2024. Május 19. - 18:16:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítség Lányoknak itt! - Varga Linda - Fitness Forma Versenyző válaszol itt!  (Megtekintve 109597 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 23. - 15:51:17
Válasz #30
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok

működik még ez a topic? ugy látom elég kihalt mostanában... ????...


Szia!

igen működik  ;)   :-):-)::  csak sajnos nincs elég bátor kérdező hölgy a fórumon  ::)

2008. Január 24. - 15:18:53
Válasz #31
Nem elérhető

nyuszicsibe


Hát azt látom, pedig jól indult...
kár pedig sokat lehetne tanulni belőle, valahogy népszerűsiteni kéne  ;)
nekem is sok kérdés ill. tapasztalat összegyűlt gondoltam ezért irok.
igazából eddig mindig csak részletekben edzettem, megtaláltam a kifogásokat hogy aznap miért ne menjek edzeni... de mostmár rendszeresen járok, sőt még heti úszást is beiktattam.
na nekem olyanom van hogy kardiózok rendszeresen biciklivel ill. ugrálókötél vagy taposógép vagy kinn a levegőn az intenziv egyenletes séta amit a bbtv-ből tanultam  :D és az a baj h mindenhonnan olyan szépen lemegy  felesleg a kezemről a lábamról a fenekemről de a hasi csipő derék rész ott van, az az istenért se akar eltünni. nem tudom mit kéne még csinálni?? ????... főleg az alhasamnál van ott felső részről még csak csak lemegy de alúl... egyszerűen hihetetlen. a lábam már annyira nem illik ehhez h az hihetetlen... nagyon elszomorodtam. esetleg ötlet vagy tanács valamiii??? ?:-/
köszi szépen üdv

2008. Január 26. - 13:51:04
Válasz #32
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hát azt látom, pedig jól indult...
kár pedig sokat lehetne tanulni belőle, valahogy népszerűsiteni kéne  ;)
nekem is sok kérdés ill. tapasztalat összegyűlt gondoltam ezért irok.
igazából eddig mindig csak részletekben edzettem, megtaláltam a kifogásokat hogy aznap miért ne menjek edzeni... de mostmár rendszeresen járok, sőt még heti úszást is beiktattam.
na nekem olyanom van hogy kardiózok rendszeresen biciklivel ill. ugrálókötél vagy taposógép vagy kinn a levegőn az intenziv egyenletes séta amit a bbtv-ből tanultam  :D és az a baj h mindenhonnan olyan szépen lemegy  felesleg a kezemről a lábamról a fenekemről de a hasi csipő derék rész ott van, az az istenért se akar eltünni. nem tudom mit kéne még csinálni?? ????... főleg az alhasamnál van ott felső részről még csak csak lemegy de alúl... egyszerűen hihetetlen. a lábam már annyira nem illik ehhez h az hihetetlen... nagyon elszomorodtam. esetleg ötlet vagy tanács valamiii??? ?:-/
köszi szépen üdv

Szióka!

Hát sajna helyi zsírégetés nem létezik ,ha fogysz akkor az megy mindenhonnan ,s na persze ,hogy legutoljára fog onnan lemenni ahonnan szeretnénk  ˝=/ .Nekem pl pont fordítva van a hasam már kockás a lábaim meg még ......hát inkább hagyjuk  ;D ;D
Így kifejezetten a pocidra nem tudok semmi szuper hatásos tippet adni sajnos :-\ .
A zsírpárnák ellen továbbra is a legjobb kombináció a diéta+edzés+zsírégető ! ;)
Amit csinálsz az teljesen jó és csak így tovább kardiózz minden nap legalább 30 percet.
Egy pár dolgot még beiktathatsz a kardió után ami hatásos lehet a te kritikus területeidre pl. az ülve derék fordítás jobbra-balra bottal (partvis nyéllel)  4x100 vagy forgókorong. Esetleg kardió közben fogyiöv használata.
Viszont sokat javíthatsz az arányaidon ,ha elkezdesz súlyzós edzéssel foglalkozni ,mert így a lábaid méretét tudod növelni ,illetve  ha a válladat szélesíted máris vékonyabbnak tűnik a derekad  és természetesen a has izmok alapos megdolgozása is csak a javadra válhat @:-).

Zsírégetők közül ezeket ajánlanám nekem is nagyon beváltak  Łł= :
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=45&products_id=533
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=49&products_id=595

Sok sikert ! :-):-)::


2008. Január 28. - 19:35:37
Válasz #33
Nem elérhető

nyuszicsibe


szia

köszönöm szépen. a forgást parrfisnyéllel szoktam csinálni 2-3x 5percet ill. a twist-gépet is szoktam csinálni mikor edzőterembe megyek ott pedig 4x100-at. és még igy se akar semmit történni, vettem az aminostar fat burner thermogenig-et is...
súlyzós edzést is csinálok. de ugy tűnik ez mind együtt már nem annyira használ.  ˝=/
amugy igy nyárra már 10kg-mal lettem kevesebb és jó pár cm-rel vékonyabb de azóta megálltam, pedig még rámférne az igazitás.
megpróbálom azt h még többet edzek hátha megint beindul a dolog.
köszi mégegyszer.
üdv

2008. Január 29. - 13:34:26
Válasz #34
Nem elérhető

Eszter


Szia Linda!

Nagyon örülök, hogy elindult az angol oldal magyar verziója, így talán választ kapok mindazokra a kérdésekre, amik megválaszolatlanul maradtak.
 
Rengeteg cikket olvastam az angol verzión edzéssel és étkezéssel kapcsolatban, de még így is vannak homályos részek a diétát illetően. Szeretnék egy pár hónap alatt leszálkásodni, de az angol oldal fitness modelljeinek sablon diétái nekem túl "amerikaiak" és nem igazán az én pénztárcámhoz mértek (csirkemell, hal, sovány húsok napi 3-4-szer!!!). Sajnos ezt nem nagyon engedhetem meg.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy a magam (165 cm, 53 kg, és 14%-os testzsír szint, heti 4-5 szöri súlyzós és kardió edzés) mi lenne az ideális napi diéta?
Illetve mik azok a fehérje források (a sovány húsokat kivéve) amelyek egyrészt pénztárca kímélőek, mégis hozzásegítenek az álomalak eléréséhez? Sovány túró, kefir, joghurt?
És egyáltalán mi az ideálisan elfogyasztható étel adag (napi 5-6-szori étkezés mellett)  egy-egy étkezkezés során? Szénhidrát öklömnyi adag, fehérje tenyérnyi?
Szóval teljes a káosz.

Előre is köszönöm:
Eszter

2008. Január 30. - 16:28:56
Válasz #35
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Linda!

Nagyon örülök, hogy elindult az angol oldal magyar verziója, így talán választ kapok mindazokra a kérdésekre, amik megválaszolatlanul maradtak.
 
Rengeteg cikket olvastam az angol verzión edzéssel és étkezéssel kapcsolatban, de még így is vannak homályos részek a diétát illetően. Szeretnék egy pár hónap alatt leszálkásodni, de az angol oldal fitness modelljeinek sablon diétái nekem túl "amerikaiak" és nem igazán az én pénztárcámhoz mértek (csirkemell, hal, sovány húsok napi 3-4-szer!!!). Sajnos ezt nem nagyon engedhetem meg.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy a magam (165 cm, 53 kg, és 14%-os testzsír szint, heti 4-5 szöri súlyzós és kardió edzés) mi lenne az ideális napi diéta?
Illetve mik azok a fehérje források (a sovány húsokat kivéve) amelyek egyrészt pénztárca kímélőek, mégis hozzásegítenek az álomalak eléréséhez? Sovány túró, kefir, joghurt?
És egyáltalán mi az ideálisan elfogyasztható étel adag (napi 5-6-szori étkezés mellett)  egy-egy étkezkezés során? Szénhidrát öklömnyi adag, fehérje tenyérnyi?
Szóval teljes a káosz.

Előre is köszönöm:
Eszter


Szióka!

Megkaptam a privát üzenetedet is köszi  :) .Nem felejtettelek el  ;) csak nagy a pörgés mostanában az Extremefitben :-):-):: amint lesz időm válaszolok neked igérem !  :-*

2008. Január 31. - 00:21:57
Válasz #36
Nem elérhető

LilD


Kedves Linda!

Nekem diétával kapcsolatos kérdésem lenne, hisz ez az én gyenge pontom. Eddig nem tudtam túl sokáig betartania  diétákat, bár főleg a rendszeretelen evés miatt. A helyzet, hogy ha eszem azt főként azért teszem mert unatkozom, és leginkább délután, este felé tör rám, ha egyedül otthon tengek-lengek, ami mostanában azért elég gyakran előfordul  :-\
Viszont 1hónapja komoly elhatározásra jutottam, ismét, mert hogy már párszor belevágtam, persze nem túl sok sikerrel... Na szóval 1hónapja elkezdtem a bemelegítő edzéseket, 2 hete pedig elérkeztem a komolyabb edzésekhez, és hát a nem várt diétához is. Csodák csodájára megtört a 3nap varázsa és 2hete bírom tartani a diétát, ami csupán annyit tesz, hogy nem ettem sem édességet, sem nem adtam még fel  Łł=  , bár bekell valljam a mennyiséggel (túl keveseket eszem) és hát a rendszereséggel is akadnak bajok. Viszont kicsit elkeseredtem, hiszen 2hete jobban diétázom, mint eddig bármikor mégis a 2hét alatt híztam 2kg-t  :'(

A napi kajám kb így néz ki:  /7%
Reggeli: 2tojás fehérje rántottának megcsinálva egy kis piritott hagymával, vagy zabpehely joghurtal (0.1%os édesítőszerrel készült joghurt)
Tízórai: Banánturmix, vagy narancs vagy joghurt vagy esetleg mind  ::)
Ebéd: Csirke rizzsel meg még egy kis csirke rizzsel
Uzsonna: Csirke rizzsel vagy joghurt vagy banán vagy hm... asszem csirke risszel  !+"%
Uzsi 2 : edzés előtt ha még belefér: csirke rizzsel
Vacsi: edzés után csirke párolt zöldséggel, vagy mostanában hal, mert egy kedves új ismerősőm addig addig mondta amíg megprobáltam, (nem tudod ki lehetet ez a  felbújtó  ????...  ;)  ) , és siekrült is egy olyan halat találnom aminek nincs hal ize, yuppiiii. 

Na hát a kajcsi ennyi lenne, régen probálkoztam még turóval vacsira, de valaki a nagyok közül (valami gyúrós kinézetű ember a teremből  8-) , akit szintén nem is sejthetsz kicsoda  :P ) felvilágosított arról , hogy a diéta elején talán nem kéne. Így azt mellőzőm, persze jól bevásároltam belőle addigra  ˝=/


A kajáról nagyából ennyit. Szedni nem szedek semmit, még vitamint sem, bár azt szeretnék,de eddig akárhányszor elkezdtem beteg lettem, úgy látszik fordítva működöm  :-[

Na szóval a  kérdésem annyi lenne, hogy a kajával mit kezdjek? Biztosan ezzel van  a baj, de ez elég gyenge pontom...  ?:-/

Ja és lenne mégegy kérdésem, kérésem. Leírnád nekem annak a proteines palacsintának a  receptjét, bár nem vagyok nagy szakács, de egy kis finomságért mindent  <:-) , plusz drága párom is sűrűn megemlíti, hogy jó lenne utánanézni a csodareceptnek  Łł=

Valaszodat előre is köszönöm. 


 :-*

2008. Január 31. - 21:33:11
Válasz #37
Nem elérhető

Lalika85


Végre beindul Lindának is a topic  Łł=
Nem sokára kérdez majd a barátnőm is tőled   <3!

Aztán valami szép kis csajt kell belőle faragni  ;) 

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 02. - 20:22:23
Válasz #38
Nem elérhető

kovpeter


Végre beindul Lindának is a topic  Łł=
Nem sokára kérdez majd a barátnőm is tőled   <3!

Aztán valami szép kis csajt kell belőle faragni  ;) 



Mondjuk olyan Melissa Detwiller-es alakra gondolsz Lali?  ;D

2008. Február 03. - 19:36:41
Válasz #39
Nem elérhető

Lalika85


Nem!!!  Nekem nem jönnek be az olyan lányok.....
Én inkább Jamie Eason-ra gondoltam....

Vagy olyasmire,mint amilyen Linda volt régebben.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 05. - 17:10:32
Válasz #40
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Linda!

Nagyon örülök, hogy elindult az angol oldal magyar verziója, így talán választ kapok mindazokra a kérdésekre, amik megválaszolatlanul maradtak.
 
Rengeteg cikket olvastam az angol verzión edzéssel és étkezéssel kapcsolatban, de még így is vannak homályos részek a diétát illetően. Szeretnék egy pár hónap alatt leszálkásodni, de az angol oldal fitness modelljeinek sablon diétái nekem túl "amerikaiak" és nem igazán az én pénztárcámhoz mértek (csirkemell, hal, sovány húsok napi 3-4-szer!!!). Sajnos ezt nem nagyon engedhetem meg.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy a magam (165 cm, 53 kg, és 14%-os testzsír szint, heti 4-5 szöri súlyzós és kardió edzés) mi lenne az ideális napi diéta?
Illetve mik azok a fehérje források (a sovány húsokat kivéve) amelyek egyrészt pénztárca kímélőek, mégis hozzásegítenek az álomalak eléréséhez? Sovány túró, kefir, joghurt?
És egyáltalán mi az ideálisan elfogyasztható étel adag (napi 5-6-szori étkezés mellett)  egy-egy étkezkezés során? Szénhidrát öklömnyi adag, fehérje tenyérnyi?
Szóval teljes a káosz.

Előre is köszönöm:
Eszter


Kicsit megkésve,de itt vagyok, s most már igyekszem naprakészen válaszolni o:).

Sajnos nem fogok tudni neked túl vidám információkkal szolgálni :-\ ugyanis továbbra is a legjobb fehérjeforrások a sovány húsok és a halfélék maradtak.

A pénztárca témával kapcsolatban én nem értek egyet...szerintem ha ügyes vagy simán ki lehet hozni a kajcsidat már napi 1000ft-ból is  ;-oo-; ,max 1500 amit simán elköltesz akár egy étkezésre is,ha csak átlagos ember napját nézzük aki beül ebédelni a Mc-be vagy eszik egy menüt bármilyen kifőzdében... :---- .
Na persze ez jóval egyszerűbb megoldás mint,hogy minden este 30 percet a másnapi husi adag kisütésére szentelj és aztán műanyag dobozokban szálítsd magaddal.
Ezt sajna főleg a nők szokták macerásnak nevezni.... :-[ .
Továbbra is azt tudom csak mondani mindenkinek az ilyen jellegű kifogásokra,hogy "arra van időnk amire akarunk és arra van pénzünk amire szánjuk !!!! "Ha egy nő a fodrászra,műkörmösre,kozmetikusra,szolira képes több ezreket költeni akkor nem értem, hogy a megfelelő táplálékra és kiegészítőkre miért nem hajlandó áldozni.
Az edzés,főzés kihagyására ugyancsak mindig találó magyarázatok születnek  :D holott ha több órányi sétálásról (tűsarkúban) van szó a Westendben hétvégenként,hogy egy-egy új "rucidarabot" beszerezzenek a hölgyek az simán kivitelezhető.... ::)

Nos akkor lássunk neki,hogy hogyan alakítharnád át a táplálkozásodat egészségessé, úgy hogy közben elérd a kívánt szálkás alakot és még izmot sem veszíts. @:-)
Az hogy napi hányszor eszel az teljesen az egyéni életritmus..stb kialakításán múlik.Én inkább azt emelném ki,hogy törekedj a 3-4 óránkénti folyamatos táplálkozásra,ami mind az anyagcseréd felgyorsításához (fogyás) segít hozzá és egyben megakadályozod a katabolizmust (izomleépülés), valamint elkerülöd az éhezést.

Mennyit húst egyél? Amennyi csak beléd fér  ;D ;D ;D áááá csak vicceltem.....
A mennyiségek pontosítására én az elején mindig mérleget használtam,de amiket írtál valóban megközelítik az előírt adagot.Húsból 100-150 gramm,köretből 150-250 gramm körül optimális, ez persze emésztés függvénye...a lényeg hogy azért ne edd soha puffadásig  magad.
A kefírrel nincs gond,de nem tartom sem laktatónak és főleg nem tápanyagban gazdagnak :P...a joghurtot viszont abszolút nem ajánlom a cukor és hasonló kérdéses összetevők miatt ????...!
Táplálkozz minél tisztábban=egyszerűbben!!! Ez nagyon könnyen összehozható, fogd fel úgy
,hogy válassz mindig minél természetesebb úgymond "a földhöz minél közelebb álló táplálékot" ....hát a joghurt stb nem ilyen az már mindenféle eljáráson átesett míg a csirkét csupán megölték és feldarabolták  :--: :D ;D :D.

A lényeg:

-magas protein bevitel
-mérsékelt szénhidrát
-kevés zsír

Fehérjék: csirkemell,pulykamell,halfélék,tofu, zsírszegény túró ,fehérje italok (pl. Dessert Protein, Muscle Milk stb...)
Szénhidrátok: rizs,pufirizs,zabpehely,burgonya
Zsírok: olivaolaj,lenmagolaj,olajos magvak,mogyoróvaj


Egy minta hogyan lenne optimális egy napod ..

1.étkezés: zabpehely+fehérje por+olajos magvak zsírszegény tejben
2.étkezés: 100 gramm csirkemell+brokkoli
3.étkezés: 150 gramm tonhal+saláta
4.étkezés:100 gramm csirkemell+párolt zöldségek
5.étkezés: 250 gramm zsírszegény túró+fehérje por

Ha a táplálkozást betartod akkor már baj nem lehet  ;) már csak a kardiót kell beiktatnod reggelente és mindezek mellett fontos egy jó zsírégető használata mint pl az új Hydroxycut Max ami kifejezetten hölgyeknek lett kifejlesztve és nemsokára én magam fogom az elsők között kipróbálni  @:-)  :-):-):: !
 
Hajrá !!! Mindig csak a célod lebegjen a szemed előtt amikor a husit eszed  ;D .
Természetesen szivesen várjuk a fejleményekről a beszámolót akár képekkel is  Łł= .
Írj csak ha még van kérdésed .  :-*







2008. Február 06. - 18:19:51
Válasz #41
Nem elérhető

Eszter


Szia Linda!

Köszönöm szépen a választ. Ez igazán kimerítő volt. Sok hasznos információt kaptam.
Igen, azt hiszem igazad van abban, hogy arra van pénzünk, ill. időnk, amire akarunk. Ezzel tökéletesen egyet is értek, bár nem igazán tudtam azonosulni a Westend sznob "kirakati babáival". (Elnézést a kifejezésért ill. azért, ha bárkit megbántottam volna.)

A főzéssel nekem nincsenek problémáim, mert szívesen csinálom és hát a családom el is várja tőlem. Viszont a problémák itt kezdődnek. Édesanyám 2 hónappal ezelőtt hunyt el bicikli balesetben :( :'(és ő szinte minden nap főzött a család számára, elsősorban hagyományos, magyaros ételeket. Így a familia elvárja a hagyományos ízek megalkotását. Értem ez alatt a pörköltet, székely káposztát...stb.

A másik probléma meg az, hogy szinte árgus szemekkel figyelik, hogy én mit eszek. Ugyanis van egy olyan rögeszmélyük, hogy anorexiás vagyok vagy az akarok lenni, ami persze nem igaz, csupán szeretnék úgy kinézni, mint a fitness modellek.

Jelenleg rengeteg sovány túrót, tojásfehérjét és protein turmixot fogyasztok, és ritkán tonhalat(Ettől nagyon megtudok undorodni egy idő után. Hülyén hangzik, de túl halízű). De el tudnád képzelni, hogy mit szólnának, ha napi 3 adag csirke mellet sütögetnék esténként?

Ezért gondoltam, hogy talán létezik valamiféle alternatíva...pl bab. Azt hallottam abban rengeteg a növényi eredetű protein. Egyébként én kifejezetten a natúr, alacsony zsírtartalmú, cukormentes jogurtra gondoltam.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy belefér-e egy szálkásító menübe az ebéd alkalmával elfogyasztott húsleves, hagymaleves...stb vagy esetleg egy főzelék?
Vagy jobban teszem, ha valamilyen úton-módon csak és kizárólag azokat a fehérje forrásokat fogyasztom, amiket te is javasoltál?

Még valami...a zabpehely natúr jogurttal még elfogadhatónak számít? Egy pár napja próbáltam a reggeli zabpelyhemet protein porral...fuuúúújj. Nagyon nem ízlett.

Ne haragudj, ha némely kérdés retardáltnak tűnik.

Nagyon köszönöm:
Eszter

2008. Február 07. - 14:40:10
Válasz #42
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Kedves Linda!

Nekem diétával kapcsolatos kérdésem lenne, hisz ez az én gyenge pontom. Eddig nem tudtam túl sokáig betartania  diétákat, bár főleg a rendszeretelen evés miatt. A helyzet, hogy ha eszem azt főként azért teszem mert unatkozom, és leginkább délután, este felé tör rám, ha egyedül otthon tengek-lengek, ami mostanában azért elég gyakran előfordul  :-\
Viszont 1hónapja komoly elhatározásra jutottam, ismét, mert hogy már párszor belevágtam, persze nem túl sok sikerrel... Na szóval 1hónapja elkezdtem a bemelegítő edzéseket, 2 hete pedig elérkeztem a komolyabb edzésekhez, és hát a nem várt diétához is. Csodák csodájára megtört a 3nap varázsa és 2hete bírom tartani a diétát, ami csupán annyit tesz, hogy nem ettem sem édességet, sem nem adtam még fel  Łł=  , bár bekell valljam a mennyiséggel (túl keveseket eszem) és hát a rendszereséggel is akadnak bajok. Viszont kicsit elkeseredtem, hiszen 2hete jobban diétázom, mint eddig bármikor mégis a 2hét alatt híztam 2kg-t  :'(

A napi kajám kb így néz ki:  /7%
Reggeli: 2tojás fehérje rántottának megcsinálva egy kis piritott hagymával, vagy zabpehely joghurtal (0.1%os édesítőszerrel készült joghurt)
Tízórai: Banánturmix, vagy narancs vagy joghurt vagy esetleg mind  ::)
Ebéd: Csirke rizzsel meg még egy kis csirke rizzsel
Uzsonna: Csirke rizzsel vagy joghurt vagy banán vagy hm... asszem csirke risszel  !+"%
Uzsi 2 : edzés előtt ha még belefér: csirke rizzsel
Vacsi: edzés után csirke párolt zöldséggel, vagy mostanában hal, mert egy kedves új ismerősőm addig addig mondta amíg megprobáltam, (nem tudod ki lehetet ez a  felbújtó  ????...  ;)  ) , és siekrült is egy olyan halat találnom aminek nincs hal ize, yuppiiii. 

Na hát a kajcsi ennyi lenne, régen probálkoztam még turóval vacsira, de valaki a nagyok közül (valami gyúrós kinézetű ember a teremből  8-) , akit szintén nem is sejthetsz kicsoda  :P ) felvilágosított arról , hogy a diéta elején talán nem kéne. Így azt mellőzőm, persze jól bevásároltam belőle addigra  ˝=/


A kajáról nagyából ennyit. Szedni nem szedek semmit, még vitamint sem, bár azt szeretnék,de eddig akárhányszor elkezdtem beteg lettem, úgy látszik fordítva működöm  :-[

Na szóval a  kérdésem annyi lenne, hogy a kajával mit kezdjek? Biztosan ezzel van  a baj, de ez elég gyenge pontom...  ?:-/

Ja és lenne mégegy kérdésem, kérésem. Leírnád nekem annak a proteines palacsintának a  receptjét, bár nem vagyok nagy szakács, de egy kis finomságért mindent  <:-) , plusz drága párom is sűrűn megemlíti, hogy jó lenne utánanézni a csodareceptnek  Łł=

Valaszodat előre is köszönöm. 


 :-*


Hellóka!

Hal?  ::) hmm nem is tudom ki mondhatta neked  ;D ...mindenesetre jó ötlet!

A diétával kapcsolatban szerintem neked már kezd összeállni a kép  @:-) .
Már csak egy dolognak kell létre jönnie : hogy TARTSD 12 HÉTIG !!!
Próbálj folyamatosan motivált maradni,s mindig csak a céljaidra koncentrálj!
Az esténként előforduló egyedüli, otthoni uncsizást pedig váltsd fel kardiózásra vagy egy kis relaxáló szaunázásra.

Az étrendedben ugyan nem írtál mennyiségeket, de valószinű, hogy számodra túl sok ez a szénhidrát mennyiség amit beviszel(rizsből) .
Váltsd fel a rizsköretet párolt zöldségre vagy egy kis fincsi almaecetes welness salira  /7%.
A banán, jughurt...stb turmixokat felejtsd el és igyál helyette protein turmixot! :-oD
A túró az valóban nem előnyös a diéta elején,a gyümölcsfélék viszont kifejezetten hátráltatják a diétádat.

A táplálék kiegészítést kicsit "komolyabban" kellene venned!
A vitamin használata nagyon fontos, főleg diétánál és ha minden jól megy most már a gyümölcsöket is száműzni fogod  :).Szóval én a helyedben lecsapnék egy MHP Activiete Sport-ra  :-):-):: február végéig akciósan hozzá tudsz jutni.
Továbbá egy zsírégető nagy segítségedre lenne az anyagcseréd minél előbbi felturbózására és az edzéshez is +energiát biztosítana.

A receptet hamarosan megosztom veletek az illetékes topicban  ;) :) .
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=208.15

Jahhhhh és tessék keményen edzeni  =/+',mert majd én szemmel tartalak ám  :-Đ   ;D ;D ;D.

pusz

2008. Február 07. - 15:00:03
Válasz #43
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Nem!!!  Nekem nem jönnek be az olyan lányok.....
Én inkább Jamie Eason-ra gondoltam....

Vagy olyasmire,mint amilyen Linda volt régebben.

Mint régen  ;D ;D ;D na szép.........hát Lalika még ilyet  :'(

Ok megoldjuk küld csak nyudodtan jó kezekbe kerül  ;D ;).

2008. Február 07. - 15:07:17
Válasz #44
Nem elérhető

Lalika85


 :-O Nem bántani akartalak.... Távol áll tőlem  ;)
Tudom,hogy jó kezekbe lenne nálad,de nem nagyon akar írni...
Sajnos nem érdekli a dolog.
De azért szeretne szebb lenni....  Ezek a mai lányok  ))=/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)