2024. Május 26. - 02:56:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508217 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Március 06. - 17:58:43
Válasz #12255
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Látom itt sokan boldenone t hasznaltok a kuratokban és érdekelne miért nem deca? Kíváncsiságból miért használnak többen boldenone t mi a két anyag közt a különbség hogy azt itt többen hasznaltok?
A decat én csak az izületeim miatt teszem a képletbe (1ml per hét) kis mennyiségben. A boldi kevesebb mellékhatással bír. Előttem szóló egyébként jól leírta a lényeget.

2022. Március 06. - 18:32:53
Válasz #12256
Nem elérhető

Logan


 @:-)b
Sziasztok! Látom itt sokan boldenone t hasznaltok a kuratokban és érdekelne miért nem deca? Kíváncsiságból miért használnak többen boldenone t mi a két anyag közt a különbség hogy azt itt többen hasznaltok?

Egyéni tolerancia kérdése is, a boldenone nagyon hasonló a tesztoszteronhoz, csak kisebb mértékben aromatizálódik, az anabolikus képessége kb ugyan olyan, a nandrolonok, pedig 19nor származékok, aromatizálódásra ennek is enyhe, viszont a prolaktin szintet fel nyomhatja bizonyos embereknél, aminek "tünetei" hasonlóak az ösztrogenikus tünetekhez, csak súlyosabbak, és aromatáz gátlóval nem kezelhető, vagyis csak minimálisan. Továbbá jobban elnyomja a hpta tengelyt, (nehezebb lesz a visszaállítás). A nandrolone a jobb tömegépítő, de hobbi koxosoknak nem igazán ajánlott. Egyszóval a Boldenone gyengébb, jobban tolerálható, kevesebb mellékhatást okozó, a Nandrolone pedig az "erősebb" de több, súlyosabb mellékhatásokat okozó szteroid. Ha nandrolone melett döntesz, először javasolt mindenképp a propionát észterezett(npp) a javasolt a decanoate észterezésűvel szemben (deca), mert az npp sokkal gyorsabban kb 10 nap alatt kiürül, míg a deca akár fél évig is eltarthat mire teljesen kiürül a szervezetből. A boldenone csak hosszú észterezésű formában kapható, legalábbis én még csak ilyet láttam. Kb 6-8 hét a ható ill. Ürülési ideje is.

Köszönöm szépen hogy így leírtad🙏

2022. Március 06. - 20:23:30
Válasz #12257
Nem elérhető

119simulation


Sziasztok,
Májusban szeretném elkezdeni a 2. kúrámat, tanulva az elsőből, egy ilyesmire gondoltam:
10 hetes kúra, 2 naponta 100MG tesztó propi + 4. héttől szemes stana napi 20MG és Proviron 50MG
A visszaállítás pedig kúra után napi 20MG tamoxifen, természetesen kúra közben menne végig heti 500IU HCG
Mit gondoltok? Megfelelő lehet így ez az összeállítás? A cél valamennyi száraz izomtömeg szerzése a strandszezonra   ****:)))
Kaja, edzés rendben van

2022. Március 07. - 14:52:16
Válasz #12258
Nem elérhető

Logan


Még egy kérdés boldenone al kapcsolatban… mi igaz ebből a levert rosszkedv bol meg depis hangulat stb amiket olvasok meg hallok innen onnan? Ez tényleg van vagy minden ember máshogy reagál erre? Kinél hogy szokott ez lenni? Köszi előre is🙏

2022. Március 07. - 17:29:26
Válasz #12259
Nem elérhető

Glacika


Még egy kérdés boldenone al kapcsolatban… mi igaz ebből a levert rosszkedv bol meg depis hangulat stb amiket olvasok meg hallok innen onnan? Ez tényleg van vagy minden ember máshogy reagál erre? Kinél hogy szokott ez lenni? Köszi előre is🙏

Én szerencsére semmi ilyesmit nem tapasztaltam, amugy kb majdnem minden szteroidnak lehet ilyen mellékhatása. Gondolom annál jobban, aki alapból is magába forduló, depresszióra hajlomos...

2022. Március 07. - 17:56:55
Válasz #12260
Nem elérhető

Gábor77


Még egy kérdés boldenone al kapcsolatban… mi igaz ebből a levert rosszkedv bol meg depis hangulat stb amiket olvasok meg hallok innen onnan? Ez tényleg van vagy minden ember máshogy reagál erre? Kinél hogy szokott ez lenni? Köszi előre is🙏
Nem tapasztaltam. Nekem a tren volt az ami elcseszte a kedvemet. Most heti 500mg boldi és 750mg testo megy. Kedvemmel igazán nincs semmi gond.

2022. Március 10. - 13:58:51
Válasz #12261
Nem elérhető

Logan


Még egy kérdés boldenone al kapcsolatban… mi igaz ebből a levert rosszkedv bol meg depis hangulat stb amiket olvasok meg hallok innen onnan? Ez tényleg van vagy minden ember máshogy reagál erre? Kinél hogy szokott ez lenni? Köszi előre is🙏
Nem tapasztaltam. Nekem a tren volt az ami elcseszte a kedvemet. Most heti 500mg boldi és 750mg testo megy. Kedvemmel igazán nincs semmi gond.

Melyik gyártó boldenone t használod?

2022. Március 10. - 15:33:03
Válasz #12262
Nem elérhető

Gábor77


Még egy kérdés boldenone al kapcsolatban… mi igaz ebből a levert rosszkedv bol meg depis hangulat stb amiket olvasok meg hallok innen onnan? Ez tényleg van vagy minden ember máshogy reagál erre? Kinél hogy szokott ez lenni? Köszi előre is🙏
Nem tapasztaltam. Nekem a tren volt az ami elcseszte a kedvemet. Most heti 500mg boldi és 750mg testo megy. Kedvemmel igazán nincs semmi gond.

Melyik gyártó boldenone t használod?
Omega meg a megmaradt Swiss de az csak pár ampulla. így 2 hét után az étvágy kezd megjönni. Mást egyenlőre még nem érzek.

2022. Március 12. - 00:43:52
Válasz #12263
Nem elérhető

Logan


Sziasztok még egy kérdés a boldenone al kapcsolatban.. szóval van ez a ver képzés amitől besűrüsodik a vér ez is egy mellékhatása, ha ez jelentkezik akkor erre mi a megoldás? Van itt olyan akinek már volt ilyen? Mivel lehet ezt megoldani vagy akárami?  Hogy veszem észre van ennek tünete? Köszi előre is!

2022. Március 12. - 01:25:14
Válasz #12264
Nem elérhető

kemi


 :-):-)::
Sziasztok még egy kérdés a boldenone al kapcsolatban.. szóval van ez a ver képzés amitől besűrüsodik a vér ez is egy mellékhatása, ha ez jelentkezik akkor erre mi a megoldás? Van itt olyan akinek már volt ilyen? Mivel lehet ezt megoldani vagy akárami?  Hogy veszem észre van ennek tünete? Köszi előre is!

adj vért, aszpirin protect

2022. Március 12. - 05:01:05
Válasz #12265
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok még egy kérdés a boldenone al kapcsolatban.. szóval van ez a ver képzés amitől besűrüsodik a vér ez is egy mellékhatása, ha ez jelentkezik akkor erre mi a megoldás? Van itt olyan akinek már volt ilyen? Mivel lehet ezt megoldani vagy akárami?  Hogy veszem észre van ennek tünete? Köszi előre is!
Én aspirin protecttet szedek. Az vérhígító hatású.

2022. Március 14. - 12:30:37
Válasz #12266
Nem elérhető

119simulation


Kedves moderátorok, jó lenne, ha így 1 hét elteltével valaki elfogadná az előző hozzászólásom, hogy megjelenjen. Köszönöm!

2022. Március 17. - 19:26:59
Válasz #12267
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok! Mi van akkor ha csak magában megy a trenbolone ?

2022. Március 17. - 20:58:53
Válasz #12268
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Mi van akkor ha csak magában megy a trenbolone ?
Ha nincs csajod aki ígényli a sexet  :-)(-: és a cerkaverést már unod. Akkor semmi!

2022. Március 17. - 22:42:35
Válasz #12269
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok! Mi van akkor ha csak magában megy a trenbolone ?
Azért nagyon fontos a tesztó alap mert nem csak ez az alap androgén bioidentikus hormonunk amire a szervezetünk támaszkodunk hanem ebből tud neuro és kardióprotektív hormonokat gyártani (ösztrogén). Dht származékokból nem ,hogy nem alakul semmi ösztrogénné még csökkentik is ugye, és ezért is rontják pl a koleszterint, hdl szintet, meg még ezer egészségügyi tényezőt mivel az androgén hormonok meg az ösztrogén aránya nincs egyensúlyban, ellenben a tesztóval amiből olyan hormonokat tudsz gyártani amik egészség szempontjából nélkülözhetetlenek. És tovább bonyolódik mert mint tudjuk vannak szteroidok amik aromatizálódnak vagy nem is tudom hatnak a receptorokra de nem optimális arányban meg formában
Pl dianabol olyan 17alfamethylösztrogénné vagy nem tudom mi a pontos magyar neve ami még mindig nem olyan kiszámítható és optimális mint az az ösztrogén amit direktben és tökéletes arányban a tesztóbol tudunk gyártani.