Általános Témák > Saját cikkek

kezdö edzésterv

(1/1)

doboslaszlo:
sziasztok! Otthon szeretnék edzeni 1db egykezes sulyzoval és kiegésziteném saját testsullyal végzet gyakorlatokkal. Viszont elég sok elentmondást olvastam. Nem tudom hogy kezdjek hozzá, szeretnék 7 napbol 5-öt edzeni, ebböl egy izomcsoportot 2x.  azért szeretnék ilyen intenzitással edzeni hogy ne maradjon ki sok nap mert akkor félek hogy nem fogok tovább edzeni. Pl megunom. Viszont félek hogy nem fogok fejlödni mivel nem pihennek eleget az izmaim. Kérlek adjatok valami tanácsot hogy folyamatos fejlödést érhessek el. Elöre is köszönöm

dino:
szúrj be minden nap egy enanthate-ot, és jó lesz.  (:-)

ninja14:

--- Idézetet írta: dino - 2012. November 28. - 09:15:10 ---szúrj be minden nap egy enanthate-ot, és jó lesz.  (:-)

--- Idézet vége ---
te állat a végén meg beszúrja  ;D

Milo:

--- Idézetet írta: doboslaszlo - 2012. November 28. - 00:49:44 ---sziasztok! Otthon szeretnék edzeni 1db egykezes sulyzoval és kiegésziteném saját testsullyal végzet gyakorlatokkal. Viszont elég sok elentmondást olvastam. Nem tudom hogy kezdjek hozzá, szeretnék 7 napbol 5-öt edzeni, ebböl egy izomcsoportot 2x.  azért szeretnék ilyen intenzitással edzeni hogy ne maradjon ki sok nap mert akkor félek hogy nem fogok tovább edzeni. Pl megunom. Viszont félek hogy nem fogok fejlödni mivel nem pihennek eleget az izmaim. Kérlek adjatok valami tanácsot hogy folyamatos fejlödést érhessek el. Elöre is köszönöm

--- Idézet vége ---

ha ennyi mindentől félsz akkor ne edz

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése