2024. Május 25. - 12:45:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2507996 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2020. Július 21. - 23:25:08
Válasz #11745
Nem elérhető

VBorisz


O.k. Gyuf de a te eseted extrém példa, a kivétel, ami erősíti a ... Szerintem, ahogy olvastalak eddig te is összehoztad a formát, én csak azt mondom, a hízáshoz többlet kalória kell nincs ebben semmi trükk.Ha nem megy a kaja a ludas , naturálon is tudni kell hízni.Ha rád valami miatt nincs hatással a kox , az izommegtartásban diétában azért tuti hogy segítségedre van, van látszata azért, nem?

2020. Július 21. - 23:32:01
Válasz #11746
Nem elérhető

kemi


O.k. Gyuf de a te eseted extrém példa, a kivétel, ami erősíti a ... Szerintem, ahogy olvastalak eddig te is összehoztad a formát, én csak azt mondom, a hízáshoz többlet kalória kell nincs ebben semmi trükk.Ha nem megy a kaja a ludas , naturálon is tudni kell hízni.Ha rád valami miatt nincs hatással a kox , az izommegtartásban diétában azért tuti hogy segítségedre van, van látszata azért, nem?

Nekem is olyan jó a genetikám, hogy simán naturalnak hazudhatnám magam 😀 viszont az is igaz, hogy nem edzek olyan keményen, mint pár éve. Nincs ezen semmi meglepő. Genetika a jó kinézet 90%-a.

2020. Július 22. - 15:05:06
Válasz #11747
Nem elérhető

Gyuf


O.k. Gyuf de a te eseted extrém példa, a kivétel, ami erősíti a ... Szerintem, ahogy olvastalak eddig te is összehoztad a formát, én csak azt mondom, a hízáshoz többlet kalória kell nincs ebben semmi trükk.Ha nem megy a kaja a ludas , naturálon is tudni kell hízni.Ha rád valami miatt nincs hatással a kox , az izommegtartásban diétában azért tuti hogy segítségedre van, van látszata azért, nem?
Hát igen eléggé extra példa vagyok a koksz terén :D
Próbálkozom összehozni azért amivel más mondjuk hízok 5-10kg, én semmit se, ezek a heti 1-1,3g tesztók nekem alapok, igaz ennél több lehet jó lenne de nem akarok bajt, nem biztos hogy megérné, de azért ez se "gyerek" adag már
Diétában segít most ahogy lementem 92-ről 84-85-re, eléggé száraz vagyok, ér mindenhol
Többlet kalória biztos kell a hízáshoz, bár én sose számoltam kcal-t, csak fehérje, zsír és ch
De ezeket számolva, anno se tudtam több lenni 92nél pedig napi szinten a 700g ch-t betoltam
Most még tart a forma próbálás nálam, aztán szeptembertől vissza állítok, és erre az évre ennyi volt, onnan már minőségi tömegelést akarok csak koksz nélkül, mert most eléggé hosszas kúrában vagyok már, aztán kell a pihenő is

2020. Július 26. - 23:45:11
Válasz #11748
Nem elérhető

La911


Sziasztok.
Nem teljesen ide tartozik de nem akartam terhelni a rendszert új topiccal.... tehát....előfordulása mar valakinél az hogy szteroidtol elojott egy borbetegseg? Nekem valószínűleg szteroidtol (testosteron) jött elő pikkelysömör....ami állítólag nem fog elmulni.   @-o  ?:-/
Lenne esetleg valakinek valami ötlet esetleg tapasztalat?  Megőrülök!!!! Segítsetek. Köszönöm.

2020. Július 27. - 11:34:27
Válasz #11749
Nem elérhető

Hardy


 Maga a hatóanyag, mint olyan szerintem nem produkál ilyet.
 A tesztoszteron ugye egy erős androgén, tehát fokozott test és arcszőrzet növekedés, aknék, pattanások előjöhetnek.
 A pikkelysömör, ekcéma és egyéb bőrbetegségek kialakulhatnak ételtől, környezeti vagy öröklött hatásoktól, esetleg pillanatnyi immungyengeségtől. Szteroid esetében szerintem max. csak az oldószer vagy tabletta esetében a vívőanyag okozhat ilyet.
 Menj el szépen egy magán bőrgyógyászhoz! Hidd el kezelhető elég komoly szinten ez a dolog.
 Szteroidos krémek, gyógyszerek stb.
 Van rá megoldás!  :azn:

2020. Július 27. - 12:54:36
Válasz #11750
Nem elérhető

La911


Köszönöm szépen.  Mar voltam....irt rá krémet és kész....  o--O

2020. Július 31. - 18:14:46
Válasz #11751
Nem elérhető

Jack0211


Köszönöm szépen.  Mar voltam....irt rá krémet és kész....  o--O

Szeva :)
ha van jo forrás akkor probáld ki a tb 500 at 2x1,25( hetente )  es legalább 6 h?tig !! Igaz nekem nem az volt amit irtál viszont legelsö kurámnál kicsit tudatlan voltam aminek mar sok éve ....nem is ez a lényeg viszont a böröm kicsit odalett(nagyon durva patik amik meg is maradtak) viszont a TB ugy lehuzta hogy magamra sem ismerek szoval egy probat meg?r nagyon szép lett a böröm ...igaz ostarinnal megy de szerintem a peptid rakta rendbe ....... probat meger

sok sikert , jobbulast

2020. Augusztus 06. - 22:43:20
Válasz #11752
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, használt mostanában valaki Clen-t? Ha igen, melyik gyártóét?
Gene működik még? régen jó volt ahogy tudom.
Illetve jó pár héttel ezelőtt beszéltük a vermodje stanát volt aki írta hogy jó, de volt aki írta hogy 0.
Mostanában esetleg próbált más stana gyártókat?
köszi.

2020. Augusztus 07. - 06:42:23
Válasz #11753
Nem elérhető

Satufake


Srácok, használt mostanában valaki Clen-t? Ha igen, melyik gyártóét?
Gene működik még? régen jó volt ahogy tudom.
Illetve jó pár héttel ezelőtt beszéltük a vermodje stanát volt aki írta hogy jó, de volt aki írta hogy 0.
Mostanában esetleg próbált más stana gyártókat?
köszi.


Szia! Jelenleg is használok Clent. Genesisest, brutál erős.

2020. Augusztus 07. - 09:01:03
Válasz #11754
Nem elérhető

kemi


Srácok, használt mostanában valaki Clen-t? Ha igen, melyik gyártóét?
Gene működik még? régen jó volt ahogy tudom.
Illetve jó pár héttel ezelőtt beszéltük a vermodje stanát volt aki írta hogy jó, de volt aki írta hogy 0.
Mostanában esetleg próbált más stana gyártókat?
köszi.

Clen az, amiről gyorsan kiderül, ha jó :D

2020. Augusztus 07. - 10:53:09
Válasz #11755
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, használt mostanában valaki Clen-t? Ha igen, melyik gyártóét?
Gene működik még? régen jó volt ahogy tudom.
Illetve jó pár héttel ezelőtt beszéltük a vermodje stanát volt aki írta hogy jó, de volt aki írta hogy 0.
Mostanában esetleg próbált más stana gyártókat?
köszi.


Szia! Jelenleg is használok Clent. Genesisest, brutál erős.
Köszi, te hogy szeded amúgy?

2020. Augusztus 07. - 10:53:40
Válasz #11756
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, használt mostanában valaki Clen-t? Ha igen, melyik gyártóét?
Gene működik még? régen jó volt ahogy tudom.
Illetve jó pár héttel ezelőtt beszéltük a vermodje stanát volt aki írta hogy jó, de volt aki írta hogy 0.
Mostanában esetleg próbált más stana gyártókat?
köszi.

Clen az, amiről gyorsan kiderül, ha jó :D
Igen nyílván, mert ott már 1-2 szem után kiderül :D

2020. Augusztus 07. - 19:08:30
Válasz #11757
Nem elérhető

Kamagraking


ki az az allat aki 40 fokban kepes clent hasznalni? :)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. Augusztus 07. - 21:09:26
Válasz #11758
Nem elérhető

Gyuf


ki az az allat aki 40 fokban kepes clent hasznalni? :)
Pl aki versenyre készül :D

2020. Augusztus 07. - 21:15:38
Válasz #11759
Nem elérhető

haven


én meg azt hittem diétával kell  <:-)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "