2024. Május 16. - 23:37:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 49311 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Február 15. - 17:11:44
Válasz #285
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
BPC157 petidről van tapasztalata valakinek ?

Phil Heat-nek😆 tegnap dobta fel a cikket a Google. Keress rá!

2023. Február 15. - 18:09:15
Válasz #286
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok!
BPC157 petidről van tapasztalata valakinek ?
Én ínhüvely gyulladást szerettem volna vele gyógyítani(hüvelyk ujj távolító inszalag)  Hát az nem sikerült. A diprophos viszont teljesen megjavított.

2023. Február 16. - 11:45:11
Válasz #287
Nem elérhető

sasalino


Márciusban lesz egy kis diétàm. Kicsit pörgősebbé akarom tenni az edzéseket plusz zsírégetéshez kellene egy kis rásegités. Mit tanàcsoltok? Clen, ephedrin , EAC? Vagy egyébb ötlet ? Ja és ezen kívül tisztàn menne a diéta ( teszto nèlkül)

2023. Február 16. - 17:44:04
Válasz #288
Nem elérhető

kemi


Márciusban lesz egy kis diétàm. Kicsit pörgősebbé akarom tenni az edzéseket plusz zsírégetéshez kellene egy kis rásegités. Mit tanàcsoltok? Clen, ephedrin , EAC? Vagy egyébb ötlet ? Ja és ezen kívül tisztàn menne a diéta ( teszto nèlkül)

ECA, de simán az efi is jó. Koffeinneknés az aszpirinnek nem sok hozzáadott hatása van. Amfetamin, ha még 1 kicsit jobban megpörgetnéd 😀 bár Pesten szerintem max amfefaminnal szennyezett laktózt/koffeint kapsz...

2023. Február 16. - 18:11:23
Válasz #289
Nem elérhető

sasalino


Ja próbáltam már pár edzést amfetaminnal, de az a baj hogy túl jó és nem akarok ráfüggni😬 Elvileg van ECA kapszula ( bele nyomják 1 tabiba mind a 3 at pont amennyi kell belőle) és nem magamnak kell külön összerakni . Nem tudja valaki hogy ilyet honnan lehetne rendelni ?  @-o

2023. Február 16. - 18:23:49
Válasz #290
Nem elérhető

kemi


Ja próbáltam már pár edzést amfetaminnal, de az a baj hogy túl jó és nem akarok ráfüggni😬 Elvileg van ECA kapszula ( bele nyomják 1 tabiba mind a 3 at pont amennyi kell belőle) és nem magamnak kell külön összerakni . Nem tudja valaki hogy ilyet honnan lehetne rendelni ?  @-o

Elárulhatnád honnan szereztél jó amfetamint😆 MO-n 1x sikerült tisztát venni. A többi 15-20%-os hígfos, vag akár 5-10%-os simarom😆

ADHD-s vagyok, szóval engem annyira nem visz meg/függök rá, de sajna azt pszihiáter nem tud felírni, max Ritalint.

2023. Február 16. - 19:17:20
Válasz #291
Nem elérhető

sasalino


Ja hàt jót már kb 8 éve nem láttam.. pár havonta függő haverommal megkinálatatom magam 1-2 edzés erejéig, de igen ez már rég nem az minőség ami régen volt :-Đ

2023. Február 16. - 20:36:31
Válasz #292
Nem elérhető

Kamagraking


Ja próbáltam már pár edzést amfetaminnal, de az a baj hogy túl jó és nem akarok ráfüggni😬 Elvileg van ECA kapszula ( bele nyomják 1 tabiba mind a 3 at pont amennyi kell belőle) és nem magamnak kell külön összerakni . Nem tudja valaki hogy ilyet honnan lehetne rendelni ?  @-o

Én a helyedben pont inkább összeraknám magamnak,az a biztos.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Február 16. - 20:41:36
Válasz #293
Nem elérhető

Kamagraking


Ja hàt jót már kb 8 éve nem láttam.. pár havonta függő haverommal megkinálatatom magam 1-2 edzés erejéig, de igen ez már rég nem az minőség ami régen volt :-Đ

Modafinilt vagy az armodafinilt próbáld meg,nem bassza szívedet,nem nyomja fel a vérnyomást úgy stimulál.
Fókusz.100%
Stamina:100%

Ha szeretted az amfit,ezt is szeretni fogod. ;)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Február 16. - 21:22:16
Válasz #294
Nem elérhető

sasalino


Règen rá is találtam, volt akinek semmi extra volt aki dicsérte nagyon. Esetleg valami személyes tapasztalat ?

Idézetet írta: Kamagraking
link=topic=2636.msg274007#msg274007 date=1676576496
Ja hàt jót már kb 8 éve nem láttam.. pár havonta függő haverommal megkinálatatom magam 1-2 edzés erejéig, de igen ez már rég nem az minőség ami régen volt :-Đ

Modafinilt vagy az armodafinilt próbáld meg,nem bassza szívedet,nem nyomja fel a vérnyomást úgy stimulál.
Fókusz.100%
Stamina:100%

Ha szeretted az amfit,ezt is szeretni fogod. ;)

2023. Február 16. - 21:24:18
Válasz #295
Nem elérhető

sasalino


Ja próbáltam már pár edzést amfetaminnal, de az a baj hogy túl jó és nem akarok ráfüggni😬 Elvileg van ECA kapszula ( bele nyomják 1 tabiba mind a 3 at pont amennyi kell belőle) és nem magamnak kell külön összerakni . Nem tudja valaki hogy ilyet honnan lehetne rendelni ?  @-o

Én a helyedben pont inkább összeraknám magamnak,az a biztos.

Igazad van. Így a legegyszerűbb plusz minden patikai legalább.

2023. Február 24. - 05:02:14
Válasz #296
Nem elérhető

sasalino


Nem tud valaki magyar gyógyszetári ephedrint (azt hiszen epherit
néven megy ) ? Ha van ilyen pm légyszi :-){

2023. Március 03. - 14:55:20
Válasz #297
Nem elérhető

EDR


Sziasztok!

Kipróbáltam egy - számomra - új terméket, a Corelabsx től a PCT pro nevezetűt.

Hétfőn kezdtem, napi két tabletta.

2-3 nap alatt eléggé durván elkezdtek fájni az izületeim.  Gyakrolatilag az összes olyan izület, amivel régebben gondom volt,  jobb váll, jobb könyök + tegnaptól a derekam.

Ezt úgy, hogy amúgy a héten pihenő van (állóképességi sport, nem súlyzós edzés, de most még ezekben is minimális intenzitás van). Semmi más nem változott, se kaja, se más kiegészítő nem jött be a képbe (nem szedek és eddig sem szedtem soha semmi komolyabbat)

Ami még zavaró, hogy valami hihetetlen módon elmerevedtek az izmaim-illetve talán az inak (vagymik) a combomban. (szerk: konkrétan a combbicepszben) Általában elég hajlékony vagyok, de basszus most szinte nyújtani se tudok, fájdalmasan merev a lábam. Persze azért nyújtok, ahogy lehet, mert muszáj, de van egy ilyen hatása is.

Kérdésem: járt már valaki így? Egyáltalán, mi az, ami miatt ilyesmiket érezhetek?

Bodyshockról rendeltem, elméletileg ami benne van a cimke szerint az - amennyire én tudom - nem okozhat ilyesmit.

Arra gondoltam hogy talán nagyon lecsökkentette az ösztrogént, de hát ... 3 nap alatt? És még ha valamiért mondjuk hirtelen leverte volna 0-ra ... attól megfájdulhatnak ennyire izületek? Plusz a merev izmok, inak...

Sajna vérvételre nem tudtam most menni - érzésre amúgy saját tesztoszteron termelést megnyomta, legalábbis kb hasonlót éreztem a Gaspari Novedextől is - leszámítva a felsorolt negatív hatásokat.

Most abba kellett hagyjam, mert jövő héten lesz egy vizsgám, valami alap edzői dolog, és hülyén venné ki magát, ha nem tudnék egy gyakorlatot se bemutatni ... remélem valamelyest helyrejön addig ez, s ha lement, akkor már csak kíváncsiságból is rászánok még egy hetet, 10 napot, és utána ellenőrzöm majd vérvizsgálattal, hogy mizu ...

De addig is ha lenne valakinek  ötlete, hogy mi a fene ez, meg úgy egyáltalán, mi produkálhat ilyen hatásokat ilyen gyorsan?

Ugye ez egy szürkezónás cucc, nincs garancia arra, hogy az van benne, amit ráírtak ..

Köszi ha valakinek van 5lete és megosztja! :) 






2023. Március 07. - 11:57:45
Válasz #298
Nem elérhető

sasalino


Sajnos sehonnan sem tudok beszerezni efedrint..  :-Đ Ha clenbuterolt használok edzéshez annak is van pörgető hatása?

2023. Március 08. - 14:39:10
Válasz #299
Nem elérhető

frankzane


Sajnos sehonnan sem tudok beszerezni efedrint..  :-Đ Ha clenbuterolt használok edzéshez annak is van pörgető hatása?
Ha pörgés kis euforiat akarsz kratomot próbáld ki.