2024. Április 29. - 04:11:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 443119 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2020. Július 19. - 14:34:55
Válasz #795
Nem elérhető

kemi


Master Masteront próbált mostanában valaki?
Próbáltam..tuti nem az van benne mert használtam már jó drostát igaz pár éve már nem sikerült olyat találnom.

Pont emiatt nem tudom megítélni, hogy milyen, de szerintem ki is veszem a stackből. Veditől vettem enát, arra cserélem szerintem.

Miből tudom, hogy ha jó a drosta?

2020. Július 20. - 09:02:31
Válasz #796
Nem elérhető

guzzi


Master Masteront próbált mostanában valaki?
Próbáltam..tuti nem az van benne mert használtam már jó drostát igaz pár éve már nem sikerült olyat találnom.

Pont emiatt nem tudom megítélni, hogy milyen, de szerintem ki is veszem a stackből. Veditől vettem enát, arra cserélem szerintem.

Miből tudom, hogy ha jó a drosta?


Jó Drostanolone Propi... Ena csak a diétaba ér valamit ha már van egy jó alap, de jobban durransz, eresedsz és kerekebb vagy!

2020. Július 20. - 09:06:36
Válasz #797
Nem elérhető

ZolaMaster


Master Masteront próbált mostanában valaki?
Próbáltam..tuti nem az van benne mert használtam már jó drostát igaz pár éve már nem sikerült olyat találnom.

Pont emiatt nem tudom megítélni, hogy milyen, de szerintem ki is veszem a stackből. Veditől vettem enát, arra cserélem szerintem.

Miből tudom, hogy ha jó a drosta?

En most omega meds-es materont kaptam de csak 1 dobozzal vettem hogyha ures akk ne bukjak annyit 😂. Ma kezdtem majd jelentkezem hogy er e barmit is vagy kuka.
Egyebkent kozmetikai effektje van ink, ha mar van egy szaraz formad akk megszarazabbnak es jobbnak fogsz kinezni feszesebb, eresebb, kerekebb. Legalabbis en ezeket tudom rola de javitson ki valaki ha tevedek.

2020. Július 20. - 09:19:15
Válasz #798
Nem elérhető

guzzi


Master Masteront próbált mostanában valaki?
Próbáltam..tuti nem az van benne mert használtam már jó drostát igaz pár éve már nem sikerült olyat találnom.

Pont emiatt nem tudom megítélni, hogy milyen, de szerintem ki is veszem a stackből. Veditől vettem enát, arra cserélem szerintem.

Miből tudom, hogy ha jó a drosta?

En most omega meds-es materont kaptam de csak 1 dobozzal vettem hogyha ures akk ne bukjak annyit 😂. Ma kezdtem majd jelentkezem hogy er e barmit is vagy kuka.
Egyebkent kozmetikai effektje van ink, ha mar van egy szaraz formad akk megszarazabbnak es jobbnak fogsz kinezni feszesebb, eresebb, kerekebb. Legalabbis en ezeket tudom rola de javitson ki valaki ha tevedek.


Én Omegatól Sustat vettem és Trent de bánom már. Igaz csak 10-10ml. Viszont mindkettőből 3ml/hét és semmi hatás  :----  jó hogy elfogyott

2020. Július 20. - 10:31:19
Válasz #799
Nem elérhető

Janó


Master Masteront próbált mostanában valaki?
Próbáltam..tuti nem az van benne mert használtam már jó drostát igaz pár éve már nem sikerült olyat találnom.

Pont emiatt nem tudom megítélni, hogy milyen, de szerintem ki is veszem a stackből. Veditől vettem enát, arra cserélem szerintem.

Miből tudom, hogy ha jó a drosta?


Jó Drostanolone Propi... Ena csak a diétaba ér valamit ha már van egy jó alap, de jobban durransz, eresedsz és kerekebb vagy!
Így van, brutál jó kemény száraz kinézeted lesz erő és mintha folyamatosan be lennél durranva +vénák😁

2020. Július 20. - 10:36:29
Válasz #800
Nem elérhető

Janó


Master Masteront próbált mostanában valaki?
Próbáltam..tuti nem az van benne mert használtam már jó drostát igaz pár éve már nem sikerült olyat találnom.

Pont emiatt nem tudom megítélni, hogy milyen, de szerintem ki is veszem a stackből. Veditől vettem enát, arra cserélem szerintem.

Miből tudom, hogy ha jó a drosta?


Jó Drostanolone Propi... Ena csak a diétaba ér valamit ha már van egy jó alap, de jobban durransz, eresedsz és kerekebb vagy!
Így van, brutál jó kemény száraz kinézeted lesz erő és mintha folyamatosan be lennél durranva +vénák😁
A master drostaja szerintem aluldozisolt teszto propi lehet,egy kis teszto hatást érzek tőle, kis libidó víz visszatartás, a drostatol meg pont száraznak kéne lenni.

2020. Július 20. - 11:12:19
Válasz #801
Nem elérhető

Gyuf


Master Masteront próbált mostanában valaki?
Próbáltam..tuti nem az van benne mert használtam már jó drostát igaz pár éve már nem sikerült olyat találnom.

Pont emiatt nem tudom megítélni, hogy milyen, de szerintem ki is veszem a stackből. Veditől vettem enát, arra cserélem szerintem.

Miből tudom, hogy ha jó a drosta?


Jó Drostanolone Propi... Ena csak a diétaba ér valamit ha már van egy jó alap, de jobban durransz, eresedsz és kerekebb vagy!
Így van, brutál jó kemény száraz kinézeted lesz erő és mintha folyamatosan be lennél durranva +vénák😁
A master drostaja szerintem aluldozisolt teszto propi lehet,egy kis teszto hatást érzek tőle, kis libidó víz visszatartás, a drostatol meg pont száraznak kéne lenni.
kedd-szerdán kezdem majd , aztán kiderül, gondolom azért kell neki 1-2hét mire beindul
Diétát tartom, alapból szép eres vagyok már mindenhol, és csak mix és sima ena megy
Csak gondoltam 1kis pluszra még, hogy tudom e fokozni :D

2020. Július 20. - 17:42:03
Válasz #802
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Kúra közben ki használt Letrozolt? Hogy adagoljátok? Ok tudom egyénfüggő a dolog. Csak kíváncsi vagyok mennyire erős gyógyszer. Én érzékeny vagyok az ösztrogénre így számomra fontos a megelőzés.

2020. Július 20. - 18:34:21
Válasz #803
Nem elérhető

Janó


Urak! Kúra közben ki használt Letrozolt? Hogy adagoljátok? Ok tudom egyénfüggő a dolog. Csak kíváncsi vagyok mennyire erős gyógyszer. Én érzékeny vagyok az ösztrogénre így számomra fontos a megelőzés.
Ugyanúgy ahogy az anabrestet minden másnap fél.En nem érzek különbséget a kettő közt Ennyi bőven elég az ösztrogén ellen.

2020. Július 20. - 20:03:50
Válasz #804
Nem elérhető

Yep


Üdv! Valaki használt vedi tren enat ?

2020. Július 20. - 21:29:21
Válasz #805
Nem elérhető

guzzi


Üdv! Valaki használt vedi tren enat ?

Jó barátom Vedi Trenmixet nyomott és szart se ért neki 9ml ment összesen ebből heti 2x1ml, plusz 2x2,5ml 350mix és kinlodott 90kg test súllyal.

2020. Július 20. - 22:21:06
Válasz #806
Nem elérhető

Predator50


Swiss Omna hogy muzsikál?
Galenika depo?
Master mix mostanság?
Master boldi? Gyullad? Működik?

2020. Július 21. - 06:09:34
Válasz #807
Nem elérhető

Satufake


Vedis tren ace működik.
Illetve a Vedis 400 as testo is.

2020. Július 21. - 09:48:15
Válasz #808
Nem elérhető

Hardy


 Sziasztok Srácok!
Diamond tesztói miként muzsikálnak mostanság? (Szuszi, propeller)
 Mennyire túlárazott termékek?
 Korábban itt páran jónak mondták.
Előre is köszi az infót!  :laugh:

2020. Július 21. - 10:43:54
Válasz #809
Nem elérhető

Hardy


Egyébként a diamond prop ára: 14
                                     sus ára: 15