2024. Május 15. - 03:51:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 451544 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2022. November 27. - 21:28:02
Válasz #4335
Nem elérhető

Gábor77


Az a szörnyű hogy ismerek nem egy srácot aki anadrolt,trent meg minden más szart magába töm évek óta de orvosnál még nem volt labor ügyben. Na ezeknek az embereknek a nagy szerencséje hogy aluldózisolt és vagy üres szarokat használnak.

2022. November 27. - 21:35:27
Válasz #4336
Nem elérhető

Gyuf


Az a szörnyű hogy ismerek nem egy srácot aki anadrolt,trent meg minden más szart magába töm évek óta de orvosnál még nem volt labor ügyben. Na ezeknek az embereknek a nagy szerencséje hogy aluldózisolt és vagy üres szarokat használnak.
Vagy jól bírja a szervezete.


2022. November 28. - 06:30:22
Válasz #4337
Nem elérhető

Gábor77


Az a szörnyű hogy ismerek nem egy srácot aki anadrolt,trent meg minden más szart magába töm évek óta de orvosnál még nem volt labor ügyben. Na ezeknek az embereknek a nagy szerencséje hogy aluldózisolt és vagy üres szarokat használnak.
Vagy jól bírja a szervezete.
Ebbe szerintem nem szabad bízni. De nyílván mindenki máshogy tolerálja a kémiát.

2022. November 28. - 09:00:27
Válasz #4338
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok !
Növit használ itt valaki ?
Lenne pàr kérdésem.

2022. November 28. - 13:47:15
Válasz #4339
Nem elérhető

Norborg34


G3nt0 nooveaux most abszolut szart se ér, Sp labs pedig ha buy-asról van és kb hugy sárga, akkor dobd ki!

2022. November 28. - 14:50:49
Válasz #4340
Nem elérhető

G3nt0


SP boldija jó volt egy éve, eres volt még a homlokom is (400/ hét), trent még nem használtam soha, megyik gyártónak jó a trenje mostanság?

2022. November 28. - 17:58:25
Válasz #4341
Nem elérhető

TRT74


Az addig ok, hogy teszto szintet tudunk.méretni. De kérdem én, mi van a többi cuccal? Mivel azoknak màs a szerkezete.

2022. November 28. - 19:58:05
Válasz #4342
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. HMG-t tud valaki?

2022. November 29. - 09:43:30
Válasz #4343
Nem elérhető

guzzi


Szerbusztok!

Hogy ne csak kérdések legyenek itt,  egy helyzetjelentéssel jöttem.
Kollégáim a raw sustát használják a titán stanával és dicsérik!   @:-)

2022. November 29. - 12:39:40
Válasz #4344
Nem elérhető

Janó


Sziasztok urak! Erdekelne mi a véleményetek erről a labor eredményről. 2 hónapja fejeztem be a teszto enat.

2022. November 29. - 15:51:21
Válasz #4345
Nem elérhető

Norborg34


Szerbusztok!

Hogy ne csak kérdések legyenek itt,  egy helyzetjelentéssel jöttem.
Kollégáim a raw sustát használják a titán stanával és dicsérik!   @:-)

Köszi, hogy mondod! Ma megyek a raw propiért, utolsó reményem az olcsóbb cuccok közül, főleg, hogy nagyon gatyán lettem, most, hogy megint rápróbáltam nouveauxra és kb full semmi! Rawra már 2-3 tuti ismerős mondta, hogy tök jól működik! Egyiknek 3x-osa lett a totál tesztója a normál szint maximumának és csak propizik, de azt viszont nem tudom mennyit tol! Majd visítok, hogy nálam hogy mükszik!

2022. November 29. - 20:30:29
Válasz #4346
Nem elérhető

Küklopsz


3 hónapja kérdeztem itt,akkor kukának lett mondva.Vissza is olvasgattam ott is nagy szarnak írták.
Így utólag visszagondolva szerintem volt benne anyag azért,bár a törhetetlen fűrészelős kategória.
Gyuf nézette meg azt hiszem és neki is jó volt mérés eredmények alapján

2022. November 30. - 00:30:21
Válasz #4347
Nem elérhető

W.R.


3 hónapja kérdeztem itt,akkor kukának lett mondva.Vissza is olvasgattam ott is nagy szarnak írták.
Így utólag visszagondolva szerintem volt benne anyag azért,bár a törhetetlen fűrészelős kategória.
Gyuf nézette meg azt hiszem és neki is jó volt mérés eredmények alapján

Én már végig visszaolvastam ezt a fórmot topikról-topikra (tudom, perverz vagyok...)
Itt már mindenről IS mondtak mindent IS.
Meg hogy ugyan az a cucc másképp koppan mint annak aki eladta a másiknak (úgy, hogy ő már meggyőződött róla, hogy szar...) Meg a többi fingszeletelés és topikba nem illő dolgok.

A legjobb tipp, amit kikellene rakni fejlécbe;
SZARD LE KI MIT MOND (kivétel; G), TAPASZTALD KI ÓVATOSAN, JÁRJ A TEREMBE EDZENI !
 A végeredmény mindig mindenkinél ugyanez, akármennyit is olvas (mondjuk ezutóbbi tök hasznos arra, hogy mihez hogyan nyúljon hozzá... Már ha érdemes... Csak erre az emberek egyik fele lusta a másik fele meg gőgős megosztani mint kész tudást, az idegen/angol nyelv ismerete meg szintúgy inkább nekünk milleniumiaknak erősségünk mintsem attól korábbiaknak... Anélkül meg ez az egész megvan baszva)

2022. November 30. - 07:34:05
Válasz #4348
Nem elérhető

Lolka


3 hónapja kérdeztem itt,akkor kukának lett mondva.Vissza is olvasgattam ott is nagy szarnak írták.
Így utólag visszagondolva szerintem volt benne anyag azért,bár a törhetetlen fűrészelős kategória.
Gyuf nézette meg azt hiszem és neki is jó volt mérés eredmények alapján


Ez is csak nézőpont kérdése hogy kinek mi a jó!
Amúgy meg ami 3 hónapja szar volt az mostanra lehet jó vagy ami akkor jó volt az mára ugyan úgy lehet szar!
Itt én az tapasztaltam az évek alatt hogy kevés ember ossza meg a valós dolgokat amit tud vagy amit  tapasztal!
Máskülönben sok értő olvasással küzdő van itt már csak azért is mert ez a topik a “Jól működő márkák a szteroid piacon” és nem a mit mivel hogyan mennyit miből! Ez a topik arról kellene hogy szóljon melyik a jo vagy melyik az adott időszakban nem igazán használható!
Lehet emiatt belém kötni hogy ezt így le írom de a régi öregek mindent oda írtak ahova kellet mára ez úgy működik hogy írjunk oda ahol többet olvasnak vagy többet írnak!

2022. November 30. - 17:06:50
Válasz #4349
Nem elérhető

Küklopsz


Az addig ok, hogy teszto szintet tudunk.méretni. De kérdem én, mi van a többi cuccal? Mivel azoknak màs a szerkezete.

ha jó trenbolonet kapsz tudni fogod hogy jó,decánál ugyanez.én nem tudom neked részletezni nem a szavak embere vagyok de szinte rögtön tudom(amint hatnia kéne az adott anyagnak-tehát egy enanthátnál mondjuk másnapra nyílván nem tudom megmondani hogy jó e)de figyelem a testem jelzéseit és pszichés állapotom,tök egyértelmű szerintem ha műkódik valami beszéljünk bármiröl.Ehhez nyílván jó pár évet le kell tolni,dehát ez van.Ez kb olyan mint mikor ülök és érzem a testemen látom a formám hogy miből ettem aznap kevesebbet pl ha ch ból nyílván laposabbnak érzem magam már pár óra után is ha fehérjéből akkor is érzem hogy maga az izomformák petyhüdtebbek ennek megfelelően étkezek a nap további részében.Visszatérve koxra
Ilyenek meg h masteron mondjuk nem is veszek már vagy npp-mondjuk ez talán jobban érezhető.
Pszichés dolgokról ne is beszéljünk ha tol egy adott anyag nagyon hülyének kell lenned ahhoz hogy ne érezd hogy jó e vagy nem