Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2108/2537) > >>

kemi:

--- Idézetet írta: Gyuf - 2016. Október 20. - 20:55:06 ---A rizs 600g szárazon, nem a csirke ( de régen napi szinten 1-1,2kg csirkét ettem, és akkor voltam nagyon max 75kg :D )
Shree-től nekem elég sok minden volt, de sokan írták, hogy nincs meg egyikbe se az ami..
Nekem is a hcg a shree-től van, de azt mondták, a patikaival jobban jártam volna.

--- Idézet vége ---

érezni fogom ha szar a hcg, akkor kicserélem magyarra
600g csirke azért még egy csajnak is kevés

Gyuf:
Lehet hogy kevés, de hova egyek több fehérjét? ez se hasznosul rendesen, ha többet ennék mint régen csak pazarolnék. több mint egy évig ettem 250-300g fehérjét /nap.
600gramba van mondjuk 120g fehérje, mellette a 3 turmix, 75g, ez szűkösen majdnem 200g fehérje /nap, most jelenleg vagyok 83kg. ez így 2-2,5g/tstkg. Én úgy érzem, hogy ez bőven elég, de javíts ki ha hülyeséget hordok össze :D

kemi:

--- Idézetet írta: Gyuf - 2016. Október 21. - 05:48:51 ---Lehet hogy kevés, de hova egyek több fehérjét? ez se hasznosul rendesen, ha többet ennék mint régen csak pazarolnék. több mint egy évig ettem 250-300g fehérjét /nap.
600gramba van mondjuk 120g fehérje, mellette a 3 turmix, 75g, ez szűkösen majdnem 200g fehérje /nap, most jelenleg vagyok 83kg. ez így 2-2,5g/tstkg. Én úgy érzem, hogy ez bőven elég, de javíts ki ha hülyeséget hordok össze :D

--- Idézet vége ---

Bikini modellek esznek ennyi csirkét, turmix közel nincs a csirkéhez. Idén alig használtam turmixot és sokkal jobban néztem ki mint tavaly, amikor literszámra ittam a dupla/tripla adagokat!

Gyuf:
Hát akkor nem tudom, akkor max szar a szervezetem mert a fehérje nem hasznosul úgy ahogy kellene, vagy ahogy másnak. Régen nekem a napi 250-300g se csinált semmit, most ezért cseréltem fel, azt hogy kevesebb csirke, mégtöbb ch.

kemi:

--- Idézetet írta: Gyuf - 2016. Október 21. - 18:09:42 ---Hát akkor nem tudom, akkor max szar a szervezetem mert a fehérje nem hasznosul úgy ahogy kellene, vagy ahogy másnak. Régen nekem a napi 250-300g se csinált semmit, most ezért cseréltem fel, azt hogy kevesebb csirke, mégtöbb ch.

--- Idézet vége ---

mind2ből sok kell :D ja és koxból is :d

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése