2024. Április 29. - 01:53:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 443089 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2020. Július 06. - 21:45:40
Válasz #765
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok. Wini szuszpenzióval kapcsolatban van valakinek tapasztalta?


Igen.  Sima Wini amit szuszpenziónak mondva sóznak jo pénzért hülyékre.

Lolka
mit jelent az hogy szuszpenzio?
milyen a sima wini?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. Július 07. - 09:41:17
Válasz #766
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok. Wini szuszpenzióval kapcsolatban van valakinek tapasztalta?


Igen.  Sima Wini amit szuszpenziónak mondva sóznak jo pénzért hülyékre.

Lolka
mit jelent az hogy szuszpenzio?
milyen a sima wini?


  /7%
A szuszpenzió olyan elegy amelynek alkotóelemei nem szolvatálnak azok között a részecskék között nem lép fel oldódás. Leginkább folyadékban lebegő szilárd szemcsék elegyét nevezzük szuszpenziónak.
Tehát röviden ez azonnal oldódik véráramba kerül...
Tesztoszteronba van ilyen de ezeket naponta akár több kissebb részletben is adható magadnak. Ezekhez nincs Propionat vagy Enanthate stb. szénatom kötve így.
De az én tudásom ennyit tudd. Ha van okosabb mondja vagy javítson.
De ez a wini  sziszpenzio elnevezés  nem új keletű.

2020. Július 07. - 21:09:44
Válasz #767
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Helló! Hilmabiocare vélemény? Ismeritek?

2020. Július 10. - 10:56:23
Válasz #768
Nem elérhető

Hardy


 Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

2020. Július 10. - 16:32:20
Válasz #769

testo55

Vendég

2020. Július 10. - 17:12:51
Válasz #770
Nem elérhető

kemi


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

Tamoxifent, de azonnal! Aztán lehet kezdeni valami aromatizálódás gátlót! A Provi az nem az! Amúgy mi okból kezdte el így a kúrát?

2020. Július 10. - 17:13:13
Válasz #771
Nem elérhető

hkklaci84


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.


Napi egy szem provi mellé megelozesnek 3 naponta negyed arimit szoktak. Ez alap, annak aki egy picit is érzékeny, vagy csak előre gondolkodik. Szerintem ez mindig belefer...

Ha ez nem eleg akkor emelni kell: fél arimi ketnaponta vagy aromasin. Az mas hatasmehanizmusu, erosebb is .
Ennek elegnek kell lennie ha csak nem hipererzekeny akkor az szivas. Tamoxi sztem ide keves lenne es kene vagy 40-60 mg napont. Azt ismerosomeék inkabb levezetesnel szoktam alkalmazni 20 mg o t az osztrogen miatt hatha...



2020. Július 10. - 19:32:10
Válasz #772
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

A provi nem arra van. Viszont az ára ott körül mozog.
De oda tamoxifen kel egyenlőre az anastra még korai.

2020. Július 10. - 21:46:14
Válasz #773
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

A provi nem arra van. Viszont az ára ott körül mozog.
De oda tamoxifen kel egyenlőre az anastra még korai.
Hát nem tudom, én annyiért sokallom, erre fele 3.000 és görög szintén

2020. Július 10. - 21:56:33
Válasz #774
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok Srácok!
Haver belekezdett élete első propeller kúrájába (heti 3 ml).
 2 hét után ég a melle a drágának és érzékeny. Nekem propellertől még sosem volt ilyen ösztro blokkoló nélkül sem, csak egyszer susitól.
 Ti mit szoktatok ösztrogénblokkolásra alkalmazni, ha egyáltalán. Arimi van most a kamrába, azt adok egyelőre neki minden másnap fél szemet. Nekem susta mellett pár éve az arimi annyira levitte az ösztrogént, hogy hihetetlen. Szar közérzet, libidó csökkenés, depresszió és végtag fájdalmak ( heti 2-3 szem ment akkor egyébként). Görög provira lenne lehetőség még két hét múlva, 4.500/ 20 kavics.

A provi nem arra van. Viszont az ára ott körül mozog.
De oda tamoxifen kel egyenlőre az anastra még korai.
Hát nem tudom, én annyiért sokallom, erre fele 3.000 és görög szintén

Kandurok nálunk 3,5-4 forint és szintén Görög. 

2020. Július 13. - 10:48:34
Válasz #775
Nem elérhető

Lolka


Na srácok lassan negyedik hete megy, heti 2x1ml Balkán Susi.
Kanosság emelkedett!
Erő emelkedett!
Tömeg igaz hogy csak még víz de jött!
Úgyhogy csak ajánlani tudom.
Omega Tren fog menni hozzá a héten rakom be azt. Igaz drága de remélem jó lesz. Ha tudtok jobb Trent szóljatok még tudok váltani!

2020. Július 15. - 08:28:47
Válasz #776
Nem elérhető

Hardy


 Bocsi Srácok, hogy ideírok ezzel.
De ezt a topikot olvassák most a legtöbben sztem.
 Tegnap lórúgás tricepsz gyakorlat közben éreztem egy reccsenést a szegcsontom és a hátam környékén. Azóta fáj a mellkasom belső szegycsonti része. Volt már kb. 2 éve ilyenem, akkor 2 hét után magától elmúlt. Nyilván ennél a gyakorlatnál a törzset, mellkast is mereven kell tartani, hogy a tricepszre tudjak koncentrálni. Lehet annyira megfeszült, hogy megrepedt? Nyilván ezúttal elmegyek dokihoz. De érdekelne, hogy volt e valakinek már hasonló problémája?
 Köszi a válaszokat előre is!
 

2020. Július 16. - 09:39:21
Válasz #777
Nem elérhető

Gyuf


Bocsi Srácok, hogy ideírok ezzel.
De ezt a topikot olvassák most a legtöbben sztem.
 Tegnap lórúgás tricepsz gyakorlat közben éreztem egy reccsenést a szegcsontom és a hátam környékén. Azóta fáj a mellkasom belső szegycsonti része. Volt már kb. 2 éve ilyenem, akkor 2 hét után magától elmúlt. Nyilván ennél a gyakorlatnál a törzset, mellkast is mereven kell tartani, hogy a tricepszre tudjak koncentrálni. Lehet annyira megfeszült, hogy megrepedt? Nyilván ezúttal elmegyek dokihoz. De érdekelne, hogy volt e valakinek már hasonló problémája?
 Köszi a válaszokat előre is!
Megrepedni ennyitől biztos nem fog, életembe nem is hallottam még olyanról
Én arra tippelek , hogy levegő szorult be, nálam is volt jó pár napig eléggé kellemetlen volt.

2020. Július 16. - 13:15:37
Válasz #778
Nem elérhető

Hardy


Nagyon köszi a választ Gyuf!  :azn:
 Picit megnyugodtam, pláne, hogy Én magam is hasonlókat olvastam.
 Edzeni tudok, igaz fáj és érzem.
 De ma már pl. sokkal jobb.

2020. Július 16. - 13:18:05
Válasz #779
Nem elérhető

Hardy


 Egyébként itt nálunk a teremben egy mens phisiqes srác nagyon jónak mondja a genepharm propellert. Persze Neki eladó.
 Meg még stana port is adott valakinek, hogy azt meg kell inni szépen.  :laugh:
 Nem ismerem ezt a gyártót.