-al már rendelkezem.
- Clenbuteronbol már egy 2 hetes ciklust letudtam, amiben felmentem 80 mg-ig. Még bírtam és pár nap után hozzá is tudtam szokni, hogy ne legyenek zavaróak a hatásai, de szerintem 60 mg biztonságosabb és hasonlóan hatásos lenne a szervezetemre, mint a 80 mg (tudom vannak akik 120-at is tolnak)
- Semaglutidet már 3x adtam be (3 hét alatt) 0,25 mg-ot. Az első két hétben nem éreztem igazából semmit, de a 3. hét után érezhetően csökkent az étvágyam és hamarabb jóllakom. Nem igazán szeretnék magasabb dózisra menni. Úgy voltam vele múlt hétig, hogy lehet abba is hagynám, mert nem segít, de így az utolsó napok alapján lehet mégis jól működik az étvágycsökkentésben és ez a 0,25 mg tartható lenne.
- MK677-et is szedek már 3 hete. Driadatól van. Amikor elkezdtem szedni az álmaim egyből élénkebbek lettek, étvágyam nőtt valamennyit, de nem olyan drasztikusan, mint ahogy sok helyen olvasni. 20-25 mg megy esténként és jelenleg amit érzek, hogy ezzel az étvággyal tudom bírni a diétát. Az étvágyam vagy azért nem nőtt meg túlságosan, mert alapból nagy az étvágyam (nem véletlen van a túlsúly) vagy amiben bízom, hogy a Semaglutide tudta ezt csökkenteni. Próbáltam neten utána nézni, mások is próbálták már ezt a kombót és a Driadas srácok is azt írták, hogy jó ötlet a kettő (azt kiemelték, hogy a HGH jobb lenne). Azt nem tudom, hogy a kettő nem üti-e ki egymást, mivel az MK677 ugye a grelinen keresztül fejti ki a hatását, ami az éhséghormon, a Semaglutide, pedig pont azt csökkenteni. Amennyit érzek, hogy az álmaim élénkebbek, és reggel sokkal éhesebben kelek fel, mint szoktam, valamint este is amikor fekszem az ágyban éhesebb vagyok, de napközben nem érzem, sőt pont, hogy nem igazán vagyok éhes. Sok helyen olvastam, hogy úgy alszanak tőle az emberek, mint a babák, ezt viszont én nem kaptam meg tőle. 6-7 órákat alszom és sokszor felébredek, nehezebben alszom vissza, mint az MK677 előtt volt, de az álmaim azok tényleg élénkebbek, szóval úgy érzem, hogy nem kamu a cucc, csak jelenleg több a stressz és a feszültség az életemben, hogy tudjon az alvásban segíteni.

Szóval eltelt 3 hét ezzel a 3 szerrel és amennyire utána olvastam / éreztem lehet jobb lenne kiegészíteni a Testo-Primo/Masteron kombóval, hogy többet hozzak ki belőle, emiatt is merült fel bennem ez a téma.

Ha esetleg mégis úgy döntenék, hogy megpróbálnám a fent leírtat, tudnátok segíteni az ott feltett kérdéseimben még?
- Propi + Anavar 3 hetes kombó után mennyi idő kellene, hogy elkezdjem a PCT-t?
- HCG jó a heti 1x1000 IU vagy jobb lenne 2x500?

Köszönöm a segítséget mégegyszer és elnézést a terjengős megfogalmazásért.